Νέα

Ενεργά Τσοντοσινεμά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Ypotaktikh_poustra
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7
  • Εμφανίσεις 5K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ypotaktikh_poustra

Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2022
Μηνύματα
19
Like
11
Πόντοι
0
Κι εγώ με την σειρά μου ως νέος στον χώρο θα ήθελα να ρωτήσω ποια τσοντοσινεμά στην Θεσσαλονίκη λειτουργούν μέχρι κ σήμερα κ σε ποιο μπορώ να πάω καθημερινές κ να βρω κόσμο εκεί; ιδανικά θα ήταν για μένα κ με άτομα μεγάλης ηλικίας. Είμαι μόνο παθητικός κ οι ώριμοι μου αρέσουν πολύ. Ακούω για το Βιλμα γενικά αλλά ούτε γι αυτό ξέρω κατά πόσο είναι ανοιχτό κ λειτουργεί. Δεν έχω απαίτηση να είναι γεμάτο αλλά να υπάρχουν 3-5 άτομα για μια φάση...
 

tkis

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2021
Μηνύματα
65
Κριτικές
1
Like
103
Πόντοι
0
Οι πορνοσινεμαδες που εχουν παραμεινει ανοιχτοι στη Θεσσαλονικη ειναι η βιλμα, το bluevision και το (x)play.
Καλυτερες μερες για επισκεψη ειναι γενικα η Παρασκευη και το Σαββατοκυριακο. Τις καθημερινες μαζευουν σημαντικα λιγοτερο κοσμο.

Το bluevision μαζευει τον περισσοτερο κοσμο (καθε ηλικιας). Ειναι καθαρο, διαθετει καμπινες, dark room στο υπογειο κλπ. Εχει ομως τσουχτερο εισιτηριο.
Το play ειναι ισως η καλυτερη επιλογη, καθως εχει φθηνο εισιτηριο, ειναι καθαρο και διαθετει καμπινες.
Η βιλμα ειναι το παλαιοτερο τσονταδικο που εχει απομεινει. Μαζευει κοσμο κυριως τα πρωινα και νωρις το μεσημερι. Συχναζουν κυριως ωριμοι αντρες. Παλαιοτερα μαζευε περισσοτερο κοσμο, τωρα πηγαινουν πολυ λιγα ατομα.

Εφοσον σου αρεσουν τα ατομα μεγαλης ηλικιας, προτιμησε τη βιλμα. Αν πας το Σαββατο ή την Κυριακη, σιγουρα θα βρεις ωριμους ενεργητικους κυριους. Φροντισε να πας νωρις το πρωι.
 

John Fatseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2018
Μηνύματα
2.023
Κριτικές
11
Like
5.021
Πόντοι
746
Οι πορνοσινεμαδες που εχουν παραμεινει ανοιχτοι στη Θεσσαλονικη ειναι η βιλμα, το bluevision και το (x)play.
Καλυτερες μερες για επισκεψη ειναι γενικα η Παρασκευη και το Σαββατοκυριακο. Τις καθημερινες μαζευουν σημαντικα λιγοτερο κοσμο.

Το bluevision μαζευει τον περισσοτερο κοσμο (καθε ηλικιας). Ειναι καθαρο, διαθετει καμπινες, dark room στο υπογειο κλπ. Εχει ομως τσουχτερο εισιτηριο.
Το play ειναι ισως η καλυτερη επιλογη, καθως εχει φθηνο εισιτηριο, ειναι καθαρο και διαθετει καμπινες.
Η βιλμα ειναι το παλαιοτερο τσονταδικο που εχει απομεινει. Μαζευει κοσμο κυριως τα πρωινα και νωρις το μεσημερι. Συχναζουν κυριως ωριμοι αντρες. Παλαιοτερα μαζευε περισσοτερο κοσμο, τωρα πηγαινουν πολυ λιγα ατομα.

Εφοσον σου αρεσουν τα ατομα μεγαλης ηλικιας, προτιμησε τη βιλμα. Αν πας το Σαββατο ή την Κυριακη, σιγουρα θα βρεις ωριμους ενεργητικους κυριους. Φροντισε να πας νωρις το πρωι.
Ζευγάρια που θα πετύχουμε
 

nikosioannou

Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2021
Μηνύματα
70
Like
73
Πόντοι
0
Αύριο πρωί κανείς
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Βίλμα η xplay
 

tkis

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2021
Μηνύματα
65
Κριτικές
1
Like
103
Πόντοι
0
Αυτο εγινε πριν απο πολυ καιρο, προ πανδημιας. Ηταν ενα πολυ νεαρο ζευγαρι, γυρω στα 20-22 χρονων. Ηρθαν στο xplay πρωινη ωρα και μπηκαν μονοι τους σε μια καμπινα. Δεν ασχοληθηκαν με κανεναν απο τους λιγοστους πελατες.
Λογικα διαλεξαν το play αντι για ξενοδοχειο ως οικονομικοτερη επιλογη (τις πρωινες ωρες το play διαθετει προσφορα στην τιμη του εισιτηριου - 5 ευρω εισοδος).
 

olumito

Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2023
Μηνύματα
53
Like
226
Πόντοι
20
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom