Νέα

Tραβέλια με προσόντα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tzogarw
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 24K
  • Εμφανίσεις 4M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

niced

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.709
Κριτικές
8
Like
179
Πόντοι
16
εγω πιστευω πως γουστα ειναι αυτα για αλλον μπορει καποια να ειναι ομορφη η και λιγοτερο ομορφη ολες λιγο πολυ τα εχουμε τα θεματακια μας αλλη με τα κιλα αλλη με την φατσα αλλη με τα μαλλια σημασια εχει το τι πιστευουν οι αλλοι για εμας η εμεις για τους εαυτους μας νομιζω το δευτερο τωρα δεν μπορω το αντικιμενικα ωραιο να βγει καποιος και να πει (πως ειναι ετσι αυτη χαλια)εχουμε ματια και βλεπουμε σορρυ .τωρα για τον αλεφαντο τον γνωριζω ναι αλλα δεν εχω φτασει στο σημειο να τον μπατσισω κι ολας σορυ που στο χαλαω τζουλι μου

ναι πουλεν του
προφανως και εχουμε ματια και βλεπουμε
γι αυτο και δεν ζητησαμε απο κανενα να κρινει για μας
 

lia(1)

Trans
Εγγρ.
26 Οκτ 2010
Μηνύματα
837
Like
1.172
ΣΟΡΥ για την παρεμβαση τοτε  αφου εχεται ματια δειτε δεν εχει και αδικο ο αλεφαντος καποιες φορες

 

Συνημμένα

  • e29f2681fad365643f006fc527672e6e17ea11af.jpg
    e29f2681fad365643f006fc527672e6e17ea11af.jpg
    30 KB · Εμφανίσεις: 19
  • image.ashx.jpg
    image.ashx.jpg
    13,9 KB · Εμφανίσεις: 16

niced

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.709
Κριτικές
8
Like
179
Πόντοι
16
μαλλον δεν καταλαβαινεις Ελληνικα
ειπα ματια εχουμε και κρινουμε
δεν χρειαζομαστε ουτε την βοηθεια σου ουτε του αλε
εσενα δουλεια σου ειναι να ψαρευεις πελατες οχι να αποτρεπεις αλλες να εχουν πελατες
κανω λαθος;
ααν κανω λαθος να σε αναγαγουμε σε αρχικριτη των τρανς
 

lia(1)

Trans
Εγγρ.
26 Οκτ 2010
Μηνύματα
837
Like
1.172
μαλλον δεν καταλαβαινεις Ελληνικα
ειπα ματια εχουμε και κρινουμε
δεν χρειαζομαστε ουτε την βοηθεια σου ουτε του αλε
εσενα δουλεια σου ειναι να ψαρευεις πελατες οχι να αποτρεπεις αλλες να εχουν πελατες
κανω λαθος;
ααν κανω λαθος να σε αναγαγουμε σε αρχικριτη των τρανς
ασε μας κουκλιτσα μου
 

n.aleftantos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.969
Κριτικές
2
Like
321
Πόντοι
36
τελευταια εχω την εντυπωση οτι ο αλε εχει προσληφθει απο την αστυνομια γουστων
ορισμενες φορες η αντιμετωπιση του δεν διαφερει και πολυ απο αυτων που δεν εχουν καμμια σχεση με το θεμα και μπαινουν για να κανουν πλακα χλευαζοντας
τις προαλλες σε αλλο θρεντ μου ειπες ξερα, εισαι 500 χλμ μακρια και δεν ξερεις τι σου γινεται και μην ασχολεισαι με το θεμα
λοιπον εισαι 500χλμ η και παραπανω δεν το ξερεις το θεμα και μην ασχολεισαι γιατι θα πω χειροτερα και θα δειξω περισσοτερα
οσο για το πουλεν λεω εγω οτι δεν εχει εμφανισιακα καμια σχεση με την ντεζυ που εσυ εξυμνεις
 

n.aleftantos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.969
Κριτικές
2
Like
321
Πόντοι
36
εχει ενα θεμα με το ΕΓΩ του αλλα κατα βαθος ειναι καλο παιδακι ;)κι οπως ολα τα παιδια θελει κι αυτος ποτε ποτε τα χαστουκακια του...Λιααααααα
χειροτερο εγω απο τραβεστι αποκλειεται να εχω κυρια μου!!!
ναι εκανα προσφατα μποτοξ και μοιαζω με παιδακι :grin: :grin: :grin:
 

mounoeilotas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2013
Μηνύματα
2.692
Like
1.446
Πόντοι
216
Φιλαράκο! Πόσο καιρό έχεις να τον φας? Έχεις τρελαθεί για ΠΟΥΤΣΑ!!!βλεπω. :pipa3: :pipa3: :pipa3:
Διαφωνείς για το εργαλείο ;  Σε χαλάει δηλαδή ;

Δεν τρελαίνομαι τόσο για πούτσα, μια φορά στους 2-3 μήνες μου φτάνει . 

Εσύ αν έχεις άλλα γούστα τι μπαίνεις εδώ ;  Η λανθάνουσα φιλομοφυλοφιλία σου θα μετατραπεί σε πουστριλίκι, να είσαι σίγουρος .
Όλοι ξεκινάμε να πηδήξουμε τραβεστί που μοιάζουν με ωραίες γυναίκες, μετά κοιτάμε τα εργαλεία τους, μετά τα παίζουμε, τα ρουφάμε και στο τέλος αποκτάμε περίεργα γούστα .  Έτσι είναι η ζωή, όταν χορτάσεις το μουνί μετά ψάχνεις ψωλές ...
 

nmakis19868686

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2012
Μηνύματα
1.048
Like
2
Πόντοι
16
μην μου τσαντιζεται τον αγαπητο niced...που νομιζω οτι εχει καποιο δικιο...δεν ειναι αναγκη να λασπολογουμε...ο καθενας επιλεγει ποια κοπελα θα πληρωσει με τα δικα του κριτηρια...μπορει η κοπελα σε κατι να υστερει σε σχεση με αλλες αλλα το εργαλειο φαινεται δυνατο...και σε τελικη δεν εβαλε μονο το εργαλειο της αλλα ειναι ολοκληρη στις φωτο και πιθανον να αρεσει...οποτε ας μην μακρυγορουμε καλυτερα και αν καποιος εχει κριτικη ας την πει στο παιδι που ρωτησε...αυτα απο μενα επιτου θεματος γιατι βλεπω ριξη αναμεσα σε δυο μεγαλες μορφες του φορουμ...τα φιλια μου!!!
 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.718
Like
2.388
Πόντοι
456
νομίζω ότι ο niced εν προκειμενω εχει απολυτο δικιο.. προσωπικα "εκτιμω" αυτους που μοιραζονται τις εμπειριες τους μαζι μας και κανουν σωστες κριτικες.. και ο niced ειναι απο αυτους...
 

violetta24

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2012
Μηνύματα
2.455
Like
1
Πόντοι
16
Όλοι ξεκινάμε να πηδήξουμε τραβεστί που μοιάζουν με ωραίες γυναίκες, μετά κοιτάμε τα εργαλεία τους, μετά τα παίζουμε, τα ρουφάμε και στο τέλος αποκτάμε περίεργα γούστα .  Έτσι είναι η ζωή, όταν χορτάσεις το μουνί μετά ψάχνεις ψωλές ...

δηλαδη όλοι οι άντρες? :S
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.379
Κριτικές
25
Like
2.718
Πόντοι
3.246
βιολεττα εγω πηγαινω και με γυναικες και με τρανς κρος.ειμαι παντα ενεργειτικος.απλα οι τρανς και οι κρος μου προσφερουν το διαφορετικο.το αλατοπιπερο της σεξουαλικουητας μου :dancing: :dancing: :dancing: :dancing:
 

niced

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.709
Κριτικές
8
Like
179
Πόντοι
16
τις προαλλες σε αλλο θρεντ μου ειπες ξερα, εισαι 500 χλμ μακρια και δεν ξερεις τι σου γινεται και μην ασχολεισαι με το θεμα
λοιπον εισαι 500χλμ η και παραπανω δεν το ξερεις το θεμα και μην ασχολεισαι γιατι θα πω χειροτερα και θα δειξω περισσοτερα
οσο για το πουλεν λεω εγω οτι δεν εχει εμφανισιακα καμια σχεση με την ντεζυ που εσυ εξυμνεις

φιλε δεν χρειαζεται να εξαπτεσαι
ουτε να απειλεις οτι θα πεις, θα κανεις και θα δειξεις
εμεις εδω συζηταμε για τις εμπειριες μας
καλο θα ηταν να κανεις και εσυ το ιδιο και οχι να κρινεις και να χλευαζεις φωτογραφιες ετσι για να κανεις χαβαλε

την Ντεζυ δεν χρειαζεται να την αναφερεις καθε φορα που μιλας μ εμενα, καθως δεν ειμαι και ο μονος που την εξυμνει (αν την εξυμνει καποιος). εχω παει μονο 2-3 φορες μαζι της αλλα περασα οντως καλα, οπως καλα εχω περασει και με πολλες αλλες στην Αθηνα τις οποιες τις εχω αναφερει πολλακις - οπως εχω αναφερει και αυτες που δεν περασα καλα.Θα προτιμουσα το ιδιο να κανεις και εσυ
 

n.aleftantos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.969
Κριτικές
2
Like
321
Πόντοι
36
φιλε δεν χρειαζεται να εξαπτεσαι
ουτε να απειλεις οτι θα πεις, θα κανεις και θα δειξεις
εμεις εδω συζηταμε για τις εμπειριες μας
καλο θα ηταν να κανεις και εσυ το ιδιο και οχι να κρινεις και να χλευαζεις φωτογραφιες ετσι για να κανεις χαβαλε

την Ντεζυ δεν χρειαζεται να την αναφερεις καθε φορα που μιλας μ εμενα, καθως δεν ειμαι και ο μονος που την εξυμνει (αν την εξυμνει καποιος). εχω παει μονο 2-3 φορες μαζι της αλλα περασα οντως καλα, οπως καλα εχω περασει και με πολλες αλλες στην Αθηνα τις οποιες τις εχω αναφερει πολλακις - οπως εχω αναφερει και αυτες που δεν περασα καλα.Θα προτιμουσα το ιδιο να κανεις και εσυ
δεν απειλω κανεναν φιλε μου καλε αν το εξελαβες ετσι εκανες λαθος
τις εμπειριες μου τις εχω καταθεσει πολλες φορες δημοσια οπως επισης απαντω και 5-6 πμ καθημερινα
επισης εγω λεω οτι η εμφανιση ειναι το νο1 στην επιλογη για τους περισσοτερους. εσυ πες οτι δεν ειναι ετσι ακουγεσαι
τελος για το συγκεκριμενο θεμα(καρλα :2funny:) εχω να πω πολλα ακομη αλλα το σταματω εδω για την ωρα γιατι και οι τυφλοι βλεπουν
 

David

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2007
Μηνύματα
780
Κριτικές
3
Like
102
Πόντοι
6
Μη μαλακίζεστε παιδιά.
Μια "παρέα" πρέπει όλοι να είμαστε και να μοιραζόμαστε εντυπώσεις και κριτικές.
Αλέ κι εγώ στο παρελθόν έχω κράξει (1 ή 2 φορές) τρανς για την εμφάνισή τους και είναι λάθος.
Στην τελική άνθρωπος είναι, μπορεί να μας διαβάζει ξεκόλλα  ;)
Για αυτή τη Ντέζυ μιλάτε?
 

Ippotis69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2010
Μηνύματα
1.746
Κριτικές
16
Like
30
Πόντοι
246
Διαφωνείς για το εργαλείο ;  Σε χαλάει δηλαδή ;

Δεν τρελαίνομαι τόσο για πούτσα, μια φορά στους 2-3 μήνες μου φτάνει . 

Εσύ αν έχεις άλλα γούστα τι μπαίνεις εδώ ;  Η λανθάνουσα φιλομοφυλοφιλία σου θα μετατραπεί σε πουστριλίκι, να είσαι σίγουρος .
Όλοι ξεκινάμε να πηδήξουμε τραβεστί που μοιάζουν με ωραίες γυναίκες, μετά κοιτάμε τα εργαλεία τους, μετά τα παίζουμε, τα ρουφάμε και στο τέλος αποκτάμε περίεργα γούστα .  Έτσι είναι η ζωή, όταν χορτάσεις το μουνί μετά ψάχνεις ψωλές ...
Φιλαράκο! Το πήρες στραβά. Καλά κάνεις. Οι περισσότεροι άντρες γουστάρουν ΠΟΥΤΣΑ!!!  Είναι  αυτό που λες. Όλα εμπειρία είναι. Με Άντρα πηγαίνεις? το ίδιο είναι!!!Ειναι,ΚΑΥΛΑ! :bigdick: :thumbsup: :thumbsup:
 

zinentin

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουν 2011
Μηνύματα
525
Κριτικές
2
Like
51
Πόντοι
6
Η karla για την οποια εγινε θεμα ...παλαιοτερα μηπως την ελεγαν monika...και δουλευε καπου κοντα πλατεια βικτωριας...ξερει κανεις???
 

mounoeilotas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2013
Μηνύματα
2.692
Like
1.446
Πόντοι
216
βιολεττα εγω πηγαινω και με γυναικες και με τρανς κρος.ειμαι παντα ενεργειτικος.απλα οι τρανς και οι κρος μου προσφερουν το διαφορετικο.το αλατοπιπερο της σεξουαλικουητας μου :dancing: :dancing: :dancing: :dancing:
Όλοι έτσι ξεκινάμε .  Στην αρχή πάμε για το διαφορετικό και την περιποίηση . Παλιά τα τραβεστί τα βλέπαμε σαν γυναίκες .  Ούτε καν κοιτάγαμε το πουλάκι τους γιατί μας ξενέρωνε .  Σιγά σιγά αυτές απενοχοποιήθηκαν και δεν έκρυβαν το καυλάκι τους .  Τους το παίζαμε λιγάκι, μετά γουστάραμε να το βλέπουμε να πιτσιλάει, μετά το πήραμε στο στόμα μέχρι που μια μέρα το τρως στον κώλο και όλα αλλάζουν .  Περνάει ένας μήνας με την γυναίκα σου και αρχίζει και σε τρώει ποιο τραβελοκαβλάκι θα βάλεις στον κώλο σου . 
Επισκέφτομαι την Συγγρού εδώ και 30 χρόνια .  Για 20 χρόνια ούτε καν είχα ακουμπίσει ψωλάκι, ούτε να το βλέπω ήθελα .  Χρειάστηκαν άλλα 5 χρόνια να φτάσω να πιπώνω τραβέλια .  Τα τελευταία χρόνια τον έχω αρπάξει από τα περισσότερα τραβεστί της Συγγρού με εξαίρεση 2-3 τέρατα με ρόπαλα αντί για καυλιά .
Δεν πιστεύω ότι υπάρχει άνθρωπος που πηγαίνει τακτικά στην Συγγρού και στο τέλος να μείνει ανέπαφος .  Για αυτό φίλε κοίτα να απενοχοποιηθείς και απόλαυσε το .
 

mounoeilotas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2013
Μηνύματα
2.692
Like
1.446
Πόντοι
216
Φιλαράκο! Το πήρες στραβά. Καλά κάνεις. Οι περισσότεροι άντρες γουστάρουν ΠΟΥΤΣΑ!!!  Είναι  αυτό που λες. Όλα εμπειρία είναι. Με Άντρα πηγαίνεις? το ίδιο είναι!!!Ειναι,ΚΑΥΛΑ! :bigdick: :thumbsup: :thumbsup:
Φίλε συζήτηση κάνουμε .  Ως ώρας δεν μπορώ να πάω με άντρα .  Μπορώ να πάω με ένα μικρόσωμο άτριχο τρανσάκι-κροσάκι με καβλάκι που όταν σκύβει μου δίνει μια αίσθηση γυναίκας .  Μπορεί με τον καιρό να αγριέψουν τα γούστα μου και να πηγαίνω με αρρενωπούς .  Προς το παρόν απέχω πολύ . 
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom