Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 111 άτομα (2 μέλη και 109 επισκέπτες)

citizen(1)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2008
Μηνύματα
792
Like
1.949
Πόντοι
206
Ε προφανώς ρε τύπε τι σου κάνει εντύπωση. Άλλος ζητάει skinny, άλλος 200 κιλά, άλλος γιαγιάδες, άλλος τραβέλια κ.ο.κ
Το ακραίο, το αλλόκοτο, το ιδιαίτερο είναι όπως και να το κάνουμε μια σημαντική πτυχή του αγοραίου, είτε αυτό αρέσει, είτε δεν αρέσει
 

astra85

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Οκτ 2010
Μηνύματα
949
Κριτικές
65
Like
1.198
Πόντοι
2.300
παιδια παιζει καμια πολυ χοντρη φυλης και στα περιξ μηπως? γυρω στα 100 κιλα να ειναι. ευχαριστω.
Μαγνησίας και 3ης Σεπτεμβρίου, Λάουρα πρωινή βάρδια, γύρω στα 100 κιλά... Αν θες κάτι extreme πήγαινε κωνσταντινα Αγρινιώτησα ,στο βεργας 7 πρωινή βάρδια. Τουλάχιστον 150 κιλά.
 

Foukariaris2020

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2020
Μηνύματα
1.033
Like
928
Πόντοι
96
Το ακραίο, το αλλόκοτο, το ιδιαίτερο είναι όπως και να το κάνουμε μια σημαντική πτυχή του αγοραίου, είτε αυτό αρέσει, είτε δεν αρέσει

Μη μασας τύπε, κάνε δουλειά σου. Περί ορέξεως...
 

sonixxx11

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2020
Μηνύματα
437
Like
674
Πόντοι
81
Καλησπέρα τύπε!
Εάν ΔΕΝ μας πουλάς δράκο βέβαια!
Σ'ενδιαφέρει πέραν από Φυλής τέτοια περίπτωση;;

φυσικα  και με ενδιαφερει.αρκει να μην ειναι απο μεταξουργειο. δεν θελω να το ξεφτιλισω. τα πακια  κανουν κοσμοσυρροη εκει και με χαλαει. σε τι ακριβως αναφερεσαι?

ευχαριστω και τους προλαλησαντες για το ενδιαφερον και που μου απαντησαν.
 
Εγγρ.
19 Αυγ 2013
Μηνύματα
74
Like
84
Πόντοι
0
Πέρασα ακριβώς 10 λεπτά μετά την κριτική σου και ξανθό granny εκεί όπως το περιγράφεις δεν υπήρχε. Μια μελαχρινή χοντρή ήταν εκεί με απλό πρόγραμμα.
Που την είδες εσύ απορώ...
 

fluffy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2013
Μηνύματα
314
Κριτικές
13
Like
1.361
Πόντοι
211
Η Κωνσταντίνα είναι από τη μέση και κάτω πολύ παχουλή..Αλλά έχει καβλόφατσα, κάνει θεϊκό τσιμπούκι και είναι ευγενής και συζητήσιμη...Αξίζει τα λεφτά της. .
 

pipinoskistis

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Σεπ 2009
Μηνύματα
22.178
Κριτικές
12
Like
2.708
Πόντοι
1.873
Εγώ φιλαράκι μου έχω το respect από μέλη-ενημερωτες με κύρος στο σάιτ  :woldman:, οι οποίοι μου προτείνουν καμμία καλή για να γαμησω και μη φωλιαστω :hi:
Μπαίνω σε όποιον οίκο θέλω και ξέρω πώς θα περάσω καλά
Εσύ πας και γαμας την κοπέλα του πικερ και φωνάζεις εμένα και άλλα μέλη της κοινότητας για προστασία επειδή φοβάσαι :gay: :babycry:
Και μην πεις ότι δεν ισχύει γιατί έχω γραπτές αποδείξεις και όπως ξέρεις τα γραπτά μένουν :woldman:
Σε παρακαλώ δεν είμαστε στην ίδια σκηνή κατηγορία, απέχεις από μένα και όχι μόνο για υγειονομικούς λόγους.
Όσο για τον φίλο του λέω ΜΌΝΟ ΕΓΏ ΤΗΝ ΑΛΉΘΕΙΑ για το που είναι η πουτανα στην εκπληκτική τιμή των 30 ευρώ και 5 δωρεάν καταθέσεων στην μεταξουπολη. :headbaning2:
Την λιγουρευεσαι την προσφορά μου φίλε; :think: :S :S :S

Τύπε μου, οι τυχεροί έχουν το τηλέφωνό της και της κάνουν deepthroating, παρέα με το σκυλάκι της εν μέσω καραντίνας! Όλοι οι υπόλοιποι είμαστε ατυχήσαντες, που τηρούμε όμως τις απαιτούμενες υγειονομικές προφυλάξεις.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.810
Κριτικές
20
Like
12.618
Πόντοι
4.546
φυσικα  και με ενδιαφερει.αρκει να μην ειναι απο μεταξουργειο. δεν θελω να το ξεφτιλισω. τα πακια  κανουν κοσμοσυρροη εκει και με χαλαει. σε τι ακριβως αναφερεσαι?

ευχαριστω και τους προλαλησαντες για το ενδιαφερον και που μου απαντησαν.

Εάν ΔΕΝ είχες θέμα θα σου πρότεινα να ρίξεις ένα βλέφαρο Κολοκυνθούς!
Διαφορετικά θα συμφωνήσω με τις επιλογές που έδωσε ο @astra85 πιο πάνω.
 

Καστράτο

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2018
Μηνύματα
3.896
Κριτικές
1
Like
11.896
Πόντοι
3.506

Tourtouristas

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2019
Μηνύματα
30
Κριτικές
2
Like
97
Πόντοι
0
Για οποιον ενδιαφερουν τα ασιατικα/μογγολικα χαρακτηριστικα, σχιστα ματια και ρωσικα χτισιμο, επαιζε χθες βραδυ η ρωσιδα Γιωργια (πολυ ωραιο σωμα και χαμογελο αλλα και γεματο τατουαζ) στην Αρχη Διδυμου και Φυλης (αριστερα κατεβαινωντας). Υποθετω και σημερα παιζει. Οπτικα, μεγαλη διαφορα απο οτι αλλο υπαρχει εκει γυρω

WARNING: δεν δοκιμασα!
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.033
Πόντοι
2.846
Το μεγαλο μου φετιχ ειναι γκομενες με ζαρντιερες κτλ.Αραια και που βρισκω καποιες κορασιδες κυριως χειμερινους μηνες.
Υπηρχε ενα πολυ καλο κορασι στο μεταξουργειο ονοματι Αννιτα πανε 2 χρονια τωρα που εξαφανιστηκε.Ψαχνω μπας και βρω καμια πουτανα αλλα δε βλεπω φως.
 

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
23.845
Κριτικές
6
Like
9.132
Πόντοι
1.686

Μάγκες, απέναντι από το καφέ Luigi στην Ιάσωνος
στο αριστερό ρδελάκι, όπως τα βλέπουμε
έχει μια ρωσόφωνη το πολύ 25 χρονών που
είναι δυνατή σεξουάλα μέσα !

Εμφανίζεται ολόγυμνη στο σαλόνι,
και έτσι δεν υπάρχει καμία αμφιβολία
για το κορμί της.

 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.033
Πόντοι
2.846
Μάγκες, απέναντι από το καφέ Luigi στην Ιάσωνος
στο αριστερό ρδελάκι, όπως τα βλέπουμε
έχει μια ρωσόφωνη το πολύ 25 χρονών που
είναι δυνατή σεξουάλα μέσα !

Εμφανίζεται ολόγυμνη στο σαλόνι,
και έτσι δεν υπάρχει καμία αμφιβολία
για το κορμί της.
Μπορεις να μας πεις απο εμφανιση της κοπελας?βαρδια κτλ.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
23.845
Κριτικές
6
Like
9.132
Πόντοι
1.686
Μπορεις να μας πεις απο εμφανιση της κοπελας?βαρδια κτλ.

Απογευματινή ήταν πριν μια εβδομάδα,
σώμα σφιχτό , δέρμα καλό .
Εμφανίσιμη, αρκετά ψηλή.
Μαστοί φυσικοί, αρκετά πτωτικοί,
αλλά το βασικό είναι ότι είναι σεξουάλα.
 

okotzak

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2008
Μηνύματα
264
Κριτικές
1
Like
1.529
Πόντοι
201
Ρε παίδες μήπως ξερει κανείς πού δουλεύει η Λουτσία.
Μία που ήρθε στην Διδύμου μία που εξαφανίστηκε πάλι
 

DAVID WEST

Νέο Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2020
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Παιδιά ξέρει κάποιος αν δουλεύει η Μπιούτι αυτή την ώρα?

Ευχαριστώ!!
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.152
Κριτικές
1.245
Like
194.748
Πόντοι
45.465
τώρα live

Κολωνού 53 Παολα καστανοξανθη με μακρύ ίσιο μαλλί πολύ χοντρή με 2αρι συν βυζι,με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο στήθος και μια κοπέλα στο δωμάτιο.

Κολωνού 48 νέο Νατάσα ξανθιά μιλφ με μαλλί μέχρι τους ώμους κανονικό σώμα 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και Μαρία ξανθιά με κανονικό σώμα 1.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο στήθος.

Κολωνού 48 Ελένη ξανθιά μιλφ με κανονικό σώμα 2-2,5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και αυταρχικό.

Κολωνού 47 ισόγειο Κελυ ξανθιά χοντρή μιλφογκιλφ με 3αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Κολωνού 47 όροφος Ελένη ξανθιά γκιλφ με το μαλλί πιασμένο πάνω κότσο, σώμα με πιασίματα 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Κολωνού 45 δεξια κλειστό.

Κολωνού 45 αριστερά κλειστά.

Κολωνού 32α Βαλερία ξανθιά κοπέλα με κανονικό ωραίο σώμα 2αρι στητο βυζι , απλό πρόγραμμα στα 15 ευρώ.

Κολωνού 32γ Μπέλα ξανθοκαστανη λατινα με κανονικό σώμα 1.5αρι βυζι μεγάλο τατουάζ στο δεξί μπούτι, απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 32β Καρίνα καστανοξανθη μιλφ σώμα με πιασιματακια 2-2.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 30β  πρώτος όροφος Άννα μελαχρινή μιλφ παλιά καραβάνα με κοντό μαλλί, νταρντανα με 2-2.5αρι βυζι τατουάζ στο αριστερό μπράτσο, απλό πρόγραμμα ανακοινωνεται αλλά μέσα κάνει κ ελεύθερο στοματικό.


Κολωνού 30β δεύτερος όροφος κλειστό.

Κολωνού 30α Κατερίνα μελαχρινή κοπέλα με πολύ μακρύ μαλλί  μέχρι τον κωλο, κανονικό σώμα 1.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 27α Παμελα καστανοξανθη λατινα σώμα με πιασιματακια κωλαρα 2αρι συν βυζι, απλό πρόγραμμα στα 15 ευρώ, η Καρολίνα θα λείπει για 7-10 μέρες.

Κολωνού 27γ Σάντρα ξανθιά λατινα με το μαλλί πιασμένο αλογοουρά κανονικό σώμα τούμπανο με 2.5αρι συν σιλικονατο βυζι, απλό πρόγραμμα, στα 15 ευρώ.

Κολωνού 27β Φλορα καστανοξανθη νταρντανα με το μαλλί πιασμένο κότσο 1.5-2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 23β Άννα μελαχρινή  κοπέλα με γυαλάκια μακρύ ίσιο μαλλί ψιλοκανονικο σώμα 2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 23 Γιάννα καστανή χοντρή μιλφ με 2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 15 αριστερά ξανθιά κοπέλα με κανονικό σώμα 2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 15 δεξιά Βιολετα από το 11α ισόγειο πιο παλιά, ξανθοκαστανη ψηλή με κανονικό σώμα 1.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 15 νέο αριστερά Μόνικα ξανθιά χοντρή με 2.5-3αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 15 νέο δεξια ανοιχτό το φως κλειδωμένη η πόρτα.

Κολωνού 11β κλειστό.

Κολωνού 11α ισόγειο Ρίτα μελαχρινή λεπτή με 1.5-2αρι βυζι και μικρά τατουάζ, απλό πρόγραμμα στα 15 ευρώ.

Κολωνού 11α όροφος κλειστό.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom