Νέα

Tραβέλια με προσόντα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tzogarw
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 24K
  • Εμφανίσεις 4M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 17 άτομα (2 μέλη και 15 επισκέπτες)

OUROBOROS

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Ιαν 2007
Μηνύματα
354
Κριτικές
29
Like
1.873
Πόντοι
7.316
Σε συνεύρεση μαζί της πέρασα σούπερ, πολύ καυλιάρα και πραγματικά έχει κορμάρα και στόμα πολύ ταλαντούχο τα εξαφανίζει όλα τα μεγέθη. κοινώς γαμιέται σαν δαιμονισμένη εάν θέλει! τελείωσα 2 φορές μια στην πίπα και μια ήταν από πάνω μου! ο χώρος ήταν πεντακάθαρος και συγυρισμένος! (το εργαλείο είναι εντυπωσιακό αλλά από ότι μου φάνηκε δεν της αρέσει να το χρησιμοποιεί και πολύ.
 

VAZO34

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2011
Μηνύματα
1.321
Κριτικές
31
Like
100
Πόντοι
26
Σε συνεύρεση μαζί της πέρασα σούπερ, πολύ καυλιάρα και πραγματικά έχει κορμάρα και στόμα πολύ ταλαντούχο τα εξαφανίζει όλα τα μεγέθη. κοινώς γαμιέται σαν δαιμονισμένη εάν θέλει! τελείωσα 2 φορές μια στην πίπα και μια ήταν από πάνω μου! ο χώρος ήταν πεντακάθαρος και συγυρισμένος! (το εργαλείο είναι εντυπωσιακό αλλά από ότι μου φάνηκε δεν της αρέσει να το χρησιμοποιεί και πολύ.
τι να πεις....ίσως είναι με τα φεγγάρια της....
 

tonino75

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2008
Μηνύματα
123
Κριτικές
14
Like
137
Πόντοι
291
Γνωστη φυσιογνωμια αλλα δεν θυμαμαι αν χρησιμοποιουσε το ιδιο ονομα.Εδω συστηνεται ως Ναταλι.Την γνωριζετε?

έχει σπίτι κοντά στην Ιπποκράτους και συνήθως έχει και άλλη μια μαζί της (και καλά τυχαία πέρασε από εκεί) για να σου προτείνει τρίο με το ανάλογο τίμημα...
περισσότερο cd θα την ελέγα εγώ με ανυπαρκτό στήθος και αξυριστα πόδια όταν πήγα εγώ (ΕΛΕΟΣ :headbang: :headbang: :headbang:)
προσπαθεί να σε ξεπετάξει γρήγορα και το παίζει λίγο δύσκολη στο να κλείσεις ραντεβού.
για εμένα δεν αξίζει πάνω από 20 και ζηταει 50
 

mounoeilotas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2013
Μηνύματα
2.690
Like
1.440
Πόντοι
216
Γνωστη φυσιογνωμια αλλα δεν θυμαμαι αν χρησιμοποιουσε το ιδιο ονομα.Εδω συστηνεται ως Ναταλι.Την γνωριζετε?
Ωραίο εργαλείο ρε φίλε .  Λεφτά δεν υπάρχουν για αυτό πρέπει να είμαστε πολύ προσεχτικοί, δεν είναι εποχές να πετάμε πενηντάρικα ...
 

mounoeilotas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2013
Μηνύματα
2.690
Like
1.440
Πόντοι
216
Σε συνεύρεση μαζί της πέρασα σούπερ, πολύ καυλιάρα και πραγματικά έχει κορμάρα και στόμα πολύ ταλαντούχο τα εξαφανίζει όλα τα μεγέθη. κοινώς γαμιέται σαν δαιμονισμένη εάν θέλει! τελείωσα 2 φορές μια στην πίπα και μια ήταν από πάνω μου! ο χώρος ήταν πεντακάθαρος και συγυρισμένος! (το εργαλείο είναι εντυπωσιακό αλλά από ότι μου φάνηκε δεν της αρέσει να το χρησιμοποιεί και πολύ.
Με έφτιαξες τώρα .  Είναι κορμάρα τι να λέμε τώρα .
Καλύτερα που δεν το χρησιμοποιεί πολύ το εργαλείο της γιατί το φοβάμαι που το βλέπω αλλά δεν όχι όμως να είναι άχρηστο .  Αν δεν καβλώνει τότε για μένα είναι άχρηστη .  Αν με χύσει ακόμα καλύτερα και ας μην με πηδήξει καθόλου . 
Η ομορφιά στα τραβεστί είναι το σκληρό καβλί και το καλύτερο να με χύσει ενώ γαμιέται πάνω στον πούτσο μου .
 

vasill

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουν 2009
Μηνύματα
100
Like
0
Πόντοι
1
έχει σπίτι κοντά στην Ιπποκράτους και συνήθως έχει και άλλη μια μαζί της (και καλά τυχαία πέρασε από εκεί) για να σου προτείνει τρίο με το ανάλογο τίμημα...
περισσότερο cd θα την ελέγα εγώ με ανυπαρκτό στήθος και αξυριστα πόδια όταν πήγα εγώ (ΕΛΕΟΣ :headbang: :headbang: :headbang:)
προσπαθεί να σε ξεπετάξει γρήγορα και το παίζει λίγο δύσκολη στο να κλείσεις ραντεβού.
για εμένα δεν αξίζει πάνω από 20 και ζηταει 50
Συμφωνώ!  Και όχι δε θέλω αυτό όχι το άλλο και τέτοια!
 

mitsios

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2008
Μηνύματα
391
Κριτικές
1
Like
62
Πόντοι
1
"Vasill" εχεις παει μαζι της και εσυ?Το ξανασκεφτομαι τωρα να παω με αυτα που ακουω..
 

zinentin

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουν 2011
Μηνύματα
525
Κριτικές
2
Like
51
Πόντοι
6

mitsios

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2008
Μηνύματα
391
Κριτικές
1
Like
62
Πόντοι
1
Οι αποψεις διειστανται..
 

alex1231

Μέλος
Εγγρ.
4 Οκτ 2010
Μηνύματα
29
Like
2
Πόντοι
0
Τρανς στην συγγρου ξανθο ΜΙΛΦ με πρασινο αλφα ρομεο χαμηλα προς παραλιακη ξερει κανενας συναγωνιστης?
 

gfe_lover

Σεβαστός
Εγγρ.
12 Ιουν 2009
Μηνύματα
273
Κριτικές
17
Like
13
Πόντοι
1.225
Η Κουμα ειναι Μιλφ και εχει αλφα ρομεο,συχναζει δυο στενα πριν την ΝΔ
 

dante1985

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2013
Μηνύματα
9
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Φαίνεται ιδανική για παθητικούς. :pipa3: :pipa3:

Μεγάλο εργαλείο με βυζαρες!Όποιος ξέρει ας πει κάτι γιατί ούτε κριτικές έχει
 

gioni99

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2011
Μηνύματα
12
Κριτικές
2
Like
3
Πόντοι
0
πολύ καλή, μέχρι GFE, καθαρή αν και κάπως επαγγελματικά απόμακρη.
 

niced

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.709
Κριτικές
8
Like
177
Πόντοι
16
ε ναι δεν γινεται και GFE και επαγγελματικα απομακρη
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom