Νέα

Βυζοπούλες σε μπουρδέλα.....

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα BoobLover
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 58 άτομα (4 μέλη και 54 επισκέπτες)

mikek

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2010
Μηνύματα
17
Like
0
Πόντοι
0
Το πρωτο δυο μετα το οκτω ειναι λαθος :tits:
 

Mastoratzas

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2009
Μηνύματα
326
Κριτικές
9
Like
7
Πόντοι
1
Τελικά η Συλβάνα η Βραζιλιάνα δεν δουλεύει καθόλου στην Αδάνων?
μήπως δουλέυει μόνο στην Μαγνησίας όπως και πριν από κάποιους μήνες που δούλευε μια εκει και μια στην Αδάνων?

έχω να κατέβω Φυλης πάνω από 3 μήνες και έχω χάσει επεισόδια...

όποιος γνωρίζει ας γράψει γιατί είναι must σαν εμφάνιση για τους νταρντανολάγνους.
Βέβαια δεν είναι από τις εργαζόμενες που ξέρουν έστω να προσποιηθούν ότι την ζούνε την φάση.

βασικά χύνω με τα ποδαράκια της, τα μπουτάκια της και το σοκολατένιο δέρμα της  :cum:
το βυζί της έχει πολύ καλό σχήμα δεν είναι τεράστιο (γύρω στο 3, 3.5άρι το κόβω) αλλά ικανοποιητικό εντάξει αν ήταν και 4-5άρι θα ήταν ακόμα καυλύτερα ;)
Πάντως αν δεν εισαι έμπειρος δεν καταλαβαίνεις την σιλικόνι
 
OP
OP
BoobLover

BoobLover

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2005
Μηνύματα
412
Κριτικές
3
Like
1.930
Πόντοι
201

piderof

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2006
Μηνύματα
5.020
Κριτικές
2
Like
36
Πόντοι
66
Η γνωστή και μη εξαιρετέα είναι. Βουρ...
 

mastakounass

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2007
Μηνύματα
148
Κριτικές
3
Like
18
Πόντοι
1
-ιασ.33,ενα τσιγγανακι και γαμω...αδυνατο με βυζαρες νουμερο 5 φυσικες! και ομορφο! πρωτη φορα θα γαμουσα τσιγγανα στη ζωη μου,τοσο καλη λεμε...παλι εχασα ρε πουστη μου...15 απλο...
Τι έχουμε έδω?
 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.167
Κριτικές
4
Like
1.626
Πόντοι
266
Παιδιά τι λέει η Βίκη  :tits: :tits: :tits:

Μπας και είναι η γνωστή Ρομίνα -Βίκυ ????

Για πείτε.... αξίζει. Μάλλον θα περάσω για ένα test drive 4χ4 ....
:fuck2: :pipa1: :pipa2: :tits: :cum:

...Δε χρειάζεται test-drive...δοκιμασμένα πράγματα...
 

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.784
Κριτικές
17
Like
5.746
Πόντοι
5.035
Παιδιά όπως σας ξαναέγραψα είμαι σχετικά μικρός, πολύ βυζόδουλος και ανακάλυψα το site πριν λίγες μέρες. Επειδή από ό,τι διαβάζω από μεγάλα μεγέθη υπάρχει μόνο η Βίκυ στην Κηφισίας 38 αλλά επειδή δυστυχώς χρεώνει 80 € και εγώ είμαι φοιτητής στο πρώτο έτος και δεν εχω τη δυνατότητα να δίνω αυτα τα λεφτά κάθε φορά, παρακαλώ όποιος ξέρει ας γράψει ποιες είναι οι μεγαλύτερες βυζαρουδες αυτή την εποχή σε μπουρδέλο ή στούντιο για να πάω.
Τσίφτη, έχεις γαμώ τα νικ και είσαι καλτ μούρη. :rockon:
Επειδή είσαι φοιτητής (βυζολογίας να υποθέσω; :coffee:), θα σ'ενδιέφεραν και κάποιες οικονομικές λύσεις.
Για παράδειγμα, η Μαργαρίτα-Καλύμνου 48Β, η Αιμιλία-Αγκύρας 12Β (20 καφετιά αμφότερες) και η Στέλλα-Ιάσωνος 44-46 (15 καφετιά).
Εντάξει μην περιμένεις βυζιά της προκοπής, για 4άρια μιλάμε.
Ό,τι πληρώνεις παίρνεις. Εκτός απ'το Ελλαδιστάν, που παίρνεις λιγότερα... :zombie:

Αν πω ότι ΔΕ την έκανα σφεντόνα, θα με πιστέψει κανείς;
88274720480093898752.gif
 

mikek

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2010
Μηνύματα
17
Like
0
Πόντοι
0
:2funny:Αχ ατιμη κενωνια τωρα που θελουμε το χρημα να το ξεσκισουμε στης Βικαρας τα μασταρια  :tits: μας εριξες στο ΔΝΤ :S
 

mikek

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2010
Μηνύματα
17
Like
0
Πόντοι
0
Τσίφτη, έχεις γαμώ τα νικ και είσαι καλτ μούρη. :rockon:
Επειδή είσαι φοιτητής (βυζολογίας να υποθέσω; :coffee:), θα σ'ενδιέφεραν και κάποιες οικονομικές λύσεις.
Για παράδειγμα, η Μαργαρίτα-Καλύμνου 48Β, η Αιμιλία-Αγκύρας 12Β (20 καφετιά αμφότερες) και η Στέλλα-Ιάσωνος 44-46 (15 καφετιά).
Εντάξει μην περιμένεις βυζιά της προκοπής, για 4άρια μιλάμε.
Ό,τι πληρώνεις παίρνεις. Εκτός απ'το Ελλαδιστάν, που παίρνεις λιγότερα... :zombie:
Αν πω ότι ΔΕ την έκανα σφεντόνα, θα με πιστέψει κανείς;
88274720480093898752.gif
Σου δινω και αλλη δουλεια για σαβατοκυριακο :boobies: :grin: :helpplea:
 

Kebaaap

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2008
Μηνύματα
2.052
Κριτικές
24
Like
3
Πόντοι
616
Την έχει πάρει κάποιος να μας πει εμπειρία ;
Πολλοι... και οι απόψεις νομιζω συμπίπτουν μόνο στο ότι δεν πρέπει να λείπει από το trophycase του αξιοπρεπους αθηναιου βυζοειλωτα, με την εννοια ότι ολοι πρέπει να ψεκασουν αυτους τους μαστους τουλάχιστον 1 φορά γιατί δε βρισκουμε τετοια βυζια στα δεντρα..

Κατά τα λοιπά, υπάρχουν αποκλίσεις... Γενικά είναι καλή και έμπειρη στο  :zfuck: αλλά για μένα δεν αξίζει 80€ γιατί είναι κοντή και ασχημούλα και με τάσεις ξεπέτας
 

Mpaglamas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2010
Μηνύματα
456
Κριτικές
8
Like
700
Πόντοι
361
Πολλοι... και οι απόψεις νομιζω συμπίπτουν μόνο στο ότι δεν πρέπει να λείπει από το trophycase του αξιοπρεπους αθηναιου βυζοειλωτα, με την εννοια ότι ολοι πρέπει να ψεκασουν αυτους τους μαστους τουλάχιστον 1 φορά γιατί δε βρισκουμε τετοια βυζια στα δεντρα..

Κατά τα λοιπά, υπάρχουν αποκλίσεις... Γενικά είναι καλή και έμπειρη στο  :zfuck: αλλά για μένα δεν αξίζει 80€ γιατί είναι κοντή και ασχημούλα και με τάσεις ξεπέτας
το κοντή ασχημουλα δεν με πείραξε αλλά το τάσεις ξεπετας ναι. Ο αριθμός της είναι αυτός που γράφει; Κάτι άλλο, δουλεύεις σε δικό της χώρο;
 

paxoulokompsos

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2011
Μηνύματα
245
Like
127
Πόντοι
1
Τσίφτη, έχεις γαμώ τα νικ και είσαι καλτ μούρη. :rockon:
Επειδή είσαι φοιτητής (βυζολογίας να υποθέσω; :coffee:), θα σ'ενδιέφεραν και κάποιες οικονομικές λύσεις.

Φίλε το κατάλαβες αμέσως ότι είμαι περίπτωση. 19 χρονώ, φοιτητής πολιτικών επιστημών ΝΟΠΕ (…λεω στους γονείς γιατί εγω στην πραγματικότητα σπουδάζω μασταρολογία), 175 ύψος, 130 κιλά, αλλά πολύ κομψός (εξου και το νικ). Μεχρι τα 18 δεν ειχα δει γυναικα γυμνη εκτος από κατι βαφτίσια αλλα εδώ και 1 χρόνο έχω αρχίσει τα μπουρδελοπερπατήματα. Αλλά βυζαρού πουθενά. Από τότε που βρήκα τυχαία το site γιατί έψαχνα στο google πούτσες, μουνιά, ψολές, βυζιά, μπουρδέλα να δω τι θα βγάλει και έπεσα στο site νιώθω σαν παιδί στη Disneyland. Από εδώ έμαθα για τη Βίκυ την οποία επισκέφθηκα άμεσα. Ομολογώ ότι πέρασα το καλύτερο μισάωρο της ζωής μου αλλά μόλις έδωσα τα 80 ευρώ από το χαρτζηλίκι ένιωσα ένα πόνο στην καρδιά. Γι αυτό ρώτησα αν μπορεί να βοηθήσει κανείς σε κάτι φθηνότερο γιατί και η πατρική περιουσία έχει τα όρια της.,  Θα επισκευθώ όλες τις προτεινόμενες περιπτώσεις και θα γράψω τις κριτικές μου. Ευχαριστώ όποιονε απάντησε.
 

paxoulokompsos

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2011
Μηνύματα
245
Like
127
Πόντοι
1
Και επιτρέψτε μου να κάνω μια λίστα με τις ως τώρα πληροφορίες συγκεντρωμένες:

Κατηγορία τα πάντα όλα και τα κοάλα τίποτα:
1) Βίκυ - Κηφισίας 38

Κατηγορία από το ολότελα καλή κι η Παναγιώταινα:
1) Σελένα - Φωκαίας 17
2) Νίκη - Κωνσταντινουπόλεως 61 και Πειραιώς 193 και Βούρβαχη 19 (αυτή πρέπει να έχει δουλειές με φούντες)
3) Μαργαρίτα - Καλύμνου 48 Β
4) Αιμιλία - Αγκύρας 12 Β
5) Στέλλα - ιάσωνος 44-46
6) Ειρήνη - Δευκαλίωνος 63
7) Συλβάνα - Αδάνων 2

Όποιος ξέρει άλλες με 4αρια ας συμπληρώσει το βυζοκατάλογο.
 

kopros77

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2007
Μηνύματα
443
Like
6
Πόντοι
1

gigikakos

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2009
Μηνύματα
63
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα παίδες.... Θα συμπλήρωνα για τη Βικάρα μας ότι όχι μόνο οι Αθηναίοι αλλά και εμείς οι απλοί επαρχιώτες αξίζει να την ..... ρε παιδιά δε ξέρω τι λέτε εσείς αλλά εγώ όσο ήμουν αθήνα και όποτε κατεβαίνω την "κατεβαίνω" την κοπέλα μας. Παράπονο δεν έχω από αυτήν κανένα... είχα ξεκινήσει μαζί της στο Μάρνης με 80 μετά το έριξε στα 60 μετά την πέτυχα στη συγγρού με 80 μετά ήθελα να την πετύχω στο Πατησίων, αλλά δεν έκατσε η φάση... εύχομαι να την πετύχω τώρα στον νέο της χώρο. μία πληροφορία μόνο αν θέλετε... (μάλλον δύο) 1) είναι σε μασατζίδικο όπως ήξερα ή κάνει πάλι "βύζιτες" (το πιάσατε έτσι???) όπως παλιά... και 2) το τηλ αυτό ισχύει????
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom