Νέα

Τσοντοσινεμά Θεσσαλονίκης

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mariospavlos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 301
  • Εμφανίσεις 101K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
δεν εχω προβλημα με την οικογενεια μου, η μανα μου ειναι χωρισμενη και ξερει τι καριολοπουστρα ξεφωνημενη ειμαι και η αδελφη μου με εχει δει να τσιμπουκωνομαι και ειναι λεσβια. Εγω θελω να ξεφτιλιζομαι και να με διασυρουν δημοσια και δεν με νοιαζει να με τραβανε βιντεο και φωτογραφιες και να τα σηκωνουν στο ιντερνετ. Ο Σειρανακης εχει ενα βαγονι γκομενακια και πουστηδες ναρκισους δεν ασχολειτε με ξεκωλα θυληπρεπη καριολοπουστρακια και ξεφτιλισμενες αδελφες νομιζω ασε που δεν εχω τις προσβασεις. Εμενα με ενδιαφερει να με μαστιγωνουν τσιμπουκωνουν φτυνουν χυνουν κατουρανε και γαμανε πολλοι μαζι σε δημοσια θεα και χωρο
ρε καυλα υπαρχει περιπτωση να κατεβεις αθηνα να σε λυσαξουμε στο καυλετο;
 

Ράννια

Cross
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
240
Κριτικές
2
Like
88
Πόντοι
1
μια ευτυχισμενη οικογενεια δηλαδη τυπε :grin:
ντυνομαι και βγαινω αλλα και πλενω και τακτοποιω τα ρουχα μου τα καλσον μου και τακτοποιω τα παπουτσια και τα καλυντικα μου στο δωματιο μου και η μανα και η αδελφη μου δεν λενε τιποτε. Τι να πουνε εξαλλου;; Βεβαια στο σπιτι μεσα δεν φερνω κανεναν και δεν κανω τιποτε και ουτε κυκλοφορω ντυμενος, το πολυ πολυ να καθομαι στην τηλεοραση με κανενα κολαν και καλσον απο κατω ή σορτσακι και καλσον και με παντοφλες ή μπαλαρινες τιποτε παραπανω.
 

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
με καυλωσες ρε ανωμαλοπουτανο,βαζω aircondition και τραβαω μια μερακληδικη για παρτυ σου
 

Ράννια

Cross
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
240
Κριτικές
2
Like
88
Πόντοι
1
ρε καυλα υπαρχει περιπτωση να κατεβεις αθηνα να σε λυσαξουμε στο καυλετο;
αφραγκιες ειμαι πρωταθλητης οποτε Αθηαν θα κατεβω μονο αν με αναλαβει απολυτα Αφεντης για να με προωθησει σε οργια και δημοσια γουστα εχοντας με σε αποκλειστικη προστασια
 

Ράννια

Cross
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
240
Κριτικές
2
Like
88
Πόντοι
1
με καυλωσες ρε ανωμαλοπουτανο,βαζω aircondition και τραβαω μια μερακληδικη για παρτυ σου

κριμα να μην ειμαι στα ποδια σας να σας ρουφηξω ολα τα χυσια και τα κατουρα σας ΑΦΕΝΤΗ ΜΟΥ
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
ντυνομαι και βγαινω αλλα και πλενω και τακτοποιω τα ρουχα μου τα καλσον μου και τακτοποιω τα παπουτσια και τα καλυντικα μου στο δωματιο μου και η μανα και η αδελφη μου δεν λενε τιποτε. Τι να πουνε εξαλλου;; Βεβαια στο σπιτι μεσα δεν φερνω κανεναν και δεν κανω τιποτε και ουτε κυκλοφορω ντυμενος, το πολυ πολυ να καθομαι στην τηλεοραση με κανενα κολαν και καλσον απο κατω ή σορτσακι και καλσον και με παντοφλες ή μπαλαρινες τιποτε παραπανω.
τυπε πρεπει σιγα σιγα να αριχσεις να πηγαινεις γαμιαδες σου και στο σπιτι
 

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
κριμα να μην ειμαι στα ποδια σας να σας ρουφηξω ολα τα χυσια και τα κατουρα σας ΑΦΕΝΤΗ ΜΟΥ
ρε παλιοπουστα με εχεις κανει αλογο!!!θα ανεβω θεσσαλονικη και θα σε γαμω στον πυργο του οτε να εχουμε και θεα
 

Ράννια

Cross
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
240
Κριτικές
2
Like
88
Πόντοι
1
τυπε πρεπει σιγα σιγα να αριχσεις να πηγαινεις γαμιαδες σου και στο σπιτι

ποιος ο λογος;;; Ο,τι θελω το βρησκω εξω γιατι να τους φερνω και στο σπιτι μου με ολους τους κινδυνους που αυτο κρυβει; Εκτος αυτου εγω θελω δημοσια ξεφτιλα ταπεινωση και διασυρμο ..........
 

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
ποιος ο λογος;;; Ο,τι θελω το βρησκω εξω γιατι να τους φερνω και στο σπιτι μου με ολους τους κινδυνους που αυτο κρυβει; Εκτος αυτου εγω θελω δημοσια ξεφτιλα ταπεινωση και διασυρμο ..........
τι καραπουτανο εισαι
 

Ράννια

Cross
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
240
Κριτικές
2
Like
88
Πόντοι
1
ρε παλιοπουστα με εχεις κανει αλογο!!!θα ανεβω θεσσαλονικη και θα σε γαμω στον πυργο του οτε να εχουμε και θεα
ελατε να με παρετε μπαρακια τσοντοσινεμα και αλλα νυχτερινα στεκια να με κανετε δημοσια καριολοπουστρα σας ........
 

Ράννια

Cross
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
240
Κριτικές
2
Like
88
Πόντοι
1
τι καραπουτανο εισαι
τρελλαονομαι για τσιμπουκια χυσια κατουρα και μαστιγωματα παντου σε ΔΗΜΟΣΙΑ θεα απο πολλους μαζι ανδρες και τραβεστι και γυναικες ενω με βιντεοσκοπουν
 

Ράννια

Cross
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
240
Κριτικές
2
Like
88
Πόντοι
1
πανω που θα εκλεινα να παω για υπνο!!!με εχει ρεψει η ανωμαλαρα και εχω δουλεια αυριο

θα ντυθω προστυχα και θα παρω οσα τσιμπουκια γουσταρουν να με πιπωσουν μπροστα απο την οθονη
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
ποιος ο λογος;;; Ο,τι θελω το βρησκω εξω γιατι να τους φερνω και στο σπιτι μου με ολους τους κινδυνους που αυτο κρυβει; Εκτος αυτου εγω θελω δημοσια ξεφτιλα ταπεινωση και διασυρμο ..........
τυπε μπορεις να θελησεις σπιτικες καταστασεις
ή να γνωρισεις το αγορι σου στην οικογενεια σου
πουναι το κακο δηλαδη?
 

pantremenos(1)

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.478
Like
12
Πόντοι
66

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom