Νέα

Τραβέλια - γενική συζήτηση

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 25K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (1 μέλη και 12 επισκέπτες)

ditis13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2018
Μηνύματα
1.224
Like
3.717
Πόντοι
456
Ναι αλλά λέει τίποτα? Το κάνει καλά, από εμφάνιση? Κάνα ινφο παραπάνω αν μπορείς
 

enallaktikos

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2007
Μηνύματα
5.490
Like
280
Πόντοι
86
Ναι αλλά λέει τίποτα? Το κάνει καλά, από εμφάνιση? Κάνα ινφο παραπάνω αν μπορείς
Πετυχημένο κροσσάκι, λυσσάρικο αλλά κάπως βιαστικό. Βάζει συνεχόμενα ραντεβού οπότε δεν υπάρχει χρόνος για πολλά κόλπα και ζητάει περισσότερα για τη πάρτυ της.
 

kostas(11)

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2020
Μηνύματα
20
Like
19
Πόντοι
0

monstercock greece

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2015
Μηνύματα
406
Κριτικές
6
Like
2.113
Πόντοι
481
ξέρει κάνεις ενα τρανσακι που εχει στο δεξί μπράτσο ενα τατουάζ κατι σαν φτερό με εναν κύκλο στο κέντρο και πισο δεξιά ψηλά στην πλάτη ενα ταττου με κατι σαν βήματα απο πατημασιές γάτας??? (κατι τέτοιο)
μέτριο ανάστημα καθόλου στήθος νεαρη ομορφα ματα πρόσωπο και εναν απο τους ομορφότερους κώλους που εχω δει πότε μου..
το βλέπω καθε μερα σε παράλια μαζι με μελαχρινή φίλη αδύνατη όμορφη γεμάτη ταττου κ αυτη...οποίος μπορεί ας βοηθήσει
είπαμε nansy zaxaria στο instagram, Λάρισα νομίζω είναι, μην τη χάσεις
 

VaR22

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2016
Μηνύματα
427
Κριτικές
1
Like
1.099
Πόντοι
201
Συνάντηση μέσα στον Αύγουστο με το κορίτσι: Μιλάμε για τρανσάκι γύρω στα 25+. Ψηλή γύρω στο 1,85 (χωρίς τακούνια). Αδύνατο, με πολύ ωραίο κορμάκι. Έχει μικρό στήθος από ορμόνες και πολύ μαλακό δέρμα. Πρέπει να φοράει περούκα αν κατάλαβα καλά, και αν θυμάμαι καλά από κάτι άλλες αγγελίες που είχε με ξανθό μαλλί.
Στα του αγώνα, γενικά δεν πήρε πρωτοβουλίες είναι η αλήθεια. Βέβαια από την άλλη ότι της ζήτησα το κάναμε (όχι υπερβολές). Πίπα με προφυλακτικό. Σεξ σε 2 στάσεις. Δέχεται φιλιά
Είναι μόνο παθητική (το δηλώνει και η ίδια στο τηλέφωνο). Το εργαλείο της είναι πολύ πολύ μικρό και ΔΕΝ της σηκώνεται.
Χώρος, ένα υπόγειο στα Εξάρχεια. Ο χώρος μικρός, αλλά καθαρός. Στο σπίτι κυκλοφορεί μια συμπαθέστατη γάτα (το αναφέρω για τους αλλεργικούς ή γι' αυτούς που δε γουστάρουν τα ζώα), αλλά δεν ενόχλησε καθόλου.
Κόστος 40€, με σχετική άνεση χρόνου νομίζω.
 

openmind33

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.931
Κριτικές
37
Like
2.839
Πόντοι
1.446

bigreekguy222

Μέλος
Εγγρ.
20 Οκτ 2012
Μηνύματα
55
Like
10
Πόντοι
0
Καλησπέρα πείτε καμία ιδεα για ενεργητική τρανς από Αθήνα
 

guestwho

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2007
Μηνύματα
65
Like
37
Πόντοι
0
Καλημέρα κ από έμενα,ψάχνω δύο τρανς παθητικές η ενεργοπαθητικες με χώρο για παρτούζα με εμένα ,εγώ είμαι μόνον ενεργητικός, κάθε πρόταση κ πληροφορία δεχτή
 

Antonis zagouras

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2020
Μηνύματα
266
Like
574
Πόντοι
81
Καλημέρα κ από έμενα,ψάχνω δύο τρανς παθητικές η ενεργοπαθητικες με χώρο για παρτούζα με εμένα ,εγώ είμαι μόνον ενεργητικός, κάθε πρόταση κ πληροφορία δεχτή
Βρες πρώτα τη μία, που σου γουστάρει να πας, πάρε τηλ και πες της αν έχει κάποια που δουλεύουν μαζί και ότι άλλο θες.
 

bighooks

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2016
Μηνύματα
13
Κριτικές
3
Like
248
Πόντοι
280
Καλησπέρα παιδιά, μήπως υπάρχει κάποια πληροφορία για αυτήν εδώ;


Μου κάνει εντύπωση που δεν υπάρχει καν το προφίλ της εδώ (αν δεν κάνω λάθος), δεδομένου και του ότι πρέπει να είναι μια από τις ομορφότερες Βραζιλιάνες αυτή τη στιγμή στην Αθήνα... Την έχει δοκιμάσει κανείς;

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom