Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 111 10
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Ανεβηκα τα σκαλοπατια , χτυπησα το κουδουνι , μου ανοιξαν την πορτα και μπηκα στο σαλονι του εν λογω οικου.Η τσατσα μου παρουσιασε την Τζουλια.Ανακοινωθηκε απλο προγραμμα+σταση 69 και μασαζακι.Προκειται για μια νεαρη μελαχρινη Ρουμανα με μακρυ σγουρο μαλλι , κανονικο αναστημα , ωραιο αδυνατο σωμα και μετριο προσωπο για τα προσωπικα μου γουστα.Εχει ομως ομορφα ματια.Η κοπελα φορουσε μονο ενα μαυρο στρινγκακι και ειχε σε κοινη θεα τα περιπου 2σαρια βυζια της.Πληρωσα την τσατσα και περασα στο δωματιο που ειναι πανω απο τον μεσο ορο της περιοχης.Το δωματιο ειναι μεγαλο , εχει ντουζιερα , μεγαλο κρεβατι , κλιματιστικο , μεγαλη τηλεοραση οπου επαιζε αισθησιακη ταινια και παρκε στο πατωμα.
Ξαπλωσα στο κρεβατι και μετα απο λιγο ηρθε η χαμογελαστη Τζουλια.Ανταλαξαμε μερικες κουβεντες και η κοπελα καθισε πανω μου.Μου εφερε τα βυζια της κυριολεκτικα στη μουρη μου και εγω ξεκινησα να τα γλυφω.Μετα ηρθε η σειρα της να με περιποιηθει.Μου εγλυφε τα βυζακια , την κοιλια μου , τριβονταν με το σωμα της πανω στο καυλι μου.Μου εκανε αρκετη ωρα προκαταρκτικα.Μετα περασε το προφυλακτικο και ξεκινησε μια μετρια πιπα.Το καλο ειναι οτι δεν χρησιμοποιουσε το χερι της.Επισης επαιζε με τα μπαλακια μου χωρις ομως να τα γλυφει.Βεβαια δεν το ζητησα και εγω.Μου εκανε πολυ ωρα στοματικο σεξ.Οταν σταματησε την πιπα ηθελε να βαλει κρεμα αλλα εγω την σταματησα και την ξαπλωσα ανασκελα για να γλυψω το καθαρο μουνακι της.Της εγλυφα το μουνακι και αυτη ειχε κλεισει τα ματια και απολαμβανε.Μετα απο λιγο σταματησα για να ξεκινησουμε το σεξ.Πρωτη σταση ιεραποστολικο υστερα απο επιλογη μου.Την γαμουσα σε γρηγορους ρυθμους και εγλυφα τα βυζακια της και τον λαιμο της.Καποια στιγμη βγηκα απο μεσα της και η κοπελα εβαλε λιγη κρεμα στο μουνακι της.Ετσι οπως ηταν ξαπλωμενη ανασκελα σηκωσα το ενα της ποδι και το εβαλα στον ωμο μου.Την γαμησα λιγη ωρα σε αυτην σταση.Νομιζω ομως οτι σε αυτην την σταση θα αργουσα να τελειωσω.Μετα βγηκα απο μεσα της και την εστησα στα τεσσερα.Δεν ηθελα να την ταλαιπωρησω για πολυ ωρα ακομη και για αυτο ξεκινησα ενα γρηγορο σφυροκοπημα προκειμενου να μπορεσω να ολοκληρωσω.Το στησιμο της παντως ηταν αρκετα καλο και με βολευε.Επειδη ομως ειχα κανει πολλες καταθεσεις τις τελευταιες ημερες δυσκολευτηκα να ολοκληρωσω.Τελικα μετα απο μερικα λεπτα δυνατου σφυροκοπηματος αρχισα να χυνω στο μουνακι της.Αυτη γυρισε το κεφαλι της προς τα εμενα και με κοιτουσε με τα προστυχα ματακια της και μου εβγαζε την γλωσσα της.Εμεινα μεσα της μεχρι να βγουν ολα τα χυσια.Μετα η κοπελα ντυθηκε , ειχαμε για λιγη ωρα social time , μου εδωσε ενα φιλακι στο στομα χωρις γλωσσα , με χαιρετησε και αποχωρησε.
Συμπερασματικα , προκειται για κοπελα με πολυ ωραιο κορμι αλλα χανει λιγο στο προσωπο.Ειναι φιλοτιμη μεσα στο δωματιο και σεβεται τα λεφτα του πελατη.Αν σας αρεσει εμφανησιακα μην διστασετε να την τιμησετε γιατι θα περασετε καλα.Τα προκαταρκτικα της και η πιπα ειναι μεγαλης διαρκειας.Ειναι προθυμη σε αλλαγη στασεων.Γενικα ειχαμε μια οικειοτητα κατα τη διαρκεια της συνουσιας.Ηταν λες και γαμουσα καποια φιλη μου με την οποια γνωριζομαι χρονια.Ειχαμε δηλαδη χημεια.Σημαδια βιασυνης δεν εδειξε.Η τσατσα δεν ενοχλησε.Χρονος παραμονης στο δωματιο περιπου 15 λεπτα.Ελπιζω να σας βοηθησα!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 10, 2014
Όνομα κοπέλας
Τζούλια
Υπηρεσίες
TOMMY DEVITO
Τιμημένος
Εγγραφή:
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
387
Likes:
8.853
Πόντοι:
25.056
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
11 Ιουλίου, 2014
Εξαιρετική η Τζούλια.
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1