Νέα

Βουκουρεστιου 21 (πρώην Μαντζάρου 8), Κολωνάκι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alexkan
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 96
  • Εμφανίσεις 28K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.953
Κριτικές
490
Like
36.507
Πόντοι
41.447
Ολοι οι παλιοί την ξέρουν ,ο ΖΕΡΟ να δεις


συγχωνευσα το θρεντ με το παλιο θρεντ του μαγαζιου

δεν εχω λογω να μην πιστευω τον Γιαννη, ετσι λειτουργουσε παντα το μαγαζι αυτο, ειχε παντα μια κοπελιτσα ελληνιδα μικρουλα και κλασσικα 1,2 μιλδ συμπεριλαμβανουμενων και των ιδιοκτητριων

Αυτη με τα χειλια σαν του Ντοναλτ Ντακ ειναι πολυ παλια καραβανα
 

giannis71365

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2012
Μηνύματα
88
Like
0
Πόντοι
0
συγχωνευσα το θρεντ με το παλιο θρεντ του μαγαζιου

δεν εχω λογω να μην πιστευω τον Γιαννη, ετσι λειτουργουσε παντα το μαγαζι αυτο, ειχε παντα μια κοπελιτσα ελληνιδα μικρουλα και κλασσικα 1,2 μιλδ συμπεριλαμβανουμενων και των ιδιοκτητριων

Αυτη με τα χειλια σαν του Ντοναλτ Ντακ ειναι πολυ παλια καραβανα

Σε ευχαριστώ φίλε μου για την εμπιστοσύνη σου. Δεν έχω λόγο να προμοτάρω κανένα μαγαζί. Απλά δεν καταλαβαίνω ορισμένοι τι ζητάνε πραγματικά. Βρίσκεις ένα αστέρι το κρατάς για πάρτη σου, σε λένε παρτάκια, το μοιράζεσαι λέγοντας να πάνε απλά να δουν και στην λένε δήθεν επειδή προμοτάρεις. Τεσπά, καλή καρδιά σε όλους παιδιά. Εγώ απλά έπραξα αυτό που θεώρησα σωστό.
 

leon4861

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.341
Κριτικές
7
Like
1.248
Πόντοι
216
Παλιά ειχε καποιες που προσφεραν καλο σερβις. Ηταν μια Ελένη θυμάμαι και μια άλλη απο Βουλγαρία. Ειχε και μια με ένα τατουαζ στο πόδι.
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.440
Πόντοι
546
όταν λέμε Θεοδώρα εννοουμε την γνωστή?
από Φραντζή και Μάρνης...???
δεν έχω πάει ποτέ στην Μαντζάρου...
 

giannis71365

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2012
Μηνύματα
88
Like
0
Πόντοι
0
όταν λέμε Θεοδώρα εννοουμε την γνωστή?
από Φραντζή και Μάρνης...???
δεν έχω πάει ποτέ στην Μαντζάρου...

Χωρίς να είμαι σιγουρος φίλε μου δεν πρέπει να είναι η ίδια επειδή εγώ την θυμάμαι πολλά χρόνια να είναι στο συγκεκριμένο ίδρυμα. Παλαιότερα έμπαινε στο δωμάτιο ενώ τώρα εκτελεί μόνο χρέη σερίφισσας. Το καλλιτεχνικό της δε, είναι Έλενα...
 

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.049
Like
2.912
Πόντοι
456

nkon

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2008
Μηνύματα
107
Κριτικές
5
Like
6
Πόντοι
1
Που πηγε?

Υπηρεσιες οι ιδιες?

Ίδιες  αλλα  σε πιο λουξ περιβάλλον  και με την ίδια τσουχτερη πολιτική.  Για ποικιλία πάντως πας άλλου γιατι  τις 2 τελευταίες φορές που πήγα  έπαιζε μόνο μια  ξανθούλα και αυτη δεχόταν μόνο  παλιούς πελατες με ραντεβου . Πάντως  και τις 2 φορές  είχε κινησουλα το μαγαζί  (περίμενα κανένα  15 λεπτό για να αδειάσει δωμάτιο...).
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.440
Πόντοι
546
Αριθμός όροφος κουδούνι...
Ενα ενα με το τσιγγέλι;
 

cptnP

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2012
Μηνύματα
246
Like
24
Πόντοι
1
Αριθμός όροφος κουδούνι...
Ενα ενα με το τσιγγέλι;
χορχε νομιζω ειναι στο 21. δευτερος οροφος. κατω το κουδουνι νομιζω γραφει αισθητικη η εργαστηριο αισθητικης αλλα πανω στον οροφο εχει πινακιδα κατι με σπα (το γηρας ου γαρ ερχεται μονο) :grin:  αν ξερεις τη δωρα απο τη μαντζαρου τοτε παιζεις αφοβα μπαλλα. τιμες κολωνακιου. η μια απο τις κοπελλες (αλεξανδρα) εχει προυπηρεσια απο αρκετα χρονια πριν οταν ειχε πρωτοανοιξει το πανωπης στη γλυφαδα που εκει τη φωναζαν βικη. εχει και μια αρκετα ομορφη πιτσιρικα αλλα δεν την εχω τεσταρει...
 

Stories

Νέο!

Stories

Δεν υπάρχει καμία ιστορία αυτή τη στιγμή. Δημιούργησε μία! (click + στο avatar).
Top Bottom