Νέα

Βυζοπούλες σε μπουρδέλα.....

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα BoobLover
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 33 άτομα (3 μέλη και 30 επισκέπτες)

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.091
Κριτικές
86
Like
3.607
Πόντοι
5.015
Όλοι χοντρή με μεγάλα βυζιά ψάχνουμε, αλλά μας έχουν μουτζώσει μάγκα...
Σιλικονάτα είναι και δε θα'λεγα ότι συγκινούν τον μέσο βυζοψάχτη.
Αν θες αντι-Μαριάννα, δε σου κάνει δικέ μου.

Είσαι σίγουρος ότι είναι σιλικονάτα, την έχεις γαμήσει και τα έχεις βυζοτσεκάρει; Γιατί απ' ό,τι διαβάζω ο σωματότυπός της είναι τέτοιος που δικαιολογεί να έχει μεγάλους φυσικούς βύζους... Πάντως αν είναι σιλικονάτα δε μου κάνουν, έχω τσακωθεί με τη σιλικόνη :grin:
 

koleou

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2006
Μηνύματα
631
Κριτικές
9
Like
229
Πόντοι
26
Είσαι σίγουρος ότι είναι σιλικονάτα, την έχεις γαμήσει και τα έχεις βυζοτσεκάρει; Γιατί απ' ό,τι διαβάζω ο σωματότυπός της είναι τέτοιος που δικαιολογεί να έχει μεγάλους φυσικούς βύζους... Πάντως αν είναι σιλικονάτα δε μου κάνουν, έχω τσακωθεί με τη σιλικόνη :grin:
Είσαι σίγουρος ότι είναι σιλικονάτα, την έχεις γαμήσει και τα έχεις βυζοτσεκάρει; Γιατί απ' ό,τι διαβάζω ο σωματότυπός της είναι τέτοιος που δικαιολογεί να έχει μεγάλους φυσικούς βύζους... Πάντως αν είναι σιλικονάτα δε μου κάνουν, έχω τσακωθεί με τη σιλικόνη :grin:
Αν ειναι η μονιμη Βραζιλιανα που εχει εκει με σιδερακια στα δοντια νομιζω, σιλικονι ειναι ,την ειχα παρει κανενα χρονο πριν. εντυπωσιακησ εμφανισησ, αλλα βιαστικη μεσα με κωλαρα.Νεκρα εγω πηρα την Ειρηνη απο Δευκαλιωνοσ 63 ,4 συν οπλισμο
 

koleou

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2006
Μηνύματα
631
Κριτικές
9
Like
229
Πόντοι
26
Αληθεια ξερει κανενασ κανενα κωλομπαρο στριπτιτζαδικο με κανενα κοριτσακι με πλουσιο στηθοσ :tits: εγω μονο την Τανια ξερω στο μαγαζι χαλαρα 4 Συν οπλλισμ.Υποψιν κωλομπαρο ειναι μπουρναζι....
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.091
Κριτικές
86
Like
3.607
Πόντοι
5.015
Αληθεια ξερει κανενασ κανενα κωλομπαρο στριπτιτζαδικο με κανενα κοριτσακι με πλουσιο στηθοσ :tits: εγω μονο την Τανια ξερω στο μαγαζι χαλαρα 4 Συν οπλλισμ.Υποψιν κωλομπαρο ειναι μπουρναζι....

Ρωξάνη Αλβανίδα στο Erotica στην Αχαρνών, γυναικάρα με πολύ καλό σώμα και φυσικές βαριές βυζάρες δυσανάλογες με το σώμα της, πήγαινε και θα με θυμηθείς.
 

ΕΛΛΑΣ 7

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2009
Μηνύματα
12
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Χάθηκε και η Φωτεινή από Καλύμνου 36Α.Ξέρει κάνείς εάν έχει πάει κάπου αλλού?
 

paxoulokompsos

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2011
Μηνύματα
245
Like
126
Πόντοι
1
Παιδιά καλησπέρα σε όλους. Είναι σχετικά μικρός και πρόσφατα ανακάλυψα και το site. Είμαι κολλημένος με τα μεγάλα βυζιά σε σημείο να μην μου σηκώνεται με γκόμενες άβυζες. Το forum είναι πολύ καλό και έχω πάρει πολλές πληροφορίες και σας ευχαριστώ όλους. Διάβασα πάρα πολλές σελίδες πριν γράψω για να μη σας κουράζω κι όλας. Και μετά από πάαααρα πολύ διάβασμα κατάλαβα ότι γενικά δεν υπάρχει λέπι στην πιάτσα από βυζαρούδες. Κάπου είδα ότι μόνη πολύ καλή περίπτωση είναι η Βίκυ στο spa στην Κηφισίας 38. Μάλιστα πήγα σήμερα αλλά δυστυχώς έλειπε και δε μπόρεσα να τη δω. Μήπως μπορεί κάποιος να με βοηθήσει πού υπάρχουν βυζαρούδες έστω και μικρότερες από τη Βίκυ αλλά σε ικανοποιητικό μέγεθος (4-5άρια), κατά προτίμηση χωρίς σιλικόνη. Δηλαδή αν ας πούμε η Βίκυ είναι το νούμερο 1, στην πεντάδα ποιές θα βάζατε κατά σειρά μεγέθους; Το κακό είναι ότι είμαι και φοιτητής και δεν υπάρχει και πολύ μπερντέ. Ευχαριστώ όποιον απαντήσει. Και καλά βυζογαμήσια σε όλους.  :tits2:
 

observer(1)

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.288
Κριτικές
18
Like
1.967
Πόντοι
4.375
Νεκρα εγω πηρα την Ειρηνη απο Δευκαλιωνοσ 63 ,4 συν οπλισμο
----
Περασαν  παντως  και  για αυτην τα χρονια.. Πολυ πεσμενα  :tits:, πολλα τσιγάρα . πολυ σπασμενη, πολυ fake  πουτανε λεξιλογιο.. κλπ
Προφανως  για να ειναι εκει  3 χρονια πλεον έχει πελατεία Αλλά -- απο τα 15  Ε του Μεταξουργειου  πριν 4-5 χρονια  στα 50, 70, 100Ε (προγρ)   μετα τεσσερα χρονια
και εν μεσω  κρισης ειναι τεραστια διαφορά.. :o
 

kopros77

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2007
Μηνύματα
443
Like
6
Πόντοι
1


ΕΧΩ ΑΝΕΒΑΣΕΙ 2000 ΦΩΤΟ ΜΕ AMATEUR BIG BOOBS  ΑΠ ΟΛΟ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ......
ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΛΙΝΚ ΓΙΑ ΚΑΤΕΒΑΣΜΑ ΚΟΙΤΑΞΤΕ ΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΣΤΟΝ ΠΛΑΝΗΤΗ ΑΠΟ ΒΥΖΙΑ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΞΕΡΑΙΛΑ............
 

Συνημμένα

  • Ανώνυμο-1 αντίγραφο.jpg
    Ανώνυμο-1 αντίγραφο.jpg
    148,9 KB · Εμφανίσεις: 36

rokos

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2010
Μηνύματα
939
Κριτικές
1
Like
159
Πόντοι
6
Είσαι σίγουρος ότι είναι σιλικονάτα, την έχεις γαμήσει και τα έχεις βυζοτσεκάρει; Γιατί απ' ό,τι διαβάζω ο σωματότυπός της είναι τέτοιος που δικαιολογεί να έχει μεγάλους φυσικούς βύζους... Πάντως αν είναι σιλικονάτα δε μου κάνουν, έχω τσακωθεί με τη σιλικόνη :grin:


Ειναι σιλικονατα αλλα αρκετα καλα.
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.091
Κριτικές
86
Like
3.607
Πόντοι
5.015
Ειναι σιλικονατα αλλα αρκετα καλα.

Ούτως ή άλλως απ' ό,τι μαθαίνω έχει φύγει η Συλβάνα απ' την Αδάνων. Εγώ που πέρασα τη Δευτέρα μεταμεσονύχτια απ' την Αδάνων ήταν μια σαραντάρα βυζού ονόματι Λίζα.
 

paxoulokompsos

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2011
Μηνύματα
245
Like
126
Πόντοι
1
Παιδιά όπως σας ξαναέγραψα είμαι σχετικά μικρός, πολύ βυζόδουλος και ανακάλυψα το site πριν λίγες μέρες. Επειδή από ό,τι διαβάζω από μεγάλα μεγέθη υπάρχει μόνο η Βίκυ στην Κηφισίας 38 αλλά επειδή δυστυχώς χρεώνει 80 € και εγώ είμαι φοιτητής στο πρώτο έτος και δεν εχω τη δυνατότητα να δίνω αυτα τα λεφτά κάθε φορά, παρακαλώ όποιος ξέρει ας γράψει ποιες είναι οι μεγαλύτερες βυζαρουδες αυτή την εποχή σε μπουρδέλο ή στούντιο για να πάω. 20-30 ευρώ μπορώ να διαθέσω για κάθε φορά έστω και 50 αν πρόκειται για καλή περίπτωση. Διάβασα πολλές σελίδες του thread και τα ονόματα που συγκρατησα ήταν μια Σελενα, μια ηλικιωμένη Μαργαρίτα και μια Μαριάννα. Αλλά από ότι ξέρω αυτές αλλάζουν συνέχεια. Αυτή την εποχή πού μπορώ να βρω τα μεγαλύτερα; Βοηθήστε ρε παιδιά και υπόσχομαι ότι θα γράψω αναλυτική κριτική. Ευχαριστώ.
 

gamikoulix

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2011
Μηνύματα
1.478
Like
0
Πόντοι
16
Μεγαλα φυσικα βυζομπαλα εχει η Νικη η οποια δουλευει στα στουντιο Κωνσταντινουπολεως 61,Βουρβαχη 19,Πειραιως 193..Μπες στα banner των στουντιο και θα δεις και φωτογραφιες της..Αντε και καλο βυζαγμα... :tits:
 

observer(1)

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.288
Κριτικές
18
Like
1.967
Πόντοι
4.375
ναι Νικη ,  Ουγγαρεζα --  
εχει ο καλυτερο σχετικα σώμα-- δηλ   η μονη  στην πιατσα που έχει  και  μεγαλο φυσικο στήθος και ειναι  ταυτοχρονα καλλιγραμμη
αλλα  ..τυπικες υπηρεσίες - εχουμε και αναφορες  εδω ,   και εχει &  κριτικες  στα   ως ...κατω .. στουντιο :)
 

piderof

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2006
Μηνύματα
5.020
Κριτικές
2
Like
36
Πόντοι
66
Υπάρχει και η Ειρήνη από Δευκαλίωνος 63. All time classic αλλά έχει ξεφτίσει τελευταία.
 

nacro77

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2011
Μηνύματα
18
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
κ η βικυ απο φυλης 71α πρωι.εχουν καλο μεγεθοσ αλλα ειναι πεσμενα.αξιζει το 20αρικο
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.091
Κριτικές
86
Like
3.607
Πόντοι
5.015
κ η βικυ απο φυλης 71α πρωι.εχουν καλο μεγεθοσ αλλα ειναι πεσμενα.αξιζει το 20αρικο

Μπα, κομοδίνο είναι η Βίκυ ρε συναγωνιστή. Βέβαια οφείλω να ομολογήσω ότι με ένα εικοσάρικο αφήνει ΤΑ ΠΑΝΤΑ εκτός από κώλο.
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.091
Κριτικές
86
Like
3.607
Πόντοι
5.015
Παιδιά όπως σας ξαναέγραψα είμαι σχετικά μικρός, πολύ βυζόδουλος και ανακάλυψα το site πριν λίγες μέρες. Επειδή από ό,τι διαβάζω από μεγάλα μεγέθη υπάρχει μόνο η Βίκυ στην Κηφισίας 38 αλλά επειδή δυστυχώς χρεώνει 80 € και εγώ είμαι φοιτητής στο πρώτο έτος και δεν εχω τη δυνατότητα να δίνω αυτα τα λεφτά κάθε φορά, παρακαλώ όποιος ξέρει ας γράψει ποιες είναι οι μεγαλύτερες βυζαρουδες αυτή την εποχή σε μπουρδέλο ή στούντιο για να πάω. 20-30 ευρώ μπορώ να διαθέσω για κάθε φορά έστω και 50 αν πρόκειται για καλή περίπτωση. Διάβασα πολλές σελίδες του thread και τα ονόματα που συγκρατησα ήταν μια Σελενα, μια ηλικιωμένη Μαργαρίτα και μια Μαριάννα. Αλλά από ότι ξέρω αυτές αλλάζουν συνέχεια. Αυτή την εποχή πού μπορώ να βρω τα μεγαλύτερα; Βοηθήστε ρε παιδιά και υπόσχομαι ότι θα γράψω αναλυτική κριτική. Ευχαριστώ.

Να αρχίσεις τις επισκέψεις στο μπουρδελάκι της Αδάνων που είναι κλασσικό βυζομπουρδέλο.
 

nick19800

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2011
Μηνύματα
35
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
0
Ξερει κανεις που βρισκεται η ευα ????, περυσι την ειδα τελευταια φορα στο αγκυρας 1
 

observer(1)

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.288
Κριτικές
18
Like
1.967
Πόντοι
4.375
αγκυρας 1
Φιλτατε-- εισαι  σίγουρος  οτι το  ποσταρες  στο σωστό θρέντ ? :o :o
 

nick19800

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2011
Μηνύματα
35
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
0
εχεις δικιο αγαπητε, μετα απο ερευνα στα θρεντ, εμαθα οτι αποσυρθηκε απο την ενεργο δραση.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom