Νέα

Ζητώ τη γνώμη σας...μετράει!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kostantinos32
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 45K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

kostantinos32

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2011
Μηνύματα
186
Κριτικές
1
Like
78
Πόντοι
1
Αγαπητοί φίλοι ενός από τα πιο δημοφιλή και γεμάτο χιούμορ σαιτ αλλά κι έξυπνα άτομα γεμάτα εμπειρίες που δεν θα διστάσουν να ξεφουρνίσουν την ωμή αλήθεια άτομα,θέλω τη γνώμη σας σε ένα θέμα που εκ πρώτης μπορεί να ακουστεί αστείο...όμως σε μένα δημιούργησε πολλά ερωτηματικά...

Λοιπόν για να μη σας κουράζω άλλο:Πριν τα Χριστούγεννα έφυγα για μεταπτυχιακό στη Γερμανία και άφησα πίσω την κοπέλα μου...σαν ιδέα την είχε στενοχωρήσει ο αποχωρισμός μας,αλλά μου είχε πει πως δεν θέλει να σταθεί εμπόδιο στο μέλλον μου...εγώ της είχα τάξει πως όταν καταφέρω και τακτοποιηθώ εκεί θα της ζητήσω να με ακολουθήσει εκεί...της άρεσε σαν ιδεα...

Όλο αυτό το διάστημα των 3 μηνων είχαμε ΕΛΑΧΙΣΤΗ τηλεφωνκή επικοινωνία...μόνο μέσω sms...και άντε 5 η 6 τηλέφωνα...μετά που γυρίζω από τα ξένα και την ξαναβλέπω,αρχίζουμε φιλιά,χάδια κτλ ώσπου αντικρύζω κάτι που με έκανε να σκεφτώ πως πιθανό να πηδήχτηκε με κάποιον άλλο όταν απουσίαζα:Είχε περιποιηθεί γουλί το αιδοίο της ενώ:-γενικά δεν το είχε ποτέ της επιχειρήσει ξανά στην 8 μηνη σχεση μας και -ενώ μια φορά που το είχε κάνει να φαίνεται σα λωρίδα,είχε δει πως είχα χαλαστεί σε βαθμό που δεν λειτούργησα καλά ερωτικά...

Αν ήταν μια γυναίκα που από την αρχή που τη γνώριζα είχε τη συνήθεια να ξυρίζει το αιδοίο της και να είναι στη μόδα,δεν θα μου έκανε εντυπωση...όμως το γεγονός πως το έκανε ενώ απουσίαζα και πως ήξερε ότι αυτό θα με χαλάσει με κάνει να σκεφτώ πως το κανε για το χατήρι κάποιου άλλου...

Θέλω τη γνώμη σας...Ευχαριστώ
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.796
Κριτικές
23
Like
87
Πόντοι
2.357
Δεν εχειs χειροπιαστεs αποδειξειs περι τουτου....Εξαλλου δε ηταν κατι που θα εμενε κρυφο......Ηξερε οτι θα το δειs.............και περιμενει την πρωτη σου αντιδραση....Εισαι ετοιμοs ???????
 

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.963
Like
30.322
Πόντοι
5.006
Αγαπητοί φίλοι ενός από τα πιο δημοφιλή και γεμάτο χιούμορ σαιτ αλλά κι έξυπνα άτομα γεμάτα εμπειρίες που δεν θα διστάσουν να ξεφουρνίσουν την ωμή αλήθεια άτομα,θέλω τη γνώμη σας σε ένα θέμα που εκ πρώτης μπορεί να ακουστεί αστείο...όμως σε μένα δημιούργησε πολλά ερωτηματικά...

Λοιπόν για να μη σας κουράζω άλλο:Πριν τα Χριστούγεννα έφυγα για μεταπτυχιακό στη Γερμανία και άφησα πίσω την κοπέλα μου...σαν ιδέα την είχε στενοχωρήσει ο αποχωρισμός μας,αλλά μου είχε πει πως δεν θέλει να σταθεί εμπόδιο στο μέλλον μου...εγώ της είχα τάξει πως όταν καταφέρω και τακτοποιηθώ εκεί θα της ζητήσω να με ακολουθήσει εκεί...της άρεσε σαν ιδεα...

Όλο αυτό το διάστημα των 3 μηνων είχαμε ΕΛΑΧΙΣΤΗ τηλεφωνκή επικοινωνία...μόνο μέσω sms...και άντε 5 η 6 τηλέφωνα...μετά που γυρίζω από τα ξένα και την ξαναβλέπω,αρχίζουμε φιλιά,χάδια κτλ ώσπου αντικρύζω κάτι που με έκανε να σκεφτώ πως πιθανό να πηδήχτηκε με κάποιον άλλο όταν απουσίαζα:Είχε περιποιηθεί γουλί το αιδοίο της ενώ:-γενικά δεν το είχε ποτέ της επιχειρήσει ξανά στην 8 μηνη σχεση μας και -ενώ μια φορά που το είχε κάνει να φαίνεται σα λωρίδα,είχε δει πως είχα χαλαστεί σε βαθμό που δεν λειτούργησα καλά ερωτικά...

Αν ήταν μια γυναίκα που από την αρχή που τη γνώριζα είχε τη συνήθεια να ξυρίζει το αιδοίο της και να είναι στη μόδα,δεν θα μου έκανε εντυπωση...όμως το γεγονός πως το έκανε ενώ απουσίαζα και πως ήξερε ότι αυτό θα με χαλάσει με κάνει να σκεφτώ πως το κανε για το χατήρι κάποιου άλλου...

Θέλω τη γνώμη σας...Ευχαριστώ
α)Γιατί;
β)Το γούσταρε ο άλλος, εκτός εάν κόλλησε μουνόψειρες
Λυπάμαι φίλε πας γι'άλλη
*Εαν στην έκανε μία θα στην ξανακάνει κι'άλλη, garanti
 
OP
OP
K

kostantinos32

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2011
Μηνύματα
186
Κριτικές
1
Like
78
Πόντοι
1
Μου χε πει πως περιμενε πως οσο θα χα γυρισει θα ειχε αντιστραφει το αποτελεσμα...εκανε λεει χαλαουα που βγαινουν οι τριχες σε 15 μερες ξανα...
 

sinnerman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2006
Μηνύματα
15.502
Like
17
Πόντοι
166
Μαλλον ο καινουργιος θα την εβαλε να το ξυρισει...
 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
25
Πόντοι
1.246
σαν κλωνος του αβραμη φαινεσαι μ αυτο το νικ :2on1:
 
OP
OP
K

kostantinos32

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2011
Μηνύματα
186
Κριτικές
1
Like
78
Πόντοι
1
α)Γιατί;
β)Το γούσταρε ο άλλος, εκτός εάν κόλλησε μουνόψειρες
Λυπάμαι φίλε πας γι'άλλη
*Εαν στην έκανε μία θα στην ξανακάνει κι'άλλη, garanti
α)ήθελα να τεστάρω αν θα δείξει ενδιαφέρον από μόνη της κι έτσι δεν την έπαιρνα τηλ εκτός από 1 στην αρχή...της είχα πει πως θα ναι δύσκολη η επικοινωνία μας κι εκείνη το χε εκλάβει πως της είπα να μην με παίρνει τηλ...ενώ κατι τετοιο δεν ίσχυε φυσικά

β)Ναι αυτό σκέφτηκα πως το έκανε επειδή το γούσταρε ο άλλος
 

Vagelis_20

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2009
Μηνύματα
709
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6
Το να το κανε για να σε ευχαριστήσει το σκέφτηκες;;Μπορεί να κουβέντιασε με καμια φιλενάδα και η φίλη να της το πρότεινε..
 
Εγγρ.
20 Νοε 2010
Μηνύματα
18.666
Like
17
Πόντοι
166
Αγαπητοί φίλοι ενός από τα πιο δημοφιλή και γεμάτο χιούμορ σαιτ αλλά κι έξυπνα άτομα γεμάτα εμπειρίες που δεν θα διστάσουν να ξεφουρνίσουν την ωμή αλήθεια άτομα,θέλω τη γνώμη σας σε ένα θέμα που εκ πρώτης μπορεί να ακουστεί αστείο...όμως σε μένα δημιούργησε πολλά ερωτηματικά...
μη μας γλειφεις  :sunglasses:

Λοιπόν για να μη σας κουράζω άλλο:Πριν τα Χριστούγεννα έφυγα για μεταπτυχιακό στη Γερμανία και άφησα πίσω την κοπέλα μου...σαν ιδέα την είχε στενοχωρήσει ο αποχωρισμός μας,αλλά μου είχε πει πως δεν θέλει να σταθεί εμπόδιο στο μέλλον μου...εγώ της είχα τάξει πως όταν καταφέρω και τακτοποιηθώ εκεί θα της ζητήσω να με ακολουθήσει εκεί...της άρεσε σαν ιδεα...

Όλο αυτό το διάστημα των 3 μηνων είχαμε ΕΛΑΧΙΣΤΗ τηλεφωνκή επικοινωνία...μόνο μέσω sms...και άντε 5 η 6 τηλέφωνα...μετά που γυρίζω από τα ξένα και την ξαναβλέπω,αρχίζουμε φιλιά,χάδια κτλ ώσπου αντικρύζω κάτι που με έκανε να σκεφτώ πως πιθανό να πηδήχτηκε με κάποιον άλλο όταν απουσίαζα:Είχε περιποιηθεί γουλί το αιδοίο της ενώ:-γενικά δεν το είχε ποτέ της επιχειρήσει ξανά στην 8 μηνη σχεση μας και -ενώ μια φορά που το είχε κάνει να φαίνεται σα λωρίδα,είχε δει πως είχα χαλαστεί σε βαθμό που δεν λειτούργησα καλά ερωτικά...

Αν ήταν μια γυναίκα που από την αρχή που τη γνώριζα είχε τη συνήθεια να ξυρίζει το αιδοίο της και να είναι στη μόδα,δεν θα μου έκανε εντυπωση...όμως το γεγονός πως το έκανε ενώ απουσίαζα και πως ήξερε ότι αυτό θα με χαλάσει με κάνει να σκεφτώ πως το κανε για το χατήρι κάποιου άλλου...

Θέλω τη γνώμη σας...Ευχαριστώ


Τεςπα .... εχει παει με αλλον ναι !
λογικο ειναι να εχει παει ... 8 μηνες ειναι οχι 8 μερες ....
λογικο ειναι επισης και να ξυριζει το μουνι της ....
:sunglasses:





κατι μ λεει οτι αυτο το θρεντ σε λιγο θα γινει σπαμ θρεντ  :rolleyes:
 
OP
OP
K

kostantinos32

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2011
Μηνύματα
186
Κριτικές
1
Like
78
Πόντοι
1
Τεςπα .... εχει παει με αλλον ναι !
λογικο ειναι να εχει παει ... 8 μηνες ειναι οχι 8 μερες ....
λογικο ειναι επισης και να ξυριζει το μουνι της ....
:sunglasses:





κατι μ λεει οτι αυτο το θρεντ σε λιγο θα γινει σπαμ θρεντ  :rolleyes:
3 μηνες ελλειπα οχι 8
 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
25
Πόντοι
1.246
το αλλαξε ο κλωνος :birdman:
 

analskipper

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.679
Κριτικές
33
Like
3.613
Πόντοι
2.660
Κοίτα να περνάς καλά στη Γερμανία και άσε τις μαλακίες και τα μελό.
Από τη στιγμή που θα σου μπει η αμφιβολία για μία γυναίκα, πάρε δρόμο διότι θα αρρωστήσεις και είναι ακριβοί οι ψυχίατροι στις μέρες μας.

Φιλικά πάντα
 
OP
OP
K

kostantinos32

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2011
Μηνύματα
186
Κριτικές
1
Like
78
Πόντοι
1
Το ιδιο ειναι ....γουσταρει αλλον..
Οταν ηρθα και με ειδε ηταν μια χαρα μαζι μου...μαλλον αυτος ο καποιος τη γαμησε και εφυγε μετα απο καποιες φορες...δεν εξηγειται αλλοιως
 
Εγγρ.
20 Νοε 2010
Μηνύματα
18.666
Like
17
Πόντοι
166
2 μηνες ελλειπα οχι 8

ααααααα  :think:



Ε ενταξει ... αν τη θες και σε θελει θα τα ξαναβρειτε τωρα βεβαια να γουσταρεστε και να στελνετε κανα σμσ και 6 φορες στ τηλ κουλο μ φαινεται  :-
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.796
Κριτικές
23
Like
87
Πόντοι
2.357
Οταν ηρθα και με ειδε ηταν μια χαρα μαζι μου...μαλλον αυτος ο καποιος τη γαμησε και εφυγε μετα απο καποιες φορες...δεν εξηγειται αλλοιως

Εσυ στη Γερμανια ησουνα ....φρονιμο παιδακι????
 
OP
OP
K

kostantinos32

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2011
Μηνύματα
186
Κριτικές
1
Like
78
Πόντοι
1
το αλλαξε ο κλωνος :birdman:
Φιλε δεν ειμαι κλωνος κανενος.Ζηταω μια γνωμη που δεν θα τολμουσα ποτε να ζητησω απο καποιον τριτο και που ξερω πως θα λαβω ως απαντηση κατι οσο το δυνατο αντικειμενικοτερο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom