Νέα

Ζητώ τη γνώμη σας...μετράει!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kostantinos32
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 45K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Εγγρ.
20 Νοε 2010
Μηνύματα
18.666
Like
17
Πόντοι
166
Ναι για την ηβικη περιοχη μιλαμε, αυτο εννοεις ετσι? Ξερω ποσο γαμιολες ειναι οι γυναικες σημερα αλλα δεν το εχω συνειδητοποιησει ακομη, καθε λιγο μαθαινω κατι και νουριο και εκπλησομαι... πραγματικα!!!
Εσυ δεν πας σχολειο ετσι? γιατι αν το κανουν αυτο τα 18χρονα θα πεσω στο πατωμα. Δεν προκειται να παρω καμια στα σοβαρα μετα :o

(ξερω τι γινεται στους δερματολογους, το εχω κανει και εγω  ;))
ΕΠΕΙΔΗ ΕΧΟΥΝ ΚΑΘΑΡΟ ΜΟΥΝΙ ?????????????????????/ :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:



κοιταξε το παντως ... φαινεται σοβαρο  :-
 
Εγγρ.
20 Νοε 2010
Μηνύματα
18.666
Like
17
Πόντοι
166
Δεν με εννοεις, θα πρεπει να βαλω φωτο. Το λειζερ δεν ειναι μονιμο.
Δεν το λεω υβριστικα, το ξερω οτι οι γυναικες ειναι γαμιολες, αλλα δεν συνειδητοποιω το ποσο.
Ερχονται και σου το παιζουν σοβαρες και παρθενες και σου δημιουργουν ενοχες, ενω ειναι οι μεγαλυτερες γαμιολες.
*** ναι αν κανει η κοπελα λειζερ στο μουνι, η εχει τατουαζ στα κωλομερια η στη μεση, ειναι μεγαλη γαμιολα, δεν ασχολησαι για σοβαρο λογο οτι και να στο παιξει. Αυτοι τωρα που δεν τους πειραζει ειναι αυτοι που βρισκουν τις παντοφλες τους ζεστες οταν γυρνανε σπιτι, 'νταξει χρειαζονται και αυτοι.
Αν εισαι φοιτητρια και το λες αυτο η υποκρινεσαι η δεν εχεις φιλες. Ακομη και η ποιο αθωα ειναι πουτανι ξελιγωμενο.

Δεν λεω σε καμια τι να κανει, αλλα οταν σφιξουν τα πραγματα μην το παιζουν διπροσωπες.
ααααααα κααααλααααα  :uglystupid:


φαγαμε χυλοπιιιιιτααααα ???  :dancing:

 

edit

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2006
Μηνύματα
33
Like
0
Πόντοι
0
ΕΔΩ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΧΑΝΕΤΕ ΚΑΙ ΤΟ ΜΟΥΝΙ ΞΥΡΙΖΕΤΕ
 

Sokofretaki

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.181
Like
0
Πόντοι
16
Δεν με εννοεις, θα πρεπει να βαλω φωτο. Το λειζερ δεν ειναι μονιμο.
Δεν το λεω υβριστικα, το ξερω οτι οι γυναικες ειναι γαμιολες, αλλα δεν συνειδητοποιω το ποσο...............
Αν εισαι φοιτητρια και το λες αυτο η υποκρινεσαι η δεν εχεις φιλες. Ακομη και η ποιο αθωα ειναι πουτανι ξελιγωμενο.
Δεν λεω σε καμια τι να κανει, αλλα οταν σφιξουν τα πραγματα μην το παιζουν διπροσωπες.

Πολύ περίεργο κριτήριο έχεις για τις γυναίκες.Πρώτη φορά ακούω τέτοια άποψη.Δεν πρέπει να μας πολυ συμπαθεις ;) ελπίζω να μιλάς σοβαρά και να μην με κοροιδεύεις. :cheesy:

 

Upogeios

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.197
Κριτικές
2
Like
712
Πόντοι
96
το αλλο με το ενυδριο το ξερετε?!?
 
Εγγρ.
20 Νοε 2010
Μηνύματα
18.666
Like
17
Πόντοι
166
Πολύ περίεργο κριτήριο έχεις για τις γυναίκες.Πρώτη φορά ακούω τέτοια άποψη.Δεν πρέπει να μας πολυ συμπαθεις ;) ελπίζω να μιλάς σοβαρά και να μην με κοροιδεύεις. :cheesy:
Ψωνιζει απο το κατηχητικο ο μεσιε ... αν δεν ειναι φλοκατη δε γαμει ...
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

edit

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2006
Μηνύματα
33
Like
0
Πόντοι
0
:headbang: :headbang: :headbang: :headbang:ΡΕ ΠΑΤΕ ΚΑΛΑ 56 ΣΕΛΙΔΕς ΓΙΑ ΤΟΝ ΜΑΛΑΚΑ ΠΟΥ ΗΡΘΕ ΚΑΙ ΒΡΗΚΕ ΤΗΝ ΓΚΟΜΕΝΑ ΠΟΥ ΑΦΗΣΕ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΕΙ ΝΑ ΞΕΣΤΡΑΒΩΘΗ ΞΥΡΙΣΜΕΝΗ ΓΙΑΤΙ ΤΗΝ ΗΘΕΛΕ ΒΤΩΜΕΡΗ ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΧΑΡΑ 10 ΜΕΤΡΑ ΠΟΣΟ ΜΑΛΑΚΑΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΘΕΛΕΙΣ ΤΗΝ ΓΚΟΜΕΝΑ ΣΟΥ ΤΣΕ ΚΕ ΒΑΡΑ ΚΑΙ ΑΛΟΜΑ ΠΟΣΟ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟΣ ΜΑΛΑΚΑΣ ΠΟΥ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣ ΤΟ SITE
 

Ypsolon

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2007
Μηνύματα
1.676
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
16
ααααααα κααααλααααα  :uglystupid:


φαγαμε χυλοπιιιιιτααααα ???  :dancing:

Και εσυ το βρηκες... Το θεμα δεν ειναι το γαμησι, αλλα οτι αν εισαι καλος μονο με πορνες μπορεις να πας ανετα. Οι γυναικες εχουν παντα στο πισω μερος του κεφαλιου τον δεσμο και το γαμο οτι και να λενε. Ασχετα με το τι μαλακια λενε στην αρχη για ελευθερες σχεσεις και τετοια στην αρχη, αν δουνε οτι βρηκαν τον καταληλο μαλακα και οτι μπορουν να τον ελεγξουν ψυχολογικα, τελειωσε το θεμα. Το δυσκολο ειναι οτι αν δεν εισαι λιγο καφρος και να τη διαολοστειλεις, χαλιεσαι με την ολη κατασταση.
Αυτο που λεω ειναι οτι εξαναγκαζουν τα πραγματα με οποιο τροπο και αν αρχισαν σε σοβαρο δεσμο και οχι μονο τα εξαναγκαζουν τα φερνουν και προ τετελεσμενων. Δεν γινεται ρε φιλε να θες απλως να περασεις καλα, και η αλλη που πριν απο εσενα εχει παρει ολοκληρα αμφιθεατρα να σου λεει για δεσμους, ας το ζητησει σε ολους τους προηγουμενος πρωτα.
Και ναι το 60% των γνωστων περιπτωσεων χωριζει οταν η γκομενα παει μουλωχτα να σοβαρεψει την κατασταση. Οι περιπτωσεις που ακουω... απειρες. Και το κλασσικο ειναι οτι οι γκομενες λενε μετα οτι οι ανδρες θελουν μονο σεξ.

Και το συμπερασμα οτι τη θελω τριχωτη ειναι επισης δικο σου και επισης λανθασμενο.

Και οσα ανεφερα για τα τατου και το λειζερ ειναι μια δικη μου εκτιμηση βασει εμπειρικων, θεωρητικων και παρατηρισιακων δεδομενων και η οποια πιστευω οτι ελαττωνει δραματικα την πιθανοτητα να πεσεις σε πουτανα. Δεν χρηζει ειρωνιας, απλως εγω οταν θελω να βρω κατι σταθ. θα ειμαι πιο ησυχος απο τον αλλο που θα βρισκει μαυρους στο σπιτι του.
Τωρα τελευταια προσπαθω να ερμηνευσω αυτο το πιρσινγ στη μυτη. Και το κακο ειναι οτι 3 απο αυτες που μου προκαλουν ενδιαφερον εχουν, και φαινονται και σοβαρες!?!
 

Ypsolon

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2007
Μηνύματα
1.676
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
16
Πολύ περίεργο κριτήριο έχεις για τις γυναίκες.Πρώτη φορά ακούω τέτοια άποψη.Δεν πρέπει να μας πολυ συμπαθεις ;) ελπίζω να μιλάς σοβαρά και να μην με κοροιδεύεις. :cheesy:

Περιεγο:
1-->γαμιολες, ναι οι αλλοι λενε ολες ειναι πουτανες (μαλλον δεν το εχεις ακουσει ε;) εγω τις λεω ετσι, δεν ειναι και κακο.
2---->Δεν θελω να μου λενε ψεματα και να το παιζουν κατι που δεν ειναι. περιεργο για εσενα, σκεψου ομως τι λες για τις φιλες σου οταν συζητας για σχεσεις.
3--->Μην ισοπεδωνεις ολες τις γυναικες, υπαρχουν και θεες, λιγες και καλες, αυτες μ'αρεσουν. Κατα τα αλλα δεν ειμαι ανθρωπος που μισει. Εχω βοηθησει και αξεστα πουτανια, ετσι, χωρις λογο.
Μαλλον η παραθεση σου ειναι περιεργη :think:
 

xpapad

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
33
Like
3
Πόντοι
1.240
Είχε περιποιηθεί γουλί το αιδοίο της ενώ:-γενικά δεν το είχε ποτέ της επιχειρήσει ξανά στην 8 μηνη σχεση μας και -ενώ μια φορά που το είχε κάνει να φαίνεται σα λωρίδα,είχε δει πως είχα χαλαστεί σε βαθμό που δεν λειτούργησα καλά ερωτικά...



Θέλω τη γνώμη σας...Ευχαριστώ
να ξυρισεις και εσυ το δικο σου καμπριολε
 
OP
OP
K

kostantinos32

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2011
Μηνύματα
186
Κριτικές
1
Like
78
Πόντοι
1
Σας ξαναχαιρετω αγαπητοι φιλοι!Χρονια Πολλα!Για να ληξει το θεμα σας λεω πως τελικα με τα πολλα η πρωην μου το παραδεχτηκε πως πηδηχτηκε με εναν τυπο!Μου ειπε πως το εκανε απο αντιδραση και πως δεν ενοιωθε κατ για τον τυπο!

Βεβαια μου πληγωσε τον αντρισμο μου λεγωντας μου πως οπως με γαμησε ο Δημητρης εκεινη τη βραδια κανεις αλλος δε με εχει γαμησει...μου ειπε πως ειχε μεγαλυτερη πουτσα απο μενα,πιο παχια και πιο σκληρη...μου ειπε πως εχυσε 3 η 4 φορες εκεινη τη νυχτα..ενω εγω δνε εχω καταφερει ουτε μια φορα να την κανω να χυσει...

Το μονο θετικο που βρηκε για μενα ειναι πως ειμαι ποιο συναισθηματικος και πιο αγαπησιαρης ενω ο Δημητρης οχι...

Τη ρωτησα γιατι γαμηθηκαν μονο μια φορα και της ειπε πως δεν πιστευει στο γαμο και στη σοβαρη σχεση...εκεινη κοιταξε το κινητο του και ειδε πως εχει κι αλλες ο Δημητρης...

Παιδια πως θα γινω απο μαλακας αγαπουλης αληθινος αντρας οπως ο Δημητρης?

Ειναι δυνατο να τη γαμησε τοσο καλα και να την παρατησε για να γυρισει σε μενα?

Και κατι αλλο:Η δικια μου μου ειπε πως αν την παντερυτω θα νοιωσε μεγαλυτερη ασφαλεια και πως την αγαπαω στ αληθεια και ισως αυτο βελτιωσει και το σεξ μεταξυ  μας...Να την πιστεψω?

Πηρα τηλεφωνο το Δημητρη...οταν σηκωσε το τηλ και του ειπα πως γαμησε τη γκομενα μου μου ειπε πως δεν ξερει για τι πραγμα μιλαω και πως αν του ξανατηλ θα εχω ασχημα ξεμπερδεματα...σκεφτομαι να παω να τον βρω τετ α τετ...και να του μιλησω...αλλα φενεται πολυ αγριανθρωπος και φοβαμαι...τι να κανω?Να παρω και κανενα αλλο για βοηθεια?
 

Kingdom of Thanos

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2010
Μηνύματα
350
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
1

"Αναστάσεως ημέρα
 και λαμπρυνθώμεν τη πανηγύρει
 και αλλήλους περιπτυξώμεθα.
 [size=14pt]Είπωμεν αδελφοί,
 και τοις μισούσιν ημάς, συγχωρήσωμεν
 πάντα τη Αναστάσει
[/size]και ούτω
 βοήσωμεν Χριστός Ανέστη εκ νεκρών
 θανάτω, θάνατον πατήσας
 και τοις εν τοις μνήμασι
 ζωήν χαρισάμενος!"
 
Εγγρ.
2 Οκτ 2010
Μηνύματα
168
Like
0
Πόντοι
1
Σας ξαναχαιρετω αγαπητοι φιλοι!Χρονια Πολλα!Για να ληξει το θεμα σας λεω πως τελικα με τα πολλα η πρωην μου το παραδεχτηκε πως πηδηχτηκε με εναν τυπο!Μου ειπε πως το εκανε απο αντιδραση και πως δεν ενοιωθε κατ για τον τυπο!

Βεβαια μου πληγωσε τον αντρισμο μου λεγωντας μου πως οπως με γαμησε ο Δημητρης εκεινη τη βραδια κανεις αλλος δε με εχει γαμησει...μου ειπε πως ειχε μεγαλυτερη πουτσα απο μενα,πιο παχια και πιο σκληρη...μου ειπε πως εχυσε 3 η 4 φορες εκεινη τη νυχτα..ενω εγω δνε εχω καταφερει ουτε μια φορα να την κανω να χυσει...

Το μονο θετικο που βρηκε για μενα ειναι πως ειμαι ποιο συναισθηματικος και πιο αγαπησιαρης ενω ο Δημητρης οχι...

Τη ρωτησα γιατι γαμηθηκαν μονο μια φορα και της ειπε πως δεν πιστευει στο γαμο και στη σοβαρη σχεση...εκεινη κοιταξε το κινητο του και ειδε πως εχει κι αλλες ο Δημητρης...

Παιδια πως θα γινω απο μαλακας αγαπουλης αληθινος αντρας οπως ο Δημητρης?

Ειναι δυνατο να τη γαμησε τοσο καλα και να την παρατησε για να γυρισει σε μενα?

Και κατι αλλο:Η δικια μου μου ειπε πως αν την παντερυτω θα νοιωσε μεγαλυτερη ασφαλεια και πως την αγαπαω στ αληθεια και ισως αυτο βελτιωσει και το σεξ μεταξυ  μας...Να την πιστεψω?

Πηρα τηλεφωνο το Δημητρη...οταν σηκωσε το τηλ και του ειπα πως γαμησε τη γκομενα μου μου ειπε πως δεν ξερει για τι πραγμα μιλαω και πως αν του ξανατηλ θα εχω ασχημα ξεμπερδεματα...σκεφτομαι να παω να τον βρω τετ α τετ...και να του μιλησω...αλλα φενεται πολυ αγριανθρωπος και φοβαμαι...τι να κανω?Να παρω και κανενα αλλο για βοηθεια?

Αδερφέ πες του Δημήτρη να μείνει καμμιά βδομάδα αξύριστος και μετά πάρε τον κιθάρα για back up και κανόνισε ραντεβού θανάτου...Σίγουρη νίκη. :2funny:
Δεν λέει και κερατάς και δαρμένος...
Άντε χρόνια πολλά,Χριστός Ανέστη και άμα την παντρευτείς ποτέ εγώ κουμπάρος
 

jnr32

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2010
Μηνύματα
1.002
Κριτικές
4
Like
9
Πόντοι
16
Κωνσταντίνε άστο το σκηνικό..
Η συγκεκριμένη μάχη χάθηκε και όσο το πολεμάς τόσο θα πληγώνεσαι.
Αφου σου γαμήθηκε θα το ξανακάνει. Αν τα ξαναβρείτε, για αυτήν θα είσαι πάντα
ο καλός αγαπούλης που ότι και αν του κάνει θα την δεχεται πάντα πίσω. Το τελευταιο
είναι και εντελώς ντεκαυλέ, οπότε και από χυσίματα χέσε μέσα.. Μαλιστα θα θεωρεί εσένα υπεύθυνο
και θα το χρησημοποιεί και ως άλοθι για να συνεχίσει να σου πηδιέται. Αφού έφαγε το μυαλό της κλείδωμα
για το ποιός και τι είσαι, λυπάμαι που στο λέω αλλά δύσκολα αλάζει.
Περαστικά δικέ μου όλοι έχουμε φάει τέτοιες ηττες.
Πονάει αλλά περνάει  ;)
 

jnr32

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2010
Μηνύματα
1.002
Κριτικές
4
Like
9
Πόντοι
16
Αδερφέ πες του Δημήτρη να μείνει καμμιά βδομάδα αξύριστος και μετά πάρε τον κιθάρα για back up και κανόνισε ραντεβού θανάτου...Σίγουρη νίκη. :2funny:
Δεν λέει και κερατάς και δαρμένος...
Άντε χρόνια πολλά,Χριστός Ανέστη και άμα την παντρευτείς ποτέ εγώ κουμπάρος
Αλήτη Γκουσγκούνη τόση ώρα τον καλοπιάνω για να μου φας εσύ την κουμπαριά?  :2funny: :2funny: :2funny:
 

Δημητρηςς

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Φεβ 2010
Μηνύματα
11.089
Κριτικές
10
Like
1.434
Πόντοι
2.357
Aκομη συνεχιζει αυτη η μαλακια ?

Α καλααααααααααααα  :uglystupid:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom