Νέα

Tραβέλια με προσόντα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tzogarw
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 24K
  • Εμφανίσεις 4M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

niced

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.709
Κριτικές
8
Like
177
Πόντοι
16

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.716
Like
2.388
Πόντοι
456

translover69

Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2007
Μηνύματα
258
Κριτικές
5
Like
208
Πόντοι
1
την πετυχα συγγρου, σαββατο βραδυ προς ξημερωματα κυριακης, πριν το σκυλαδικο κοντα στην εξπρες. ο χωρος εκει κοντα, καθαρος. αυτη καθαρη και καβλιαρα. 50 ενεργοπαθητικη. πολυ καλη επιλογη, ειχα ξαναπαει πριν απο καποιους μηνες μαζι της και λογικα θα ξαναπαω.
 

niced

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.709
Κριτικές
8
Like
177
Πόντοι
16
την πετυχα συγγρου, σαββατο βραδυ προς ξημερωματα κυριακης, πριν το σκυλαδικο κοντα στην εξπρες. ο χωρος εκει κοντα, καθαρος. αυτη καθαρη και καβλιαρα. 50 ενεργοπαθητικη. πολυ καλη επιλογη, ειχα ξαναπαει πριν απο καποιους μηνες μαζι της και λογικα θα ξαναπαω.

εχω παει αρκετες φορες μαζι της
συμφωνω με τα περισσοτερα που λες
αλλα οχι με τα πιο σημαντικα
ενεργοπαθητικη δεν ειναι - θελει να ειναι μονο ενεργητικη, αλλα δεν της σηκωνεται πλεον (μιλαμε για τον τελευταιο χρονο δλδ)
κριμα και ηταν πραγματικα μια πολυ καλη επιλογη
 

translover69

Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2007
Μηνύματα
258
Κριτικές
5
Like
208
Πόντοι
1
εχω παει αρκετες φορες μαζι της
συμφωνω με τα περισσοτερα που λες
αλλα οχι με τα πιο σημαντικα
ενεργοπαθητικη δεν ειναι - θελει να ειναι μονο ενεργητικη, αλλα δεν της σηκωνεται πλεον (μιλαμε για τον τελευταιο χρονο δλδ)
κριμα και ηταν πραγματικα μια πολυ καλη επιλογη
ειναι ενεργητικη (δεν ειναι σαν την σαμπρινα η την νικολ), αλλα καβλωνει και χυνει ;)
 

mitsios

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2008
Μηνύματα
395
Κριτικές
1
Like
63
Πόντοι
1
για αυτήν ακούσαμε κάτι;; η να θυσιαστώ πάλι;;

Στο πρωσωπο αντροφερνει αλλα το κορμι της τα σπαει πραγματικα.Ειναι ολομαυρη και με τακουνια αν την δεις ειναι ψηλη με ποδαρες και πολυ καυλα.Απλα δεν εχει βυζι,δεν βγαζει το σουτιεν.Διαλεγεις και παιρνεις.Απο συμμετοχη μετρια πραγματα,παντως ειναι πεντακαθαρη!
 

n.aleftantos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.967
Κριτικές
2
Like
305
Πόντοι
36
πες οτι τετοια κονσεπτ φωτογραφησεις να τα κανει οταν μπορει να τα υποστηριξει κιολας
για να γινει sunrise(αν ποτε μπορεσει να γινει)εχει πολλα ψωμια ακομη :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

mitsios

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2008
Μηνύματα
395
Κριτικές
1
Like
63
Πόντοι
1
πες οτι τετοια κονσεπτ φωτογραφησεις να τα κανει οταν μπορει να τα υποστηριξει κιολας
για να γινει sunrise(αν ποτε μπορεσει να γινει)εχει πολλα ψωμια ακομη :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
:dancing: Ναι ρε Αλεφαντε!!!Να τα λεμε αυτα!
 

n.aleftantos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.967
Κριτικές
2
Like
305
Πόντοι
36
:dancing: Ναι ρε Αλεφαντε!!!Να τα λεμε αυτα!
που να πας ρε τωρα κυρια μου κατσε σ αυτα που μπορεις και ασε αυτα τα κολπα σ αυτες που το εχουν το θεμα :rockon: :rockon:
επι της ευκαιριας περαστικα στην ελενα πιστευω να ειναι συντομα πισω :rockon: :rockon:
 

Ippotis69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2010
Μηνύματα
1.746
Κριτικές
16
Like
30
Πόντοι
246
Ωραίο εργαλείο ρε φίλε .  Λεφτά δεν υπάρχουν για αυτό πρέπει να είμαστε πολύ προσεχτικοί, δεν είναι εποχές να πετάμε πενηντάρικα ...
Φιλαράκο! Πόσο καιρό έχεις να τον φας? Έχεις τρελαθεί για ΠΟΥΤΣΑ!!!βλεπω. :pipa3: :pipa3: :pipa3:
 

n.aleftantos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.967
Κριτικές
2
Like
305
Πόντοι
36

takisbisex

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2008
Μηνύματα
204
Like
72
Πόντοι
1
ρε φιλαρακο γουστα ειναι αυτα.. τι να κανουμε.. σε πληροφορω παντως πως καποιες που δεν βλεπονται.. ειναι και οι καλυτερες σε πολλά θεματα.
Εαν το εχει τιμησει κανεις με ενημερωνει
 

niced

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.709
Κριτικές
8
Like
177
Πόντοι
16
τελευταια εχω την εντυπωση οτι ο αλε εχει προσληφθει απο την αστυνομια γουστων
ορισμενες φορες η αντιμετωπιση του δεν διαφερει και πολυ απο αυτων που δεν εχουν καμμια σχεση με το θεμα και μπαινουν για να κανουν πλακα χλευαζοντας
 

TZOYLI

Trans
Εγγρ.
12 Ιουν 2011
Μηνύματα
6.446
Like
4.929
τελευταια εχω την εντυπωση οτι ο αλε εχει προσληφθει απο την αστυνομια γουστων
ορισμενες φορες η αντιμετωπιση του δεν διαφερει και πολυ απο αυτων που δεν εχουν καμμια σχεση με το θεμα και μπαινουν για να κανουν πλακα χλευαζοντας
εχει ενα θεμα με το ΕΓΩ του αλλα κατα βαθος ειναι καλο παιδακι ;)κι οπως ολα τα παιδια θελει κι αυτος ποτε ποτε τα χαστουκακια του...Λιααααααα
 

lia(1)

Trans
Εγγρ.
26 Οκτ 2010
Μηνύματα
837
Like
1.172
εχει ενα θεμα με το ΕΓΩ του αλλα κατα βαθος ειναι καλο παιδακι ;)κι οπως ολα τα παιδια θελει κι αυτος ποτε ποτε τα χαστουκακια του...Λιααααααα
εγω πιστευω πως γουστα ειναι αυτα για αλλον μπορει καποια να ειναι ομορφη η και λιγοτερο ομορφη ολες λιγο πολυ τα εχουμε τα θεματακια μας αλλη με τα κιλα αλλη με την φατσα αλλη με τα μαλλια σημασια εχει το τι πιστευουν οι αλλοι για εμας η εμεις για τους εαυτους μας νομιζω το δευτερο τωρα δεν μπορω το αντικιμενικα ωραιο να βγει καποιος και να πει (πως ειναι ετσι αυτη χαλια)εχουμε ματια και βλεπουμε σορρυ .τωρα για τον αλεφαντο τον γνωριζω ναι αλλα δεν εχω φτασει στο σημειο να τον μπατσισω κι ολας σορυ που στο χαλαω τζουλι μου
 

ntinos76

Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2013
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
Θα ήθελα να καταθέσω και γω την μικρή προσωπική μου εμπειρία από τις κοπέλες που έχω πάει (ενεργητικός) και να φανώ χρήσιμος σε όποιον σκέφτεται να πάει με trans.
Καταρχάς υπάρχουν κοπέλες που δεν έχουν σε τίποτα να ζηλέψουν μια οποιαδήποτε γκόμενα σε θηλυκότητα, πρόσωπο και κορμί. Ίσα ίσα που ξέρουν ακριβώς πώς να σε καβλώσουν και να σε κάνουν να περάσεις τέλεια!
έχουμε και λέμε:
1. , πολύ θηλυκό σώμα, εξαιρετικά όμορφη αλλά δυστυχώς ξεπέτα... δεν με έκανε να περάσω όμορφα τις δύο φορές που πήγα και φαινόταν να βιάζεται και γενικά να μην νοιάζεται για το τι θέλω...
2. πολύ όμορφη αλλά η απόλυτη ξεπέτα. βρεθήκαμε Καλλιθέα σε έναν άθλιο χώρο και με ξεπέταξε σε ένα 10λεπτο.
3. είναι πραγματικά η καλύτερη από αυτές που έχω βρεθεί. έχω πάει 3-4 φορές, σήμερα την τίμησα και πάλι, πολύ σωστή, όμορφη, σέβεται αυτά που θέλω και δείχνει να γουστάρει που πηγαίνει μαζί σου! μακάρι να βρω και άλλες τέτοιες

Φυσικά αυτή είναι η προσωπική μικρή μου εμπειρία και υπάρχουν γραμμένα διάφορα για τις παραπάνω κοπέλες εδώ. Για κάθε μία όμως που πηγαίνω θα γράφω να ενημερώνω...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom