Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 197 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Αφού γύρισα από το εξωτερικό κατέβηκα να κάνω μια τσάρκα να δω τι παίζει. Είχα διαβάσει ότι το επίπεδο στη Φυλής έπεσε οπότε είπα να δω δοκίμασω μια μιλφαρα με καλή απόδοση κατά γενική ομολογία. Η Μπάρμπορα λοιπόν είναι μια μιλφαρα με πιασίματα προς το παχουλη κ με μεγάλες φυσικές βυζαρες. Νομιζω παλαιότερα ήταν πιο αδύνατη. Υπάρχει κριτική μου για την κοπέλα στο Τροφωνιου 13 όροφος. Η κοπέλα δεν ανακοινώνει πρόγραμμα αλλά ούτε κ η τσατσά. Έδωσα το μπλε παράβολο κ πέρασα στο δωμάτιο. Μετά από λίγο ήρθε η κοπέλα. Είπαμε μερικές κουβέντες κ αυτή μου έφερε στη μούρη τις βυζαρες τις. Εγλυφα τις βυζαρες τις. Μετά αυτή ανέβηκε από πάνω μου για να συνεχίσω να τις γλύφω τις βυζαρες. Της είπα να είναι προσεκτική γιατί δεν μου φόρεσε ακόμα προφυλακτικό, για να μην ακουμπήσει η πουτσα μου το μουνι της. Αυτή μου είπε ότι προσέχει. Μου φάνηκε λίγο "ρομαντική" η φάση. Χωρίς βέβαια να θέλω να πω αν ήθελε να κάνει κάτι ρομαντικό με βεβαιότητα. Έχει γραφτεί όμως ότι ήταν ρομαντική παλιά. Μετά αυτή μου έκανε αρκετά προκαταρκτικα. Μου έγλυψε το σώμα μου, μου έκανε ισπανικό κ μετά ένα απίστευτο αρχιδογλυψιμο.Δε χορταινε να γλύφει τα φρεσκοξυρισνενα μου αρχιδια κ έκανε κοπλιμέντα για το κορμί μου. Της είπα να μου περάσει το προφυλακτικό κ αυτή ξεκίνησε το πνευστο. Η πιπα της αρκετά καλή. Πεθαίνεις από καυλα.Ειναι βαθιά αλλά όχι ντιπφροατ. Την σταμάτησα για να μην χυσω κ της τον έχωσα στην μεγάλη ξεχειλωμενη κ αξυριστη μουναρα της. Την γαμησα λίγο ιεραποστολικα κ μετά ζήτησα το κωλι της. Την έστησα στα τέσσερα κ της τον έχωσα στην παχουλη κωλαρα της. Που να αντέξεις όμως πολύ ώρα. Αυτή αντέχει το κωλογαμησι. Βγάζει κάτι επιφωνήματα αλλά αντέχει. Μετά από λίγο άρχισα να χυνω μέσα στην κωλοτρυπιδα της.Οταν τα εχυσα όλα αυτή από μόνη της μου έβγαλε το προφυλακτικό κ το πέταξε.Ανταλλαξαμε μερικές κουβέντες όπου η κοπέλα πάλι έκανε κοπλιμέντα για την εμφάνιση μου. Συνοψίζοντας πρόκειται για μια μέτρια σε εμφάνιση μιλφαρα με πολύ ωραίο μεγάλο φυσικό στήθος. Προσφέρει όμως πολύ καλές υπηρεσίες στο δωμάτιο όπως η πιπα της. Δεν βιαζεται στο δωμάτιο κ η τσατσά δεν ενόχλησε. Το λέω γιατί διαβάζω ότι στη Φυλής χτυπάνε πόρτα πριν το δεκάλεπτο. Εγώ γαμησα κ στη Φυλής κ δεν με ενοχλησε κάνεις. Θα ακολουθήσουν κριτικές κ από Φυλής. Βέβαια η Φυλής γέμισε πρεζόνια κ είναι πολύ άσχημη η εικόνα κ επικίνδυνα πλέον για τσάρκα. Βλέπω πλέον είναι λίγες οι κριτικές κ οι ενημερώσεις από μπουρδελα.Ελπιζω να σας βοήθησα!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Μπάρμπορα
Προκαταρκτικά
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
TOMMY DEVITO
Τιμημένος
Εγγραφή:
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
387
Likes:
8.853
Πόντοι:
25.056
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 2 Tedotiras, jon smith, Andrew256 και 16 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
22 Σεπτεμβρίου, 2021
Γεια σου Tommy παιχταρά! Έλλειψες πολύ από το site
22 Σεπτεμβρίου, 2021
Φυσικό στήθος... δεν.... πειραγμένο είναι
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2