Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 187 10
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Εισηλθα στο σαλονι του εν λογω οικου και η ευγενικη τσατσα (οχι η ξανθια Ελληνιδα που δουλευει συνηθως εκει ) μου παρουσιασε την Τζουλια.Προκειται για μια νεαρη κοντη κοπελα με ξανθο μαλλι που ειναι λιγο πανω απο τους ωμους , σχετικα ομορφο προσωπο , μικρομεσαιο στηθος που ομως ειναι πεσμενο , ενα μικρο τατου ψηλα πισω στην πλατη και κανονικο κορμι.Η τσατσα ανακοινωσε κωλο και ελευθερο στοματικο τελειωτικο στο στομα.Ειχα καυλες για φουλ προγραμμα και ενεδωσα στον πειρασμο να χυσω αυτο το πιπινακι στο στομα!

Πληρωσα και περασα στο δωματιο.Ξαπλωσα στο κρεβατι και μετα απο λιγο ηρθε η χαμογελαστη Τζουλια.Ανταλλαξαμε μερικες κουβεντες , μιλαει λιγα Ελληνικα αλλα μπορεις να συννενοηθεις.Μου ειπε οτι ειναι 20 χρονων.Ξαπλωσε διπλα μου και εγω αρχισα να χουφτωνω το σφιχτο κορμι της.Αυτη αφαιρεσε το στηθοδεσμο της που ηταν χρωματος χακι και εγω αρχισα να γλυφω τα βυζακια της.Αυτη με κοιτουσε καταματα και τα πρωτα γλωσσοφιλα δεν αργησαν να πεσουνΓλώσσα.Με φιλουσε παθιασμενα και βαθια , ετσι οπως μου αρεσει!Γλώσσα Μειναμε αρκετη ωρα ετσι.Υστερα ηθελε να ξεκινησει την ακαποτη πιπα αλλα εγω της ειπα να περασει προφυλακτικο.Αυτη ξεκινησε μια αργη πιπα και χρησιμοποιουσε ελαφρως το χερακι της.Κυριως κρατουσε την πουτσα απο την βαση και ρουφουσε το κεφαλι της πουτσας αργα.Φαινονταν ομως οτι προσπαθει.Εγω της εβαζα δαχτυλο στο ωραιο κωλαρακι της.Μαλλον δεν της αρεσε ομως και μου εκανε νοημα να σταματησω.Συνεχισα να βαζω ανενοχλητος δαχτυλο στο μουνακι της.Μου εκανε και αρχιδογλυψιμο υστερα απο επιθυμια μου.Μου εκανε αρκετη ωρα πιπα.

Οταν σταματησε την ξαπλωσα ανασκελα και αρχισα να την γαμασω στην ιεραποστολικη σταση.Εχει σχετικα στενο μουνακι.Τα φιλια συνεχιστηκαν και η ολη φαση ηταν ακρως ρομαντικη! Gfe κατασταση! Την ρωτησα αν κανει πρωκτικο σεξ και μου απαντησε καταφατικα , μου ειπε ομως οτι δεν της αρεσει.Τεσπα , επειδη περνουσα καλα δεν ηθελα να την ζορισω.Μειναμε αρκετη ωρα σε αυτην την σταση.Βγηκα απο μεσα της και αρχισα να γλυφω το καθαρο και ελαφρως αξυριστο μουνακι της.Την εγλυφα και της εβαζα ταυτοχρονα το κωλοδαχτυλο βαθια μεσα στη μουναρα της!Κουλ Αυτη εδειχνε να το απολαμβανει και δεχονταν το δαχτυλο βαθια μεσα στη μουναρα της.Υστερα την εστησα στα τεσσεραΚατσικογάμης και την γαμησα για λιγη ωρα.Η τοποθετηση του σωματος της ηταν καλη.Ειχα ομως καυλες και δεν ηθελα να χυσω σε αυτην την σταση.Ηθελα να χυσω στο ζεστο στοματακι της.Βγηκα απο μεσα της και ετσι οπως ηταν στα τεσσερα , της εγλυψα λιγο το μουνακι της με θεα την κωλοτρυπιδα της.Εβγαλα το προφυλακτικο και το πεταξα στον καδο.Σηκωθηκα ορθιος στο κρεβατι και αρχισα να την παιζω στο στοματακι της.Μετα απο λιγο αρχισα να χυνω παρατεταμενα στο στοματακι τηςΈρωτας.Αυτη συνεχιζε να τα ρουφαει μεχρι να με ξεστραγγισει.Οταν βγηκαν ολα τα χυσια της εκανα νοημα να τα φτυσει στον νιπτηρα.Αυτη σηκωθηκε και τα εφτυσε και επλυνε το στοματακι της.Ντυθηκε αργα , με χαιρετησε και αποχωρησε.

Συνοψιζοντας , η Τζουλια ειναι ενα πιπινακι αξιολογης εμφανισης.Κανει ενα ντροπαλο και ανεκφραστο σαλοναρισμα και δεν σε προδιαθετει για καλο γαμησι.Στο δωματιο ομως τα πραγματα ευτυχως εξελισσονται πολυ καλυτερα.Στα θετικα ειναι οτι η κοπελα κανει πιπα μεγαλης διαρκειας και κανει αρχιδογλυψιμο.Ενταξει μην περιμενετε καμια εξαιρετικη πιπα αλλα η κοπελα προσπαθει.Ειναι δεκτικη σε δαχτυλο βαθια μεσα στη μουναρα της.Ειναι υπομονετικη,ευγενικη,γλυκια και το κυριοτερο μια υπακουη ιεροδουλη.Οτι και να της ζητησεις δεν θα σου πει οχι!Προσκύνημα Σε λογικα πλαισια μιλαω.Ειναι θερμη ιεροδουλη και προτεινεται στους λατρεις gfe καταστασεων.Τωρα απο κωλο δεν δοκιμασα να την παρω γιατι περνουσα ετσι και αλλιως καλα και η κοπελα μου εκανε ολα τα χατηρια.Οποτε δεν μπορω να εκφερω αποψη κατα ποσον αντεχει το κωλογαμησι.Δεν εδειξε καθολου σημαδια βιασυνης και η τσατσα που την ειδα πρωτη φορα δεν ενοχλησε.Γενικα ηταν ενα χαλαρο και χωρις αγχος χρονου γαμησι! Λες και γαμουσα σπιτι μου!Ναι! Η κοπελα σεβεται τα λεφτα του πελατη! Ειναι ενας θησαυρος απο πλευρας πληρεσιων!Καπέλο Ελπιζω να σας βοηθησα!Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 15, 2015
Όνομα κοπέλας
Τζούλια
TOMMY DEVITO
Τιμημένος
Εγγραφή:
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
387
Likes:
8.850
Πόντοι:
25.056
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
16 Φεβρουαρίου, 2015
+1Γλώσσα
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1