Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 169 άτομα (6 μέλη και 163 επισκέπτες)

Milfomaniac

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
990
Κριτικές
132
Like
16.802
Πόντοι
19.306

fluffy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2013
Μηνύματα
314
Κριτικές
13
Like
1.361
Πόντοι
211
συνέχεια πάντα live

Κολωνού 11α όροφος κλειστό.

Κολωνού 11α ισόγειο Ζαννα καστανοξανθη ψηλή χοντρή, με 3-3.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.


Κολωνού 11β Μαργαρίτα μελαχρινή μαυριδερή χοντρή με 2.5αρι συν βυζι , σε απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 15αρια, 23αρια & 27αρια κλειστά.

Κολωνού 30α 3 κοπέλες Μπέλα η Ρουμάνα , μελαχρινή με πολύ μακρύ μαλλί πιασμένο αλογοουρά, γυαλάκια , ωραίο κανονικό σώμα 2αρι στητο βυζι Άννα ξανθιά νταρντανοχοντρη με 2.5αρι βυζι και Νικόλ μελαχρινή κοντή μ3 ψιλοκανονικο σώμα 1.5-2αρι βυζι, τατουάζ στο δεξί μπούτι, αμφότερες σε απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 30β 1ος όροφος Άννα ξανθιά ψηλή μιλφ με κοντό μαλλί, νταρντανα και βάλε με 2αρι βυζι,διάφορα τατουάζ, απλό πρόγραμμα ανακοινώνεται.

Κολωνού 30β 2ος όροφος κλειστό.

Κολωνού 32β Ήρα ξανθοκαστανη ψηλή νταρντανοπαχουλη με 3αρι συν βυζι, μεγάλο τατουάζ στο δεξί μπούτι και στο δεξί κωλομερι, απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 32γ 2 λατινες, Τίνα ξανθοκαστανη χοντρουλα με γυαλάκια, 1.5αρι βυζι και Μιχαελα(από Λιοσιων 73)ξανθιά και αυτή με γυαλιά, χοντρή με τεράστιο κωλο με κυτταρίτιδα, 2.5αρι συν βυζι, αμφότερες σε απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 32α Αντζελινα με κάστανο κατσαρο μαλλί, χοντρουλα με 4αρι συν βυζι, τατουάζ πίσω χαμηλά στη μέση, σε απλό πρόγραμμα.

Κολωνου 45 διάδρομος ευθεία κλειστό.

Κολωνού 45 αριστερά 2η πόρτα Τζέσικα ψηλή μελαχρινη νταρντανοπαχουλη με 3αρι βυζι, πιρ στο αφαλό, απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 45 δεξια Νάταλι καστανοξανθη γκιλφ παχουλη με 2.5αρι συν βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Κολωνού 47 ισόγειο Όλγα καστανή κοπέλα με λεπτό σώμα 1.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 47 όροφος Άννα ξανθιά παχουλη μιλφ με πάρα πολύ μακρύ μαλλί πιασμένο αλογοουρά, 2αρι συν βυζι, ανακοινώθηκε τα πάντα με προφυλακτικό.

Κολωνού 48 Άντζελα μιλφ με κοντό ξανθό μαλλί, κανονικό σώμα 2αρι , σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό, η Παολα σύμφωνα με την υπηρεσία θα γυρίσει Ιούνιο.

Κολωνού 48 νέο Εύα ξανθό γκρανι χοντρο με 2.5-3αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και αυταρχικό.

Κολωνού 53 κλειστό.
 

Bourdelakias84

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2024
Μηνύματα
2
Like
30
Πόντοι
0
Χτεσινοαπογευματιμη επίσκεψη στο Διδυμου 27 με την προσμονή να πετύχω Βικτώρια η Τάνια που κάνουν τσιμπουκαρες να μου τα ρουφήξουν όλα!!!
Μπαίνω κάθομαι στο σαλόνι, βγαίνει η γνωστή ξανθιά κυρία και μου ανακοινώνει την Ιβαννα...Μια λεπτή ξανθιά milf με ωραίο κωλαρακι και στητο μικρό βυζάκι.Ο εν λόγω οίκος δεν προσλαμβάνει ιερόδουλες με πίπα κάτω του 7,5 οπότε είπα να περάσω να δοκιμάσω. Μπαίνει μέσα η κοπέλα και μόλις πλησιάζει το λαιμό μου να με γλείψει μου έρχεται μια ΜΠΟΧΑ μια τσιγαριλα μια σκέτη αηδία.
Με συνοπτικές διαδικασίες τη σπρώχνω πιο κάτω να τον πάρει όπου με τελειώνει τελικά με μια πίπα κάτω του μετρίου.
Προσωπικά για εμένα η υγιεινή είναι το Α και το Ω , δε μπορεί να μοσχοβολαω κολόνιες και να μου έρχεσαι με την τσιγαριλα μες τη μούρη. Θα σκεφτώ πολύ να ξαναπατήσω στο εν λόγω μαγαζί γιατί η αηδία και η σιχαμαρα δεν έχουν φύγει ακόμη από τη μύτη μου.
 

mpourdelokratoras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2009
Μηνύματα
190
Κριτικές
1
Like
1.014
Πόντοι
201
ρε παιδια αυτη η ναταλια φωκαιας 19 τι λεει μεσα?αλογο στην εμφανιση,ρωσιδα μου φαινεται
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.061
Κριτικές
52
Like
16.793
Πόντοι
10.686
τώρα live



Ιάσωνος 32 διαδριμος δεξιά Μπέλα μελαχρινή κοπέλα η τσατσά είπε από Ιταλία, με κανονικό ωραίο κορμάκι 1.5αρι βυζι, τατουάζ πάνω από το αριστερό στήθος και στα δύο μπούτια, απλό πρόγραμμα στα 15 ευρώ, σαλοναρισε με πάρα πολύ στυλ και η τσατσά είπε μην παραξενεύσαι περπατάει έτσι γιατί είναι εστεμμένη σε μια περιοχή του Τορίνο...
:2funny:
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.197
Κριτικές
496
Like
62.849
Πόντοι
39.662
Τελευταία τροποποίηση:

Psahnosex111

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2022
Μηνύματα
25
Like
109
Πόντοι
0

Bile

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2024
Μηνύματα
37
Κριτικές
1
Like
123
Πόντοι
0
Καλησπέρα σε όλους τους συναγωνιστές.βρε παιδιά μια ερώτηση γιατί με έχει στεναχωρήσει πολύ με την στάση της.η υπηρεσία Νέλλη από το ι 31 πήρε μετάθεση στο 32 απέναντι στον όροφο. Ούτε φωνές ούτε φασαρία με τους πελάτες γιατί έτσι??? Με έχει χαλάσει πολύ. αλλιώς την ήξερα πήγαινα μαλώναμε και έφευγα και μου έφτιαχνε την διάθεση.τωρα που πήγα ήταν μες την ηρεμία.κριμα.
 

VirginSteele

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2023
Μηνύματα
68
Like
387
Πόντοι
20
Καλησπέρα σε όλους τους συναγωνιστές.βρε παιδιά μια ερώτηση γιατί με έχει στεναχωρήσει πολύ με την στάση της.η υπηρεσία Νέλλη από το ι 31 πήρε μετάθεση στο 32 απέναντι στον όροφο. Ούτε φωνές ούτε φασαρία με τους πελάτες γιατί έτσι??? Με έχει χαλάσει πολύ. αλλιώς την ήξερα πήγαινα μαλώναμε και έφευγα και μου έφτιαχνε την διάθεση.τωρα που πήγα ήταν μες την ηρεμία.κριμα.
Μα΄λλον την πλάκωσαν στα μουρλόχαπα οι τρελογιατροί και χαλάρωσε... :confused:
 

montiliani

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
1.935
Like
6.777
Πόντοι
1.056
Ιάσωνος 32 διαδριμος δεξιά Μπέλα μελαχρινή κοπέλα η τσατσά είπε από Ιταλία, με κανονικό ωραίο κορμάκι 1.5αρι βυζι, τατουάζ πάνω από το αριστερό στήθος και στα δύο μπούτια, απλό πρόγραμμα στα 15 ευρώ, σαλοναρισε με πάρα πολύ στυλ και η τσατσά είπε μην παραξενεύσαι περπατάει έτσι γιατί είναι εστεμμένη σε μια περιοχή του Τορίνο...
Υποθετω οτι η τσατσα εννοουσε ....
20230127165138_apokriatiko_axesouar_korona_82_kk07783_diafora_chromata.jpeg
 

VirginSteele

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2023
Μηνύματα
68
Like
387
Πόντοι
20
Χτεσινοαπογευματιμη επίσκεψη στο Διδυμου 27 με την προσμονή να πετύχω Βικτώρια η Τάνια που κάνουν τσιμπουκαρες να μου τα ρουφήξουν όλα!!!
Μπαίνω κάθομαι στο σαλόνι, βγαίνει η γνωστή ξανθιά κυρία και μου ανακοινώνει την Ιβαννα...Μια λεπτή ξανθιά milf με ωραίο κωλαρακι και στητο μικρό βυζάκι.Ο εν λόγω οίκος δεν προσλαμβάνει ιερόδουλες με πίπα κάτω του 7,5 οπότε είπα να περάσω να δοκιμάσω. Μπαίνει μέσα η κοπέλα και μόλις πλησιάζει το λαιμό μου να με γλείψει μου έρχεται μια ΜΠΟΧΑ μια τσιγαριλα μια σκέτη αηδία.
Με συνοπτικές διαδικασίες τη σπρώχνω πιο κάτω να τον πάρει όπου με τελειώνει τελικά με μια πίπα κάτω του μετρίου.
Προσωπικά για εμένα η υγιεινή είναι το Α και το Ω , δε μπορεί να μοσχοβολαω κολόνιες και να μου έρχεσαι με την τσιγαριλα μες τη μούρη. Θα σκεφτώ πολύ να ξαναπατήσω στο εν λόγω μαγαζί γιατί η αηδία και η σιχαμαρα δεν έχουν φύγει ακόμη από τη μύτη μου.

Γενικότερα αυτό το μπουρδέλο είναι ένα χάλι και μισό:πολύ παλιό οίκημα εφάμιλλο των μπουρδέλων του Μεταξουργείου... :badair:
 

koulamaria

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.456
Κριτικές
41
Like
7.364
Πόντοι
1.936
Χτεσινοαπογευματιμη επίσκεψη στο Διδυμου 27 με την προσμονή να πετύχω Βικτώρια η Τάνια που κάνουν τσιμπουκαρες να μου τα ρουφήξουν όλα!!!
Μπαίνω κάθομαι στο σαλόνι, βγαίνει η γνωστή ξανθιά κυρία και μου ανακοινώνει την Ιβαννα...Μια λεπτή ξανθιά milf με ωραίο κωλαρακι και στητο μικρό βυζάκι.Ο εν λόγω οίκος δεν προσλαμβάνει ιερόδουλες με πίπα κάτω του 7,5 οπότε είπα να περάσω να δοκιμάσω. Μπαίνει μέσα η κοπέλα και μόλις πλησιάζει το λαιμό μου να με γλείψει μου έρχεται μια ΜΠΟΧΑ μια τσιγαριλα μια σκέτη αηδία.
Με συνοπτικές διαδικασίες τη σπρώχνω πιο κάτω να τον πάρει όπου με τελειώνει τελικά με μια πίπα κάτω του μετρίου.
Προσωπικά για εμένα η υγιεινή είναι το Α και το Ω , δε μπορεί να μοσχοβολαω κολόνιες και να μου έρχεσαι με την τσιγαριλα μες τη μούρη. Θα σκεφτώ πολύ να ξαναπατήσω στο εν λόγω μαγαζί γιατί η αηδία και η σιχαμαρα δεν έχουν φύγει ακόμη από τη μύτη μου.
Η Ιβαννα ειναι ιδιαιτερη περιπτωση εκδιδομενης.Χρηζει σχετικης προσοχης.Αλλα αν την πετυχεις στα καλα της περνας ζαχαρη.Στα καταπινει κιολας.
 

Ntavelis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2018
Μηνύματα
212
Κριτικές
12
Like
563
Πόντοι
311
Καμία προταση να αδειασουμε τ @ρχιδια μας σήμερα ?
 

Filislover

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2024
Μηνύματα
544
Κριτικές
1
Like
424
Πόντοι
26
Καμία προταση να αδειασουμε τ @ρχιδια μας σήμερα ?
Φυλής πήγαινε στη μπιουτι μπορεί να είναι παχουλή και όχι από τις ωραίες μαύρες αλλά θα περάσεις καλά,τώρα αν θες λίγο πιο ωραια πήγαινε Κατερίνα φωκαιας 9 δίνει κωλο κάνει ελεύθερο στοματικό για μένα και οι 2 δε είναι ωραίες τη Κατερίνα τη έχω πάρει τη μπιουτι όχι παραειναι παχουλή ακόμα και για μένα.Τωρα αν θες Κούκλα πήγαινε Ηλέκτρα Φώκαιας 7 δίνει και κωλο είναι νέα και όμορφη για μένα τη έχω πάρει 2 φορές.
 
Τελευταία τροποποίηση:
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom