Νέα

Τρανς Αγάπη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα shin_
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 256
  • Εμφανίσεις 68K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Kubador26

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2007
Μηνύματα
33
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
6 σελίδες απαντήσεις και μια περιγραφή για το τι κάνει η Αγάπη δεν υπάρχει!Τσαμπα το θέμα!!
 

oldboy_13

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2009
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
κανεις δεν την εχει παρει ρε παιδια?
 

mike_aiwas

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2010
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
paidia tin exw parei tin agapi kai exete dikio se oti lete sto oti einai omorfi kauliara thiliki poly exei kwlara ktl ktl alla paidia exei mia tripa einai san mounaki opws den xreiazete na oloklirwsei kamia allagi. egw proswpika goustarw na gagamw kai na vlepw tin poutsa na kremete mazi me ta arxidia....
 

Kubador26

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2007
Μηνύματα
33
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Απο πουτσα τι λεει το μωρο?Αναφερει στο dating μεγαλα προσοντα. Ειναι αληθεια?
 

boubounas

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2007
Μηνύματα
291
Like
8
Πόντοι
1
σημερα λεω να κατεβω συγγρου και να περασω "κουκλες",μου προτεινετε τιποτα??ρωταω για καποια βοηθεια ετσι??
 

has

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2010
Μηνύματα
96
Like
0
Πόντοι
0
Την κοπελα που ειναι μαζι της, την εχει δοκιμασει κανεις? Εχει προφιλ σε διαφορα site. Αν θυμαμαι καλα ζηταει 60 € (η κοπελα μονη της)
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
72
Πόντοι
1.886

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
Ρε σεις!!!

αυτές είναι τρανσ???

δεν νομίζω...  :booty:

Χαχαχα!!!
Ντούο καυλες δηλώνουν πάραυτα!!!!!    :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:



Απο πουτσα τι λεει το μωρο?Αναφερει στο dating μεγαλα προσοντα. Ειναι αληθεια?

:think: Λές να πρόκειται για την τρανς Αραπη???  :tooth:
 

boubounas

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2007
Μηνύματα
291
Like
8
Πόντοι
1
Να δωσω ,κατ αρχας τα χερετισματα μου στον farkeli ,επειδη νομιζω οτι ειμαστε της ιδιας σειρας και ηλικακα,αλλα και εμπειρικα σε αυτες τις καταστασεις.Σε οτι αφορα τις δυο (τρανς αγαπη και γυναικα που τα κανει ολα),θα σας αναφερω οτι δεν κανουν τιποτε αλλο απο το να δημιουργουν συνδυασμους περιεργους με οφελος περισσοτερους πελατες.Φευγω απο αυτες τι δυο και γενικευω το θεμα!Εμεις οι πελατες,δινουμε τα ωραια μας λεφτα προκειμενου να ικανοποιησουμε τις φαντασιωσεις μας.Παιδια αλλο το βιντεο και αλλο η παραγματικοτητα.Για να ικανοποιηθεις πρεπει να εισαι πολυ τυχερος!!Στις περισσοτερες των περιπτωσεων τρωμε φασολαδα!!Γι αυτες λογικο!!Για εμας ομως που νομιζουμε οτι θα ικανοποιηθουμε και τελικα δεν γινεται τσαμπα κοπος!!λεμε τα πραγματα με το ονομα τους!!Υπαρχουν εξαιρεσεις που αμα μου ζητηθει θα τις πω,να ειστε σιγουροι(με την εμπειρια μου παντα)!!Διαφημηση ανευ λογου δεν κανω!!Αυτο που τονιζω ειναι μεγαλη προσοχη και τυχη!!Ευχαριστω!!
 

Kubador26

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2007
Μηνύματα
33
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Εφαγες "φολα" με την Αγάπη και το λες αυτο? Εμενα μου φαινεται παντως πολύ καλή εμφανισιακά. Ξερει κανεις πως είναι απο στύση?Καμια εμπειρία ρε παιδιά με την συγκεκριμένη δεν εχει κανεις?Μη φαμε και εμεις φολα!!!
 

boubounas

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2007
Μηνύματα
291
Like
8
Πόντοι
1
επειδη ,ισως δεν ξερεις να διαβαζεις ελληνικα,θα σου πω λοιπον οτι δεν αναφερθηκα συγκεκριμενα στην τρανς αγαπη η σε οποιαδηποτε!!Δεν μου επιτρεπεται να μπαινω σε προσωπικους χαρακτηρισμους!!οι κοπελες κανουν την δουλεια τους με οποιον τροπο εκεινες νομιζουν καλυτερα!!Το θεμα ειναι εμεις τι κανουμε?Αυτο ανέλυσα πριν,αλλα ειναι μαλλον δυσκολο να το καταλαβεις φιλε μου καλε!!Αυτοι βεβαια που εχουν μπει σε τετοιες διαδικασιες καταλαβαινουν τι λεω και τελος την συγκεκριμενη (αγαπη) δεν την εχω δει ποτε και δεν τη γνωριζω!!!
Εφαγες "φολα" με την Αγάπη και το λες αυτο? Εμενα μου φαινεται παντως πολύ καλή εμφανισιακά. Ξερει κανεις πως είναι απο στύση?Καμια εμπειρία ρε παιδιά με την συγκεκριμένη δεν εχει κανεις?Μη φαμε και εμεις φολα!!!
 

boubounas

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2007
Μηνύματα
291
Like
8
Πόντοι
1
Με ρωτησε καποιος φιλος, με μηνυμα προσωπικο, κατι!!Εαν θελει ας μου ξαναστειλει και θα του πω τι πρεπει να κανει, κατα τη γνωμη μου!!Απο λαθος εσβησα το μηνυμα του και δεν ξερω πως θα τον βρω!!!Ευχαριστω!!
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
Να δωσω ,κατ αρχας τα χερετισματα μου στον farkeli ,επειδη νομιζω οτι ειμαστε της ιδιας σειρας και ηλικακα,αλλα και εμπειρικα σε αυτες τις καταστασεις.Σε οτι αφορα τις δυο (τρανς αγαπη και γυναικα που τα κανει ολα),θα σας αναφερω οτι δεν κανουν τιποτε αλλο απο το να δημιουργουν συνδυασμους περιεργους με οφελος περισσοτερους πελατες.Φευγω απο αυτες τι δυο και γενικευω το θεμα!Εμεις οι πελατες,δινουμε τα ωραια μας λεφτα προκειμενου να ικανοποιησουμε τις φαντασιωσεις μας.Παιδια αλλο το βιντεο και αλλο η παραγματικοτητα.Για να ικανοποιηθεις πρεπει να εισαι πολυ τυχερος!!Στις περισσοτερες των περιπτωσεων τρωμε φασολαδα!!Γι αυτες λογικο!!Για εμας ομως που νομιζουμε οτι θα ικανοποιηθουμε και τελικα δεν γινεται τσαμπα κοπος!!λεμε τα πραγματα με το ονομα τους!!Υπαρχουν εξαιρεσεις που αμα μου ζητηθει θα τις πω,να ειστε σιγουροι(με την εμπειρια μου παντα)!!Διαφημηση ανευ λογου δεν κανω!!Αυτο που τονιζω ειναι μεγαλη προσοχη και τυχη!!Ευχαριστω!!

Μπράβο βρε φίλε!!!
Κατα τη γνώμη μου απ τις τιμιότερες προτάσεις της αγοράς είναι και η Λίλα,
Τουλάχιστον σε αυτή δεν θα κλαίει κανείς τα λεφτά του!!!
 

Kubador26

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2007
Μηνύματα
33
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0

Δηλαδη σε ολοκληρο το site δεν υπαρχει ουτε ενας που να την εχει παρει? Δε γινονται αυτα ρε παιδια....

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom