Νέα

Trans Peli

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα venny
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 203
  • Εμφανίσεις 100K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

TS_Lover

Μέλος
Εγγρ.
6 Οκτ 2013
Μηνύματα
209
Like
0
Πόντοι
1
Μακριά από Ζακυνθινούς παλικάρια. Οι Άντρες ειδικά είναι πούστηδες στο σώμα και στην ψυχή.
 
Εγγρ.
3 Φεβ 2012
Μηνύματα
3.710
Κριτικές
30
Like
7.270
Πόντοι
3.886
Τη βρήκα στο  magic trans και φαίνεται πολύ ανανεωμένη και πλεον λέει οτι έχει χώρο στο χαιδαρι έχουμε καμία πρόσφατη επίσκεψη.?
 

vlakedios

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2012
Μηνύματα
16
Like
0
Πόντοι
0
Εχουμε καμια προσφατη εμπειρια με την πλεον νεφελη?
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.103
Πόντοι
606

TSAGAPI

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιαν 2016
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΛΕΜΕ ΚΑΘΟΣΑΣΤΕ Κ ΒΡΙΖΕΤΕ ΟΛΙΣΑΣ ΤΙΝ ΚΑΘΕ ΜΙΑ ΕΔΟ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΣΑΕΙΤ....ΟΡΕΑ...
ΕΧΕΤΕ ΑΝΑΡΟΤΙΘΙ ΠΟΤΕ ΑΠΟ ΕΣΑΣ ΕΔΟ ΜΕΣΑ ΟΛΙΣΑΣ ΤΙ ΑΝΤΙΜΕΤΟΠΙΖΟΥΜΕ ΚΑΘΕΜΕΡΙΝΑ ΤΟΝ ΚΑΘΕ ΒΡΟΜΙΑΡΙ Ι ΚΑΙ ΤΟΝ ΚΑΘΕ ΜΑΛΑΚΑ ΠΟΥ ΠΕΡΝΑΕΙ ΑΠΟ ΤΙΝ ΣΙΓΡΟΥ....ΟΠΙΟΣ ΕΧΙ ΤΑ ΑΡΧΙΔΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΚΟΤΣΙΑ ΑΣ ΤΟ ΔΟΚΙΜΑΣΙ ΕΣΤΟ 7 ΜΕΡΕΣ ΤΟ ΕΠΑΚΑΙΛΜΑ ΤΙΣ ΠΟΡΝΙΑΣ Κ ΜΕΤΑ ΝΑ ΜΙΛΑΤΕ ΓΙΑ ΤΙΝ ΚΑΘΕ ΜΙΑ ΟΡΕΑ.ΠΑΛΙΟ ΚΟΤΣΟΜΠΟΛΕΣ ΧΙΡΟΤΕΡΙ ΑΠΟ ΓΙΝΑΙΚΕΣ ΙΣΑΣΤΕ.... :idiot: :idiot: :idiot: :idiot: :idiot: :idiot: :idiot: :idiot: :idiot: :idiot: :idiot: :idiot: :idiot: :idiot: :idiot: :idiot: :idiot: :idiot:
 

diverr_

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2013
Μηνύματα
34
Like
2
Πόντοι
0
κροσσ, η συμπεριφορα της ειναι επιθετικη γενικως προσωπικα πηγα με τα νερα της γιατι μεχρι και την συναντηση φροντιζει με τον τροπο της να την κανει δυσκολη. οταν βρεθηκα μαζι της ειπε 2-3 κουβεντες προκλητικεσ συνεχισα να κανω την παπια και μετα χαλαρωσε , μου εδωσε την εντυπωση οτι προσπαθει να ανοιξει καυγα αλλα οταν ειδε οτι το αποφευγω να απαντησω στισ παπαριεσ που ελεγε σταματησε και εγινε φιλικη. δεν ειναι αδυνατη αλλα ουτε παχια, νταρντανα θα την ελεγα ψηλη με πλατες και ποδαρες. στα του αγωνα δεν εχω ξανασυναντηση τοση ενεργεια συνεχεια αλλαζε στασεις σαν κατσικι τα ηθελε ολα ιδρωσε απο το να κουνιεται και να αλλαζει στασεις! λαιμαργη και γενικως γουσταρε, απο αυτεσ που χαμογελανε απο ευχαριστηση οταν πηδ..ντε. και δεν βαζιοταν καθολου το αντιθετο, ειναι εν/παθ εγω ενεργητικος μονο αλλα τελειωσε μονη της. κατα τα αλλα απο περιεργεια και μονο πηγα δεν θα την επιλεξω ξανα εχει θεματα συμπεριφορας και περιμενα να δω στηθος αλλα δεν παιζει..
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.103
Πόντοι
606
κροσσ, η συμπεριφορα της ειναι επιθετικη γενικως προσωπικα πηγα με τα νερα της γιατι μεχρι και την συναντηση φροντιζει με τον τροπο της να την κανει δυσκολη. οταν βρεθηκα μαζι της ειπε 2-3 κουβεντες προκλητικεσ συνεχισα να κανω την παπια και μετα χαλαρωσε , μου εδωσε την εντυπωση οτι προσπαθει να ανοιξει καυγα αλλα οταν ειδε οτι το αποφευγω να απαντησω στισ παπαριεσ που ελεγε σταματησε και εγινε φιλικη. δεν ειναι αδυνατη αλλα ουτε παχια, νταρντανα θα την ελεγα ψηλη με πλατες και ποδαρες. στα του αγωνα δεν εχω ξανασυναντηση τοση ενεργεια συνεχεια αλλαζε στασεις σαν κατσικι τα ηθελε ολα ιδρωσε απο το να κουνιεται και να αλλαζει στασεις! λαιμαργη και γενικως γουσταρε, απο αυτεσ που χαμογελανε απο ευχαριστηση οταν πηδ..ντε. και δεν βαζιοταν καθολου το αντιθετο, ειναι εν/παθ εγω ενεργητικος μονο αλλα τελειωσε μονη της. κατα τα αλλα απο περιεργεια και μονο πηγα δεν θα την επιλεξω ξανα εχει θεματα συμπεριφορας και περιμενα να δω στηθος αλλα δεν παιζει..

είναι καλο εργαλειο κ κανει και ωραια πιπα...
 

guru_gr

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2007
Μηνύματα
152
Like
16
Πόντοι
1
κροσσ, η συμπεριφορα της ειναι επιθετικη γενικως προσωπικα πηγα με τα νερα της γιατι μεχρι και την συναντηση φροντιζει με τον τροπο της να την κανει δυσκολη. οταν βρεθηκα μαζι της ειπε 2-3 κουβεντες προκλητικεσ συνεχισα να κανω την παπια και μετα χαλαρωσε , μου εδωσε την εντυπωση οτι προσπαθει να ανοιξει καυγα αλλα οταν ειδε οτι το αποφευγω να απαντησω στισ παπαριεσ που ελεγε σταματησε και εγινε φιλικη. δεν ειναι αδυνατη αλλα ουτε παχια, νταρντανα θα την ελεγα ψηλη με πλατες και ποδαρες. στα του αγωνα δεν εχω ξανασυναντηση τοση ενεργεια συνεχεια αλλαζε στασεις σαν κατσικι τα ηθελε ολα ιδρωσε απο το να κουνιεται και να αλλαζει στασεις! λαιμαργη και γενικως γουσταρε, απο αυτεσ που χαμογελανε απο ευχαριστηση οταν πηδ..ντε. και δεν βαζιοταν καθολου το αντιθετο, ειναι εν/παθ εγω ενεργητικος μονο αλλα τελειωσε μονη της. κατα τα αλλα απο περιεργεια και μονο πηγα δεν θα την επιλεξω ξανα εχει θεματα συμπεριφορας και περιμενα να δω στηθος αλλα δεν παιζει..
σωστη περιγραφη!
 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.379
Κριτικές
2
Like
5.548
Πόντοι
2.356
κροσσ, η συμπεριφορα της ειναι επιθετικη γενικως προσωπικα πηγα με τα νερα της γιατι μεχρι και την συναντηση φροντιζει με τον τροπο της να την κανει δυσκολη. οταν βρεθηκα μαζι της ειπε 2-3 κουβεντες προκλητικεσ συνεχισα να κανω την παπια και μετα χαλαρωσε , μου εδωσε την εντυπωση οτι προσπαθει να ανοιξει καυγα αλλα οταν ειδε οτι το αποφευγω να απαντησω στισ παπαριεσ που ελεγε σταματησε και εγινε φιλικη. δεν ειναι αδυνατη αλλα ουτε παχια, νταρντανα θα την ελεγα ψηλη με πλατες και ποδαρες. στα του αγωνα δεν εχω ξανασυναντηση τοση ενεργεια συνεχεια αλλαζε στασεις σαν κατσικι τα ηθελε ολα ιδρωσε απο το να κουνιεται και να αλλαζει στασεις! λαιμαργη και γενικως γουσταρε, απο αυτεσ που χαμογελανε απο ευχαριστηση οταν πηδ..ντε. και δεν βαζιοταν καθολου το αντιθετο, ειναι εν/παθ εγω ενεργητικος μονο αλλα τελειωσε μονη της. κατα τα αλλα απο περιεργεια και μονο πηγα δεν θα την επιλεξω ξανα εχει θεματα συμπεριφορας και περιμενα να δω στηθος αλλα δεν παιζει..

Δεν θα σταθώ στα της περιγραφής/κριτικής στο κρεβάτι. Τη θυμάμαι αρκετά χρόνια πριν. Συνεχίζει να έχει την ίδια κακή συμπεριφορά. Δεν ξέρω τι φταίει. Είναι αρκετά ωραία και έχει καλό σώμα και απόδοση στο κρεβάτι. Πάντως έχει ένα θέμα συμπεριφοράς. Κατά καιρούς έχει αναφερθεί και εδώ από πολλούς συναγωνιστές. Αδιάφορη μας είναι η επίδοσή της αν δεν έχει τρόπους. Ένας - μία σωστός επαγγελματίας οφείλει πρώτα απ' όλα να σέβεται τον πελάτη. Φυσικά και ο πελάτης οφείλει να είναι σωστός, ευγενικός, καθαρός κλπ. Εκτός αν η όλη προκλητική της συμπεριφορά είναι στα πλαίσια ενός "παιχνιδιού" κάτι που δεν νομίζω.
 

panosrialas

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2015
Μηνύματα
359
Like
3
Πόντοι
1
Δεν θα σταθώ στα της περιγραφής/κριτικής στο κρεβάτι. Τη θυμάμαι αρκετά χρόνια πριν. Συνεχίζει να έχει την ίδια κακή συμπεριφορά. Δεν ξέρω τι φταίει. Είναι αρκετά ωραία και έχει καλό σώμα και απόδοση στο κρεβάτι. Πάντως έχει ένα θέμα συμπεριφοράς. Κατά καιρούς έχει αναφερθεί και εδώ από πολλούς συναγωνιστές. Αδιάφορη μας είναι η επίδοσή της αν δεν έχει τρόπους. Ένας - μία σωστός επαγγελματίας οφείλει πρώτα απ' όλα να σέβεται τον πελάτη. Φυσικά και ο πελάτης οφείλει να είναι σωστός, ευγενικός, καθαρός κλπ. Εκτός αν η όλη προκλητική της συμπεριφορά είναι στα πλαίσια ενός "παιχνιδιού" κάτι που δεν νομίζω.
επειδη ειχα αρκετες φορες αντιλογο απο παιδια του φορουμ οσο αναφορα τη σημπεριφορα της εκαστοτε.. συμφωνω μαζι σου.. πανω απο ολα η συμπεριφορα.. μας κρινουν οτι τους φερομαστε σαν ενα κοματι κρεας και μαλλον απο αμυνα αντιδρουν με επιθετικοτητα.. εκτος απο το σεξ η τη φαση μας δινουμε ενα σεβαστο ποσο για να περασουμε ομορφα και οχι να ακουσουμε τα ψυχολογικα της καθε μιας.!
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.103
Πόντοι
606
επειδη ειχα αρκετες φορες αντιλογο απο παιδια του φορουμ οσο αναφορα τη σημπεριφορα της εκαστοτε.. συμφωνω μαζι σου.. πανω απο ολα η συμπεριφορα.. μας κρινουν οτι τους φερομαστε σαν ενα κοματι κρεας και μαλλον απο αμυνα αντιδρουν με επιθετικοτητα.. εκτος απο το σεξ η τη φαση μας δινουμε ενα σεβαστο ποσο για να περασουμε ομορφα και οχι να ακουσουμε τα ψυχολογικα της καθε μιας.!


λοιπον νομιζω ότι ολοι λετε μαλακιες εδώ μεσα ....ρε σεις εγω την εχω παρει πανω από 10 φορες και ποτε δεν ειδα θεμα συμπεριφορας
 

panosrialas

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2015
Μηνύματα
359
Like
3
Πόντοι
1
λοιπον νομιζω ότι ολοι λετε μαλακιες εδώ μεσα ....ρε σεις εγω την εχω παρει πανω από 10 φορες και ποτε δεν ειδα θεμα συμπεριφορας
εγω δεν την εχω παρει καμια και το σχολιο μου ηταν γενικο :)
 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.379
Κριτικές
2
Like
5.548
Πόντοι
2.356
Βατραχομούρη έχεις τη τάση να πετάγεσαι και να γαμ** τη κουβέντα. Δεν είναι όμορφο αυτό. Αναφέρεις ότι εσύ δεν είδες να έχει κακή συμπεριφορά. Σαφώς όμως αναφέρεις μια εμπειρία καθαρά δική σου και η οποία έγκειται σε υποκειμενισμό. Καλά κάνεις. Εγώ αναφέρω κάτι εντελώς διαφορετικό: "Πολλοί συναγωνιστές κατά καιρούς έχουν αναφέρει προβλήματα στη συμπεριφορά της." - Κανένας δεν είπε ότι είναι άσχημη, ή ότι δεν είναι σέξυ ή κάτι τέτοιο ή οτι δεν κάνει καλές πίπες πχ. Αυτό που εντοπίζω εγώ είναι ένας περίεργος, επιθετικός και άστατος χαρακτήρας. Μπορεί να σε βρίσει χωρίς λόγο πχ. Ένας εδώ είχε αναφέρει ότι την είχε γνωρίσει από κοντά, την έκανε add στο facebook και εκείνη χωρίς απολύτως κανένα λόγο του έγραψε βρισιές στον τοίχο του...Αυτό και μόνο σου φτάνει για να σχηματίζεις μια αρνητική εικόνα. Επίσης η περιγραφή που έδωσε ο παραπάνω φίλος (diverr_), δηλαδή ότι η Πέλυ ψαχνόταν για τσαμπουκά μαζί του, δείχνει κακή συμπεριφορά. Το τονίζω, δεν ξέρω αν είναι παιχνίδι όλο αυτό. Νομίζω πως όχι όμως. Εγώ όταν είμαι ευγενικός και σε σέβομαι απαιτώ το ίδιο και από σένα. Αν δεν προσπαθήσεις Άντε Γεια, δε πά να είσαι και το μοντέλο...Για μένα αλλά και για πολλούς άλλους η συμπεριφορά αυτή είναι "ντεκαυλέ" εντελώς.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom