Νέα

Βυζομάνες σε μασαζερί;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα FROID
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 231K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

xymor

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2008
Μηνύματα
234
Κριτικές
3
Like
377
Πόντοι
21
Αννα στον ΑΒ Παραλιακης στην Γλυφαδα, τεραστιο και φυσικο αλλα οπως ειχα επισημανει και παλιοτερα υποψιαζομαι οτι μαγνητοσκοπουν τα παντα. Εχω να πατησω καιρο, απο τοτε που ειδα τα παραθυρακια στην οθονη του PC στην reception...

Εχει παει κανεις προσφατα να επιβεβαιωσει?
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.702
Πόντοι
6.115
Αννα στον ΑΒ Παραλιακης στην Γλυφαδα, τεραστιο και φυσικο αλλα οπως ειχα επισημανει και παλιοτερα υποψιαζομαι οτι μαγνητοσκοπουν τα παντα. Εχω να πατησω καιρο, απο τοτε που ειδα τα παραθυρακια στην οθονη του PC στην reception...

Εχει παει κανεις προσφατα να επιβεβαιωσει?
φιλε μου επειδη δεν εχω παει ποτε απο κει..λογω αποστασης..(μενω κεντρο),το μαγαζι ειναι φουλ προγραμμα...?...
 

xymor

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2008
Μηνύματα
234
Κριτικές
3
Like
377
Πόντοι
21
φιλε μου επειδη δεν εχω παει ποτε απο κει..λογω αποστασης..(μενω κεντρο),το μαγαζι ειναι φουλ προγραμμα...?...


Εξαρταται ποια θα διαλεξεις. Η μονη που ειναι σιγουρη για φουλ προγραμμα απο την πρωτη ειναι μια Ναταλυ Ξανθια. Οι αλλες πρεπει να σε μαθουν πρωτα
 

periergos1

Μέλος
Εγγρ.
29 Φεβ 2008
Μηνύματα
895
Like
4
Πόντοι
6
της αννας το βυζι στη γλυφαδα ειναι σιλικονατο τα προγραματα εκει ειναι φουλ μετα το δευτερο ραντεβου αν πας συστημενος περνας καλα απο την πρωτη φορα.
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.702
Πόντοι
6.115
Εξαρταται ποια θα διαλεξεις. Η μονη που ειναι σιγουρη για φουλ προγραμμα απο την πρωτη ειναι μια Ναταλυ Ξανθια. Οι αλλες πρεπει να σε μαθουν πρωτα
α  καλα...αστο καλυτερα....
 

G.G.XXX

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.633
Κριτικές
2
Like
1.147
Πόντοι
216
Άντζελα Στουρνάρη 63

Χρόνια πολλά και καλά.
Καλή χρονιά σε όλους με υγεία.

Συνάδελφε μάλλον εννοείς την Άντζελα (ίσως και 4άρια :boobies:) από Σολωμού 54 6ος
η Άντζελα από Στουρνάρη 63 έχει ωραία βυζάκια αλλά μικρά (περίπου 2άρια).

Επιβεβαιώνω και για Βικτώρια (από Σολωμού 59 1ος) πρέπει να έχει τεράστιες
βυζάρες (μάλλον 4+) τα είδα μέσα στις βυζοθήκες :new_shocked: και "σκιάχτηκα"
(δεν είμαι συνηθισμένος σε τέτοια μεγέθη, το καλύτερό μου είναι τα 3άρια),
στις βυζομάνες βάζω και την Αντριάννα (ή Μαριάννα) επίσης από Σολωμού 59 1ος,
και την Αντριάννα την είδα ντυμένη και δεν ξέρω λεπτομέρειες :headbang:

ΥΓ. Όποιος συνάδελφος γνωρίζει περισσότερα γι'αυτές τις δύο κοπέλες
(συμπεριφορά, πρόγραμμα μασάζ και λοιπές υπηρεσίες) ας ενημερώσει. Ευχαριστώ.

........και πάλι καλή χρονιά σε όλους.
 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.150
Κριτικές
4
Like
1.597
Πόντοι
266
Χρόνια πολλά και καλά.
Καλή χρονιά σε όλους με υγεία.

Συνάδελφε μάλλον εννοείς την Άντζελα (ίσως και 4άρια :boobies:) από Σολωμού 54 6ος
η Άντζελα από Στουρνάρη 63 έχει ωραία βυζάκια αλλά μικρά (περίπου 2άρια).

Επιβεβαιώνω και για Βικτώρια (από Σολωμού 59 1ος) πρέπει να έχει τεράστιες
βυζάρες (μάλλον 4+) τα είδα μέσα στις βυζοθήκες :new_shocked: και "σκιάχτηκα"
(δεν είμαι συνηθισμένος σε τέτοια μεγέθη, το καλύτερό μου είναι τα 3άρια),
στις βυζομάνες βάζω και την Αντριάννα (ή Μαριάννα) επίσης από Σολωμού 59 1ος,
και την Αντριάννα την είδα ντυμένη και δεν ξέρω λεπτομέρειες :headbang:

ΥΓ. Όποιος συνάδελφος γνωρίζει περισσότερα γι'αυτές τις δύο κοπέλες
(συμπεριφορά, πρόγραμμα μασάζ και λοιπές υπηρεσίες) ας ενημερώσει. Ευχαριστώ.

........και πάλι καλή χρονιά σε όλους.

Ρε μάγκες, πόσα θέλετε να μας τρελάνετε?? Τρομάζετε με τα 4άρια??
 

G.G.XXX

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.633
Κριτικές
2
Like
1.147
Πόντοι
216
Ρε μάγκες, πόσα θέλετε να μας τρελάνετε?? Τρομάζετε με τα 4άρια??

.......οι εκφράσεις χρησημοποιούνται ποιητική αδεία ή αηδία όπως θέλεις πάρτο......!!!!!
........εξ'άλλου για βυζιά μιλάμε, πως θα μπορούσαν να τρομάξουν κάποιον
τα μεγάλα βυζιά :think: .......τέλος πάντων, αν παρ'όλα αυτά έχεις προσωπική εμπειρία με τη Βικτώρια (από Σολωμού 59 1ος) αν θέλεις πέστη μου, με ενδιαφέρει πάρα πολύ,
την έχω στο πρόγραμμα για την επόμενη "εξόρμηση".
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
12
Πόντοι
766
.......οι εκφράσεις χρησημοποιούνται ποιητική αδεία ή αηδία όπως θέλεις πάρτο......!!!!!
........εξ'άλλου για βυζιά μιλάμε, πως θα μπορούσαν να τρομάξουν κάποιον
τα μεγάλα βυζιά :think: .......τέλος πάντων, αν παρ'όλα αυτά έχεις προσωπική εμπειρία με τη Βικτώρια (από Σολωμού 59 1ος) αν θέλεις πέστη μου, με ενδιαφέρει πάρα πολύ,
την έχω στο πρόγραμμα για την επόμενη "εξόρμηση".
μ αρεσει που απαντας σοβαρα
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.702
Πόντοι
6.115
.......οι εκφράσεις χρησημοποιούνται ποιητική αδεία ή αηδία όπως θέλεις πάρτο......!!!!!
........εξ'άλλου για βυζιά μιλάμε, πως θα μπορούσαν να τρομάξουν κάποιον
τα μεγάλα βυζιά :think: .......τέλος πάντων, αν παρ'όλα αυτά έχεις προσωπική εμπειρία με τη Βικτώρια (από Σολωμού 59 1ος) αν θέλεις πέστη μου, με ενδιαφέρει πάρα πολύ,
την έχω στο πρόγραμμα για την επόμενη "εξόρμηση".
παρε και μια ενημερωση φιλε μου για βικτωρια....λοιπον μπαινει στο δωματιο,αρχιζει εκει τις βλακειες με το μασαζ,και μετα γυρνας μπροστα, και  σε ρωταει αν θελεις φουλ η μονο χειρονακτικα....συνεχιζει με μετριο στοματικο παιχνιδι,ΑΛΛΑ, αν κανει πως κατεβαζει το σουτιεν θα πεις τον δεσποτη παναγιωτη απο τις τορπιλες...η ποιο καλη φαση για μενα, η θεα που εχει στα 4 στον καθρεφτη...ολα τα λεφτα οι βυζαρες να κοινιουνται....αυτα κολλητε ..τα συμπερασματα δικα σου....
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.702
Πόντοι
6.115
αν εχει παει κανεις με τις δυο αντζελεςςς...τις σολωμου, ας κανει μια ενημερωση για μεγεθη και προγραμματα.....
 

Επισκέπτης
στη Σολωμου μια αντζελα ειναι στο Ζανοσπιτο
 

Επισκέπτης
.
αν εχει παει κανεις με τις δυο αντζελεςςς...τις σολωμου, ας κανει μια ενημερωση για μεγεθη και προγραμματα.....


στο Μελινοσπιτο δεν υπαρχει Αντζελα.Στο ζανοσπιτο υπαρχει αντζελα κ στο καιτοσπιτο αλλη μια αντζελινα αλλα αυτο ειναι στη Στουρναρη οχι στη Σολωμου
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.702
Πόντοι
6.115
.

στο Μελινοσπιτο δεν υπαρχει Αντζελα.Στο ζανοσπιτο υπαρχει αντζελα κ στο καιτοσπιτο αλλη μια αντζελινα αλλα αυτο ειναι στη Στουρναρη οχι στη Σολωμου
...και επαναλαμβανω....ειναι βυζαρου στο ζανοσπιτο?
 
OP
OP
FROID

FROID

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.917
Κριτικές
1
Like
142
Πόντοι
16
καλη χρονια βυζογαμηδες
χαιρομαι που το θρεντ που ανοιξα
αποκταει ολο και νεους οπαδους
πηγα χθες σολωμου 59 πηρα ναταλυ
αβυζη αλλα δεν ειχα χρονο να παω αλλου
μπαζο αλλα βασιλικο σερβις
την βικτωρια που λετε δεν την ειδα...
αλλα θα παω τις επομενες μερες αν ειναι τοσο βυζομανα
με βλεπω θαμωνα....
 

G.G.XXX

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.633
Κριτικές
2
Like
1.147
Πόντοι
216
παρε και μια ενημερωση φιλε μου για βικτωρια....λοιπον μπαινει στο δωματιο,αρχιζει εκει τις βλακειες με το μασαζ,και μετα γυρνας μπροστα, και  σε ρωταει αν θελεις φουλ η μονο χειρονακτικα....συνεχιζει με μετριο στοματικο παιχνιδι,ΑΛΛΑ, αν κανει πως κατεβαζει το σουτιεν θα πεις τον δεσποτη παναγιωτη απο τις τορπιλες...η ποιο καλη φαση για μενα, η θεα που εχει στα 4 στον καθρεφτη...ολα τα λεφτα οι βυζαρες να κοινιουνται....αυτα κολλητε ..τα συμπερασματα δικα σου....

Συνάδελφε ευχαριστώ για την ενημέρωση, θα το τιμήσω το κορίτσι, τέτοια "θηρία" :boobies: και μόνο για την εμπειρία πρέπει να τα θωπεύσω........!!!!!!!!

Την Άντζελα από Σολωμού 54 6ος (Ζανόσπιτο) να την πάρεις φίλε μου, αξίζει και με το παραπάνω, τα  :boobies: της δεν είναι σαν της Βικτώριας αλλά είναι μεγάλα, κατά την γνώμη μου σχεδόν 4άρια, και γενικά είναι πάρα πολύ καλή εφ'όλης της ύλης.
 

hotman

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2008
Μηνύματα
22
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Καλημέρα φίλοι συναγωνιστές και καλή Χρονιά.
Φίλε G.G. στις 11 Δεκεμβρίου επισκέφθηκα τον οίκο που βρίσκεται στη Σολωμού 59 1ος και δέχθηκα υπέροχο μασσαζ... από τη θεια Ναταλία και την Αντριαννα.  (Πλέον μπαίνω μόνο με δίδυμα).  Πραγματικά η Αντριάννα στο σαλόνι δείχνει να έχει μεγάλα μπαλκόνια αλλά πρέπει να είναι maximum 3άρια.  Σου μιλάω εκ πείρας. 
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom