Νέα

Βουκουρεστιου 21 (πρώην Μαντζάρου 8), Κολωνάκι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alexkan
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 96
  • Εμφανίσεις 28K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

leon4861

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.341
Κριτικές
7
Like
1.248
Πόντοι
216
Υπάρχει τίποτα νέο για αυτό το
ιδρυμα?
 

larousse

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
1
Like
227
Πόντοι
36
ναι υπαρχει

ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΑΙ Η ΕΙΣΟΔΟΣ ΣΕ ΛΟΓΙΚΟΥΣ ΜΑΣΑΖΟΠΛΗΚΤΟΥΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

redduck

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2009
Μηνύματα
340
Κριτικές
1
Like
15
Πόντοι
1
καλησπερα,
προσφατη επισκεψη την προηγουμενη εβδομαδα, 2 κοπελες μια ξανθια μαλλον η Ναταλι και μια μελαχρινη η Ελενα, και οι δυο οντως ειχαν αποτυχημενες επεμβασεις αυξησης των χειλιων να υποθεσω.. το προγραμμα 80€ για 45' και 160€ για ντουετο αν και ηταν διαπραγματευσιμη η τιμη.. δεν δομκιμασα ωστοσο καθως τα χειλια των κοριτσιων εχουν οντως σχεδον παραμορφωθει και προσωπικα εμενα δεν μου κανανε κλικ.
καλη συνεχεια
 

leon4861

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.341
Κριτικές
7
Like
1.248
Πόντοι
216
Καμια είδηση από αυτό το ίδρυμα?
 

leon4861

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.341
Κριτικές
7
Like
1.248
Πόντοι
216
Άγνωστο.
Εχω να περάσω από αυτό το δρόμο πάνω από 5 μήνες. Εχω μια δουλειά στη ψηλά στη Σόλωνος και λέω να ρίξω μια ματιά μια από αυτές τις μέρες.
 

giannis71365

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2012
Μηνύματα
88
Like
0
Πόντοι
0
Ανοίγω ξανά το συγκεκριμένο νήμα επειδή έκανα επίσκεψη σήμερα το μεσημέρι μετά από πολλά χρόνια και θα το θεωρούσα ασέβεια από μέρους μου προς όλους τους συναγωνιστές να μην αναφερθώ σε έναν "Άγγελο" που βρήκα προς μεγάλη μου έκπληξη εκεί μέσα.
Εκ των προτέρων οφείλω να ενημερώσω ότι το εν λόγω ίδρυμα απευθύνεται σε "γερά πορτοφόλια" κι αν δεν σε ξέρει η σερίφισα δεν παίρνεις κάτι άλλο πέραν μιας ωραιοτάτης φραπεδιάς. Η αρχική τιμή για απλή φραπεδιά στο τέλος είναι στα 80 γιούρο. Με τον κατάλληλο άνθρωπο μαζί σου πέφτει μέχρι και στο 50άρικο αλλά από κει και πέρα αρχίζει πολύ μεγάλη... ανηφόρα.
Αξίζει όμως για όλους τους φίλους να περάσουν από το συγκεκριμένο μαγαζί και να κάνουν απλά χάζι ένα 23χρονο μωρό που πραγματικά με έκανε να σκίσω τα διπλώματα μου τόσα χρόνια στα εν λόγω ιδρύματα. Απλά δεν υπάρχει... Επειδή δεν πιστεύω ότι το συγκεκριμένο κορίτσι θα ασχοληθεί για μεγάλο χρονικό διάστημα ακόμα με το συγκεκριμένο σπορ μιας και σίγουρα θα βρεθεί ο κλασικός λεφτάς ραντεβουδάκιας που θα την κάνει "βασίλισσα", άνοιξα το συγκεκριμένο νήμα για όσους θέλουν να πάνε να κάνουν ένα πέρασμα έστω για να κάνουν χάζι.
 

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265
με το μικρό έκανες συνεδρία;

για πε, για πε...

 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
314
Πόντοι
36
Μπορεί ο συναγωνιστής να λέει αλήθεια,αλλά ο τρόπος που έγραψε το σχόλιο του και το γεγονός ότ "ξέθαψε" ένα μαγαζί που έχει χρόνια να αναφερθεί,και μάλιστα με τον συγκεκριμένο τρόπο,με κάνει καχύποπτο......μου θυμίζει εκείνον τον ζαρπούτιν που "είδε" ένα μοντέλλο,που δεν το ειδε κανεις άλλος,σε μαγαζί της Συγγρού.......

Για να δούμε,θα γράψει κανένας άλλος για το "μωρό".........
 

giannis71365

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2012
Μηνύματα
88
Like
0
Πόντοι
0
με το μικρό έκανες συνεδρία;

για πε, για πε...

Με το μικρό φίλε κι έλιωσα... Είναι άκρως ερωτεύσιμο και υπάρχει σοβαρός κίνδυνος αν δεν υπάρχουν φράγκα στην άκρη να πάθεις σοβαρή ζημιά μαζί της.
 

gepap

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.395
Like
290
Πόντοι
36
το θεραπευτήριο ισόγειο, πριν 4-5 χρόνια είχε καταπληκτικές θεραπεύτριες αν θυμάμαι καλά Έρρικα , Μαρία... τιμές όπου σε πιάσουν ξεκινάνε 80€ για βασικό πρόγραμμα και έως 120 € +  .Ο χώρος άνω του μέσου όρου
 

gepap

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.395
Like
290
Πόντοι
36
Μπορεί ο συναγωνιστής να λέει αλήθεια,αλλά ο τρόπος που έγραψε το σχόλιο του και το γεγονός ότ "ξέθαψε" ένα μαγαζί που έχει χρόνια να αναφερθεί,και μάλιστα με τον συγκεκριμένο τρόπο,με κάνει καχύποπτο......μου θυμίζει εκείνον τον ζαρπούτιν που "είδε" ένα μοντέλλο,που δεν το ειδε κανεις άλλος,σε μαγαζί της Συγγρού.......

Για να δούμε,θα γράψει κανένας άλλος για το "μωρό".........
:2funny: πάντως από προγενέστερη εμπειρία μου έχει θεραπεύτριες εκλεκτές....
 

giannis71365

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2012
Μηνύματα
88
Like
0
Πόντοι
0
Μπορεί ο συναγωνιστής να λέει αλήθεια,αλλά ο τρόπος που έγραψε το σχόλιο του και το γεγονός ότ "ξέθαψε" ένα μαγαζί που έχει χρόνια να αναφερθεί,και μάλιστα με τον συγκεκριμένο τρόπο,με κάνει καχύποπτο......μου θυμίζει εκείνον τον ζαρπούτιν που "είδε" ένα μοντέλλο,που δεν το ειδε κανεις άλλος,σε μαγαζί της Συγγρού.......

Για να δούμε,θα γράψει κανένας άλλος για το "μωρό".........

Φίλε μου έχεις κάθε λόγο να αμφιβάλεις και σέβομαι τις επιφυλάξεις σου. Εγώ θεώρησα απλά σωστό να μοιραστώ την εμπειρία μου εδώ μέσα επειδή είναι ένα μαγαζί "θαμμενο" όπως λες κι εσύ. Είναι για λίγους κι εκλεκτούς που αντέχει η τσέπη τους για να στο πω όπως έχει. Δύσκολα ανοίγονται και δύσκολα παίρνεις αυτά που θες αν δεν σε περάσουν από πολλά τσεκαρίσματα. Τεσπά δεν θα προσπαθήσω να σε πείσω για οτιδήποτε. Εγώ ανέφερα απλά όποιος ενδιαφέρεται να πάει να την κάνει απλά χάζι την μικρή επειδή πραγματικά είναι αστέρι. Όπως γνωρίζεις πολύ καλά κανείς δεν σε αναγκάζει νσ μείνεις με το ζόρι στα συγκεκριμένα ιδρύματα αν δεν το επιθυμείς εσύ ο ίδιος.
 

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265
Μπορεί ο συναγωνιστής να λέει αλήθεια,αλλά ο τρόπος που έγραψε το σχόλιο του και το γεγονός ότ "ξέθαψε" ένα μαγαζί που έχει χρόνια να αναφερθεί,και μάλιστα με τον συγκεκριμένο τρόπο,με κάνει καχύποπτο......μου θυμίζει εκείνον τον ζαρπούτιν που "είδε" ένα μοντέλλο,που δεν το ειδε κανεις άλλος,σε μαγαζί της Συγγρού.......

Για να δούμε,θα γράψει κανένας άλλος για το "μωρό".........

τι θέλεις να πάω για αυτοψία ;;;

:tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:
 

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265
Γιάννη η μικρή στα 80 με τη φραπεδιά ή ανέβηκες την ανηφόρα...;

 

giannis71365

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2012
Μηνύματα
88
Like
0
Πόντοι
0
Γιάννη η μικρή στα 80 με τη φραπεδιά ή ανέβηκες την ανηφόρα...;

Ως γεννημένος αθλητής ποτέ δεν αφήνω ανηφόρα που να μην την ανέβω καθώς πάντα θέλω να δοκιμάζω τις αντοχές μου. Εγώ πάντως δεν έχω ποτέ ως αφετηρία στο συγκεκριμένο μαγαζί το 80άρι μιας και ως παλαιός πελάτης τυγχάνω μιας πολύ καλύτερης αντιετώπισης στο συγκεκριμένο κομμάτι. Τα υπόλοιπα με το μωρό στα ενδότερα κανονίζονται αλλά μόνο εφόσον έχει πάρει το πράσινο φως από την σερίφισα.
 

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265
ωραίος, τα είπες όλα  :thumbsup:

τα υπόλοιπα, σαν μεγάλα παιδιά που είμαστε, τα αποφασίζουμε και ο καθείς ανάλογα πράττει

 

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.049
Like
2.912
Πόντοι
456
Exουν κατά καιρούς περάσει πολύ ωραία παιδιά αλλά όλα είναι υπό έλεγχο-σχεδόν- της σεριφησσας ,παλιά καραβανα στον χώρο.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom