Νέα

Τρανς Αγάπη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα shin_
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 256
  • Εμφανίσεις 68K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

David

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2007
Μηνύματα
780
Κριτικές
3
Like
102
Πόντοι
6
Καλά ρε Αγάπη πότε μπήκες? Είσαι Θ-Ε-Α λέμε μπράβο ρε συ, υποκλίνομαι...
 

boubounas

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2007
Μηνύματα
291
Like
8
Πόντοι
1
θεα ειναι σιγουρα,εαν την ωρα που βρισκεσαι μαζι της ειναι καυτη ειναι το ερωτημα!!γιατι αν ειναι καυτη και καυλιαρα τοτε κανεις ανετα τα παντα μαζι της,ειναι καυτη ομως?
 

David

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2007
Μηνύματα
780
Κριτικές
3
Like
102
Πόντοι
6
θεα ειναι σιγουρα,εαν την ωρα που βρισκεσαι μαζι της ειναι καυτη ειναι το ερωτημα!!γιατι αν ειναι καυτη και καυλιαρα τοτε κανεις ανετα τα παντα μαζι της,ειναι καυτη ομως?

Κατά τη γνώμη μου, οι τρανς που είναι όμορφες αντικειμενικά είναι καυτές μόνο με όποιον θέλουν (με όποιον γουστάρουν και τους βγάζει κάτι),κάτι το οποίο βρίσκω απόλυτα λογικό. Σε όλα αυτά παίζει βέβαια και το σενάριο "Εγώ είμαι, η Θεά και μετά από μένα το χάος", οπότε με βάση αυτή τη λογική 9/10 κούκλες τρανς είναι ψυχρές, απαθείς, βιαστικές και βαρετές για τον μέσο πελάτη. Και το χειρότερο, ενώ θα μπορούσαν να πλουτίσουν, τα φράγκα που βγάζουν είναι λίγα και μετά τα 30 τρέχουν και δεν φτάνουν. Στην κατηγορία αυτή παίζει βέβαια και η κούκλα τρανς που τουλάχιστον ξέρει τι θέλει από τη ζωή της και λέει "Θα δώσω τον κώλο μου σε πολύ κόσμο μέχρι τα 30, θα πηδήξω πολύ περισσότερους και μετά τα 30, αφού θα έχω μαζέψει φράγκα για 3-4 σπίτια, θα πηδιέμαι με όποιον μου καυλώσει".

Τώρα όσον αφορά τις τρανς τύπου με φωνάζουν στο δρόμο οι ταρίφες τραβέλι, δεν έχω βυζί, φοράω περούκα, έχω μεγάλη μύτη και χέρια κωπηλάτη, είναι πολύ λογικό να είναι πιο καυτές στο σεξ και μάλιστα με περισσότερους άντρες (κάθε είδους), εάν όχι με όλους τους πελάτες. Και αυτό πάλι είναι απόλυτα φυσιολογικό, γιατί γουστάρουν να βγάλουν γούστα με πολύ παραπάνω άντρες απ' ότι οι αντικειμενικά ωραίες.

Έτσι είναι γενικότερα η ζωή φίλε μου. 
 

David

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2007
Μηνύματα
780
Κριτικές
3
Like
102
Πόντοι
6
Πάντως η Αγάπη το καυτή και το καυλιάρα το δηλώνει μέσα από το προφίλ της στο ts-dating, κάνοντας λόγο για ανώμαλα κορίτσια...
Άντε ρε μάγκες κανένας δεν έχει πάει μαζί της να μας δώσει μια κριτική?? 14 μέλη βλέπουν αυτή τη σελίδα λέμε...
 

David

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2007
Μηνύματα
780
Κριτικές
3
Like
102
Πόντοι
6
Πες τα μόνη σου ρε Αγάπη.
Είμαστε ντροπαλά αγόρια! :dancing:
 

foxxx

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.444
Κριτικές
8
Like
112
Πόντοι
16
kαλησπερα σε ενα ομορφο μωρο καλησπερα αγαπη!!
 

DANAHTRANS

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.983
Like
6
Πόντοι
66
το "ορισαις" θελει ω ...
¨ωρεισαις" ειναι το σωστο...
τα υπολοιπα σωστα τα εχεις παντως
Tουλαχιστον βρηκα μια Συναδελφο ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ... να κανουμε μαζη τα λαθοι μας ειχα βαρεθη εδω μεσα να με διορθωνουν... Αγαποι μιν δινης σημασια οι παιρισοταιρει εδο ινε Προυταλ
 

xpapad

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
33
Like
3
Πόντοι
1.240
Καλος την Αγαπι... Τι εγοινε Αγαπει τι κανις??? Καλως ορισαις...
μου φεναιται ωταν πειγεναμαι στο δειμοτικω εγο ιχα το μιαλω μου στα μουνια κε εσι στα καβλια κε δεν μαθαμαι ωρθωγραφια.... :2funny: :2funny: :2funny:
 

DANAHTRANS

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.983
Like
6
Πόντοι
66
μου φεναιται ωταν πειγεναμαι στο δειμοτικω εγο ιχα το μιαλω μου στα μουνια κε εσι στα καβλια κε δεν μαθαμαι ωρθωγραφια.... :2funny: :2funny: :2funny:
Και οχι μονο εγο και εσει... κε αλως κωσμως...  Αιφτιχος δειλαδη
 

DANAHTRANS

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.983
Like
6
Πόντοι
66
Αυτη η κουλτουρα σας....  ΕΔΟ  μου καθωταναι....  Γιασου βρε Αγαπι
 

DANAHTRANS

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.983
Like
6
Πόντοι
66
Το κακω ξεκιναοι απω το δασκαλο  οιταν γερως κακωμουτσουνως και δεν παρακωλουθουσαμε εγο κε ι Αγαπει... Μας εβαζε και κολοδαχτειλακι και ο σιμαθητις δειπλα μας που μιαλο για τα ι κε τα ο
 

Επισκέπτης
Κατά τη γνώμη μου, οι τρανς που είναι όμορφες αντικειμενικά είναι καυτές μόνο με όποιον θέλουν (με όποιον γουστάρουν και τους βγάζει κάτι),κάτι το οποίο βρίσκω απόλυτα λογικό. Σε όλα αυτά παίζει βέβαια και το σενάριο "Εγώ είμαι, η Θεά και μετά από μένα το χάος", οπότε με βάση αυτή τη λογική 9/10 κούκλες τρανς είναι ψυχρές, απαθείς, βιαστικές και βαρετές για τον μέσο πελάτη. Και το χειρότερο, ενώ θα μπορούσαν να πλουτίσουν, τα φράγκα που βγάζουν είναι λίγα και μετά τα 30 τρέχουν και δεν φτάνουν. Στην κατηγορία αυτή παίζει βέβαια και η κούκλα τρανς που τουλάχιστον ξέρει τι θέλει από τη ζωή της και λέει "Θα δώσω τον κώλο μου σε πολύ κόσμο μέχρι τα 30, θα πηδήξω πολύ περισσότερους και μετά τα 30, αφού θα έχω μαζέψει φράγκα για 3-4 σπίτια, θα πηδιέμαι με όποιον μου καυλώσει".

Τώρα όσον αφορά τις τρανς τύπου με φωνάζουν στο δρόμο οι ταρίφες τραβέλι, δεν έχω βυζί, φοράω περούκα, έχω μεγάλη μύτη και χέρια κωπηλάτη, είναι πολύ λογικό να είναι πιο καυτές στο σεξ και μάλιστα με περισσότερους άντρες (κάθε είδους), εάν όχι με όλους τους πελάτες. Και αυτό πάλι είναι απόλυτα φυσιολογικό, γιατί γουστάρουν να βγάλουν γούστα με πολύ παραπάνω άντρες απ' ότι οι αντικειμενικά ωραίες.

Έτσι είναι γενικότερα η ζωή φίλε μου. 
εισαι πολι σοστοσ..!!!
ασ βαλουμε και το κερασακι στι τουρτα ομοσ...!
οι μουναρεσ τρανσ που κικλοφορουνε στι πιατσα εχουν γινι πλεον χιροτερεσ και απο ελεινιδεσ!
τελικα σε αυτι τι χορα κεγονται ολα!
 

David

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2007
Μηνύματα
780
Κριτικές
3
Like
102
Πόντοι
6
Μεγάλη κουβέντα ανοίγουμε φίλος..
 

Επισκέπτης
Μεγάλη κουβέντα ανοίγουμε φίλος..
χαχα!!!αστιν για αλο θρεντ ;) ;) ;) ;) ;) ;)
οι μονοι παντοσ που δεν εχουν γινι ελεινιδεσ εινια τα δροσερα αγορια!
δεν εχουν τα κομπλεξ τον ελεινιδον !!!
αν ιμαστν δροσεροι σε αυτοι τι χορα θα πιτσιλαγαμε καθε μερα και διαφορετικι βαλβιδουλα!!
τελικα μιποσ να γινουμε δροσεροι??? :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P
 

David

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2007
Μηνύματα
780
Κριτικές
3
Like
102
Πόντοι
6
αχαχαχαχα!!! πες το ψέματα ρε πιτσιλιστή!!

Άντε Αγάπη σε περιμένουμε...
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
εισαι πολι σοστοσ..!!!
ασ βαλουμε και το κερασακι στι τουρτα ομοσ...!
οι μουναρεσ τρανσ που κικλοφορουνε στι πιατσα εχουν γινι πλεον χιροτερεσ και απο ελεινιδεσ!
τελικα σε αυτι τι χορα κεγονται ολα!
Δηλαδή μέγιστε "απέξω κούκλες και μέσα πανούκλες"
 

dimline

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2009
Μηνύματα
643
Κριτικές
4
Like
4
Πόντοι
6
χαχα!!!αστιν για αλο θρεντ ;) ;) ;) ;) ;) ;)
οι μονοι παντοσ που δεν εχουν γινι ελεινιδεσ εινια τα δροσερα αγορια!
δεν εχουν τα κομπλεξ τον ελεινιδον !!!
αν ιμαστν δροσεροι σε αυτοι τι χορα θα πιτσιλαγαμε καθε μερα και διαφορετικι βαλβιδουλα!!
τελικα μιποσ να γινουμε δροσεροι??? :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P

Ιποστιρίζουμε κάθε καλί ψυχί που τιμά αφτό που κάνι...μάλιστα όταν ίνε ξεχοριστί ακόμα περισσότερο... :rolleyes: :cheesy:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom