Νέα

Βουκουρεστιου 21 (πρώην Μαντζάρου 8), Κολωνάκι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alexkan
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 96
  • Εμφανίσεις 28K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.049
Like
2.912
Πόντοι
456
Για τις τιμές ο συναγωνιστής που το άνοιξε το θέμα έχει απόλυτο δίκιο
 

giannis71365

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2012
Μηνύματα
88
Like
0
Πόντοι
0
Exουν κατά καιρούς περάσει πολύ ωραία παιδιά αλλά όλα είναι υπό έλεγχο-σχεδόν- της σεριφησσας ,παλιά καραβανα στον χώρο.

Ναι σχεδόν πάντα είχα πολύ καλές κορασίδες από άποψη εμφάνισης τουλάχιστον. Προσεγμένο μαγαζί αλλά πολύ δύσκολο. Τα πάντα ελέγχονται από την σερίφισα όπως προανέφερες φίλε μου αλλά όπως την έκοψα σήμερα ελέω και δύσκολων εποχών έχει μαλακώσει αρκετά. Δεν ξέρω αν είχε να κάνει με μένα που είχα ρίξει άκυρο για αρκετά χρόνια κι έκανε τόσες παραχωρήσεις, ή γενικά άλλαξε συμπεριφορά για όλους.
 

gepap

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.395
Like
290
Πόντοι
36
Ναι σχεδόν πάντα είχα πολύ καλές κορασίδες από άποψη εμφάνισης τουλάχιστον. Προσεγμένο μαγαζί αλλά πολύ δύσκολο. Τα πάντα ελέγχονται από την σερίφισα όπως προανέφερες φίλε μου αλλά όπως την έκοψα σήμερα ελέω και δύσκολων εποχών έχει μαλακώσει αρκετά. Δεν ξέρω αν είχε να κάνει με μένα που είχα ρίξει άκυρο για αρκετά χρόνια κι έκανε τόσες παραχωρήσεις, ή γενικά άλλαξε συμπεριφορά για όλους.
σεριφισα η θεοδώρα;
 

giannis71365

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2012
Μηνύματα
88
Like
0
Πόντοι
0
σεριφισα η θεοδώρα;

Να σου πω την αλήθεια επειδή όπως προανέφερα είχα χρονια να επσικεφθώ το εν λόγω ίδρυμα δεν θυμάμαι το όνομα της αλλά νομίζω έλενα χωρίς να είμαι απόλυτα σίγουρος. Με τα μεγάλα χείλη.
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.336
Κριτικές
16
Like
13.427
Πόντοι
5.577
Να σου πω την αλήθεια επειδή όπως προανέφερα είχα χρονια να επσικεφθώ το εν λόγω ίδρυμα δεν θυμάμαι το όνομα της αλλά νομίζω έλενα χωρίς να είμαι απόλυτα σίγουρος. Με τα μεγάλα χείλη.

μας μπερδεψες λιγάκι τυπε  :think:

καλος πελατης που τυγχανει ιδιαίτερης μεταχειρισης, που όμως εχει χρονια να περασει από κει  :S
 

giannis71365

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2012
Μηνύματα
88
Like
0
Πόντοι
0
μας μπερδεψες λιγάκι τυπε  :think:

καλος πελατης που τυγχανει ιδιαίτερης μεταχειρισης, που όμως εχει χρονια να περασει από κει  :S

Να στο εξηγήσω λοιπόν. Υπήρχε μια περίοδος πριν 4 χρόνια περίπου που πήγαινα τουλάχιστον 6 φορές το μήνα στο εν λόγω μαγαζί. Κάποια στιγμή έγινε μια παρεξήγηση κι έριξα άκυρο όλα αυτά τα χρόνια. Σήμερα είχα μια δουλειά στο Κολωνάκι κι ενώ βρισκόμουν κοντά στο εν λόγω μαγαζί μπήκα λόγω κα της δυνατής βροχής να δω αν έχει αλλάξει κάτι και αν ήταν ακόμα η ίδια σεριφισσα και τα λοιπά και τα λοιπά.
 

democrat

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.873
Κριτικές
11
Like
6
Πόντοι
2.007
ΠΡΟΣΟΧΗ στην Μαντζαρου τωρα με την βροχη γλυστραει πολυ.
Τοιχο-τοιχο η μπαστουνι.
 

giannis71365

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2012
Μηνύματα
88
Like
0
Πόντοι
0
γαμησετα και αμα πεσεις για να ερθει να σε μαζεψει η θεραπευτρια θα θελει 80+

Χαχαχαχα. Το μωρό πάντως στο οποιο αναφέρομαι και να θες δεν μπορεί να σε σηκώσει. Είναι τόσο πετίτ που δεν υπάρχει περίπτωση να αντέξει να σηκώσει κάποιον. Αλλο να ξεσηκώσει έτσι....?
 

democrat

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.873
Κριτικές
11
Like
6
Πόντοι
2.007
Χαχαχαχα. Το μωρό πάντως στο οποιο αναφέρομαι και να θες δεν μπορεί να σε σηκώσει. Είναι τόσο πετίτ που δεν υπάρχει περίπτωση να αντέξει να σηκώσει κάποιον. Αλλο να ξεσηκώσει έτσι....?
καλα γκομενα θα γαμησουμε η κανενα καρτουν(πετιτ)
 

giannis71365

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2012
Μηνύματα
88
Like
0
Πόντοι
0
καλα γκομενα θα γαμησουμε η κανενα καρτουν(πετιτ)

Τα γούστα του καθενός απολύτως σεβαστά από μέρους μου. Τώρα φιλε μου όσον αφορά το να γαμήσεις στο συγκεκριμένο μαγαζί και την συγκεκριμένη κοπέλα, θα πρέπει να έχεις μεγάλες αντοχές στις ανηφόρες... Εκεί δεν έχει κατηφόρα. Μόνο ανηφόρα και με κλίση γαμησέτα.
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
15.549
Κριτικές
190
Like
48.034
Πόντοι
41.443
αν παω αγνωστος πρωτη φορα παιζει να φαω αμεσως μετα απο συνεννοηση ή μπααα?
 

leon4861

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.341
Κριτικές
7
Like
1.248
Πόντοι
216
Καποτε εκει χρεωναν 70 ευρω για σχεδον 1 ωρα μετά την ανακαίνηση που έκαναν (το 2009) το πηγαν 80. Προσφεραν και 4 χέρια με 100.
Αλήθεια ακομα κρατούν ανοικτή την μπαλκονόπορτα?
 

giannis71365

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2012
Μηνύματα
88
Like
0
Πόντοι
0
Καποτε εκει χρεωναν 70 ευρω για σχεδον 1 ωρα μετά την ανακαίνηση που έκαναν (το 2009) το πηγαν 80. Προσφεραν και 4 χέρια με 100.
Αλήθεια ακομα κρατούν ανοικτή την μπαλκονόπορτα?

Ακόμα και σήμερα που έριχνε καρέκλες η μπαλκονόπορα ήταν ανοιχτή όντως. Μάλλον είναι τρόπος διαφυγής μιας και το μπαλκόνι είναι πολύ χαμηλό. Χαχαχαχα.
Οι τιμές που αναφέρεσαι ισχύουν ακόμα και σήμερα αλλά όπως έκοψα την σερίφισα άσχετα αν εμένα με γνώριζε, κάνει πολύ παζάρι λόγω των δύσκολων εποχών.
 

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.049
Like
2.912
Πόντοι
456
Να σου πω την αλήθεια επειδή όπως προανέφερα είχα χρονια να επσικεφθώ το εν λόγω ίδρυμα δεν θυμάμαι το όνομα της αλλά νομίζω έλενα χωρίς να είμαι απόλυτα σίγουρος. Με τα μεγάλα χείλη.
Θεοδώρα ,παλιά καραβάνα απο αρχές '90 .προσοχή δεν είναι έξυπνη αλλά πολύ πονηρή.
 

democrat

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.873
Κριτικές
11
Like
6
Πόντοι
2.007
Τα γούστα του καθενός απολύτως σεβαστά από μέρους μου. Τώρα φιλε μου όσον αφορά το να γαμήσεις στο συγκεκριμένο μαγαζί και την συγκεκριμένη κοπέλα, θα πρέπει να έχεις μεγάλες αντοχές στις ανηφόρες... Εκεί δεν έχει κατηφόρα. Μόνο ανηφόρα και με κλίση γαμησέτα.
σιγα μην ξεπεσουμε να παρακαλουμε την καθε τσα2
επειδη προσελαβε ενα καρτουν.

αν υπαρχουν τοσοι αγαπουληδες που μπορουν να στηριξουν τετοιες μπιζνες χαλαλι τους
αλλα δεν μιλαμε τοτε για αγοραιο αλλα ψυχασθενεια.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom