Νέα

Trans Peli

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα venny
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 203
  • Εμφανίσεις 99K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (0 μέλη και 13 επισκέπτες)

Vagos The Pimp

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2009
Μηνύματα
1.965
Like
1
Πόντοι
16
Αδερφέ μην ξηγηθείς όμως και μπλε φακούς και πολύ έξαλο ντύσιμο γιατί μπορεί κάνας συναγωνιστής να μπερδευτεί και ν σ φέρει σε δύκολη θέση...
 

βικυυυ

Ιερόδουλη
Εγγρ.
16 Φεβ 2011
Μηνύματα
56
Like
2
edo kur  peli  mpaino  apo tis  filis  biktorias...........lepon  atakta  agoria  elate  apo syggrou  giati  to xeimona  exei  taksidi  sto  mpali  k  thelo  kasere  elate  na  ta  staksete  katalabou  ante  koritsia  sas  perimeno  o  entimatos  pelis  o  atithasos
 

sohoviz

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαρ 2009
Μηνύματα
3.449
Κριτικές
13
Like
1.429
Πόντοι
1.096
edo kur  peli  mpaino  apo tis  filis  biktorias...........lepon  atakta  agoria  elate  apo syggrou  giati  to xeimona  exei  taksidi  sto  mpali  k  thelo  kasere  elate  na  ta  staksete  katalabou  ante  koritsia  sas  perimeno  o  entimatos  pelis  o  atithasos
ρε μορο γραψε με ελλινηκα να ξερουμε τι γραφεις ...
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
edo kur  peli  mpaino  apo tis  filis  biktorias...........lepon  atakta  agoria  elate  apo syggrou  giati  to xeimona  exei  taksidi  sto  mpali  k  thelo  kasere  elate  na  ta  staksete  katalabou  ante  koritsia  sas  perimeno  o  entimatos  pelis  o  atithasos
Βικάρα είχες πεί πως ο πέλης σε ξαπαρθένιασε μετά την μετασκευή.
Και είπες επίσης πως το γουστάριζες και πολύ .
Ισχύει τελικά η έκανες πλάκα?
Για πές και τις λεπτομέρειες να γουστάρουμε βρε μωρό!  :cheesy:
 

arizale

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2012
Μηνύματα
191
Κριτικές
2
Like
39
Πόντοι
1
Βικάρα είχες πεί πως ο πέλης σε ξαπαρθένιασε μετά την μετασκευή.
Και είπες επίσης πως το γουστάριζες και πολύ .
Ισχύει τελικά η έκανες πλάκα?
Για πές και τις λεπτομέρειες να γουστάρουμε βρε μωρό!  :cheesy:

εχει παει καποιος με την πελλη να μας πει εμπειρεια .. ?
 

lycienr

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Νοε 2011
Μηνύματα
1.514
Κριτικές
37
Like
1.443
Πόντοι
1.096
κατά 90 % παθητική. Την ήξερα από χρόνια όταν είχε ένα διαμερισματάκι στον Πειραιά και τα μισά κιλά. Περούκα, αλλά δεκτικό κορίτσι. Με χαρά τελείωνες στην μάπα της. Κανένα πρόβλημα.
Τον τελευταίο καιρό έχει διαμέρισμα κοντά στην Συγγρού και βγαίνει το βράδυ στην λεωφόρο. Μεγάλωσε και κατά την άποψή μου πατσούρεψε. Μάλλον για ενεργητικούς παίχτες.
 

arizale

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2012
Μηνύματα
191
Κριτικές
2
Like
39
Πόντοι
1
κατά 90 % παθητική. Την ήξερα από χρόνια όταν είχε ένα διαμερισματάκι στον Πειραιά και τα μισά κιλά. Περούκα, αλλά δεκτικό κορίτσι. Με χαρά τελείωνες στην μάπα της. Κανένα πρόβλημα.
Τον τελευταίο καιρό έχει διαμέρισμα κοντά στην Συγγρού και βγαίνει το βράδυ στην λεωφόρο. Μεγάλωσε και κατά την άποψή μου πατσούρεψε. Μάλλον για ενεργητικούς παίχτες.

οταν λες 90% παθητικη απο που προκυπτει ? σε ρωταω γιατι οι .... συστασεις (οχι ομως εντελως ..φερεγγυες) μιλάνε για μεγαλο πεος , δυνατο κλπ
 

lycienr

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Νοε 2011
Μηνύματα
1.514
Κριτικές
37
Like
1.443
Πόντοι
1.096
αυτή είναι η εντύπωσή μου. Με εμένα ήταν πολύ θυληκό. Εργαλείο νομίζω κανονικό.
 

tsimiski51a

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2011
Μηνύματα
2.105
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
16

φίλε γενικά να ξέρεις πως θα διαβάσεις πολλές μούφες εδώ μέσα. Υπάρχουν ομαδούλες από τρανς που γράφουν και με διάφορα προφιλς εξυψώνουν η μία την άλλη.  Με τον καιρό θα ξεχωρήσεις ποιοί γράφουν αλήθειες και ποιοί μούφες.



οταν λες 90% παθητικη απο που προκυπτει ? σε ρωταω γιατι οι .... συστασεις (οχι ομως εντελως ..φερεγγυες) μιλάνε για μεγαλο πεος , δυνατο κλπ
 

makkinen

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2011
Μηνύματα
256
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
φίλε γενικά να ξέρεις πως θα διαβάσεις πολλές μούφες εδώ μέσα. Υπάρχουν ομαδούλες από τρανς που γράφουν και με διάφορα προφιλς εξυψώνουν η μία την άλλη.  Με τον καιρό θα ξεχωρήσεις ποιοί γράφουν αλήθειες και ποιοί μούφες.

:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

makkinen

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2011
Μηνύματα
256
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
φίλε γενικά να ξέρεις πως θα διαβάσεις πολλές μούφες εδώ μέσα. Υπάρχουν ομαδούλες από τρανς που γράφουν και με διάφορα προφιλς εξυψώνουν η μία την άλλη.  Με τον καιρό θα ξεχωρήσεις ποιοί γράφουν αλήθειες και ποιοί μούφες.

πες και καμιά ομάδα Βασίλη...
 

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
καυλα ο πελης ε;πως τον κοβεις;
 

Vicenzo

Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2006
Μηνύματα
67
Like
52
Πόντοι
0
Απο δυο τρεις κουβεντες που ειχαμε ανταλλαξει παλια στο ΦΣΜΠΟΥΚ εχω τη χειροτερη εντυπωση. Θρασυτατη, αγενης, ψωνακι, ουτε διευρω δεν θα της ακουμπαγα.
 

viper84x

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
306
Like
13
Πόντοι
1
Απο δυο τρεις κουβεντες που ειχαμε ανταλλαξει παλια στο ΦΣΜΠΟΥΚ εχω τη χειροτερη εντυπωση. Θρασυτατη, αγενης, ψωνακι, ουτε διευρω δεν θα της ακουμπαγα.


Απο την περιγραφη που εδωσες μαλλον την ημερα δουλευει σε καμια Δημοσια Υπηρεσια
 

VAZO34

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2011
Μηνύματα
1.321
Κριτικές
31
Like
100
Πόντοι
26
οταν λες 90% παθητικη απο που προκυπτει ? σε ρωταω γιατι οι .... συστασεις (οχι ομως εντελως ..φερεγγυες) μιλάνε για μεγαλο πεος , δυνατο κλπ
έχω κι εγώ εμπειρία μαζί της...όντως παθητική ήταν με καλό σώμα (αν και λίγα κιλά παραπάνω)..δεν βιαζόταν και φάνηκε εντάξει τυπάκι...από προσόντα μεσαία πάντως και πάρα πολύ μικρό στήθος...η γενική εικόνα όμως είναι αρκετά θηλυκή...πολύ ζουμερός κώλος.. :rockon: :rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom