Νέα

Ζητώ τη γνώμη σας...μετράει!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kostantinos32
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 45K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Δημητρηςς

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Φεβ 2010
Μηνύματα
11.091
Κριτικές
10
Like
1.434
Πόντοι
2.357
Σας ξαναχαιρετω αγαπητοι φιλοι!Χρονια Πολλα!Για να ληξει το θεμα σας λεω πως τελικα με τα πολλα η πρωην μου το παραδεχτηκε πως πηδηχτηκε με εναν τυπο!Μου ειπε πως το εκανε απο αντιδραση και πως δεν ενοιωθε κατ για τον τυπο!

Βεβαια μου πληγωσε τον αντρισμο μου λεγωντας μου πως οπως με γαμησε ο Δημητρης εκεινη τη βραδια κανεις αλλος δε με εχει γαμησει...μου ειπε πως ειχε μεγαλυτερη πουτσα απο μενα,πιο παχια και πιο σκληρη...μου ειπε πως εχυσε 3 η 4 φορες εκεινη τη νυχτα..ενω εγω δνε εχω καταφερει ουτε μια φορα να την κανω να χυσει...

Το μονο θετικο που βρηκε για μενα ειναι πως ειμαι ποιο συναισθηματικος και πιο αγαπησιαρης ενω ο Δημητρης οχι...

Τη ρωτησα γιατι γαμηθηκαν μονο μια φορα και της ειπε πως δεν πιστευει στο γαμο και στη σοβαρη σχεση...εκεινη κοιταξε το κινητο του και ειδε πως εχει κι αλλες ο Δημητρης...

Παιδια πως θα γινω απο μαλακας αγαπουλης αληθινος αντρας οπως ο Δημητρης?

Ειναι δυνατο να τη γαμησε τοσο καλα και να την παρατησε για να γυρισει σε μενα?

Και κατι αλλο:Η δικια μου μου ειπε πως αν την παντερυτω θα νοιωσε μεγαλυτερη ασφαλεια και πως την αγαπαω στ αληθεια και ισως αυτο βελτιωσει και το σεξ μεταξυ  μας...Να την πιστεψω?

Πηρα τηλεφωνο το Δημητρη...οταν σηκωσε το τηλ και του ειπα πως γαμησε τη γκομενα μου μου ειπε πως δεν ξερει για τι πραγμα μιλαω και πως αν του ξανατηλ θα εχω ασχημα ξεμπερδεματα...σκεφτομαι να παω να τον βρω τετ α τετ...και να του μιλησω...αλλα φενεται πολυ αγριανθρωπος και φοβαμαι...τι να κανω?Να παρω και κανενα αλλο για βοηθεια?
Να την παρεις και να πατε μαζι να βρειτε τον Δημητρη με το μεγαλο εργαλειο
να την παρετε παρεα να δεις τι δεν κανεις καλα !!!!!!

Οσο για το αλλο περι αγαπουλη και ευαισθητου .....
Αυτο δεν θεραπευεται οτι και να κανεις ...... (φανταζομαι  :S)
Αν βρεις την ακρη ελα να μου την πεις κι εμενα να μαθω......  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Μου αρεσει που καθομαστε και ασχολουμαστε και σκαμε με ηλιθιες παρτολες.....  :headbang:

Αι σιχτιρια......

Γνωστος μου τα χαλασε με μια κοπελα που ειχαν σχεση 10 χρονια μαζι....
Η κοπελα τον αφησε δηλαδη απο οτι μου ειπε και η δικαιολογια ?
Βαρεθηκα !!!!!!
Ετσι ακριβως του ειπε......

Ψυχρες εκτελεστες ειναι ρε και καθοσαστε και σκατε ......  :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
Αδερφέ πες του Δημήτρη να μείνει καμμιά βδομάδα αξύριστος και μετά πάρε τον κιθάρα για back up και κανόνισε ραντεβού θανάτου...Σίγουρη νίκη. :2funny:
Δεν λέει και κερατάς και δαρμένος...
Άντε χρόνια πολλά,Χριστός Ανέστη και άμα την παντρευτείς ποτέ εγώ κουμπάρος

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Ε ΝΑΙ ο κιθαρας ειναι ειδικος σε τετοιες δουλειες...
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
Να την παρεις και να πατε μαζι να βρειτε τον Δημητρη με το μεγαλο εργαλειο
να την παρετε παρεα να δεις τι δεν κανεις καλα !!!!!!

Οσο για το αλλο περι αγαπουλη και ευαισθητου .....
Αυτο δεν θεραπευεται οτι και να κανεις ...... (φανταζομαι  :S)
Αν βρεις την ακρη ελα να μου την πεις κι εμενα να μαθω......  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Μου αρεσει που καθομαστε και ασχολουμαστε και σκαμε με ηλιθιες παρτολες.....  :headbang:

Αι σιχτιρια......

Γνωστος μου τα χαλασε με μια κοπελα που ειχαν σχεση 10 χρονια μαζι....
Η κοπελα τον αφησε δηλαδη απο οτι μου ειπε και η δικαιολογια ?
Βαρεθηκα !!!!!!
Ετσι ακριβως του ειπε......

Ψυχρες εκτελεστες ειναι ρε και καθοσαστε και σκατε ......  :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:

Και εμενα ενα γκομενακι που ειχα πηγε με εναν αλλον και μου το ειπε κιολας μετα (τα ειχαμε ψιλοχαλασει βεβαια αλλα δεν ειχαμε πει πως θα ειμαστε φιλοι) αλλα εμενα δεν με πειραξε ρε φιλε  :2funny: :2funny: :2funny: στον πουτσο μου λουλουδια... της εστειλα και εγω μετα απο καμια βδομαδα μηνυματακι οτι γνωρισα μια μακρινη της ξαδερφη και με πιπωσε και μετα μου ειπε αν ξερω την ταδε.... και ψαρωσε τοσο ασχημα που ειχα αφησει αθορυβο το κινητο και μεσα σε 15 λεπτα βρηκα 30 κλησεις!!!!!!!!!!!!!!! Φυσικα μετα της ειπα πως της εκανα πλακα.... ΧΑΧΑΧΧΑ και το τι μπινελικι ακουσα δεν λεγεται  :2funny: :2funny: :2funny:

Π.Σ Της θυμισα μια χρονια ζηλεια και διαμαχη που ειχε με μια μακρυνη της ξαδερφη και κοντεψε να παθει κοκομπλοκο η γκομενα ... λυσσα μεγαλη... ειχε πολυ πλακα παντως
 

Δημητρηςς

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Φεβ 2010
Μηνύματα
11.091
Κριτικές
10
Like
1.434
Πόντοι
2.357
:headbang: :headbang: :headbang: :headbang:ΡΕ ΠΑΤΕ ΚΑΛΑ 56 ΣΕΛΙΔΕς ΓΙΑ ΤΟΝ ΜΑΛΑΚΑ ΠΟΥ ΗΡΘΕ ΚΑΙ ΒΡΗΚΕ ΤΗΝ ΓΚΟΜΕΝΑ ΠΟΥ ΑΦΗΣΕ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΕΙ ΝΑ ΞΕΣΤΡΑΒΩΘΗ ΞΥΡΙΣΜΕΝΗ ΓΙΑΤΙ ΤΗΝ ΗΘΕΛΕ ΒΤΩΜΕΡΗ ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΧΑΡΑ 10 ΜΕΤΡΑ ΠΟΣΟ ΜΑΛΑΚΑΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΘΕΛΕΙΣ ΤΗΝ ΓΚΟΜΕΝΑ ΣΟΥ ΤΣΕ ΚΕ ΒΑΡΑ ΚΑΙ ΑΛΟΜΑ ΠΟΣΟ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟΣ ΜΑΛΑΚΑΣ ΠΟΥ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣ ΤΟ SITE
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Δημητρηςς

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Φεβ 2010
Μηνύματα
11.091
Κριτικές
10
Like
1.434
Πόντοι
2.357
Και εμενα ενα γκομενακι που ειχα πηγε με εναν αλλον και μου το ειπε κιολας μετα (τα ειχαμε ψιλοχαλασει βεβαια αλλα δεν ειχαμε πει πως θα ειμαστε φιλοι) αλλα εμενα δεν με πειραξε ρε φιλε  :2funny: :2funny: :2funny: στον πουτσο μου λουλουδια... της εστειλα και εγω μετα απο καμια βδομαδα μηνυματακι οτι γνωρισα μια μακρινη της ξαδερφη και με πιπωσε και μετα μου ειπε αν ξερω την ταδε.... και ψαρωσε τοσο ασχημα που ειχα αφησει αθορυβο το κινητο και μεσα σε 15 λεπτα βρηκα 30 κλησεις!!!!!!!!!!!!!!! Φυσικα μετα της ειπα πως της εκανα πλακα.... ΧΑΧΑΧΧΑ και το τι μπινελικι ακουσα δεν λεγεται  :2funny: :2funny: :2funny:
Θα σε ελεγε πεφτουλα και αγαπουλη αγαμητε και δεν ξερω γω τι αλλο ?
Σου ειπε μηπως οτι ειχε παει και με 200 - 300 ?  :2funny: :2funny: :2funny:

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Πες μου οτι την διαολοστειλες ....... :sunglasses:



Αλλα τωρα που το ξανασκεφτομαι γιατι να την διαολοστειλεις ?
Πολυ απλα της λες κι εσυ εγω πηγα με 1000-2000 εχασα το σκορ :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

machinehead 7

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαρ 2009
Μηνύματα
6.040
Κριτικές
41
Like
535
Πόντοι
2.137
Βεβαια μου πληγωσε τον αντρισμο μου λεγωντας μου πως οπως με γαμησε ο Δημητρης εκεινη τη βραδια κανεις αλλος δε με εχει γαμησει...μου ειπε πως ειχε μεγαλυτερη πουτσα απο μενα,πιο παχια και πιο σκληρη...μου ειπε πως εχυσε 3 η 4 φορες εκεινη τη νυχτα..ενω εγω δνε εχω καταφερει ουτε μια φορα να την κανω να χυσει...


Καλησπερα κ χρονια πολλα! Οταν στα ειπε ολα αυτα η αντιδραση σου ποια ηταν??
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
Θα σε ελεγε πεφτουλα και αγαπουλη αγαμητε και δεν ξερω γω τι αλλο ?
Σου ειπε μηπως οτι ειχε παει και με 200 - 300 ?  :2funny: :2funny: :2funny:

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Πες μου οτι την διαολοστειλες ....... :sunglasses:



Αλλα τωρα που το ξανασκεφτομαι γιατι να την διαολοστειλεις ?
Πολυ απλα της λες κι εσυ εγω πηγα με 1000-2000 εχασα το σκορ :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Αναλογα την γκομενα  :sunglasses:
Μερικες ειναι για διαολοστελμα και αλλες οχι...  :grin:
 

Δημητρηςς

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Φεβ 2010
Μηνύματα
11.091
Κριτικές
10
Like
1.434
Πόντοι
2.357
Βεβαια μου πληγωσε τον αντρισμο μου λεγωντας μου πως οπως με γαμησε ο Δημητρης εκεινη τη βραδια κανεις αλλος δε με εχει γαμησει...μου ειπε πως ειχε μεγαλυτερη πουτσα απο μενα,πιο παχια και πιο σκληρη...μου ειπε πως εχυσε 3 η 4 φορες εκεινη τη νυχτα..ενω εγω δνε εχω καταφερει ουτε μια φορα να την κανω να χυσει...


Καλησπερα κ χρονια πολλα! Οταν στα ειπε ολα αυτα η αντιδραση σου ποια ηταν??

Εγω θα εφευγα αμεσα και θα την αφηνα ....
Ουτε τσακωμους , ουτε σκηνες , ουτε τιποτα .... Απλα θα εφευγα
θα διεγραφα τηλεφωνα και δεν θα ηθελα ουτε να την ξαναδω ουτε ζωγραφιστη.......

Ηταν πολυ χοντρο αυτο.....
 

savras poniridis

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2011
Μηνύματα
155
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
Αναδιατυπώνω..... Γάμησε μωρε την πουτάνα που είχε και το θράσσος να στο πει στα μούτρα το πόσο καριόλα είναι! Πως μπορεί να θες μια τέτοια "κοπέλα" ??? Διαολόστειλε το παλιοπουτανάκι και τράβα βρες καμμιά άλλη! Ξέχνα την και θα βρεις την υγειά σου! Πωωω...! Τσαντήστηκα τώρα με την καριόλα! Κάντην ρόμπα μπροστά στην οικογένειά της!  :2funny: :2funny: Έτσι πρέπει!
 

machinehead 7

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαρ 2009
Μηνύματα
6.040
Κριτικές
41
Like
535
Πόντοι
2.137
Εγω θα εφευγα αμεσα και θα την αφηνα ....
Ουτε τσακωμους , ουτε σκηνες , ουτε τιποτα .... Απλα θα εφευγα
θα διεγραφα τηλεφωνα και δεν θα ηθελα ουτε να την ξαναδω ουτε ζωγραφιστη.......

Ηταν πολυ χοντρο αυτο.....
Σωστος! Απλα φευγεις! Κ ο τυπας καθεται ακουει κουραφελαξα οτι δεν θα το ξανακανει γαμους αρχιδια μυδια! Βρε ουστ! Θα ξαναγαμηθει με τον πρωτο τυχοντα!  :s&m_1: :s&m_1:
 

Δημητρηςς

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Φεβ 2010
Μηνύματα
11.091
Κριτικές
10
Like
1.434
Πόντοι
2.357
Αναδιατυπώνω..... Γάμησε μωρε την πουτάνα που είχε και το θράσσος να στο πει στα μούτρα το πόσο καριόλα είναι! Πως μπορεί να θες μια τέτοια "κοπέλα" ??? Διαολόστειλε το παλιοπουτανάκι και τράβα βρες καμμιά άλλη! Ξέχνα την και θα βρεις την υγειά σου! Πωωω...! Τσαντήστηκα τώρα με την καριόλα! Κάντην ρόμπα μπροστά στην οικογένειά της!  :2funny: :2funny: Έτσι πρέπει!
Οχι ρε φιλε....

Γιατι να ασχοληθει ?

Σιγα μην δωσει και αξια σε μια παρτολα....

Απλα την γραφει στα καραμπαλικια του και παει για αλλα....

Τι πιο απλο δηλαδη ?
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
Οχι ρε φιλε....

Γιατι να ασχοληθει ?

Σιγα μην δωσει και αξια σε μια παρτολα....

Απλα την γραφει στα καραμπαλικια του και παει για αλλα....

Τι πιο απλο δηλαδη ?

ΣΥνεχιζω να πιστευω πως αυτο το περιστατικο ειναι φανταστικο ομως  :2funny: :2funny: :2funny:

 

savras poniridis

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2011
Μηνύματα
155
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
Απλά λέω ότι για το γαμημένο θράσσος της πρέπει να της γίνει μάθημα ζωής που δε θα το ξεχάσει ποτέ! Να την κάνει ρόμπα μπροστά στον πατέρα της!  :2funny: :2funny:
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220

Δημητρηςς

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Φεβ 2010
Μηνύματα
11.091
Κριτικές
10
Like
1.434
Πόντοι
2.357
Απλά λέω ότι για το γαμημένο θράσσος της πρέπει να της γίνει μάθημα ζωής που δε θα το ξεχάσει ποτέ! Να την κάνει ρόμπα μπροστά στον πατέρα της!  :2funny: :2funny:
Ναι συμφωνω απολυτα.......

Να παει να παρει τον πατερα της μπροστα της  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:






















[size=2pt]Παει το χασαμε τελειως ...... μα τελειως ομως !!!!![/size]
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom