Νέα

Τραβέλια - γενική συζήτηση

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 24K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 25 άτομα (3 μέλη και 22 επισκέπτες)

parr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2012
Μηνύματα
510
Κριτικές
13
Like
15
Πόντοι
236
Πως την έκαναν έτσι στην σελίδα βρε συναγωνιστές; δε μπορώ να βγάλω άκρη... Πωωωω πάει το σαιτ... Μουφα κι αυτό σα τις περισσότερες τρανς.. Ψεύτικες και παλιές φωτογραφίες το 90%.
Λες και απευθύνονται στις αγγελίες τους σε διαφορετικό λαό που δεν έχει αντίληψη...
 

Alepou35

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2018
Μηνύματα
7
Κριτικές
1
Like
21
Πόντοι
0
Να ρωτήσω παιδιά πιάτσες για Trans στην Αθήνα που είναι (δρόμοι) αξίζουν ή καλύτερα από αγγελία? Ευχαριστώ πολύ
 

milfogamis

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2016
Μηνύματα
168
Like
254
Πόντοι
21
Τυποι,τα φωτα σας,ειναι ενα γκομενακι που εχει ψηθει για παρτουζα με τρανς.Ξερετε καμια που να γουσταρει να γαμησει γκομενα?
 

BarberPit

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Μαρ 2019
Μηνύματα
75
Κριτικές
15
Like
563
Πόντοι
290
Τυποι,τα φωτα σας,ειναι ενα γκομενακι που εχει ψηθει για παρτουζα με τρανς.Ξερετε καμια που να γουσταρει να γαμησει γκομενα?

Συναγωνιστή θα ήθελα να πω οτι είμαι ο ανθρωπός σου, γιατι το έχω εξασκίσει το συγκεκριμένο αθλημα κάποιες φορες με μία κοπέλα που βρισκόμαστε μόνο για sex, αλλα δεν ειμαι γιατι δυστυχώς έχουμε φάει κυρίως φόλες. Έχω γράψει κάποιες σχετικές κριτικές. Αν ψαχτείς λίγο θα τις βρείς.

Μέχρι στιγμής δεν έχουμε συναντήσει κάποια η οποία να καβλώνει πραγματικά και να μπορεί να γαμήσει την κοπέλα. Παρ όλο που γράφουν στο προφίλ τους οτι πάνε με ζευγάρια, δεν μπορούν να λειτουργήσουν.

Το κόστος είναι απο 200 μέχρι 300 ευρώ και βασικά τα κλαίς.

Εγω είμαι ακόμη στην αναζήτηση.

Ισως να μπορουσε η γνωστη YULI αλλα οταν επιδιώξαμε να την δουμε δεν μπορουσε.

Αν τελικά καταφέρεις και βρεις κάτι καλό - λειτουργικό, ενημέρωσε και εμένα σε παρακαλώ.
 

lycienr

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Νοε 2011
Μηνύματα
1.514
Κριτικές
37
Like
1.454
Πόντοι
1.096

milfogamis

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2016
Μηνύματα
168
Like
254
Πόντοι
21


όπου ακούς για κοκορέτσια και για γαρδούμπες, ΤΡΕΧΑ μακριά. Φιλική συμβουλή[/quote]


γιατι μωρε κανα κοκορετσι πινει το κοριτσι,που ειναι το θεμα?:glasses:
 

cvbilly

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2013
Μηνύματα
77
Like
4
Πόντοι
0
καλησπερα και δεν ξερω αν μπορει να βοηθησει καποιος .... υπαρχει μια τρανς ΡΑΝΙΑ ΚΑΡΡΑ ,ως αφεντρα bdsm κλπ .... δε ξερω αν εχει καποιος σοβαρη αποψη .... ρωταω εδω γιατι ειναι τρανς . Σας ευχαριστω εκ των προτερων
 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.716
Like
2.386
Πόντοι
456

enallaktikos

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2007
Μηνύματα
5.490
Like
280
Πόντοι
86

perseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2006
Μηνύματα
2.057
Κριτικές
7
Like
3.765
Πόντοι
736
καλησπερα μαγκες τι κανετε καλα ολα ?? μπηκα στο κανε σεξ εμαθα οτι ανανεωεται το ροστερ με τρανς μουναρος και ειμαι πολυ χαρουμενος για αυτο θα ερθει εποχη που οι ανδρες θα γινουν γυναικες και οι γυναικες ανδρες θα γινει μεγαλη μοδα καποια στιγμη τελοςσπαντον θελω τα φωτα σας τι ξερετε για αυτην ??
και για αυτην ?
]

Η δεύτερη πρέπει να είναι λιγάκι "άγρια" νομίζω !!
 

periergosbi

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2018
Μηνύματα
21
Like
4
Πόντοι
0
για αυτήν ποια είναι η γνώση σας ρε μάγκες; κάνει ενεργητικό;
 

Antonis zagouras

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2020
Μηνύματα
266
Like
574
Πόντοι
81
για αυτήν ποια είναι η γνώση σας ρε μάγκες; κάνει ενεργητικό;
Ότι βλέπεις στις φωτό. Αδύνατη με ωραίο πούτσο που σηκώνεται εύκολα.
Πολύ καλή στο παθητικό αλλά δεν ξέρω καθόλου αν είναι ενεργητική.
Για εμένα αξίζει το 50άρικο!!!
 

kostashrd

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2017
Μηνύματα
24
Like
38
Πόντοι
0
ξέρει κάνεις ενα τρανσακι που εχει στο δεξί μπράτσο ενα τατουάζ κατι σαν φτερό με εναν κύκλο στο κέντρο και πισο δεξιά ψηλά στην πλάτη ενα ταττου με κατι σαν βήματα απο πατημασιές γάτας??? (κατι τέτοιο)
μέτριο ανάστημα καθόλου στήθος νεαρη ομορφα ματα πρόσωπο και εναν απο τους ομορφότερους κώλους που εχω δει πότε μου..
το βλέπω καθε μερα σε παράλια μαζι με μελαχρινή φίλη αδύνατη όμορφη γεμάτη ταττου κ αυτη...οποίος μπορεί ας βοηθήσει
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom