Νέα

Trans Peli

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα venny
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 203
  • Εμφανίσεις 100K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.111
Πόντοι
606
Βατραχομούρη έχεις τη τάση να πετάγεσαι και να γαμ** τη κουβέντα. Δεν είναι όμορφο αυτό. Αναφέρεις ότι εσύ δεν είδες να έχει κακή συμπεριφορά. Σαφώς όμως αναφέρεις μια εμπειρία καθαρά δική σου και η οποία έγκειται σε υποκειμενισμό. Καλά κάνεις. Εγώ αναφέρω κάτι εντελώς διαφορετικό: "Πολλοί συναγωνιστές κατά καιρούς έχουν αναφέρει προβλήματα στη συμπεριφορά της." - Κανένας δεν είπε ότι είναι άσχημη, ή ότι δεν είναι σέξυ ή κάτι τέτοιο ή οτι δεν κάνει καλές πίπες πχ. Αυτό που εντοπίζω εγώ είναι ένας περίεργος, επιθετικός και άστατος χαρακτήρας. Μπορεί να σε βρίσει χωρίς λόγο πχ. Ένας εδώ είχε αναφέρει ότι την είχε γνωρίσει από κοντά, την έκανε add στο facebook και εκείνη χωρίς απολύτως κανένα λόγο του έγραψε βρισιές στον τοίχο του...Αυτό και μόνο σου φτάνει για να σχηματίζεις μια αρνητική εικόνα. Επίσης η περιγραφή που έδωσε ο παραπάνω φίλος (diverr_), δηλαδή ότι η Πέλυ ψαχνόταν για τσαμπουκά μαζί του, δείχνει κακή συμπεριφορά. Το τονίζω, δεν ξέρω αν είναι παιχνίδι όλο αυτό. Νομίζω πως όχι όμως. Εγώ όταν είμαι ευγενικός και σε σέβομαι απαιτώ το ίδιο και από σένα. Αν δεν προσπαθήσεις Άντε Γεια, δε πά να είσαι και το μοντέλο...Για μένα αλλά και για πολλούς άλλους η συμπεριφορά αυτή είναι "ντεκαυλέ" εντελώς.

μουτρο την ξερω πρυν καν βγει στη συγγρου ...
 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.716
Like
2.388
Πόντοι
456
λοιπον νομιζω ότι ολοι λετε μαλακιες εδώ μεσα ....ρε σεις εγω την εχω παρει πανω από 10 φορες και ποτε δεν ειδα θεμα συμπεριφορας
και να σου συνέβαινε θα το καταλάβαινες;
όλοι λέμε μαλακίες τελικά, εκτός από σένα....
 

niced

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.709
Κριτικές
8
Like
177
Πόντοι
16
Βατραχομούρη έχεις τη τάση να πετάγεσαι και να γαμ** τη κουβέντα. Δεν είναι όμορφο αυτό. Αναφέρεις ότι εσύ δεν είδες να έχει κακή συμπεριφορά. Σαφώς όμως αναφέρεις μια εμπειρία καθαρά δική σου και η οποία έγκειται σε υποκειμενισμό.

πιστευεις οτι οντως ειχε εμπειρια μαζι της;
δεν ειδα να αναφερει κατι που να δειχνει εστω μια υποψια συναντησης
το τι γραφει και λεει ειναι αλλο θεμα

ετσι εχω γαμησει και εγω την Μπελουτσι και ειχα βαλει τον Κασελ να μας κοιταει

κανεις σοβαρος τραβελοκυνηγος δεν παιρνει τοις μετρητοις τα του βατραχομουρη
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.111
Πόντοι
606
πιστευεις οτι οντως ειχε εμπειρια μαζι της;
δεν ειδα να αναφερει κατι που να δειχνει εστω μια υποψια συναντησης
το τι γραφει και λεει ειναι αλλο θεμα

ετσι εχω γαμησει και εγω την Μπελουτσι και ειχα βαλει τον Κασελ να μας κοιταει

κανεις σοβαρος τραβελοκυνηγος δεν παιρνει τοις μετρητοις τα του βατραχομουρη

μουτρο δεν με νιαζει αν με περνεις στα σοβαρα η όχι παρτο χαμπαρι .....καλημέρα σας
 

niced

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.709
Κριτικές
8
Like
177
Πόντοι
16
μουτρο δεν με νιαζει αν με περνεις στα σοβαρα η όχι παρτο χαμπαρι .....καλημέρα σας

και ποιος σου ειπε οτι μας νοιαζει αν σε "νιαζει" (νιαου) αν σε παιρνουμε στα σοβαρα
στα 4 ισως να σε παρουμε
 

junglejim4322

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2015
Μηνύματα
1.218
Κριτικές
1
Like
106
Πόντοι
16
δεν αξίζει τέτοιας συμπεριφοράς ο βάτραχος >:(
 

niced

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.709
Κριτικές
8
Like
177
Πόντοι
16
ααα σε μακερωσω
 

VAZO34

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2011
Μηνύματα
1.321
Κριτικές
31
Like
100
Πόντοι
26
αυτη  την Πέλυ μια φορά την έχω πάρει απο Συγγρού...πάει καιρός...έχει μικρό πουλάκι, είναι παθητική και δεν βιαζόταν θυμάμαι... αδικεί τον εαυτό της που δεν βάζει  :tits: :tits:.....γνώμη μου..
 

VAZO34

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2011
Μηνύματα
1.321
Κριτικές
31
Like
100
Πόντοι
26
την δοκίμασα και σήμερα.... από μένα παίρνει θετική ψήφο...λεπτομέρειες αύριο... :rockon: :rockon: :rockon:
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.111
Πόντοι
606

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.111
Πόντοι
606
την δοκίμασα και σήμερα.... από μένα παίρνει θετική ψήφο...λεπτομέρειες αύριο... :rockon: :rockon: :rockon:
[/quote πέρασα κ γω μια βόλτα Νόρις αλλά δεν την πετηχα ....βρήκα κάτι που εψαχνα  μερες.


30 σε σπιτι ανομαλο παιχνιδι αρκετα η κοπελα ηταν ανο τ 40 κασκαντεριλικι καργα τ μουτρο... θα περασει καιρος να τ ξανα κανω.. πληροφορείς  μονο σ πμ..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom