Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 240 άτομα (11 μέλη και 229 επισκέπτες)

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
7
Πόντοι
1.396
Στις 21,30 Στα ρωσσικα της Ιασωνος τωρα στο επανω δεξια η ευα μαλλον εκπαιδευε αλλο ρωσσιδακι,το οποιο ηταν γαλακτερο και ευπαρουσιαστο,συνεχισα προς τα κατω στα δεξια απεναντι απο τα ρδελα στρωματα παλια και κουβερτες μαλλον διαμερισματα καποιον πακιδωνη μυρωδια της κατουρλιλας εντονη καλυβε ολες τις οσμες μεχρι το κινεζικο,εκει προσοχη δυο τυποι ο ενας σου συταη κανα φραγκο για να φαη τυροπιτα,βαζοντας το χερι στην τσεπη βγηκε διευρο και πενηνταρακι,του εδωσα το πενηνταρακι και με ακολουθησε σε αρκετη αποσταση ζητωντας το διευρο ο αλλος ακολουθουσε απο πισω,αφου τον εκραξα αλλα δεν ημουν και μονος οι τυποι αποχωρησαν,προσοχη παιδες,στο υπογειο του 32 αν θυμαμαι καλα εμφανισημη υπαρξη με μαυρο μαλακι και γυαλακια τυπου γραμματεα για πιτσιλισμα στα ματια,αλλα δεν ειχε τελειωτικο,διπλα σε αυτο με την μεγαλη εισοδο μαυρουλα στα δεκα,περδικας κοντο μιλφ με παραπανω κιλα που τα εκρυβε με μπειμπι ντολ,πηγαινε να περιοιπηθη πακι στα 10,διπλα κλαψιαρικο κοντο,τιποτα το ιδιαιτερο,στο 43 νεα αφιξη που φοραγε ασπρα εσσωρουχα που φωσφωριζαν στο σκοταδι και αυτη δεν φαινοταν καθολου,μαυρη σαν την κουκλα .απεναντι στο μεσαιο η τυπισα με κορδονι τραβαγε εναν πελατη να μπη μεσα και στο διπλαΑ η κοντορουμανα μυραζε σφαλιααρες.
 

professorx

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.513
Κριτικές
527
Like
28.978
Πόντοι
35.368
Τώρα τελευταία όλο τις ίδιες ώρες τσαρκάρουμε. Πάντως δεν είμαι σίγουρος αν μιλάμε για την ίδια Αναστασία με τον Φαρκέλι. Τελοσπάντων δεν έχει και πολύ σημασία.
Πράγματι τις ίδιες ώρες!! Τι μπάζα ήταν αυτά που είχε το Μετάξι σήμερα.Ξέχασα να περάσω και απο το Ιάσωνος 33 να δώ την Μαρία το μηρμυγκάκι που δεν την έχω δει καθόλου!
 

Επισκέπτης
Καλά ρε αδέρφια, από Αχιλλέως 51 δεν περνά ποτέ κανένας για ενημέρωση;
Λίγα είναι τα μαγαζιά που τιμούν τον πρωκτικό έρωτα σταθερά επί χρόνια, πρέπει να τα τιμούμε για να ξέρουμε αν ακόμη βαδίζουν στον ορθό δρόμο.
 

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
7
Πόντοι
1.396
Καλά ρε αδέρφια, από Αχιλλέως 51 δεν περνά ποτέ κανένας για ενημέρωση;
Λίγα είναι τα μαγαζιά που τιμούν τον πρωκτικό έρωτα σταθερά επί χρόνια, πρέπει να τα τιμούμε για να ξέρουμε αν ακόμη βαδίζουν στον ορθό δρόμο.
Θα το εχουμε στα υποψιν!
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
72
Πόντοι
1.886
Λες ο Φαρκέλι να 'ταν κρυμένος πίσω από κανένα αυτοκίνητο; :2funny: :2funny:
Λόγω ... "μεγέθους" συνήθως κρύβομαι πίσω από νταλίκα    :2funny: :2funny: :2funny:

Καιρό είχαμε να δούμε πρωινή από μετάξι! :thumbsup:
Καλύτερα να βλέπουμε πρωινές ενημερώσεις, γιατί τα πράγματα γίνονται πολύ επικίνδυνα όταν βραδιάζει στο Μεταξουργείο...

Φωτογραφίες από διαφορετικά σημεία σε Μεγάλου Αλεξάνδρου και Κεραμεικού

%25CE%2595%25CE%25B9%25CE%25BA%25CF%258C%25CE%25BD%25CE%25B1002.jpg


%25CE%2595%25CE%25B9%25CE%25BA%25CF%258C%25CE%25BD%25CE%25B1009.jpg


%25CE%2595%25CE%25B9%25CE%25BA%25CF%258C%25CE%25BD%25CE%25B1008.jpg


Και το καπάκι που λείπει απο το φρεάτιο της ΕΥΔΑΠ ...

%25CE%2595%25CE%25B9%25CE%25BA%25CF%258C%25CE%25BD%25CE%25B1004.jpg
 

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
7
Πόντοι
1.396

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.274
Κριτικές
104
Like
2.751
Πόντοι
7.783
Η σχέση μου με την Εύα δεν κατάφερε να περάσει το σημερινό crash test.
Συναντηθήκαμε με κακή διάθεση εκείνη, με κακή διάθεση εγώ.

Είχε την ατυχή έμπνευση να σκουρύνει το δέρμα της με τεχνητά μέσα (“solarium”).
Η πάλλευκη επιδερμίδα της θυσιάστηκε στο βωμό των προτύπων ομορφιάς που επιβάλλουν νυχθημερόν τα Μέσα Μαζικής Ενημέρωσης.
Σκούρυνε, για να τείνει προς τη Riahnna και την Beyonce.
Τα ΜΜΕ, αυτό το μόρφωμα, σφυροκοπούν αδιάκοπα τα μυαλά των ανήμπορων να αντιδράσουν ανθρωπαρίων, με αποτέλεσμα οι λευκοί να θέλουν να μαυρίσουν, οι μαύροι να ασπρίσουν, οι κοντοί να ψηλώσουν, οι ψηλοί να κοντύνουν.
Οι βυζαρούδες κρύβουν τα βυζιά τους, οι άβυζες τρέχουν να τα παραγεμίσουν με προσθετικά.
Η καριόλα η τηλεόραση, το σύγχρονο κρεβάτι του Προκρούστη.
Μπολιάζει τις μάζες με ενοχή και κόμπλεξ.
«Κατανάλωσε!»
«Υπάκουσε!»
«Ο θεός σου είναι τα λεφτά!»

Την είδα βαθειά μέσα στα μάτια.
Μου θύμισε τον Όλεγκ Μπλαχίν.

Έβαψε καροτί μια τούφα απ’ τα μαλλιά της.
Κακέκτυπο πάνκισας.

Με πεοθήλαζε και αισθανόμουν σα να ήμουν στον κουρέα.

Η σχέση μας διήρκεσε 25 νύχτες.
Χρόνος ο πανδαμάτωρ, στο πέρασμά του όλα αλλάζουν, όλα απαλύνονται, όλα  καταπραΰνονται, όλα αμβλύνονται.
Μόνο η τέχνη μπορεί να σταματήσει το διάβα του χρόνου, να αιχμαλωτίσει για πάντα μια στιγμή, μια ιδέα, μια αίσθηση.

Οι σχέσεις ξεθωριάζουν προϊόντος του χρόνου και απαιτούν ενέργεια για να διατηρηθούν.

Από σήμερα η Εύα κοσμεί το παρελθόν μου, μαζί με δεκάδες άλλα πρόσωπα της ερωτικής μου ζωής (αναφέρομαι στα πρόσωπα που θυμάμαι).
Από την Εύα απέμεινε μια μνήμη, που θα χαθεί κι αυτή, όταν το σαρκίο μου καταλήξει να είναι συνονθύλευμα λίθων και οστών.

Όλα στη ζωή έχουν ένα τέλος, καλά και κακά.
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.007
Κριτικές
490
Like
36.738
Πόντοι
41.447
Στο Κωνσταντινουπόλεως 166 ισόγειο ήταν η Αλίνα απο Κωλοκυνθούς 38.Ψηλή κοπέλα,λευκόδερμη,με πιασίματα αλλά και με πρόβλημα στην μέση της.20 ευρώ με γυμνό τσιμπούκι όχι τελειωτικό και με πρωκτικό.Μέσα είναι έπιπλο.


Την είδα και εγώ σημερα αυτην στο Κων/πολεως και την λυπηθηκα....
η Κοπέλα έχει τοσο σοβαρό προβλημα στη μεση που καλά καλα δεν μπορεί να περπατήσει...
η μεση της είναι θεοστραβη , λες και "εχει πάρει το σασί"
Δυσμορφια πολύ αποκρουστική και αντιερωτική

ΥΓ. φοβερές ενημερώσεις απο farkeli, profesorxxx & dirtyliving!!! :rockon:
 

nick025

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.273
Κριτικές
12
Like
5
Πόντοι
3.945
Η σχέση μου με την Εύα δεν κατάφερε να περάσει το σημερινό crash test.
Συναντηθήκαμε με κακή διάθεση εκείνη, με κακή διάθεση εγώ.

Είχε την ατυχή έμπνευση να σκουρύνει το δέρμα της με τεχνητά μέσα (“solarium”).
Η πάλλευκη επιδερμίδα της θυσιάστηκε στο βωμό των προτύπων ομορφιάς που επιβάλλουν νυχθημερόν τα Μέσα Μαζικής Ενημέρωσης.
Σκούρυνε, για να τείνει προς τη Riahnna και την Beyonce.
Τα ΜΜΕ, αυτό το μόρφωμα, σφυροκοπούν αδιάκοπα τα μυαλά των ανήμπορων να αντιδράσουν ανθρωπαρίων, με αποτέλεσμα οι λευκοί να θέλουν να μαυρίσουν, οι μαύροι να ασπρίσουν, οι κοντοί να ψηλώσουν, οι ψηλοί να κοντύνουν.
Οι βυζαρούδες κρύβουν τα βυζιά τους, οι άβυζες τρέχουν να τα παραγεμίσουν με προσθετικά.
Η καριόλα η τηλεόραση, το σύγχρονο κρεβάτι του Προκρούστη.
Μπολιάζει τις μάζες με ενοχή και κόμπλεξ.
«Κατανάλωσε!»
«Υπάκουσε!»
«Ο θεός σου είναι τα λεφτά!»

Την είδα βαθειά μέσα στα μάτια.
Μου θύμισε τον Όλεγκ Μπλαχίν.

Έβαψε καροτί μια τούφα απ’ τα μαλλιά της.
Κακέκτυπο πάνκισας.

Με πεοθήλαζε και αισθανόμουν σα να ήμουν στον κουρέα.

Η σχέση μας διήρκεσε 25 νύχτες.
Χρόνος ο πανδαμάτωρ, στο πέρασμά του όλα αλλάζουν, όλα απαλύνονται, όλα  καταπραΰνονται, όλα αμβλύνονται.
Μόνο η τέχνη μπορεί να σταματήσει το διάβα του χρόνου, να αιχμαλωτίσει για πάντα μια στιγμή, μια ιδέα, μια αίσθηση.

Οι σχέσεις ξεθωριάζουν προϊόντος του χρόνου και απαιτούν ενέργεια για να διατηρηθούν.

Από σήμερα η Εύα κοσμεί το παρελθόν μου, μαζί με δεκάδες άλλα πρόσωπα της ερωτικής μου ζωής (αναφέρομαι στα πρόσωπα που θυμάμαι).
Από την Εύα απέμεινε μια μνήμη, που θα χαθεί κι αυτή, όταν το σαρκίο μου καταλήξει να είναι συνονθύλευμα λίθων και οστών.

Όλα στη ζωή έχουν ένα τέλος, καλά και κακά.
ο υλισμός και ο ορθολογισμός σε επαρκείς ποσότητες αγγίζουν τα όρια του ρομαντισμού.. πρόσωπα και καταστάσεις (επειδή ακριβώς) τοποθετούνται στη λογική και υλική τους διάσταση αποκτούν κ' το νόημα τους και την αρμονία με το υπόλοιπο περιβάλλον.. υπέροχη γραφή.. αυτο είναι που επιθυμώ να διαβάζω σ'αυτό εδώ το σάιτ.. όχι λίστες με ονόματα και κατεβατά (μόνο) αλλά εμπειρίες και καταθέσεις σκέψεων και συναισθημάτων για τις γυναίκες κ' τον (αγοραίο) Έρωτα..
 

poppop

Μέγας
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
12.196
Κριτικές
13
Like
4.590
Πόντοι
4.765
Ακριβως ,οταν βραδιαζη αν πατε σε ομαδα 3-4 ατομων και λιγο ειναι!
Δηλαδή τύπε μου πρέπει να φωνάζουμε ενισχύσεις για να πα να ρίξουμε κανα πούτσο.Κατάντια.
Προχθες κατα τις 3:00 το πρωί στο Μετάξι  οσοι Ελλήνες κυκλοφορούσαν ηταν σε μπουλούκια 5-6 ατόμων.Και οχι άδικα..
Εκανα μια βιαστική γυρα στη Κολωνού και είπα να τη κάνω γιατι  τα μωχαμετια που παραφυλάγαν στις γωνιές είδα οτι κοβαν περίεργα τα αμάξια.
Ενεκας όμως του οτι έπαιζε ωραίο μουνάκι  στο Κωλ.κ Λεων. ονόματι Αννίτα, ο πεισματάρης πούτσος μου με ανάγκασε σε αναστροφή και παρκάρισμα ακριβώς έξω απο το σπίτι για να το καρφώσω σχετικά ασφαλώς και να εξαφανιστώ ταχέως.
Ωραια κορμί το Ρουμανάκι,ψηλό με καρέ μελαχρινο μαλλι,μικρό βυζι και 15 γιουργια κανονικο πρόγραμμα.
Δυστυχώς και παρόλο που είχε γενικώς αξιογάμητα μουνάκια η συγκεκριμένη βάρδια μάλλον δε συνιστάται σε μοναχικούς μπουρδελιάρηδες
 

Επισκέπτης
Πραγματικός καταιγισμός ενημερώσεων σήμερα!
ΜΠΡΑΒΟ ΣΕ ΟΛΟΥΣ! :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
Παλιούς καί νέους ενημερωτές.
Έξτρα, επισημαίνω την καλή γλώσσα του dirtiliving (χωρίς να παραβλέπω το χιούμορ του και αλλά στοχεία, που συνθέτουν το προσωπικό του ύφος) καθώς και την είσοδο του sotirof στις ενημερώσεις (δεν θυμάμαι να είχε κάνει άλλες, για αρκετό διάστημα).

@ sotirof: κεφάτη η ενημέρωση σου, αλλά please, βάζε τουλάχιστον κανένα κόμμα και καμιά τελεία, γιατι η ανάγνωση γίνεται κουραστική και χάνεται ο ρυθμός του λόγου στην προπάθεια κατανόησης. Φιλικά, πάντα.

Για τους παλιούς ενημερωτές έχουμε πει. Ελπίζω να μη νοιώθουν ριγμένοι.

εμπειρίες και καταθέσεις σκέψεων και συναισθημάτων για τις γυναίκες κ' τον (αγοραίο) Έρωτα..

Ναι, σε σωστές δόσεις χρειάζονται.


@ ΠΥΡΑΥΛΟΣ:

Τι εννοείται 25 νύχτες;  :new_shocked:
Πήγατε 25 φορές με την Ευά, ή τόσο ήταν το διάστημα από την πρώτη επίσκεψη;

Εμνευσμένες οι κοινωνιολογικές σας παρατηρήσεις. Ποιος έιπε ότι οι απογοητεύσεις έχουν μόνο αρνητικά απότελέσματα;
(Ο δρ Σουγκράνιες , παρά την φροϋδικής βάσης επιχειρηματολογία μου, μου είπε καλύτερα να τις αποφεύγουμε – τις απογοητέυσεις, όχι τις πουτάνες).

 

foxxxx

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
154
Κριτικές
10
Like
134
Πόντοι
11
Έχει κανείς κατά νου κανένα καλό που να κάνει ελεύθερο στοματικό τελείωμα στην πρωινή βάρδια της Φυλής; :pipa2:
 

nasouliskk

Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2010
Μηνύματα
356
Κριτικές
23
Like
2
Πόντοι
11
Παιδια θα ηθελα να ρωτησω κατω...πρωινες ωρες που μπορω να βρω κανα αξιοπιστο μιλφομωρο...ακομα και gilf...στη φυλης???

 

Επισκέπτης
Παιδια θα ηθελα να ρωτησω κατω...πρωινες ωρες που μπορω να βρω κανα αξιοπιστο μιλφομωρο...ακομα και gilf...στη φυλης???
Πρώτη επιλογή Κατερίνα η Σέρβα στο Αλκιβιάδου 16Β. Μιλφ με φουλ πρόγραμμα, άψογες υπηρεσίες.
Από 'κει και πέρα σχετικά καλή είναι και η Τάνια στο Φυλής 69 με ελεύθερο στοματικό. Όμορφο νταρντάνικο μιλφ.
Τώρα τελευταία άκουσα ότι η Βάλια, εκδίδεται στο Έλλης 3. Αν την πετύχεις δοκίμασέ την, αξίζει. Ελληνίδα μιλφ με φουλ.
Από' κει και πέρα, gilf παίζουν στην Αγκύρας και στη Διδύμου. Της Διδύμου φημίζονται για τις πεοθηλαστικές τους ικανότητες.

Έχει κανείς κατά νου κανένα καλό που να κάνει ελεύθερο στοματικό τελείωμα στην πρωινή βάρδια της Φυλής; :pipa2:
Στο post 32906 αυτού του νήματος, έχω παραθέσει μια πρόχειρη λίστα. Οι περισσότερες που αναφέρω πρωινές είναι.
 

nikbel2000

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2011
Μηνύματα
440
Κριτικές
2
Like
106
Πόντοι
1
Απ: Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!
« Απάντηση #32877 στις: χθες στις 14:31 » Παράθεση 

--------------------------------------------------------------------------------

Νομίζω ότι διάβασα και άλλον συναγωνιστή παλαιότερα που αναφερόταν στο κουλούρι της Μιράντας.
Κάτι για συνάρτηση μεγέθους και τιμής κτλ.

Βασικά είναι τρίτη βάρδια και βαριέμαι να ξενυχτάω, αλλά έχει ωραίο πατούρι.
Φιλε εγω ιουλιο της  γαμησα το κολαρακι ....Πουτσο κανονικου μεγεθους εχω ,,,την εψησα ,μου ζητησε 20 ευρω εξτρα τησ ειπα οτι εχω μαζι μου μονο 10  δεχτηκε .......Μιλαμε οτι υπεφερε η κοπελα διοτι ηταν εντελως αδουλευτο αλλα το υπομεινε καρτερικα .....Μαλιστα μου ειπε να μεινει μεταξυ μας ....Το βραδυ που πηγα να γαμησω παλι ειχε παρει ενα μαυρο εσωρουχο με το δεκαρικο απο πωλητη εκει στο μπουρδελο  και ηταν αρκετα χαρουμενη που το εκανε με το εξτραδακι ....Βεβαια ηταν στις αρχες τοτε ......Παντως καποιος που εχει εχει κανονικο εργαλειο και οχι κανα τεραστιο αξιζει να προσπαθησει και ειμαι σιγουρος οτι δεν θα βγει χαμενος ....... Μιλαμε η ποιο τελεια εικονα στην πλουσια απο κολοξεσκισματα ζωη μου ......Την αγαπη μου σε ολους σας ......Ριξτε κανα γαμιση και απο μενα παιδια γιατι κολησαμε εδω στο Αγρινιο καμποσο καιρο τωρα και τρωμε την ιδια φασολαδα σχεδον καθε μερα.Ευτυχως εχουμε και την Παναιτωλικαρα μας φετος και παρηγοριεμαστε  ...Φιλε streetwalker αξιζει να προσπαθησεις και ενημερωσε αν τα καταφερεις ...Καλη επιτυχια παντως
 

nikbel2000

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2011
Μηνύματα
440
Κριτικές
2
Like
106
Πόντοι
1
« Απάντηση #32877 στις: χθες στις 14:31 » Παράθεση 

--------------------------------------------------------------------------------

Νομίζω ότι διάβασα και άλλον συναγωνιστή παλαιότερα που αναφερόταν στο κουλούρι της Μιράντας.
Κάτι για συνάρτηση μεγέθους και τιμής κτλ.

Βασικά είναι τρίτη βάρδια και βαριέμαι να ξενυχτάω, αλλά έχει ωραίο πατούρι.

Φιλε εγω ιουλιο της  γαμησα το κολαρακι ....Πουτσο κανονικου μεγεθους εχω ,,,την εψησα ,μου ζητησε 20 ευρω εξτρα τησ ειπα οτι εχω μαζι μου μονο 10  δεχτηκε .......Μιλαμε οτι υπεφερε η κοπελα διοτι ηταν εντελως αδουλευτο αλλα το υπομεινε καρτερικα .....Μαλιστα μου ειπε να μεινει μεταξυ μας ....Το βραδυ που πηγα να γαμησω παλι ειχε παρει ενα μαυρο εσωρουχο με το δεκαρικο απο πωλητη εκει στο μπουρδελο  και ηταν αρκετα χαρουμενη που το εκανε με το εξτραδακι ....Βεβαια ηταν στις αρχες τοτε ......Παντως καποιος που εχει εχει κανονικο εργαλειο και οχι κανα τεραστιο αξιζει να προσπαθησει και ειμαι σιγουρος οτι δεν θα βγει χαμενος ....... Μιλαμε η ποιο τελεια εικονα στην πλουσια απο κολοξεσκισματα ζωη μου ......Την αγαπη μου σε ολους σας ......Ριξτε κανα γαμιση και απο μενα παιδια γιατι κολησαμε εδω στο Αγρινιο καμποσο καιρο τωρα και τρωμε την ιδια φασολαδα σχεδον καθε μερα.Ευτυχως εχουμε και την Παναιτωλικαρα μας φετος και παρηγοριεμαστε  ...Φιλε streetwalker αξιζει να προσπαθησεις και ενημερωσε αν τα καταφερεις ...Καλη επιτυχια παντως
 

streetwalker

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2007
Μηνύματα
8.757
Κριτικές
3
Like
201
Πόντοι
66
Nik θα κάνω μια προσπάθεια προσεχώς, αλλά είμαι βέβαιος ότι θα φάω πόρτα.
 

romeooo

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2006
Μηνύματα
426
Κριτικές
2
Like
45
Πόντοι
1
καλημερα Κοσμε.
καμια μαυρουλα για τωρα πρωι η κανενα μιλφ?
 

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
7
Πόντοι
1.396
Δηλαδή τύπε μου πρέπει να φωνάζουμε ενισχύσεις για να πα να ρίξουμε κανα πούτσο.Κατάντια.
Προχθες κατα τις 3:00 το πρωί στο Μετάξι  οσοι Ελλήνες κυκλοφορούσαν ηταν σε μπουλούκια 5-6 ατόμων.Και οχι άδικα..
Δυστηχως και δεν θεωρω οτι κυνδινευουμε απο τους πακιδες,αλλα απο ελληνες πρεζονια,τουλαχιστον οι πακιδες ηταν μεσα στα ρδελα και περναγαν και μεσα,προσοχη λοιπον,μετα τις 20,00.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom