Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 262 άτομα (27 μέλη και 235 επισκέπτες)

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
7
Πόντοι
1.396
@ sotirof: κεφάτη η ενημέρωση σου, αλλά please, βάζε τουλάχιστον κανένα κόμμα και καμιά τελεία, γιατι η ανάγνωση γίνεται κουραστική και χάνεται ο ρυθμός του λόγου στην προπάθεια κατανόησης. Φιλικά, πάντα.
Στα υποψιν,αλλα λογω ταχυτητας καταλαβαινης,παντως στον ρομαντισμο γραφω και για πιατσες!
 

mariath

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2009
Μηνύματα
4.583
Κριτικές
6
Like
140
Πόντοι
16
.....Μαλιστα μου ειπε να μεινει μεταξυ μας ....
Και συ, το σεβάστηκες!
"Μεταξύ μας" μένει και εδώ, ε?

ειχε παρει ενα μαυρο εσωρουχο με το δεκαρικο
Αυτό είναι το δράμα τους. Υποτίθεται ότι κάνουν αυτή τη δουλιά για να μαζέψουν κανα φράγκο και να γυρίσουν με ένα κομποδεματάκι στη χωρίς στον ήλιο μοίρα χώρα τους, αλλά τις τρώει η κατανάλωση. Δίνει τον κώλο της για να ζήσει και ο πλανόδιος.
Που έχει αγοράσει 1,5Ε την κυλότα που της πούλησε 10.

Ξέρω κι άλλη μία που καθαρίζει 3-4.000 ευρώ το μήνα, και ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΜΙΑ.
"Ο Χόντος είναι ο νταβατζής μου και γι' αυτό μου τα παίρνει" μου λέει χαριτολογώντας.
Δεν έχουν μυαλό οι κακόμοιρες.
Θα φτάσει να γίνει 45 χρονών (που δε θα την παίρνει κανένας πια) και ακόμα θα "μαζεύει".
 

greenside

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
319
Κριτικές
73
Like
34
Πόντοι
1.295
"Ο Χόντος είναι ο νταβατζής μου και γι' αυτό μου τα παίρνει" μου λέει χαριτολογώντας.
Δεν έχουν μυαλό οι κακόμοιρες.
Θα φτάσει να γίνει 45 χρονών (που δε θα την παίρνει κανένας πια) και ακόμα θα "μαζεύει".
δυστυχως εαν μεγαλωσει κανεις στην στέρηση ειναι πολυ δυσκολο να κρατησει ισορροπία. ενεργεί κατόπιν απωθημένων και ετσι δεν μπορει να εχει καθαρο μυαλο. το κακο ειναι οτι σε αυτη την δουλεια που κανουν, οσο ειναι νεες ειναι οκ μιας και ξοδευουν μεν αλλα βγαζουν. αμα μεγαλωσουν και σταματησει αυτο, τοτε αρχίζει το δραμα.
 

georgepappas1

Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2011
Μηνύματα
21
Κριτικές
6
Like
3
Πόντοι
0
Πράγματι τις ίδιες ώρες!! Τι μπάζα ήταν αυτά που είχε το Μετάξι σήμερα.Ξέχασα να περάσω και απο το Ιάσωνος 33 να δώ την Μαρία το μηρμυγκάκι που δεν την έχω δει καθόλου!

Ρε παιδιά όντως, τι ώρα πιάνει η Μαρία το μηρμυγκάκι, τις προάλλες λίγο πριν τις 18.00 και τζίφος..  :think:
 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.273
Κριτικές
104
Like
2.751
Πόντοι
7.016
.. αυτο είναι που επιθυμώ να διαβάζω σ'αυτό εδώ το σάιτ.. όχι λίστες με ονόματα και κατεβατά (μόνο) αλλά εμπειρίες και καταθέσεις σκέψεων και συναισθημάτων για τις γυναίκες κ' τον (αγοραίο) Έρωτα..

Ωστόσο, δεν γράφετε με το ύφος που σας αρέσει να διαβάζετε.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.061
Κριτικές
1.245
Like
192.008
Πόντοι
45.465
  • Like
Αντιδράσεις: viator

Επισκέπτης
Όμορφα πράματα... :-
Ειδικά ο επίλογος αποτελεί τροφή για σκέψη.
ακουγετε απιστευτο ....αλλα οποιος ειχε κοντινη εμπειρια απο εξαρτημενους τοξικομανεις (φιλικη,οικογενιακη,προσωπικη)δεν πρεπει να το θεωρει απιθανο
 

Επισκέπτης
ακουγετε απιστευτο ....αλλα οποιος ειχε κοντινη εμπειρια απο εξαρτημενους τοξικομανεις (φιλικη,οικογενιακη,προσωπικη)δεν πρεπει να το θεωρει απιθανο
Οι τοξικομανείς είναι άρρωστοι και εν δυνάμει νεκροί και ένας εν δυνάμει νεκρός κάνει τα πάντα ώστε να επιβιώσει άλλη μια μέρα. :(
 

amadeus_gr

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.649
Κριτικές
100
Like
2.064
Πόντοι
8.175
Πρωινή επιλεκτική εξόρμηση στον δρόμο της πληρωμένης ηδονής.

Φυλ. 136: Άννα = Πίτσος
Φυλ. 134 ισ.: η Αλεξάνδρα ένα γεμάτο κοριτσάκι. Πού την έχω ξαναδεί?
Φυλ. 134 1ος.: η Αλίνα, μια γλυκιά κοπέλα, με μακρια μαλλιά, μέση δαχτυλίδη, αλλά φαρδούτσικη περιφέρεια.
Φυλ. 109 ισ,.: κλειστό
Φυλ. 86 1ος: η Μιχαέλα και η Λαόυρα. Πήρα την αδυνατισμένη Μιχαέλα και περάσαμε όμορφα.
Φυλ. 84 1ος: η Ντιάνα
Φυλ. 84 ισ.: η Σόνια. Επειδή μου άρεσε, είπα να την πάρω και αυτή. Αλλα, για κακή μου τύχη, έξω από το παράθυρο τσακωνόντουσαν επί 20-λέπτου κάτι Αλμπάνια (μάλλον) και μας την έσπασε. Γκαρίζανε μεσα στα αυτιά μας, οι παλιο-μ....ες. Οπότε, τζίφος το 20αρι.
Φυλ. 65 κάτω: η Αλεξάνδρα του πάνω
Φυλ. 65 άνω: μια καινούργια, και καλά βραζιλιάνα. Χάλι μαύρο!
Φυλ. 40: μια ξανθιά όμορφη Χριστίνα με φουλ
Διδ. 8 άνω: μια ξανθιά αγέλαστη πιτσιρίκα
Διδ. 8 κάτω: η Κάρμεν.

Αυτά
 

professorx

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.513
Κριτικές
527
Like
28.978
Πόντοι
35.368
Καλά ρε αδέρφια, από Αχιλλέως 51 δεν περνά ποτέ κανένας για ενημέρωση;
Λίγα είναι τα μαγαζιά που τιμούν τον πρωκτικό έρωτα σταθερά επί χρόνια, πρέπει να τα τιμούμε για να ξέρουμε αν ακόμη βαδίζουν στον ορθό δρόμο.
Τώρα τελευταία σταθερά εκεί βρίσκεται η Τάνια η μιλφ με την κωλάρα απο το Φυλής 40.Πρωκτικό και γυμνό τσιμπούκι.Δεν μπήκα γιατί όλο αυτήν πετυχαίνα και σίγουρα αυτή θα δούλευε και χθες.
 

ggary1000

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Φεβ 2010
Μηνύματα
1.266
Κριτικές
14
Like
316
Πόντοι
2.287
Τώρα τελευταία σταθερά εκεί βρίσκεται η Τάνια η μιλφ με την κωλάρα απο το Φυλής 40.Πρωκτικό και γυμνό τσιμπούκι.Δεν μπήκα γιατί όλο αυτήν πετυχαίνα και σίγουρα αυτή θα δούλευε και χθες.
Με το κοντο ξανθο μαλλι και το βυζι "πυραυλο" που δουλευε και Φωκ 17 - Φ71Γ ??
 

Επισκέπτης
Με το κοντο ξανθο μαλλι και το βυζι "πυραυλο" που δουλευε και Φωκ 17 - Φ71Γ ??
Όχι, αυτή που λες εσύ είναι πιο όμορφη από αυτήν που λέει ο Προφέσορας αλλά κάνει απλό πρόγραμμα ενώ η άλλη φουλ χωρίς να είναι άσχημη.
 

Xeiroglykanos

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2010
Μηνύματα
559
Κριτικές
13
Like
0
Πόντοι
16
Μίνι πρωινή από Φυλής

Φ92Α Σόνια ξανθιά
Φ71Β Ρενάτα
Φ71 όροφος Βίκυ Πολωνέζα
Φ67 Νατάσα μιςς Πίγκυ

Φυλής και Χεύδεν λίγο δίπλα στο Ρουμάνικο μαγαζί Σου&Μου ένα αγροτικό με γύφτους πούλαγε ζωντανά κοτόπουλα.
 

larousse

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
1
Like
227
Πόντοι
36
Μίνι πρωινή από Φυλής

Φ92Α Σόνια ξανθιά
Φ71Β Ρενάτα
Φ71 όροφος Βίκυ Πολωνέζα
Φ67 Νατάσα μιςς Πίγκυ

Φυλής και Χεύδεν λίγο δίπλα στο Ρουμάνικο μαγαζί Σου&Μου ένα αγροτικό με γύφτους πούλαγε ζωντανά κοτόπουλα.

αυτα ειναι ριχνεις ενα πουτσο περνεις και την κοτα σου μετα και ολα κομπλε!!!
 

doctore

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2008
Μηνύματα
554
Κριτικές
40
Like
0
Πόντοι
606
Μεσημεριανή Φυλής και πέριξ:

Χωματιανού 11Β Δεν ήταν η Ιλόνα
Χωματιανού 11Α Μία πιτσιρίκα αδιάφορη
Διδύμου 20 Αντριάνα κατάθεση
Φυλής 40 Ντέλια
Φυλής 54 δυο Ρουμάνες εμφανισιακά μέτριες
Φυλής 66α πολυ εμφανίσημη ξανθιά
Φυλής 66Δ πολονόφατσα γεματούλα
Φυλής 71 ισόγειο Ρενάτα, η πιο μουνάρα που είδα για ακόμη μία φορά!
Φυλής 86Β Σερένα
Φωκαίας 27Β Γιάννα κατάθεση
Φωκαίας Triplex απέναντι από το 27Β ήταν η Αννούλα η Βουλγάρα στο πάνω αριστερά, κατάθεση.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom