Νέα

Υπόθεση - πετσάκι!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Archibal
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 275K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Ποια η γνώμη σας για την περιτομή?

  • Είμαι Άντρας και έχω κάνει περιτομή

    Ψήφοι: 153 20,6%
  • Είμαι Άντρας και δεν έχω κάνει περιτομή και ούτε θα κάνω ποτέ

    Ψήφοι: 384 51,8%
  • Είμαι Άντρας και δεν έχω κάνει περιτομή αλλά σκέφτομαι να κάνω

    Ψήφοι: 162 21,9%
  • Είμαι γυναίκα και μου αρέσουν τα πέη με περιτομή

    Ψήφοι: 8 1,1%
  • Είμαι γυναίκα και μου αρέσουν τα πέη χωρίς περιτομή

    Ψήφοι: 7 0,9%
  • Είμαι γυναίκα και μου αρέσουν τα πέη γενικά

    Ψήφοι: 27 3,6%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    741

sxsitegr

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2005
Μηνύματα
900
Like
2
Πόντοι
6
Εγώ το πετσάκι μου το αγαπάω και το θέλω πάνω στο πουλί μου. Δέν πρόκειται να το κόψω εκτός και άν υπάρχει ανάγκη...

Petsaki I love you!

:cheesy: :cheesy: :cheesy:

Συμφωνώ, αν και μεταξύ μας έχω αρχίσει να προβληματίζομαι. Θα δούμε...
 

Επισκέπτης
ρε μαγκες...οσοι λετε οτι αγαπατε το πετσακι σας....ΔΝ ΘΑ ΤΟ ΧΑΣΕΤΕ.....το παληκαρι οπως καταλαβα εγω το θεμα δν μιλαει για ολοκληρο το πετσακι που κρυβει το κεφαλι αλλα μονο εκεινο το σημειο που κρατα το πετσακι απ το να εμφανισει πληρως ολο το κεφαλι...δλδ αυτο που λεμε παρθενια του αντρα!!!
Αν το κοψει αυτο καποιος δν σημαινει τπτ...ουτε η επεμβαση γινεται με ενεση αλλα με τοπικη αλοιφη...ουτε θεωρειται περιτομη...ειναι καλο κ για την υγειηνη της περιοχης...τελος...οτι αλλο ακουγεται ειναι λαθος...οσοι δν γνωριζετε τι παιζει με το θεμα μην γραφετε...απλα πραγματα...κ οσοι θελουν να μαθουν καλυτερα να πηγαινουν που κ που σε καποιον ειδικο γιατρο...δν ειναι ντροπη κ αντιθετα ειναι πολυ "σοφο" για καποιον που αγαπα τον εαυτο του να επισκεπτεται που κ που κανενα γιατρο/ειδικο σε οποιοδηποτε ζητημα...
 

oneofus

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2006
Μηνύματα
274
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
1
Γίνεται και με ένεση.Ανάλογα την περίπτωση.Eμένα με ένεση μου την έκαναν.
 

aspirin

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2005
Μηνύματα
694
Like
14
Πόντοι
6
για το πουλί μας, όλοι τρέχουμε στους γιατρούς. Αν πάθουμε έφραγμα ας πούμε, δεν τον ενδιαφέρει κανέναν! Χαχαχαχα
 

AnyWay

Μέλος
Εγγρ.
22 Αυγ 2006
Μηνύματα
35
Like
2
Πόντοι
0
για το πουλί μας, όλοι τρέχουμε στους γιατρούς. Αν πάθουμε έφραγμα ας πούμε, δεν τον ενδιαφέρει κανέναν! Χαχαχαχα

Σωστος ο παικτης! Εδω εγω σκεφτομαι να κοψω μεχρι και το τσιγαρο για χαρη του, οτι θεμε λεμε; 
 

DESAPARECIDO

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2006
Μηνύματα
56
Like
1
Πόντοι
0
Αν και προσωπικο δεδομενο θα το πω ετσι για την καλυτερη ενημερωση μας...Επειδη συχνα παθαινω  βαλανοποσθητιδα η μαλλον παθαινα, (  ξηροτητα στην περιοχη  στο κεφαλι που λεμε  με αφορητους πονους)  ο ουρολογος  μου προτεινε να κανουμε μια μικρη τομη στο πετσακι ουτοσωστε να ειναι καθαρα εκει  και να μη παθαινει ξηροδερμιες...σημειωτεον οτι δε χρειαζεται να εισαι βρωμιλος ας πουμε, για να το παθεις..χεχε  σας μιλαει τυπος που  αν μη τι αλλο συχενεται την βρωμια..τεσπα την εκανα την επεμβασουλα  αστεια πραματα γυρω στο μιασωρο  ,πιο πολυ εκανε για να πιασει η αλοιφη  και τωρα ολα οκ..ουτε μολυνσεις ουτε τιποτα...και καλυτερη αισθηση στο σεξ..οχι τρελες διαφορες αλλα ειναι καλυτερα....βεβαια δε προτεινω να το κανουν καποιοι χωρις λογο  , εγω ειχα προβλημα οκ? για να μη παρεξηγηθουν αυτα που ειπα  φιλοι
 

pervertboy

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2006
Μηνύματα
207
Like
3
Πόντοι
1
Προσωπικά, μονο που ακούω για ενεση επανω στο καυλί, με πιανει η καρδια μου, το φανταζεστε ρε παιδια...
 

foot_hunter

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2006
Μηνύματα
125
Like
1
Πόντοι
1
Εχουν ολοι μπερδεψει τα μπουτια τους εδω μεσα. Οι μισοι μιλανε για περιτομη, ενω το αρχικο θεμα ειχε να κανει με το πετσακι που αποτελει συνεχεια της ραφης που υπαρχει κατα μηκος του πεους και φτανει ως την ουρηθρα.

Εγω ειμαι στα 29 και το εχω ακομα χωρις ποτε να εχω αντιμετωπισει κανενα απολυτως προβλημα. Ισως σε μερικους να ειναι πιο ευκολο και σε αλλους πιο δυσκολο να κοπει, αλλα δεν υπαρχει και λογος να κοπει.

Παντως ολα αυτα που γραφτηκαν περι καθαριοτητας ειναι αστεια κατα τη γνωμη μου. Ενα απλο πλυσιματακι χρειαζεται η περιοχη και τιποτε παραπανω. Ποτε δεν ενιωσα την αναγκη για χαμομηλια και... κομπρεσες.
 

Επισκέπτης
Παρθενιά στους άνδρες δεν υπάρχει πάντως. Αν δεν υπάρχει φίμωση, δεν υπάρχει λόγος επέμβασης. Ο χαλινός αν δεν είναι βραχύς και δεν εμποδίζει δεν υπάρχει λόγος να κοπεί. Φυσιολογικά ο χαλινός παραμένει, όπως αυτός της γλώσσας. Σε περίπτωση παθολογικής μορφολογίας αφαιρείται χειρουργικά.Φυσιολογικός χαλινός δεν κόβεται με τη ... χρήση πάντως. Αυτό είναι σίγουρο !!!
 

arxidoulis

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
335
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
μαγκες τελικα το εκοψα το πετσακι!θεαματικα αποτελεσματα στο μηκος αφου κερδισα γυρω στους 2 ποντους!με δυσκολια γαμαω ακομα αλλα οταν θα γιαννω θα σκισω πολλους κωλους!καλη επιτυχια σε οσους το τολμησουν!
 

gothiam

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2006
Μηνύματα
184
Like
0
Πόντοι
1
μαγκες τελικα το εκοψα το πετσακι!θεαματικα αποτελεσματα στο μηκος αφου κερδισα γυρω στους 2 ποντους!με δυσκολια γαμαω ακομα αλλα οταν θα γιαννω θα σκισω πολλους κωλους!καλη επιτυχια σε οσους το τολμησουν!


ρε Αρχιδουλη, εκοψες το πετσακι (περιτομη δηλαδη) 'η εκανες επεμβαση στο χαλινο ??
και για εξηγησε πως κερδισες 2 ποντους δηλαδη?
 

MIKELLE

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2005
Μηνύματα
126
Like
2
Πόντοι
1
Αγαπητέ συνάδελφε arxidoulis καλά γαμήσια σου εύχομαι...σαν συνάδελφος και όχι μόνο του site, αφού και εγώ.... :dancing:
 

ΤΡΥΦΩΝΑΣ

Μέλος
Εγγρ.
9 Δεκ 2006
Μηνύματα
22
Like
0
Πόντοι
0
Aγαπητέ συνάδελφε,
όπως σωστά αναφέρουν οι προηγούμενοι συνάδελφοι θα πρέπει να επισκεφτείς ένα γιατρό και να μην ακους κανένα που δεν είναι ειδικός.
Έχω να σου πω μια προσωπική εμπειρία όταν ήμουνα 19 χρονών και πηδούσα μια κοπέλα που τα είχαμε κανένα χρόνο. Δεν ήταν η πρώτη φορά που έκανα έρωτα.
Την ώρα που πηδούσα ένιωσα ένα έντονο τσούξιμο χωρίς να μου πέσει ο πούτσος και όταν τον έβγαλα να δω τι έγινε, έπαθα πλάκα. Αίματα πάνω στο πουλί μου, αίματα πάνω στη κοπέλα, αίματα πάνω στα σεντόνια. Είχε κοπεί το πετσάκι, το πουλί μου παρ' όλο το πόνο δεν έπεφτε και εγώ είχα σοκαριστεί. Τελικά δεν πήγα σε γιατρό και η κόπέλα έβγαλε ένα τσιγάρο, το έκοψε και έβαλε το καπνό επάνω γιατί είχε ακούσει ότι σταματάει την αιμοραγία. Τελικά σταμάτησε το αίμα αλλά όλα αυτά που έγιναν ήταν κάκιστη αντιμετώπιση γιατί το λιγότερο που μπορούσα να πάθω ήταν μόλυνση από την εναπόθεση του καπνού πάνω στη πληγή.
Το καλύτερο λοιπόν που έχεις να κάνεις είναι να πας σε ένα γιατρό και να μην ακούς κανένα άλλον.
 

hool

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2006
Μηνύματα
17
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπερα παιδια.ΕΙμαι 16μιση χρονων και θα ηθελα να ρωτησω κατι.Πολλοι συμαθητες λενε : Πωπω τραβηξα μια μαλακια σημερα και τον ξεπετσωσα,αλλοι Εκει που γαμουσα μου ξεπετσωθηκε κλπ.Εμενα το πετσακι ειναι ακομα "ενωμενο" ας πουμε .Ποναει πολυ οταν συμβαινει αυτο?Μετα μενει χωρις πετσακι?Και για να σας προλαβω εχω διαβασει το αλλο τοπικ με θεμα Πετσακι all about that η κατι τετοιο.
 

nikolito

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
17
Like
0
Πόντοι
0
Γεια σας και χρονια πολλα και απο εμενα.
Λοιπον εγω αυτο που ειχα, και μαλλον ειναι το ιδιο με αυτο που εχει ο φιλος μας ειναι το εξης. Το λεγομενο πετσακι (ναι αυτο που ξεκιναει απο την ουρηθρα) δεν ειχε κοπει. Μπορω να πω οτι ειμαι αρκετα δραστηριος σεξουαλικα (30+ ετων τωρα πλεον) και αυτο δεν ελεγε να κοπει αλλα ταυτοχρονα δεν μου δημιουργουσε και ιδιαιτερα προβληματα. Μερικες φορες ισως μονο θα ελεγα οτι ετσουζε ιδιαιτερα και πιο πολυ μαλλον αν η γυναικα δεν ηταν υγρη. Επισης μερικες φορες ειχα συμπτωματα (οπως ανεφερε και καποιος αλλος) βαλανοποσθητιδας (χωρις ομως να τον ποτιζω με χαμομηλια, τσαι, μπυρα...κλπ).
Αποφασισα λοιπον μετα απο επισκεψη σε φιλο γιατρο ανδρολογο να κανω περιτομη. Ο λογος ειναι απλος. Μεχρι μια ηλικια δεν δημιουργει προβλημα, μετα μπορει ανετα οπως μου εξηγησε να μετατραπει σε ενα ειδος φιμωσης. Απλη επεμβαση λοιπον (το πρωι μπηκα σε δυο ωρες εφυγα). Βεβαια για 5 εβδομαδες NO SEX και αποχη απο οτι μπορει να σε καβλωσει (αν σου τυχει θυμισου την Βασιλειαδου να ξενερωσεις). Ο λογος ειναι οτι μπορει να σου σπασουν τα ραμματα. Απο τοτε ολα καλα...και ναι κερδιζεις max ενα πόντο και αυτο εξαρταται απο την περιπτωση.
Αυτα απο εμενα. Οποιος ενδιαφερεται ας στειλει msg να του εξηγησω περισσοτερα ιδιαιτερως.
 

peko

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2006
Μηνύματα
27
Like
2
Πόντοι
0
Συγνώμη μήπως θα μπορούσα να έχα μαι ενημέρωση πάνω στο θέμα???εχω ψιλοφρικάρει...είχα ακούσει ότι δεν είναι αναγκαστηκό να σοθ κοπεί το πετσάκι.Δηλάδη όλοι είχατε εμπειρία ανάλογη με αυτή που είπε ο φίλοσ για τον καπνό??εννοώ τα την αιμοραγια..μια εξήγηση παρακαλώ,η ένα τηλέφωνο ενός καλού ανδρολόγου,οθρολόγου η όπωσ αλλιώς σκατά τον λένε σε π.μ.(ΑΜΕΣΑ......)))
 

Madman17

Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2006
Μηνύματα
600
Like
0
Πόντοι
6
Το πετσακι δεν ειναι αναγκαστικο να κοπει! Ουτε η χαλινος χρειαζετε να κοπει! Σε περιπτοση που καποιος ΕΧΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ γινεται η επεμβαση!

Οσο για την χαλινο υπαρχει πιθανοτητα να σπασει μονη της, αλλα μπορει να μην σπασει ποτε! Εγω την εχω και δεν μου δημιουργει προβλημα!
 

JOHNNYDMAX

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.134
Like
26
Πόντοι
16
Το πετσακι δεν ειναι αναγκαστικο να κοπει! Ουτε η χαλινος χρειαζετε να κοπει! Σε περιπτοση που καποιος ΕΧΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ γινεται η επεμβαση!

Οσο για την χαλινο υπαρχει πιθανοτητα να σπασει μονη της, αλλα μπορει να μην σπασει ποτε! Εγω την εχω και δεν μου δημιουργει προβλημα!

+ 10000
Ακριβώς το ίδιο.....δεν μου δημιουργεί κανένα πρόβλημα....
 

vagvagvag

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2006
Μηνύματα
228
Κριτικές
2
Like
92
Πόντοι
1
Παιδια εγω θα ηθελα αν μπορει να βρει κανεις 2 φωτογραφιες που η μια να δειχνει πουτσο με πετσακι και η αλλη χωρις , θα ειμουν 100% σιγουρος για ποιο σημειο ακριβως μιλαμε.Εγω ρε παιδια δεν ειχα ποτε πετσι μπροστα στο κεφαλακι.Παντα ηταν ανοιχτο.Χριστιανος ειμαι και δνε εχω κανει περιτομη μικρος.Εχω ρωτησει τους δικους μου.Και επειδη ηταν παντα ετσι θα ηθελα 2 φωτογραφιες με και χωρις για να το καταλαβω.Πιστευω πολλοι θα θελανε να δουν την ακριβης διαφορα.
 

PoolBoy

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2006
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Παιδιά έχω κάνει περιτομή και από τότε άλλαξε η σεξουαλική μου ζωή. Καλύτερο σεξ, χωρίς καθόλου πόνο, κέρδισα 1-2 πόντους. Καμια σχέση. ʼσε που είναι και θέμα υγιηνής. Καθαρίζει καλύτερα. Και πρίν δεν είχα ιδιαίτερο πρόβλημα. Το συστήνω ανεπιφύλακτα!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom