Νέα

Βόρεια Ιταλία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mr24
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 50
  • Εμφανίσεις 15K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

kostas_thai

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2010
Μηνύματα
8.362
Like
4
Πόντοι
66
απο γυναικες η αδερφες που εοχυνη προφιλ γυναικων που μπαινουν σε σαιτ για μπουρδελα δεν χρεαιζομαι συστασεις.σεξ μπορει γιατι οχι?αλλα οχι συστασεις.μιλαω για πραγματα που εχω ζησει.και παλι τον πουλο.
 

Επισκέπτης
Ελα κανε μου αγαπουλες . Λειντι μποϊ απο Ταϊ ειμαι. :boobies: Καμια σχεση με ελεηνιδα.  :dancing:
 

kostas_thai

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2010
Μηνύματα
8.362
Like
4
Πόντοι
66
και τα layboys μου αρεσουν και οι ελληνιδες μου αρεσουν επισης παρα πολυ.και με καποαι ελληνιδα που μπαινει σε αντρικο σατι για μπουρδελα θα πηγαινα μαζι της γιατι οχι.αλλα μεχρι εκει.εγω μιλαω για κανονικες ελληνιδες και κανονικες ιταλιδες και για γεγονοτα που εχω δει και ζησει.και μιλησα για καποιες φτηνες ελληνιδες οχι ολες.απλως εχει παραγιενι τελευταια.και οσον αφορα γυναικες η gays που μπαινουν εδω με γυναικειο προφιλ δεν θα κατσω να ασχοληθω εκτος αν προκειτια για σεξ...γιατι οχι?εξαλου δνε πιστευω οτι μια ελληνιδα θα ηθελε να την εκφραζει μια συμπατριωτισα της που μπαινει σε αντρικο σαιτ για μπουρδελα...δεν νομιζω αν και ολα να τα περιμενεις.φιλια και τον πουλο και παλι... ;)
 

Επισκέπτης
και τα layboys μου αρεσουν και οι ελληνιδες μου αρεσουν επισης παρα πολυ.και με καποαι ελληνιδα που μπαινει σε αντρικο σατι για μπουρδελα θα πηγαινα μαζι της γιατι οχι.αλλα μεχρι εκει.εγω μιλαω για κανονικες ελληνιδες και κανονικες ιταλιδες και για γεγονοτα που εχω δει και ζησει.και μιλησα για καποιες φτηνες ελληνιδες οχι ολες.απλως εχει παραγιενι τελευταια.και οσον αφορα γυναικες η gays που μπαινουν εδω με γυναικειο προφιλ δεν θα κατσω να ασχοληθω εκτος αν προκειτια για σεξ...γιατι οχι?εξαλου δνε πιστευω οτι μια ελληνιδα θα ηθελε να την εκφραζει μια συμπατριωτισα της που μπαινει σε αντρικο σαιτ για μπουρδελα...δεν νομιζω αν και ολα να τα περιμενεις.φιλια και τον πουλο και παλι... ;)

Μην με προσβαλεις τοσο . Η γνωμη  σου σαν γιαταγανι κατακρεουργησε το ειναι μου. Γραψε μου αλλο ενα κατεβατο και δωσε μου τον πουλο...γιατι οχι? :rolleyes:
 

kostas_thai

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2010
Μηνύματα
8.362
Like
4
Πόντοι
66
γαμηθηκε το thread αυτο με το καθε ανωμαλο ατομο που μπαινει σε ασχετα thread.αντε γεια.
 

kostas_thai

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2010
Μηνύματα
8.362
Like
4
Πόντοι
66
και ειναι γιαγιουλες γαμωτο μου... :grin:
 

erevnitis

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.766
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
16
και τα layboys μου αρεσουν και οι ελληνιδες μου αρεσουν επισης παρα πολυ.και με καποαι ελληνιδα που μπαινει σε αντρικο σατι για μπουρδελα θα πηγαινα μαζι της γιατι οχι.αλλα μεχρι εκει.εγω μιλαω για κανονικες ελληνιδες και κανονικες ιταλιδες και για γεγονοτα που εχω δει και ζησει.και μιλησα για καποιες φτηνες ελληνιδες οχι ολες.απλως εχει παραγιενι τελευταια.και οσον αφορα γυναικες η gays που μπαινουν εδω με γυναικειο προφιλ δεν θα κατσω να ασχοληθω εκτος αν προκειτια για σεξ...γιατι οχι?εξαλου δνε πιστευω οτι μια ελληνιδα θα ηθελε να την εκφραζει μια συμπατριωτισα της που μπαινει σε αντρικο σαιτ για μπουρδελα...δεν νομιζω αν και ολα να τα περιμενεις.φιλια και τον πουλο και παλι... ;)
Φιλε ,ειναι αντρας που κανει πλακα παροστανοντας την γυναικα.
Δεν ειναι καν πουστρακι.
 

kostas_thai

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2010
Μηνύματα
8.362
Like
4
Πόντοι
66
αντε μαγκες παμε σε αλλο thread τωρα.εδω αλλου ξεκινησε και αλλου πηγε.κριμα και θα μπορουσαμε να πουμε ωραια πραγματα για ιταλιδες και ιταλια γενικως.μολις μπει ομως το πρωτο στρακι με γυναικειο προφιλ παει πεταξε το πουλακι.τουλαχιστον ας εμοιαζε με ladyboy... :grin:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906

Επισκέπτης
αντε μαγκες παμε σε αλλο thread τωρα.εδω αλλου ξεκινησε και αλλου πηγε.κριμα και θα μπορουσαμε να πουμε ωραια πραγματα για ιταλιδες και ιταλια γενικως.μολις μπει ομως το πρωτο στρακι με γυναικειο προφιλ παει πεταξε το πουλακι.τουλαχιστον ας εμοιαζε με ladyboy... :grin:

Κλαψε πιο δυνατα θειε. Δεν ακουστηκες . :2funny:
 
OP
OP
M

mr24

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2007
Μηνύματα
53
Κριτικές
2
Like
3
Πόντοι
0
Γενικά για call girls κλπ ήταν η απορία μου. Όπως γνωρίζω εξάλλου, οι Ιταλίδες είναι πολύ δύσκολο να μιλήσουν σε ένα μη ιταλόφωνο. Οπόταν αν μπορεί να απαντήσει κάποιος για αυτό
 

kostas_thai

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2010
Μηνύματα
8.362
Like
4
Πόντοι
66
οκ φιλε δνε μιλανε γιατι δεν ξεορυν γρι αγγλικα και ειναι αληθεια αυτο.οχι γιατι ειναι απροσιτες οπως καποιοι πιστευουν.τωρα για αυτο που λες εκει εχω ακουει ειναι πολυ ακριβα λογω βιοτικου επιπεδου.για μενα λεει να κανεις διακοπουλες εκει να ψωνισεις λιγες μερες να δεις μνημεια και αν ξερεις ιτλαικα να κανεις καμακι αλλιως σε τουριστριες που ειναι εκει οπως εσυ.αν μενεις μονιμα εγραψα πριν την αποψη μου...
 

SEX_PYR

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2009
Μηνύματα
345
Like
1
Πόντοι
1
καμια σχεση με την πραγματικοτητα ο τυπος.με τις ιτλαιδες μια χαρα τα παμε και ας ειναι ντιβες η δυσκολες οπως λενε.ξερω πολλους ελληνες που εχουν παει η εχουν η ειχαν σχεση με ιταλιδα.ενας φιλος μου ειχε φιλοξενηθει στο κομο και οτυ συμπερηφερθηκαν καλυτερα απο τους δικους του ελλαδα.ασε που οι φιλες της του εκαναν ολες τραπεζι.αυτο ειναι ενα μονο παραδειγμα.τωρα αν καποιοι εχουν απομειναρια ραγιαδισμου μεσα τους και ηττοπαθειας απο την τουρκοκρατια δεν φταιμε εμεις οι υπολοιποι.και κατι τελευταιο πολλες ιταλιδες τις παιρνουν αλβανοι στα νησια και δεν κανω πλακα.ξεορυν καλα την γλωσσα η οποια ειναι ευκολη και συνιστω σ εολους να την μαθουν.ακομα και σε ενα χρονο μπορουν να μαθουν να μιλανε ιταλικα.γενικως παντως οι ιταλιδες ειναι μεσογειακες τυπισες με ενα αρωμα ευρωπαιας ντιβας αλλα μπορεις ευκολα να κανεις παιχνιδι αν το κυνηγησεις το θεκα και αν μιλας την γλωσσα ειναι μεγαλο προνομιο οπως παντου αλλωστε.

Οταν δεν ξερουμε κατι ειναι καλυτερα να μην μιλαμε γιατι γινομαστε ρομπα στα ματια αυτων που ξερουν και φτιαχνουμε λαθος εντυπωσεις σε αυτους που δεν ξερουν. Αν δεν εχεις ζησει στην Ιταλια η δεν εχεις σχεση καταγωγης οπως εγω δεν θα πρεπει να εχεις αποψη, ειδικα οταν σαν επιχειρημα εχεις μονο αυτα που σου μετεφερε ο φιλος. Ασφαλως και ειναι φιλοξενοι και ανοιχτοι σαν λαος αλλα αυτο δεν συμαινει πως περιμενουν τον καθε τουρκογυφτο με τα ποδια ανοιχτα.
 

kostas_thai

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2010
Μηνύματα
8.362
Like
4
Πόντοι
66
Οταν δεν ξερουμε κατι ειναι καλυτερα να μην μιλαμε γιατι γινομαστε ρομπα στα ματια αυτων που ξερουν και φτιαχνουμε λαθος εντυπωσεις σε αυτους που δεν ξερουν. Αν δεν εχεις ζησει στην Ιταλια η δεν εχεις σχεση καταγωγης οπως εγω δεν θα πρεπει να εχεις αποψη, ειδικα οταν σαν επιχειρημα εχεις μονο αυτα που σου μετεφερε ο φιλος. Ασφαλως και ειναι φιλοξενοι και ανοιχτοι σαν λαος αλλα αυτο δεν συμαινει πως περιμενουν τον καθε τουρκογυφτο με τα ποδια ανοιχτα.
αν θεωρεις τουρκογυφτους ολους τους ελληνες και παλι εισαι εκτος πραγματικοτητας φιλε.και οσα ανεφερα ειναι αληθεια και ας μην την παραδεχεσαι.για την ταμπακιερα μιλαω.αν ξερεις την γλωσσα και κυνηγας το θεμα τοτε τρως και ιταλιδα και οτι θελεις χωρις να πληρωσεις σε μπουρδελο.καποιες ιτλαιδες δεν γουσταρουν ελληνες η κεθεμια για οτν δικο της λογο.ομως δεν ισχυει μνε τις περισσοτερες αυτο.αν ηθελα να πουλησω μαγκια θα ελεγα οτι εμενα ιταλια και πηδουσα αβερτα οπως κανουν αρκετοι εδω μεσα.τελος παντων καταλαβαινω οτι εδω ειναι σαιτ για μπουρδελα και οχι για καμακι.οσο για τον φιλο μου μεχρι και βιντεο μου εδειξε για να μην αναφερω αλλες περιπτωσεις.φιλικα κωστας.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom