Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 187 10
Γενική βαθμολογία
 
7.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Επειδη μου αρεσουν πολυ τα μοντελε σωματα , δεν μπορεσα να αντισταθω στον ξανθο πειρασμο που λεγεται Αντζελινα.Προκειται για μια νεαρη , ψηλη , αδυνατη κοπελα με ομορφο προσωπο.Η τσατσα ανακοινωσε απλο προγραμμα και 69 . Πληρωσα την ευγενικη τσατσα και περασα στο δωματιο.Το δωματιο ειναι αρκετα καθαρο , ευρυχωρο και διαθετει και εναν καθρεπτη απεναντι απο το κρεβαττι.Ξαπλωσα στο μεγαλο κρεβαττι και περιμενα την κοπελα.Μετα απο λιγο ηρθε η Αντζελινα και ξαπλωσε διπλα μου.
Εγω: Ποσο χρονων εισαι ?
Αντζελινα: Εικοσι
Εγω ξεκινησα να γλυφω τα βυζακια της και τον λαιμο της , χωρις αυτη να φερει αντιρρησεις.Ειχα καυλωσει και η πουτσα μου ειχε γινει καγκελο.Μου επιασε το καυλι και μου περασε το προφυλακτικο.Μου εκανε μια τυπικη πιπα , χρησιμοποιωντας λιγο το χερι και μπουκωνοντας τη μιση μου πουτσα με το στομα της.Η πιπα της ηταν παντως ικανοποιητικης διαρκειας.
Εγω :Μη χρησιμοποεις το χερι , κανε μονο με το στομα
Η κοπελα πηρε το χερι και συνεχισε μονο με το στοματακι της.
Αντζελινα: Ελα πως θελεις ?
Εγω :Ελα πρωτα στα τεσσερα
Την γαμουσα σε αργους ρυθμους και την κοιταζα απο τον καθρεπτη.Το μουνακι της εχει μετρια αισθηση.Βγηκα απο μεσα της και της ειπα να ξαπλωσει ανασκελα.Δεν αντεξα και αρχισα να γλυφω το πεντακαθαρο κοκκινο μουνακι της.Το μουνακι της δεν εχει πολλα υγρα και δεν ειναι ξεχειλωμενο.Δευτερη σταση ιεραποστολικο , με εμενα να συνεχιζω να γλυφω τα βυζακια της.Τριτη και τελευταια σταση με αυτην απο πανω.Ανεβηκε απο πανω χωρις να δυσανασχετει και ξεκινησε μια αρκετα καλη ιππασια.
Εγω: Σε λιγο θα χυσω στο μουνακι σου
Μου χαμογελασε και συνεχισε να κοπανιεται πανω μου κοιταζοντας μας απο τον καθρεπτη.
Εγω :Χυνω μωρο μου , συνεχισε και αλλο μεχρι να τα χυσω ολα
Συνεχισε για λιγο ακομα μεχρι να με ξεστραγγισει ολο.
Η κοπελα φορεσε το στρινγκακι της , με χαιρετησε και αποχωρησε.
Συνοψιζοντας προκειται για μια ωραια κοπελα που προσεχει την υγιεινη της αλλα κανει τυπικο γαμησι.Δεν κανει καθολου προκαταρκτικα.Δεν θα την χαρακτηριζα φολα γιατι δεν εδειξε σημαδια βιασυνης και αφηνει φιλακια στο σωμα της.Φιλακια ομως στο στομα αρνηθηκε κατηγορηματικα.Τα Ελληνικα της απο οτι καταλαβα ειναι ελαχιστα.Γενικα η κοπελα εκανε οτι της ειπα , θελει δηλαδη καθοδηγηση.Ελπιζω να σας βοηθησα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 09, 2014
Όνομα κοπέλας
Αντζελίνα
Υπηρεσίες
TOMMY DEVITO
Τιμημένος
Εγγραφή:
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
387
Likes:
8.853
Πόντοι:
25.056
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού