Νέα

Βιετνάμ sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 254
  • Εμφανίσεις 75K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

nikos1890

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2006
Μηνύματα
170
Κριτικές
1
Like
44
Πόντοι
1
Έχω κλείσει για Saigon στις 25/3 αλλά δεν έχω αποφασίσει αν πρέπει να παω Phnom Penh ή να επιλέξω Hanoi καλύτερα.
Η διπλή βίζα εισόδου στο Βιετνάμ και η βίζα της Καμπότζης είναι 74 ευρώ.
Μήπως να τα δώσω καλύτερα για πτήση στο Hanoi?
 

kostiiis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2007
Μηνύματα
117
Κριτικές
5
Like
347
Πόντοι
281
Ας μεταφερω τις δικες μου εμπειριες απο Χο Τσι Μινχ χωρις παρα πολλες πραστασεις σιγουρα…Η πολη γαμει,φαγητα τελεια κ σχετικα οικονομικα για το μεσο Ελληνικο πορτοφολι(τα καθαρα street food που δν ακουμπησα εντελως τσαμπα),στα κλαμπ η μουσικη Φαληρακι Ροδος 1990 αλλα η εξυπηρετηση αριστοκρατικη ακομη κ αν παρεις μια μπυρα,γυναικες δηλητηριο οι βιετναμεζες ολες με μινι γοβα κ φατσαρες,μονιμο κορναρισμα κ οδηγηση που για οποιονδηποτε ευρωπαιο μοιαζει με αποστολη αυτοκτονιας,μεταφορα με grab εντελως τσαμπα,outcall call girls μετριο μασαζ-μετριο σεξ κ ακριβο αντιτιμ,ψωνια απειρα.Σε γενικες γραμμες αν εχεις κουραγιο για καμακι θα ελεγα πως η πολη ΓΑΜΕΙ!!!
 

Συνημμένα

  • IMG_2730.mov
    23,2 MB · Εμφανίσεις: 0
  • IMG_2803.jpeg
    IMG_2803.jpeg
    3 MB · Εμφανίσεις: 28

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.259
Πόντοι
7.195
Ας μεταφερω τις δικες μου εμπειριες απο Χο Τσι Μινχ χωρις παρα πολλες πραστασεις σιγουρα…Η πολη γαμει,φαγητα τελεια κ σχετικα οικονομικα για το μεσο Ελληνικο πορτοφολι(τα καθαρα street food που δν ακουμπησα εντελως τσαμπα),στα κλαμπ η μουσικη Φαληρακι Ροδος 1990 αλλα η εξυπηρετηση αριστοκρατικη ακομη κ αν παρεις μια μπυρα,γυναικες δηλητηριο οι βιετναμεζες ολες με μινι γοβα κ φατσαρες,μονιμο κορναρισμα κ οδηγηση που για οποιονδηποτε ευρωπαιο μοιαζει με αποστολη αυτοκτονιας,μεταφορα με grab εντελως τσαμπα,outcall call girls μετριο μασαζ-μετριο σεξ κ ακριβο αντιτιμ,ψωνια απειρα.Σε γενικες γραμμες αν εχεις κουραγιο για καμακι θα ελεγα πως η πολη ΓΑΜΕΙ!!!
Καμάκι παίζει ρε φίλε. Αλλά ο πληρωμένος έρωτας σε άθλια κατάσταση.
2 φορές πήρα βίζιτα. Η μία μου λέει θα κάνουμε τα πάντα 2-3 ώρες και μαλακίες... Με το ζόρι με άφησε να της τον βάλω μέσα.

Και πήρα άλλη μια η οποία δεν με άφησε καν να τη γαμησω. Και φώναξε και τον νταβατζη πάνω στο δωμάτιο για να μου χτυπήσει το δωμάτιο... Και έτσι την άφησα να φύγει χωρίς να κάνω τίποτα ενώ της έδωσα τα λεφτά. Μην έχουμε και μπλεξίματα...

Από καμάκι τώρα μπορείς να παίξεις μπάλα. Έκανα και εγώ κάποιες γνωριμίες. Και η ζωή εντάξει τζάμπα. Πουκετ ταυλανδη ένα 50αρι τη βραδιά αξιοπρεπές ξενοδοχείο. Ενώ Σαϊγκόν Βιετνάμ και με ένα 20αρι βρίσκεις δωματιαρα.
 

kostiiis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2007
Μηνύματα
117
Κριτικές
5
Like
347
Πόντοι
281
Τελικα το καμακι πετυχε κ η πολη γαμει!!!Ηδη ψαχνω για την επομενη πτηση…Πηγα κ 4 μερες Μπανγκοκ κ ηταν σαν να πηγα απο την Ικαρια Μυκονο…Πολυ διαφορετικες πολεις τοσο σε τιμες οσο και σε αξιοθεατα,οποιος θελει περαιτερω λεπτομερειες για Χο Τσι Μινχ και Μπανγκοκ ας μου στειλει!
 

BIG_BIG_BEN

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2024
Μηνύματα
1.243
Like
1.978
Πόντοι
216
Κουλ το νήμα. Παίρνεις μια πρώτη ιδέα τι παίζει σε αυτά τα μέρη.

Η υγρασία την Νοτοανατολικής Ασίας δεν συγκρίνεται όμως. Δεν με βλέπω να ετοιμάζω βαλίτσες για εκεί.
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.656
Κριτικές
15
Like
11.237
Πόντοι
3.846
Καμάκι παίζει ρε φίλε. Αλλά ο πληρωμένος έρωτας σε άθλια κατάσταση.
2 φορές πήρα βίζιτα. Η μία μου λέει θα κάνουμε τα πάντα 2-3 ώρες και μαλακίες... Με το ζόρι με άφησε να της τον βάλω μέσα.

Και πήρα άλλη μια η οποία δεν με άφησε καν να τη γαμησω. Και φώναξε και τον νταβατζη πάνω στο δωμάτιο για να μου χτυπήσει το δωμάτιο... Και έτσι την άφησα να φύγει χωρίς να κάνω τίποτα ενώ της έδωσα τα λεφτά. Μην έχουμε και μπλεξίματα...

Από καμάκι τώρα μπορείς να παίξεις μπάλα. Έκανα και εγώ κάποιες γνωριμίες. Και η ζωή εντάξει τζάμπα. Πουκετ ταυλανδη ένα 50αρι τη βραδιά αξιοπρεπές ξενοδοχείο. Ενώ Σαϊγκόν Βιετνάμ και με ένα 20αρι βρίσκεις δωματιαρα.
Επειδή εσύ έπεσες σε μούφα γκόμενες, δε σημαίνει ότι όλες είναι έτσι.
Ούτε ισχύουν αυτά που γράφεις για τις τιμές.
Ταυλανδη έχει και πολύ πιο κάτω.
Εμένα πέρυσι σε αξιοπρεπεστατο hotel με 15€ τη βραδιά.
Περισσότερα για αυτά όμως στο κατάλληλο θέμα.
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.259
Πόντοι
7.195
Επειδή εσύ έπεσες σε μούφα γκόμενες, δε σημαίνει ότι όλες είναι έτσι.
Ούτε ισχύουν αυτά που γράφεις για τις τιμές.
Ταυλανδη έχει και πολύ πιο κάτω.
Εμένα πέρυσι σε αξιοπρεπεστατο hotel με 15€ τη βραδιά.
Περισσότερα για αυτά όμως στο κατάλληλο θέμα.
Έχεις πάει Βιετνάμ?
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.259
Πόντοι
7.195
Αναφέρομαι γενικά για Ταϊλάνδη και για τις γυναίκες.
Στο Βιετνάμ δεν έχω πάει.
Δεν αναφέρεσαι για ταυλανδη. Μου απάντησες για τις γυναίκες του Βιετνάμ που έγραψα. Και είπες ότι εγώ συνάντησα μουφα γκόμενες, αλλά γενικότερα δεν είναι έτσι... Οπότε μου απάντησες ως γνώστης του Βιετνάμ. Καλό είναι να έχουμε μια ιδέα όταν απαντάμε σε κάτι, και όχι να κάνουμε τους πολύξερους...
Εγώ περιέγραψα την εμπειρια που ειχα.

Τώρα για το πουκετ κοίταξε να δεις, που είσαι "Εμπειρος" εκεί. Εγώ δεν το παίζω έμπειρος μια φορά έχω πάει πουκετ 10 μέρες. Απλώς ήταν και high season. Και ξενοδοχείο αξιοπρεπές κοντά στην patong beach και Bangla road κάτω από 45 ευρώ δεν έβρισκα. Για αυτό όταν θα ξαναπάω. Θα με εξυπηρετήσει κάποιο γκομενάκι που ξέρει καλύτερα τα κατατόπια. Να κλείσω με το μήνα σε condo που βγαίνει πολύ φθηνότερα.

Αν ξέρεις ξενοδοχείο αξιοπρεπές με 15 ευρώ, γραψτο σε παρακαλώ. Ώστε να μην γράφει ανακρίβειες κανείς.
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.656
Κριτικές
15
Like
11.237
Πόντοι
3.846
Δεν αναφέρεσαι για ταυλανδη. Μου απάντησες για τις γυναίκες του Βιετνάμ που έγραψα. Και είπες ότι εγώ συνάντησα μουφα γκόμενες, αλλά γενικότερα δεν είναι έτσι... Οπότε μου απάντησες ως γνώστης του Βιετνάμ. Καλό είναι να έχουμε μια ιδέα όταν απαντάμε σε κάτι, και όχι να κάνουμε τους πολύξερους...
Εγώ περιέγραψα την εμπειρια που ειχα.

Τώρα για το πουκετ κοίταξε να δεις, που είσαι "Εμπειρος" εκεί. Εγώ δεν το παίζω έμπειρος μια φορά έχω πάει πουκετ 10 μέρες. Απλώς ήταν και high season. Και ξενοδοχείο αξιοπρεπές κοντά στην patong beach και Bangla road κάτω από 45 ευρώ δεν έβρισκα. Για αυτό όταν θα ξαναπάω. Θα με εξυπηρετήσει κάποιο γκομενάκι που ξέρει καλύτερα τα κατατόπια. Να κλείσω με το μήνα σε condo που βγαίνει πολύ φθηνότερα.

Αν ξέρεις ξενοδοχείο αξιοπρεπές με 15 ευρώ, γραψτο σε παρακαλώ. Ώστε να γράφουμε πράγματα που ισχύουν και όχι μπουφές όπως και εσύ λες.
Απλά Ελληνικά γράφω.
Στην Ταϊλάνδη αναφέρθηκες σε κάποιο σημείο και σου απαντάω ότι δεν ισχύουν έτσι γενικά που τα γράφεις.
Ούτε έμπειρος το παίζω, ούτε τίποτε.
Έχω δικές μου εμπειρίες και απλά τις αναφέρω συγκεκριμένα χωρίς γενικολογα.

Και είπαμε τα υπόλοιπα τα συζητάμε στο θέμα της Ταυλανδης.
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.259
Πόντοι
7.195
Απλά Ελληνικά γράφω.
Στην Ταϊλάνδη αναφέρθηκες σε κάποιο σημείο και σου απαντάω ότι δεν ισχύουν έτσι γενικά που τα γράφεις.
Ούτε έμπειρος το παίζω, ούτε τίποτε.
Έχω δικές μου εμπειρίες και απλά τις αναφέρω συγκεκριμένα χωρίς γενικολογα.

Και είπαμε τα υπόλοιπα τα συζητάμε στο θέμα της Ταυλανδης.
"Επειδή εσύ έπεσες σε μούφα γκόμενες, δε σημαίνει ότι όλες είναι έτσι"

Οι μουφα γκόμενες ήταν στο Βιετνάμ. Ήμουν ξεκάθαρος. Σε αυτό το νήμα είμαστε για Βιετνάμ. Οπότε για να αμφισβητήσεις αυτό που γράφω θα έπρεπε να δεις τί συμβαίνει στο Βιετνάμ. Που όλες οι πουτανες σου γράφανε παραμύθια. Και οπουδήποτε κορίτσι της δουλειάς κυκλοφορούσε με τον νταβατζη της που την έφερνε.
Επίσης έγραψα πληροφορία για τους συναγωνιστές ότι το καμάκι λειτουργεί σε καλό επίπεδο. Όπως περίπου στην ταυλανδη. Δηλαδή λίγο αξιοπρεπή συμπεριφορά να έχεις βρίσκεις και κοπέλα με αρκετές πιθανότητες.

Τώρα για ταυλανδη δεν είπα ότι διαφωνώ απόλυτα μαζί σου. Απλά εγώ από booking και agoda την high season αυτές τις τιμές βρήκα.
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
31.581
Κριτικές
36
Like
34.965
Πόντοι
18.565
Για βιετναμεζες, στην Μπανγκόκ βέβαια, έχω γράψει και εγώ. Πέρσι πήρα 3, την τρίτη κατά λάθος, ήταν παρέα με Ταυλανδεζες και δεν την ρώτησα από που είναι. Είχα πάρει και μία πριν από χρόνια.
Από ομορφιά στο πρόσωπο, ένα κλικ παραπάνω από τίς Ταυλανδεζες, οι Γάλλοι αφήσανε καλό DNA στη χώρα.
Από υπηρεσίες όμως, δράμα. Μόνο οι Τουρκάλες εργαζόμενες παρέχουν χειρότερες υπηρεσίες.
Η μία μου κόλλησε στο δρόμο και μου υποσχόταν τον ουρανό με τα άστρα, πήγαμε στο ξενοδοχείο και ούτε καν πλύθηκε, μου είπε ότι είχε πλυθεί πιο πρίν. Ξάπλωσε στο κρεβάτι ανάσκελα και άνοιξε τα πόδια να την πηδήξω, χωρίς καμμία προεργασία. Της τον έβαλα σχεδόν με το ζόρι στο στόμα για να μου πάρει μια πίπα, στο σεξ κανονικό κομοδίνο, όταν τελείωσε πλύθηκε λίγο με το κωλοβρυσακι, και έφυγε.
Το ίδιο και οι άλλες δύο, πιο καθαρές βέβαια, πανέμορφα πλάσματα, αλλά από υπηρεσίες σκετα κομοδίνα.
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.259
Πόντοι
7.195
Για βιετναμεζες, στην Μπανγκόκ βέβαια, έχω γράψει και εγώ. Πέρσι πήρα 3, την τρίτη κατά λάθος, ήταν παρέα με Ταυλανδεζες και δεν την ρώτησα από που είναι. Είχα πάρει και μία πριν από χρόνια.
Από ομορφιά στο πρόσωπο, ένα κλικ παραπάνω από τίς Ταυλανδεζες, οι Γάλλοι αφήσανε καλό DNA στη χώρα.
Από υπηρεσίες όμως, δράμα. Μόνο οι Τουρκάλες εργαζόμενες παρέχουν χειρότερες υπηρεσίες.
Η μία μου κόλλησε στο δρόμο και μου υποσχόταν τον ουρανό με τα άστρα, πήγαμε στο ξενοδοχείο και ούτε καν πλύθηκε, μου είπε ότι είχε πλυθεί πιο πρίν. Ξάπλωσε στο κρεβάτι ανάσκελα και άνοιξε τα πόδια να την πηδήξω, χωρίς καμμία προεργασία. Της τον έβαλα σχεδόν με το ζόρι στο στόμα για να μου πάρει μια πίπα, στο σεξ κανονικό κομοδίνο, όταν τελείωσε πλύθηκε λίγο με το κωλοβρυσακι, και έφυγε.
Το ίδιο και οι άλλες δύο, πιο καθαρές βέβαια, πανέμορφα πλάσματα, αλλά από υπηρεσίες σκετα κομοδίνα.
Η γνώση σου είναι κορυφαία πάντα. Το ίδιο να φανταστείς συμβαίνει όταν πας μέσα στο Βιετνάμ με Βιετναμεζες, απλά εκεί άμα της πεις γιατί δεν κάθεται να γαμηθει όπως συμφωνήθηκε σου φέρνει και το νταβατζη πάνω . Αυτό που με φόβισε είναι ότι εμενα σε καλό ξενοδοχείο, και μου ήρθε πάνω στο δωμάτιο ο άλλος χωρίς να τον σταματήσουν.

Μια βιετναμεζα είναι η αλήθεια έχω πάρει και ήταν τρομερή... Αλλά σε άλλη φάση, όχι στο ταξίδι μου στο Βιετνάμ.
 

nikos1890

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2006
Μηνύματα
170
Κριτικές
1
Like
44
Πόντοι
1
Να μεταφέρω την δική μου εμπειρία απο το Βιετνάμ.
Είμασταν 3 φίλοι και επισκευτήκαμε σε 17 μέρες σε 5 πόλεις. Saigon , Hanoi, Sapa , Danang και Μui Ne.
Μόνο στην Saigon πήδηξα γκόμενα όπου την είχα γνωρίσει απο Tinder και η οποία είχε μικρό μαγαζί lazer για δερματικά.
Έκατσε μαζι μου όλη την νύχτα μέχρι το μεσημέρι και το δωράκι της ήταν 50 ευρώ.Η περιποίηση της ήταν εφάμιλλη μιας Ταυλανδής όμως με καλά Αγγλικά.
Την ξαναείδα άλλες 3 μέρες και αποδείχτηκε η πιο value for money επιλογή.
Ένας άλλος φίλος , έπαιξε με κοπέλα απο μασατζίδικο στο ξενοδοχείο για όλη την νύχτα με 2 Million Dong ή 75 ευρώ περίπου.Την συνάντησε και 2η νύχτα.
Στην walking street της Saigon ή αλλιως την Bui Vien , υπήρχαν γκόμενες που έκαναν το κλασσικό ΄΄πεζοδρόμιο΄΄ ανάμεσα τους και αρκετά ladyboys.
Aυτές ζήταγαν στην αρχή και 100 δολάρια για 2 ώρες , με παζάρι όμως έπεφταν στα 75 η και στα 50 ευρώ με συμπεριφορά μιας επαγγελματικής διεκπαιρέωσης στο δωμάτιο απο ότι μου μετέφεραν οι φίλοι μου.
Έξω σε νυχτερινά clubs δεν υπήρχαν freelancers όπως στην Ταύλάνδη και το φόρτωμα απο εκεί αποδείχτηκε πολύ δύσκολο για εμάς.Ενας φίλος είχε κάνει μόνος του μια νυχτερινή έξοδο και φόρτωσε απο το club ΄΄lush΄΄ μια Βιετναμέζα γύρω στα 25 για 75 ευρώ όλη την νύχτα.
Κάναμε το λάθος να μην ψαχτούμε με τα dating apps πριν έρθουμε στην χώρα έτσι ώστε να έχουμε προετοιμάσει πολλαπλά ραντεβού .
Κατά τα άλλά , καθημερινά έξω έβλεπες πανέμορφες κοπέλες , σίγουρα πιο όμορφες απο τις Ταυλανδές, με λευκή επιδερμίδα.
Η χώρα πολύ φτηνή σε φαγητό , ποτό , διαμονή , ταξί (μέσω εφαρμογής grab ) αλλά και μετακίνησης μέσα στην χώρα με αεροπλάνο αν έχεις κάνει τις κρατήσεις 2 μήνες πριν. Πολύ εκτεταμένο σύστημα λεωφορείων με κουκέτα κρεββάτι αντι του κλασσικου όρθιου καθίσματος.
Το μασάζ στην Saigon πιο ακριβό απο Ταυλάνδη αλλά σε κάποιες περιπτώσεις , γινόταν λίγο παζάρι.
Η κίνηση χαοτική στην Saigon με εκατοντάδες μηχανάκια και όλοι να κορνάρουν αφού σε πολλες διασταυρώσεις δεν υπάρχουν φανάρια.
Πολλές εικόνες ,αφού είδαμε πολλές πόλεις και σκέψη για επιστροφή στο μέλλον με διαφορετική όμως προσέγγιση στο θέμα γυναίκας.
Θα παραθέσω μερικές ενδεικτικές φωτογραφίες .
 

Συνημμένα

  • 000049.JPG
    000049.JPG
    3,1 MB · Εμφανίσεις: 7
  • 000052.JPG
    000052.JPG
    3,1 MB · Εμφανίσεις: 8
  • 000059.JPG
    000059.JPG
    2,8 MB · Εμφανίσεις: 7
  • 000071.JPG
    000071.JPG
    2,4 MB · Εμφανίσεις: 5
  • 000072.JPG
    000072.JPG
    2,6 MB · Εμφανίσεις: 6
  • 000051.JPG
    000051.JPG
    2,9 MB · Εμφανίσεις: 8
  • 000069.JPG
    000069.JPG
    2,4 MB · Εμφανίσεις: 5
  • 000066.JPG
    000066.JPG
    2,6 MB · Εμφανίσεις: 6
  • 000064.JPG
    000064.JPG
    1,9 MB · Εμφανίσεις: 7
  • 000059.JPG
    000059.JPG
    2,4 MB · Εμφανίσεις: 6
  • 000052.JPG
    000052.JPG
    3,4 MB · Εμφανίσεις: 8
  • 000044.JPG
    000044.JPG
    2,5 MB · Εμφανίσεις: 8
  • 000055.JPG
    000055.JPG
    2,7 MB · Εμφανίσεις: 8
  • 000058.JPG
    000058.JPG
    3,1 MB · Εμφανίσεις: 9
  • 000062.JPG
    000062.JPG
    2,5 MB · Εμφανίσεις: 5
  • 000041.JPG
    000041.JPG
    3,3 MB · Εμφανίσεις: 6
  • 000072.JPG
    000072.JPG
    3 MB · Εμφανίσεις: 6
  • 000071.JPG
    000071.JPG
    2 MB · Εμφανίσεις: 6
  • 000055.JPG
    000055.JPG
    3 MB · Εμφανίσεις: 6
  • 000063.JPG
    000063.JPG
    3,3 MB · Εμφανίσεις: 7
Τελευταία τροποποίηση:

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom