Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 70 άτομα (1 μέλη και 69 επισκέπτες)

haker301978(1)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2011
Μηνύματα
193
Κριτικές
54
Like
616
Πόντοι
361
Παιδιά ξέρει κάποιος αν δουλεύει η Μπιούτι αυτή την ώρα?

Ευχαριστώ!!
εχθές στην δεύτερη βάρδια δούλευε στο νομίζω 65 πάνω ήταν την πήρα καί έφαγα μία φόλα καλή μπήκε στο δωμάτιο δεν έβγαζε βρακί μετά χίλια ζόρια το έβγαλε δεν άφηνε να την γλύψεις πουθενά μόνο να χαϊδεύεις τά βυζιά μόνο πίπα έκανε στο 8αλεπτο την φώναξε η τσατσά είχα ξενερώσει και δεν μου σηκώθηκε ποτέ καί λέει σέ δύο λεπτά φεύγω με άφησε Με το πούλι στο χέρι όταν τής είπα ότι θά χύσω με μαλάκια στα βυζιά
 

Spectro7

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Ιουν 2018
Μηνύματα
130
Κριτικές
45
Like
1.673
Πόντοι
2.471
Καλησπερα μαγκες, υπαρχει κανα καλο μεταμεσονυχτιο μιλφ να προτεινετε ?
 

Katagavlomenos

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Ιουν 2006
Μηνύματα
774
Κριτικές
10
Like
2.674
Πόντοι
6.205
προσεχε τι λες για τις εισοδους τυπε,θα σου πoυλησει παπα κανας αετονυχης τυπου Quaresma οτι ξερει που ειναι,απλα θα ζητησει τα λεφτα μπροστα και θα σου δωσει δειξει καμια φωτο απο το κινητο του να γαμησεις :S :S :S

υπαρχουν απατεωνες στο site?  δεν πιστευω....

Εγώ φιλαράκι μου έχω το respect από μέλη-ενημερωτες με κύρος στο σάιτ  :woldman:, οι οποίοι μου προτείνουν καμμία καλή για να γαμησω και μη φωλιαστω :hi:
Μπαίνω σε όποιον οίκο θέλω και ξέρω πώς θα περάσω καλά
Εσύ πας και γαμας την κοπέλα του πικερ και φωνάζεις εμένα και άλλα μέλη της κοινότητας για προστασία επειδή φοβάσαι :gay: :babycry:
Και μην πεις ότι δεν ισχύει γιατί έχω γραπτές αποδείξεις και όπως ξέρεις τα γραπτά μένουν :woldman:
Σε παρακαλώ δεν είμαστε στην ίδια σκηνή κατηγορία, απέχεις από μένα και όχι μόνο για υγειονομικούς λόγους.
Όσο για τον φίλο του λέω ΜΌΝΟ ΕΓΏ ΤΗΝ ΑΛΉΘΕΙΑ για το που είναι η πουτανα στην εκπληκτική τιμή των 30 ευρώ και 5 δωρεάν καταθέσεων στην μεταξουπολη. :headbaning2:
Την λιγουρευεσαι την προσφορά μου φίλε; :think: :S :S :S

μη μου πεις οτι η καβλουσκα εγινε call girl γιατι θα πηδηχτω...
εισαι λιγο ακριβος ομως βρε συναδελφε ....
λιγουρευομαι ναι .... αν κατεβασεις την τιμη ολιγον..
απλα να σου πω πως εχω τηλεφωνα της που δεν τα σηκωνει ...
εχει δλδ εμπειστους πελατες ετσι ή η πληροφορια ειναι καποιο δελο?
αυτα 
ελπιζω να μην εχει δικιο ο νασος παντως!
 

ntinosam

Ανώτατος
Εγγρ.
2 Ιαν 2007
Μηνύματα
650
Κριτικές
30
Like
5.892
Πόντοι
11.005
Πήρα την Άννα στο Φ 25 πάνω.

Έκανε λίγα προκαταρκτικά, μια καλή πίπα, τυπική, ευγενική, με χαμόγελο.
Όμως δεν μου έβγαλε καύλα, δεν υπήρξε χημεία. Μπορεί να φταίω κι εγώ.
Παντως περασα μέτρια.
Το χειρότερο ότι η τσατσά χτύπησε την πόρτα στο 8λεπτο. Με τόσο μειωμένη κίνηση, απαράδεκτη τακτική.
Δεν θα υπάρξει δεύτερη φορα.


Η Φυλής είναι μια απογοήτευση, 2-3 εμφανίσιμες και από εκεί και πέρα το χάος. Οι ίδιες και οι ίδιες.
 
  • Like
Αντιδράσεις: geny24

spirtoulis(2)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.113
Κριτικές
24
Like
1.157
Πόντοι
386

Spectro7

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Ιουν 2018
Μηνύματα
130
Κριτικές
45
Like
1.673
Πόντοι
2.471
Να σε καλα, τα εχω φαει αυτα τα μιλφακια παμπολλες φορες!
Αν δεν βρω κανα νεο μιλφακι για εκει με βλεπω παλι... Ειδα πως εχει βαρδια η Αγαπη(παλια Φωκαιας) στο στουντιο Θεσσαλιας αλλα ειναι πολλα τα 50ε και την εχω βαρεθει τοσα χρονια
 

sonixxx11

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2020
Μηνύματα
437
Like
674
Πόντοι
81
τώρα live

Κολωνού 53 Παολα καστανοξανθη με μακρύ ίσιο μαλλί πολύ χοντρή με 2αρι συν βυζι,με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο στήθος και μια κοπέλα στο δωμάτιο.

Κολωνού 48 νέο Νατάσα ξανθιά μιλφ με μαλλί μέχρι τους ώμους κανονικό σώμα 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και Μαρία ξανθιά με κανονικό σώμα 1.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο στήθος.

Κολωνού 48 Ελένη ξανθιά μιλφ με κανονικό σώμα 2-2,5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και αυταρχικό.

Κολωνού 47 ισόγειο Κελυ ξανθιά χοντρή μιλφογκιλφ με 3αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Κολωνού 47 όροφος Ελένη ξανθιά γκιλφ με το μαλλί πιασμένο πάνω κότσο, σώμα με πιασίματα 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Κολωνού 45 δεξια κλειστό.

Κολωνού 45 αριστερά κλειστά.

Κολωνού 32α Βαλερία ξανθιά κοπέλα με κανονικό ωραίο σώμα 2αρι στητο βυζι , απλό πρόγραμμα στα 15 ευρώ.

Κολωνού 32γ Μπέλα ξανθοκαστανη λατινα με κανονικό σώμα 1.5αρι βυζι μεγάλο τατουάζ στο δεξί μπούτι, απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 32β Καρίνα καστανοξανθη μιλφ σώμα με πιασιματακια 2-2.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 30β  πρώτος όροφος Άννα μελαχρινή μιλφ παλιά καραβάνα με κοντό μαλλί, νταρντανα με 2-2.5αρι βυζι τατουάζ στο αριστερό μπράτσο, απλό πρόγραμμα ανακοινωνεται αλλά μέσα κάνει κ ελεύθερο στοματικό.


Κολωνού 30β δεύτερος όροφος κλειστό.

Κολωνού 30α Κατερίνα μελαχρινή κοπέλα με πολύ μακρύ μαλλί  μέχρι τον κωλο, κανονικό σώμα 1.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 27α Παμελα καστανοξανθη λατινα σώμα με πιασιματακια κωλαρα 2αρι συν βυζι, απλό πρόγραμμα στα 15 ευρώ, η Καρολίνα θα λείπει για 7-10 μέρες.

Κολωνού 27γ Σάντρα ξανθιά λατινα με το μαλλί πιασμένο αλογοουρά κανονικό σώμα τούμπανο με 2.5αρι συν σιλικονατο βυζι, απλό πρόγραμμα, στα 15 ευρώ.

Κολωνού 27β Φλορα καστανοξανθη νταρντανα με το μαλλί πιασμένο κότσο 1.5-2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 23β Άννα μελαχρινή  κοπέλα με γυαλάκια μακρύ ίσιο μαλλί ψιλοκανονικο σώμα 2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 23 Γιάννα καστανή χοντρή μιλφ με 2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 15 αριστερά ξανθιά κοπέλα με κανονικό σώμα 2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 15 δεξιά Βιολετα από το 11α ισόγειο πιο παλιά, ξανθοκαστανη ψηλή με κανονικό σώμα 1.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 15 νέο αριστερά Μόνικα ξανθιά χοντρή με 2.5-3αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 15 νέο δεξια ανοιχτό το φως κλειδωμένη η πόρτα.

Κολωνού 11β κλειστό.

Κολωνού 11α ισόγειο Ρίτα μελαχρινή λεπτή με 1.5-2αρι βυζι και μικρά τατουάζ, απλό πρόγραμμα στα 15 ευρώ.

Κολωνού 11α όροφος κλειστό.


επειδη αναφερεται ο χαρακτηρισμος ΄΄χοντρη΄΄ σε αρκετες περιπτωσεις μια διευκρινηση μιας και γινεται τοσο μεγαλος κοπος αναλυσης και ενημερωσης και ευχαριστουμε θερμα γι΄αυτο. καλο θα ηταν αν γινεται να αναφερεται και μια ταξη μεγεθους περιπου οσον αφορα τα κιλα σε εκεινες που χαρακτηριζονται ως χοντρες γιατι ειναι υποκειμενικα αυτα και μπερδευεται ο κοσμος. αλλοι θεωρουν ΄΄΄χοντρη΄΄ μια γυναικα που ειναι 70 κιλα και αλλοι μια γυναικα που ειναι 100-110 κιλα. οποτε θα μπορουσαμε να βαζουμε ενα νουμερο κιλων στο περιπου διπλα απο την περιγραφη της γυναικας μονο στις περιπτωσεις που αναφερεται ο χαρακτηρισμος χοντρη-παχουλη κτλ.

ευχαριστω.
 

walt

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2005
Μηνύματα
11
Κριτικές
3
Like
15
Πόντοι
0
Καλημέρα!
Ξέρει κανείς αν η Ελένη που δούλευε στο Κολωνού 53 είναι ακόμα εκεί ή έχει πάει αλλού;
Ευχαριστώ
 

Οξαποδω

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Αυγ 2009
Μηνύματα
3.872
Κριτικές
24
Like
11.309
Πόντοι
9.477
χθες βρεθηκα για πολυ λιγο πιατσα δευτερη απογευματινη και μπηκα σε λιγα

θα πω μονο τα σπιτακια που θυμαμαι

Φυλλης 54α οροφος, Αλεξανδρα η πετιτ μελαχροινη αδυνατη ρωσιδουλα που συνηθως ηταν στο 66α πριν τη καραντινα
η ΛΙΖΑ πηγε στο Φυλλης 71α ισογειο ενα κατεξοχην φολοσπιτο οπωτε καμια εντυπωση για την μεταγραφη

Φυλλης 54β ισογειο, Ορορα

Φυλλης 56, Αρινα ξανθια νταρντανα με κωλαρα σχετικα καλο σωμα ψηλη κοπελα

Φωκαιας 17α ισογειο, Μικαελλα

:hi:
Ρε επίτιμε, τόσα χρόνια που πας στα μπουρδέλα, δεν έχεις προσέξει ότι η οδός Φυλής γράφεται με ένα λάμδα;
 

kostas_mes

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2006
Μηνύματα
161
Κριτικές
2
Like
58
Πόντοι
1
Καλημέρα συναγωνιστές. Ξέρουμε αν δουλεύει ακόμη η Τζένη με την ελια στα χείλη και τη λαρρυγγωτη πίπα; Που τη βρίσκουμε και τι βάρδια;
 

8/2/1981

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2018
Μηνύματα
1.159
Κριτικές
3
Like
4.764
Πόντοι
736
Την Στελλα/Αμιρα από Μεγάλου Αλεξάνδρου 28 την έχει πετύχει κανείς πρόσφατα στην 3τη βάρδια?
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
99
Like
47.391
Πόντοι
21.511
επειδη αναφερεται ο χαρακτηρισμος ΄΄χοντρη΄΄ σε αρκετες περιπτωσεις μια διευκρινηση μιας και γινεται τοσο μεγαλος κοπος αναλυσης και ενημερωσης και ευχαριστουμε θερμα γι΄αυτο. καλο θα ηταν αν γινεται να αναφερεται και μια ταξη μεγεθους περιπου οσον αφορα τα κιλα σε εκεινες που χαρακτηριζονται ως χοντρες γιατι ειναι υποκειμενικα αυτα και μπερδευεται ο κοσμος. αλλοι θεωρουν ΄΄΄χοντρη΄΄ μια γυναικα που ειναι 70 κιλα και αλλοι μια γυναικα που ειναι 100-110 κιλα. οποτε θα μπορουσαμε να βαζουμε ενα νουμερο κιλων στο περιπου διπλα απο την περιγραφη της γυναικας μονο στις περιπτωσεις που αναφερεται ο χαρακτηρισμος χοντρη-παχουλη κτλ.

ευχαριστω.

Οκ μαστορα, απο την επομενη φορα που θα παμε για τσαρκα-ενημερωση, θα εχουμε και ζυγαρια μαζι.
 

Καστράτο

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2018
Μηνύματα
3.896
Κριτικές
1
Like
11.896
Πόντοι
3.506
Οκ μαστορα, απο την επομενη φορα που θα παμε για τσαρκα-ενημερωση, θα εχουμε και ζυγαρια μαζι.
Χαχαχαχα καλοοοοο.
Λοιπόν φίλε papaphilips αυτή τη ζυγαριά να πάρεις ..για να ξέρει πόσο θα πληρώνει το βάρος της σε ευρώ.!!!

 

Συνημμένα

  • paidikes-anamniseis-i-zygaria-toy-mpakali-ti-thymaste.jpg
    paidikes-anamniseis-i-zygaria-toy-mpakali-ti-thymaste.jpg
    94 KB · Εμφανίσεις: 18

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
99
Like
47.391
Πόντοι
21.511
Χαχαχαχα καλοοοοο.
Λοιπόν φίλε papaphilips αυτή τη ζυγαριά να πάρεις ..για να ξέρει πόσο θα πληρώνει το βάρος της σε ευρώ.!!!

Χαχαχα, φιλε πρεπει να modernοποιηθεις.
Κατι τετοιες χρησιμοποιουσαν τα παπουδια μας.
Η φαση πλεον ειναι di gi tal ...για να βλεπεις και τα gr. :tooth:
 

Καστράτο

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2018
Μηνύματα
3.896
Κριτικές
1
Like
11.896
Πόντοι
3.506
Χαχαχα, φιλε πρεπει να modernοποιηθεις.
Κατι τετοιες χρησιμοποιουσαν τα παπουδια μας.
Η φαση πλεον ειναι di gi tal ...για να βλεπεις και τα gr. :tooth:
Την Καλημέρα μου και τα σέβη μου φίλε.Καλό υπόλοιπο.
:hi: :hi:
 

8/2/1981

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2018
Μηνύματα
1.159
Κριτικές
3
Like
4.764
Πόντοι
736
Δοκιμαστηκε η μιλφ Φωτεινη στο Διδυμου 27 πρωτη φορα μετα την επιστροφη της.
Παραμενει σωματαρα,με ποδαρες,φυσικο στητο βυζι και ωραιο κωλο.
Στη μουρη λιγο σπασμενη (αν και αβαφη)αλλα οχι τιποτα φοβερο.
Στον αγωνα καυλιαρα και δεκτικη σαν να μην περασε μια μερα.
Αξιζει σιγουρα επαναληπτικη.
Στην ιδια βαρδια στο Κολωνου 27 ισογειο ξανα πηρα την λατινα Μιμη.
Κοριτσι πολυ ομορφο,με βυζαρες,κωλαρες και πανεμορφο προσωπο ολα αυτα με 10 ευρω.
Απο εδω και περα αρχιζουν τα αλλα,μηδεν επικοινωνια γιατι δεν ξερει ουτε αγγλικα,πηγα να της πιασω το βυζο αλλα τραβηχτηκε και δεν με αφησε,πολυ λιπαντικο στο μουνι της και κλεψιμο στο γαμησι.
Ηταν η δευτερη φορα  που την παιρνω και η τελευταια.
 

Ψωλεκτωρ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2017
Μηνύματα
872
Κριτικές
11
Like
2.058
Πόντοι
496
Δοκιμαστηκε η μιλφ Φωτεινη στο Διδυμου 27 πρωτη φορα μετα την επιστροφη της.
Παραμενει σωματαρα,με ποδαρες,φυσικο στητο βυζι και ωραιο κωλο.
Στη μουρη λιγο σπασμενη (αν και αβαφη)αλλα οχι τιποτα φοβερο.
Στον αγωνα καυλιαρα και δεκτικη σαν να μην περασε μια μερα.
Αξιζει σιγουρα επαναληπτικη.
Στην ιδια βαρδια στο Κολωνου 27 ισογειο ξανα πηρα την λατινα Μιμη.
Κοριτσι πολυ ομορφο,με βυζαρες,κωλαρες και πανεμορφο προσωπο ολα αυτα με 10 ευρω.
Απο εδω και περα αρχιζουν τα αλλα,μηδεν επικοινωνια γιατι δεν ξερει ουτε αγγλικα,πηγα να της πιασω το βυζο αλλα τραβηχτηκε και δεν με αφησε,πολυ λιπαντικο στο μουνι της και κλεψιμο στο γαμησι.
Ηταν η δευτερη φορα  που την παιρνω και η τελευταια.

Βάρδια; Σήμερα;
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom