Νέα

Tραβέλια με προσόντα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tzogarw
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 24K
  • Εμφανίσεις 4M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 14 άτομα (1 μέλη και 13 επισκέπτες)

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.407
Πόντοι
3.636

perseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2006
Μηνύματα
2.060
Κριτικές
7
Like
3.771
Πόντοι
736
Douleyei piso apo tis koukles... exei aggelia kai sto ts-dating san mania

Η Μάνια βγαίνει Συγγρού στο ύψος της παλιάς Ολυμπιακής Ή στο πίσω δρομάκι έχει ένα μαύρο SEAT Leon. Έχει σπίτι πίσω από το Πάντειο.
 

n.aleftantos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.969
Κριτικές
2
Like
319
Πόντοι
36

kosmikosxl

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2010
Μηνύματα
323
Like
2
Πόντοι
1

daskaloss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2012
Μηνύματα
4.845
Κριτικές
14
Like
35
Πόντοι
246
:pipa1:
Αψογη σε ολα της. πιο πολυ παθητικη. παιζει και καλο ενεργετικο . επαγγελματιας σωστη. καθαρη ανετη φιληκη  και παρα πολυ θετικη σε ολα .ελπιζω να βοηθησα
ολα καλα?
 

n.aleftantos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.969
Κριτικές
2
Like
319
Πόντοι
36
εγγυημενα καλη και το καλυτερο παιδι. γεια σου αλε
καλα εισαι ολα οκ εκει?
τι να πω ρε για την τζουλι τοσα δακρυα εχουμε χυσει ολοι για την παρτυ της και ρωταει ο τυπος αν ειναι καλη :headbang: :headbang: :headbang:
 

XMATTER

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2012
Μηνύματα
67
Like
2
Πόντοι
0
καλησπερα παιδες καλο αποκαλοκαιρο σε οσους παιχτες λοιπουν..και στους υπολοιπους που ειμαστε κολημενοι στην πολη καλες δροσερες αρπαχτες...καινουργεια προσφατη εμπειρια και ειπα να την μειραστω..η 'κοπελα' ειναι η αννα απ βικτωρια μερια...   χωρος καλος..καθαρο και περηποιημενο σπιτι..κατω απ'τη φυλης...το κοριτσι ευχαριστο ευγενεικο φιλικο....πολυ αδυνατη μετρουσα και χαιδευα τα πλευρα της...στηθος καθολου..κωλαρακι χαλαρο ψιλοπεσμενο καθος και το ιδιο στην κοιλιτσα...νομιζω το κανουν επιτειδες πολλες 'κοπελες' αυτο..δεν γυμναζουν δηλαδη αυτες τις περιοχες του σωματος τους για να μην αντροφερνουν σωματικα..την τσακπινια την ειχε αν και κρατιοτανε και λιγακι μιας και ηταν η πρωτη φορα που συναντιομασταν...στα του εργου τωρα..αφου την εγλυψα αρκετη ωρα εφτιαξε καπως η στυση της και με πηρε πρωτη σε μια σταση οπου και εχυσε..ενω συγχρονως ηταν και η πρωτη φορα που μου συνεβει..διατηρουσα στυση και εγω...οποτε στα καπακια μου βαζει και μενα προφυλακτικο..δυο γλυψιματα ισα ισα για να το δοκιμασω και αυτο..φοβομουν μη χυσω γρηγορα..και την πηρα λιγακι πισωκολλητο και μετα σε ιεραποστολικη οπου κατεθεσα....μεγεθος πεους καλο αν εχει ορεξη κανει δουλεια..γυρω στους 18-19 ποντους εν συγκρισει παντα με το δικο μου..το δωρακι στα γνωστα..50 ευρουλακια...εν κατακλειδι πιστευω τιμια επιλογη...εξαλου ειπαμε γουστα ειναι αυτα!!!!
 

n.aleftantos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.969
Κριτικές
2
Like
319
Πόντοι
36
καλησπερα παιδες καλο αποκαλοκαιρο σε οσους παιχτες λοιπουν..και στους υπολοιπους που ειμαστε κολημενοι στην πολη καλες δροσερες αρπαχτες...καινουργεια προσφατη εμπειρια και ειπα να την μειραστω..η 'κοπελα' ειναι η αννα απ βικτωρια μερια...   χωρος καλος..καθαρο και περηποιημενο σπιτι..κατω απ'τη φυλης...το κοριτσι ευχαριστο ευγενεικο φιλικο....πολυ αδυνατη μετρουσα και χαιδευα τα πλευρα της...στηθος καθολου..κωλαρακι χαλαρο ψιλοπεσμενο καθος και το ιδιο στην κοιλιτσα...νομιζω το κανουν επιτειδες πολλες 'κοπελες' αυτο..δεν γυμναζουν δηλαδη αυτες τις περιοχες του σωματος τους για να μην αντροφερνουν σωματικα..την τσακπινια την ειχε αν και κρατιοτανε και λιγακι μιας και ηταν η πρωτη φορα που συναντιομασταν...στα του εργου τωρα..αφου την εγλυψα αρκετη ωρα εφτιαξε καπως η στυση της και με πηρε πρωτη σε μια σταση οπου και εχυσε..ενω συγχρονως ηταν και η πρωτη φορα που μου συνεβει..διατηρουσα στυση και εγω...οποτε στα καπακια μου βαζει και μενα προφυλακτικο..δυο γλυψιματα ισα ισα για να το δοκιμασω και αυτο..φοβομουν μη χυσω γρηγορα..και την πηρα λιγακι πισωκολλητο και μετα σε ιεραποστολικη οπου κατεθεσα....μεγεθος πεους καλο αν εχει ορεξη κανει δουλεια..γυρω στους 18-19 ποντους εν συγκρισει παντα με το δικο μου..το δωρακι στα γνωστα..50 ευρουλακια...εν κατακλειδι πιστευω τιμια επιλογη...εξαλου ειπαμε γουστα ειναι αυτα!!!!
γραψτο σαν κριτικη γιατρε
 

geoco4

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2009
Μηνύματα
54
Κριτικές
1
Like
28
Πόντοι
0
Συναδελφοι για την κοπελια δεν βλεπω καποια κριτικη....εχει κανενασ γνωμη?


φωτογραφια ή video θα βοηθουσε.
ευχαριστω
 
Εγγρ.
3 Φεβ 2012
Μηνύματα
3.851
Κριτικές
31
Like
7.440
Πόντοι
3.886
μηφα χθες με ενα τραβελι και με γαμησε και εχει μαυρισει ο κολος μ που οφειλεται αυτο στην τριβη που ειχαμε κατα το sex.?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom