Νέα

Υπόθεση - πετσάκι!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Archibal
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 276K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ποια η γνώμη σας για την περιτομή?

  • Είμαι Άντρας και έχω κάνει περιτομή

    Ψήφοι: 153 20,6%
  • Είμαι Άντρας και δεν έχω κάνει περιτομή και ούτε θα κάνω ποτέ

    Ψήφοι: 384 51,8%
  • Είμαι Άντρας και δεν έχω κάνει περιτομή αλλά σκέφτομαι να κάνω

    Ψήφοι: 162 21,9%
  • Είμαι γυναίκα και μου αρέσουν τα πέη με περιτομή

    Ψήφοι: 8 1,1%
  • Είμαι γυναίκα και μου αρέσουν τα πέη χωρίς περιτομή

    Ψήφοι: 7 0,9%
  • Είμαι γυναίκα και μου αρέσουν τα πέη γενικά

    Ψήφοι: 27 3,6%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    741

troueno

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2006
Μηνύματα
3.307
Κριτικές
1
Like
788
Πόντοι
96
Καλησπερα παιδια.ΕΙμαι 16μιση χρονων και θα ηθελα να ρωτησω κατι.Πολλοι συμαθητες λενε : Πωπω τραβηξα μια μαλακια σημερα και τον ξεπετσωσα,αλλοι Εκει που γαμουσα μου ξεπετσωθηκε κλπ.Εμενα το πετσακι ειναι ακομα "ενωμενο" ας πουμε .Ποναει πολυ οταν συμβαινει αυτο?Μετα μενει χωρις πετσακι?Και για να σας προλαβω εχω διαβασει το αλλο τοπικ με θεμα Πετσακι all about that η κατι τετοιο.

 εμένα στην ηλικία σου οταν μου σηκωνότανε δεν εβγαινε καθόλου έξω το κεφάλι. Δες μια τσόντα να καταλάβεις πως πρέπει να είναι ενα νορμάλ (εγω ετσι το καταλαβα). Στην δικια μου περρίπτωση δεν ήταν και τοσο βαρια η φίμωση οποτε με σαπουνι και ζεστο νεροι το κατεβαζα ολο και περισσότερο κάθε μέρα ωσπου στο τέλος βγηκε ολό το κεφάλι (προσοχη γιατι καμια φορά δεν μπαινει πάλι μέσα). Οι γιατροι παπαριες μου έλεγαν για επεμβαση περσι που πήγα για άλλο λόγο με τραυματισε ένας . Για αυτο και σε ενα αλλο thread προτεινα αρχικά επίσκεψη σε πουτάνα (ή μασατζίδικο) για μια πρώτη "επαγγελματική" γνώμη και μετά αν χρειαστεί γιατρός για "σφαξιμο".
 

vagvagvag

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2006
Μηνύματα
228
Κριτικές
2
Like
92
Πόντοι
1
Εμενα ρε συ ποτε δεν εμπενε μεσα στο πετσι.Ηταν και ειναι παντα ετσι οπως ειναι και στις τσοντες οπως λες.Και δεν εχω κανενα προβλημα απολυτως.
 

troueno

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2006
Μηνύματα
3.307
Κριτικές
1
Like
788
Πόντοι
96
  Το μόνο συν της περιτομης ειναι η καθαριότητα (ο υπερμαχος της περιτομής poolboy ειναι ο ίδιος που έβαλε αγγελία ψαχνοντας γυναικα εδω μέσα χα,χα). Απο την άλλη αν δεν κάνεις περιτομή πρεπει να τον πλένεις πιο συχνά ή αλιως εχεις αλλη μια δικαιολογία για μαλακία. Οσα είπα παραπάνω αναφέρονται στην φίμωση (το δέρμα δεν επιτρεπει στο ποιυτσοκέφαλο να εμφανιστεί) για το χαλίνο δεν ξέρω.
 

billaras22

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2006
Μηνύματα
256
Like
3
Πόντοι
1
Εμενα ρε συ ποτε δεν εμπενε μεσα στο πετσι.Ηταν και ειναι παντα ετσι οπως ειναι και στις τσοντες οπως λες.Και δεν εχω κανενα προβλημα απολυτως.
και το δικο μου πουτσοκεφαλο παντα εξω ηταν,μεσα δεν μπαινει με τιποτα,και -20 βαθμους κελσιου να εχει εξω το κεφαλι θα μου μεινει εξω....
 

mike19

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2006
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
παιδια ειμαι 19 χρονων και εχω το ιδιο προβλημα με πολλους αλλους απο εδω μεσα δεν βγαινει ολο το κεφαλι εξω και αν το ζωρισο με ποναει ι σαν ενοχληση κατι τετιο τελος παντων . εχετε καπιο νοσοκομειο να προτεινετε? ειτε δημοσιο ειτε ιδιωτικο ,μενω πειραια αν υπαρχει κατι εκει γυρω ι αθηνα κτλπ  στο ΙΚΑ δεν παο με τπτ με καμια κυβερνηση :)  αν ξερει κατι καποιος ασ το πει  οτι και αν πειτε καλο θα κανει οτι ξερετε πειτε τ :cheesy:
 

mike19

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2006
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
σονυπ οκ φιλε το εκανα  τροποποιση ειναι οκ τωρα  ευχαριστω που δεν το διεγραψες :) για να το δουν τα παιδια
 

troueno

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2006
Μηνύματα
3.307
Κριτικές
1
Like
788
Πόντοι
96
  Αγαπητε mike19 εγω θα σου προτεινω το εξης,

επειδη το 80% των γιατρων ειναι σκιτζήδες και επειδη δεν μπορει να πας  με σηκωμένο το παλαμάρι στον γιατρο βγαλέ ενα βιντεακι τον καπετανιο σε ορθια κατασταση με κατεβασμένο το πετσακι όσο μπορεις και πηγαινε δειξτο σε έναν ουρολόγο ανδρολόγο να σου πέι την γνώμη του (αν σε εξετασει απλα θα το κατεβασει πεσμενο και ίσως ισως να σε πονέσει, εμενα γιατρος σε ιδιωτικό νοσοκομειο με τσακισε). 
 

mike19

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2006
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
καλ ιδεα και αυτη αλλα εγω θελω να μου πειτε  και μεροι οπου μπρορω να παω για να παρω γνωμη γιατρου :)
 

mike19

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2006
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
παιδια για εμενα ειναι σηαμντικο αν ξερει καπιος καπιο μερος να παω να κοιταξο αυτο το προβλημα σε καποιν καλο γιατρο!  ασ το πει
 

FoTiS3

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2007
Μηνύματα
35
Like
26
Πόντοι
0
Ρε παιδια αν κοπεί το πετσάκι, το κεφαλι θα ειναι παντα εξω οπως σημβαινει στην περιτομή???
 

SpermBob

Τιμημένος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.009
Κριτικές
4
Like
28
Πόντοι
16
Όχι. Θα μπαινο-βγαίνει ευκολότερα, θα πλένεται καλύτερα, θα απολαμβάνει γαμήσι καλύτερα, πίπα καλύτερα και το βασικότερο θα μεγαλώσει μέχρι 1, 1.5 πόντο σίγουρα (ο χαλινός εμποδίζει τι πέος να τεντωθεί).

Η μόνη πικρα είναι η επέμβαση αυτή καθαυτή.
 

FoTiS3

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2007
Μηνύματα
35
Like
26
Πόντοι
0
Ο χαλινος δεν ειναι μια ρωζ γραμμη(πετσακι) που ξεκιναει απο την ουρηθρα και φτάνει πισω απο το κεφάλι???
 

jim1964

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2005
Μηνύματα
16
Like
0
Πόντοι
0
παιδια εκτος απο δικο μας προβλημα ειναι και για τις γυναικες μας
αν εχουμε αυτο το προβλημα διμιουργηται σοβαρο θεμα υγειηνης
τοσο για μας οσο και στις γυναικες μας ( ακαποτο ).
οσοι ειναι παντρεμενοι η με μονιμη σχεση πρεπει να διορθωσουν το προβλημμα και απο σεβασμο στην υγειηνη των γυναικων τους.
 

FoTiS3

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2007
Μηνύματα
35
Like
26
Πόντοι
0
Στην επέμβαση για το κόψιμο του χαλινού γίνονται ράμματα???
 

SpermBob

Τιμημένος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.009
Κριτικές
4
Like
28
Πόντοι
16
παιδια εκτος απο δικο μας προβλημα ειναι και για τις γυναικες μας
αν εχουμε αυτο το προβλημα διμιουργηται σοβαρο θεμα υγειηνης
τοσο για μας οσο και στις γυναικες μας ( ακαποτο ).
οσοι ειναι παντρεμενοι η με μονιμη σχεση πρεπει να διορθωσουν το προβλημμα και απο σεβασμο στην υγειηνη των γυναικων τους.

Καλά, δεν είναι και τόσο τραγικά τα πράγματα όπως τα λές !

Το πρόβλημα που υπάρχει, είναι ότι ο χαλινός εμποδίζει να τραβηχτεί το πετσάκι μέχρι πίσω με αποτέλεσμα να μην πλένεται καλά η περιοχή. Από όλα αυτά ΜΠΟΡΕΙ και να πάθεις μυκητίαση που ΙΣΩΣ μεταδώσεις στην γυναίκα που κάνεις sex.

Το «ίσως» αναφέρεται στο γεγονός ότι οι μύκητες που ζουν στο μουνί της γυναίκας με τους μύκητες που υπάρχουν στο πουλί μας, να το πω απλοϊκά «δεν ταιριάζουν»
Υπάρχει όμως και μια πιθανότητα στο τόσο να κολλήσει ένας άντρας μύκητες από μια γυναίκα και το αντίστροφο.
 

SpermBob

Τιμημένος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.009
Κριτικές
4
Like
28
Πόντοι
16
Συγνώμη, φταίω εγώ που δεν το ξεκαθάρισα.

Το οχι αναφερότανε σε επέμβαση με laser.
Αλλά τον 21ο αιώνα που ζούμε πια, θεωρώ λίγο αναχρονιστικό να κάνεις αυτήν την επέμβαση με νυστέρι. Εκτός βέβαια αν τίθεται οικονομικό θέμα οπότε πάω πάσο.

Πάντως σε κάθε περίπτωση όλα εξαρτώνται και από την περίπτωση του χαλινού. Ένας μπορεί να έχει ένα πολύ λεπτό χαλινό (π.χ. ένας φίλος μου το έσκισε την ώρα που πηδούσε) και ένας άλλος μπορεί να έχει ένα πολύ χοντρό που να χρειάζεται 1-2 ράμματα. Σε γενικές γραμμές πάντως με το laser δεν γίνονται ράμματα.
 

FoTiS3

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2007
Μηνύματα
35
Like
26
Πόντοι
0
Έκλεισα ραντεβού σε 20 μέρες αλλά επειδή έχω ανγχωθεί θα σου περιγράψω τι γίνεται σε μένα να μου πεις αν ξερεις αν θελω περιτομή ή κόψιμο χαλινού.
Οταν μου ειναι ξεκαυλωτη το κεφάλι μπαινω-βγαινει κανονικα,αλλα οταν εχω στυση τοτε θελει λιγο ζορι για να βγει και αφου βγει μετα κλεινει δυσκολα.Πρεπει πρωτα να ξεκαυλωθει για να κλεισει.Φταιει ο χαλινος γι'αυτο???
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom