Νέα

Τρανς Αγάπη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα shin_
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 256
  • Εμφανίσεις 68K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

foxxx

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.444
Κριτικές
8
Like
112
Πόντοι
16
μαλλον παιδες εαν στανατησεις το βιντεακι την στιγμη που ψιλοφαινεται το προσωπο της και κοιταξεις προσεκτικα μοιαζει με την αγαπη.....ναι φιλε τ4444 αυτη ειναι που ηταν στην στεφανιδου θυμαμαι ειχα δει την εκπομπη αλλα νομιζω ηταν μαυρομαλλα τοτε.....παντως ειναι γαματη!!!!!!
 

xistis

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.243
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
1.240
αυτη ειναι που εβγαινε στις αρχες μετα τη παντειο με ενα peugeot 206 ασημι ;
 

xpapad

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
33
Like
3
Πόντοι
1.240
ειχε εμφανιστει ακι στην στεφανιδου,που μιλουσε με τον πατερα της...θυμαστε?
επισης σε ενα βιντεο που τραβηξαν μπατσοι σε ενα τμημα..
αυτοι με τους μπατσους ειναι... αν παρατηρησετε στην τριτη φωτο της φαινεται το τατου στη δεξια μερια της κοιλιακης της χωρας... το ιδιο τατου διαφενεται και στο βιντεο με τους μπατσους, αντε παλι λυση εδωσα...
 

David

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2007
Μηνύματα
780
Κριτικές
3
Like
102
Πόντοι
6
αυτοι με τους μπατσους ειναι... αν παρατηρησετε στην τριτη φωτο της φαινεται το τατου στη δεξια μερια της κοιλιακης της χωρας... το ιδιο τατου διαφενεται και στο βιντεο με τους μπατσους, αντε παλι λυση εδωσα...

EΙΣΑΙ  ΘΕΟΣ  αγόρι μου!! Αυτή είναι μπράβο ρε φίλος...
 

Επισκέπτης
μιν αυνανιζεστε! :P :P :P :P :P :P
μαλακιεσ σβιστικαν! :P :P :P :P :P :P :P
 

bullet73

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
428
Like
29
Πόντοι
1
για σου ρε πιτσι τιμορεεεεεεε
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
Pitsilisth σβήσε και αυτό το μήνυμα τότε, καθότι παραπέμπει στο "θέμα"
Συμφωνώ απόλυτα. Αν και όπως καταλαβαίνεις δεν ήθελα να θίξω το άτομο ίσα ίσα το αντίθετο.
Παρεπιμπτόντως φίλε David βλέπω σου έχει κάνει κλίκ η Αγάπη, ωραία δείχνει και καλά κάνεις!
Μάλλον σου έλαχε ο κλήρος με την πρώτη ευκαιρία να δοκιμάσεις της υπηρεσίες της  :fuck1: και σαν αξιόπιστο άτομο που σε θεωρώ, να κάνεις και εδώ μια περιγραφή προς γνώση και των υπολόιπων. :cheesy:
 

dimline

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2009
Μηνύματα
643
Κριτικές
4
Like
4
Πόντοι
6
Ας ελπίσουμε να έιναι τώρα μια χαρά ώστε να προσφέρει την αγάπη της απλόχερα! ;)
Ποιος θα μας κάνει την τιμή να μας ενημερώσει με μια φρέσκια εμπειρία? :rolleyes:
 

George Cumalot

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2006
Μηνύματα
723
Κριτικές
8
Like
219
Πόντοι
6
Καλημέρα στο σούπερ μωρό! (Γράφε στα ελληνικά γιατί απαγορεύεται.)
 

agapi_transexoual

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2010
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
οπιος εχει αφιβολοις  σε κατι μπορο να τους της λισο....
 

boubounas

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2007
Μηνύματα
291
Like
8
Πόντοι
1
αγαπη εχω εγω αμφιβολιες!!εαν θελεις δωσε ενα στιγμα σου ,δηλ.που σε βρισκουμε,υπηρεσιες κ.λ.π γιατι εγω την ψωνισα κιολας μαζι σου!!!!εισαι μικροσκοπικη και αυτο με εξιταρει αγαπη
 

David

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2007
Μηνύματα
780
Κριτικές
3
Like
102
Πόντοι
6
Συμφωνώ απόλυτα. Αν και όπως καταλαβαίνεις δεν ήθελα να θίξω το άτομο ίσα ίσα το αντίθετο.
Παρεπιμπτόντως φίλε David βλέπω σου έχει κάνει κλίκ η Αγάπη, ωραία δείχνει και καλά κάνεις!
Μάλλον σου έλαχε ο κλήρος με την πρώτη ευκαιρία να δοκιμάσεις της υπηρεσίες της  :fuck1: και σαν αξιόπιστο άτομο που σε θεωρώ, να κάνεις και εδώ μια περιγραφή προς γνώση και των υπολόιπων. :cheesy:

Απλά ρε συ φίλος δεν μαρέσουν καθόλου τα ξεκατινιάσματα, οι ζήλιες και τα μαχαιρώματα δήθεν από φίλες τρανς προς άλλες. Τοχουν αυτό οι περισσότερες και μεκνευρίζουν του πούστη.
Αν μου έρθει στην Θεσσαλονίκη, 1000/1000 πάω μαζί της, είναι σούπερ ts και απωθημένο τρελό. Όταν την είχα δει στο youtube τα χα παίξει λέμε!! Και να τη τώρα στο ts-dating!
 

Stories

Νέο!

Stories

Δεν υπάρχει καμία ιστορία αυτή τη στιγμή. Δημιούργησε μία! (click + στο avatar).
Top Bottom