Νέα

Το στέκι της Άννας

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alex.micro
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 68
  • Εμφανίσεις 19K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

kavliaris

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.282
Κριτικές
11
Like
276
Πόντοι
1.520
Ναι αυτο μπορουμε να το οργανωσουμε και αν γουσταρετε μπορω να κανονισω ενα παρτακι μονο για παρτι μας....ας επιληφθουν οι αρμοδιοι και το συζηταμε....ειμαι πολυ παλιος σε αυτο το μαγαζι και ξερω τους παντες και τα παντα.....γιαυτο....μην περιμενετε και πολλα πολλα απο τα κοριτσια και ειδικα απο την αννα....μπορει να ειναι πολυ κοινωνικη και πολυ καλη στην παρεα αλλα μεχρι εκει.υπαρχει βεβαια και η περιπτωση που εχουν βγαλει πολλοι γκομενα εκει.αλλα μεσα στο μαγαζι....παρεουλα και ποτακι
Αμα ειναι πριβε το παρτυ και χρειαζεστε πορτιερη να μου πειτε κι εμενα
 
Εγγρ.
29 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.363
Like
279
Πόντοι
36
τυπε δεν ειρωνευομαι, ειπε καθισε διωρο, παρεα δεν ειχε, γκομενα ελευθερη δεν ειχε, τα ποτα ειναι μουφα σε τετοια μαγαζια, λογικο να ρωταω
μπορει αυριο να ειμαι στην θεση του δλδ, ας εχω μια ιδεα
 

Digweed

Μέγας
Εγγρ.
26 Ιουν 2016
Μηνύματα
6.036
Κριτικές
1
Like
16.293
Πόντοι
3.836
Ένα δίκιο το'χεις-εγώ τον φαντάζομαι να'χει πάρει μαζί του καμμιά εφημερίδα στοιχήματος και μέσα στο μπαροσκόταδο να μελετάει προγνωστικά αγώνων  :grin:
 

giorgosmercurio

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2017
Μηνύματα
223
Like
0
Πόντοι
1
Θέλω τη γνώμη σας για Λιλα
 

Συνημμένα

  • Lila (20).JPG
    Lila (20).JPG
    60,9 KB · Εμφανίσεις: 129
Εγγρ.
29 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.363
Like
279
Πόντοι
36
να δίκιο το'χεις-εγώ τον φαντάζομαι να'χει πάρει μαζί του καμμιά εφημερίδα στοιχήματος και μέσα στο μπαροσκόταδο να μελετάει προγνωστικά αγώνων  
XAXAXA

θα ελεγα οτι σε παω ΑΛΛΑ ντροπη σου να κακολογησεις την δεσποινιδα Ελενα, οχι μυγα δεν εχει πειραξει, οχι απλώς ειναι περιπτωση ΓΥΝΑΙΚΑΣ ΚΑΙ ΑΝΘΡΩΠΟΥ αλλα μαζι με Mindreader, manasou, Giasou και ΛΙΛΑ* ειναι ετη φωτος σαν περσονες μπροστα απο οτιδηποτε αλλο

*ο λιλας το εκαψε μονος του οκ και το παιχνιδακι με την ιακωβοπαρεα εχει σιγουρα χαβαλε, αλλα δεν παυει να ειναι απο τους ελαχιστους με ειρμο σκεψης και συγκροτημενες αποψεις και ας ειναι ταυτοχρονα μια πουσταρα του κερατα

εντιτ: πανω που εγραφα αυτο το οφτοπικ, ειδα οτι ο αλλος ρωταει για λιλα, επισης τελειως οφτοπικ
μνησθητι μου κυριε :S
 

giorgosmercurio

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2017
Μηνύματα
223
Like
0
Πόντοι
1
Σέλφι δε παίζεσαι θεεικό σχόλιο για παρέμβασή μου :kneel: :kneel: :kneel:
 
Εγγρ.
29 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.363
Like
279
Πόντοι
36
Γιώργη εχεις μαγαρισει ολα τα νηματα ρε τυπε,μπας και σου γρασσαρει τον μεντεσε ο λίλας ρε?

τυπε βασικός νόμος της αγέλης, βλέπει 2-3 να το κάνουνε σχεδόν συνέχεια, νιώθει μόνος, θέλει να ενταχθεί σε μια παρέα και λέει αν το κάνω ακόμα πιο συχνά και "αγρια" απο αυτους, θα με κανουνε "επιτιμο" μελος τους

κακό πράγμα η μοναξιά  :hi:
 

nikos2sex

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2007
Μηνύματα
318
Κριτικές
2
Like
10
Πόντοι
1
Δλδ δεν υπάρχει διπλό ποτό; Αν την κεράσω κανονικό ποτό κ όχι νεράκι πάλι "φαιβ γιουρο"; Πόση ώρα κάθονται με κάθε κέρασμα;

Με το τσιγγέλι θα στα βγάζω; :-


Σε ρωτάω γιατί μένω 340χλμ μακριά από Αθήνα κ δεν δύναμαι να δοκιμάζω!

Το νερο παει συννεφο αλλα κοιτα και να της πεις βαλε κανονικο ποτο....που πολλες το κανουν καθωτι μπεκροκανατες....θα βαλει και παλι 5 ευρω θα χρεωσει.αν σε δει για σαλιάρη και μουνακια μπορει να χωσει και κανα δυο δεκαρικακια σε διπλα.

Αν ειναι ν ερθεις μονο γιαυτο......μην το σκευτεσαι καν να ξεκινησεις
 

spyvar

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2012
Μηνύματα
2.516
Like
163
Πόντοι
16
Το νερο παει συννεφο αλλα κοιτα και να της πεις βαλε κανονικο ποτο....που πολλες το κανουν καθωτι μπεκροκανατες....θα βαλει και παλι 5 ευρω θα χρεωσει.αν σε δει για σαλιάρη και μουνακια μπορει να χωσει και κανα δυο δεκαρικακια σε διπλα.

Αν ειναι ν ερθεις μονο γιαυτο......μην το σκευτεσαι καν να ξεκινησεις
Ευχαριστώ για τις απαντήσεις. :hi:

Α! Ποτέ δεν πηγαίνω στα κωλόμπαρα για να ακούσω την κάθε ξεκωλιάρα να μου μιλάει 

ΜΟΝΟ! Μα ποτέ! Έχω πάντα "κακό" σκοπό,είτε αυτός λέγεται άγριο μπαλαμούτι είτε

τσιμπουκογαμωκαταστάσεις,είτε τηλεφωνάκι κ βγάλσιμο εκτός καταστήματος!

Αυτά παρόλο που τα βρίσκεις άνετα κι αλλού εγώ έχω την διαστροφή του κωλόμπαρου!

Άβε...
 

zadren

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα
10.444
Κριτικές
17
Like
2.483
Πόντοι
2.756
Ευχαριστώ για τις απαντήσεις. :hi:

Α! Ποτέ δεν πηγαίνω στα κωλόμπαρα για να ακούσω την κάθε ξεκωλιάρα να μου μιλάει  

ΜΟΝΟ! Μα ποτέ! Έχω πάντα "κακό" σκοπό,είτε αυτός λέγεται άγριο μπαλαμούτι είτε

τσιμπουκογαμωκαταστάσεις,είτε τηλεφωνάκι κ βγάλσιμο εκτός καταστήματος!

Αυτά παρόλο που τα βρίσκεις άνετα κι αλλού εγώ έχω την διαστροφή του κωλόμπαρου!

Άβε...
:grin:  Σε περιμενω να με πας στα "αηδονακια"!
 

spyvar

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2012
Μηνύματα
2.516
Like
163
Πόντοι
16
:grin:  Σε περιμενω να με πας στα "αηδονακια"!
Τα " αηδονάκια" έτσι και σε βρουν μπόσικο, μετατρέπονται αίφνης σε

αετοί! Κάτσε μην καλέσω για ενισχύσεις τον μέγα μάγιστρο, που

παρόλο που δεν τον ξέρω εξ'όψεως, τον εκτιμώ απεριόριστα...

Ξέρεις εσύ για ποιον λέω. Φωτεινός παντογνώστης ο τύπος!

Όσο για τον χρόνο έλευσής μου στο "θηριοδαμαστήριό" σας,άγνωσται αι βουλαί του

μουσείου...unfortunately! :hi:
 
OP
OP
A

alex.micro

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2010
Μηνύματα
75
Like
0
Πόντοι
0
Ναι ρε τυπε, πώς πέρασε η ώρα ρωτάω, κοιτούσες τις μάπες των άλλων που καμακωνονταν; φιλικα ρωταω :) :S :hi:
ΤΟ τι κανει ο καθενασ στο μπαρ αυτο ειναι υποκειμενικο.Εγω χαζευα τα μουνια και απο οτι ειδα εχει δυο πολυ καλα τα οποια ηταν πιασμενα.ΠΕΡΑΣΜΑ μεσ στην εβδομαδα και παλι λιγοτερεσ γυναικεσ αλλα κατα περιεργο τροπο πολλλοι πυρφοροι.ολεσ πιασμενεσ,ηπια ενα ποτο στα γρηγορα και εφυγα.δεν ξερω τι γινεται αλλα εχουν πεσει πολλοι αγαπουληδεσ τελικα εκει και δεν ξερω κατα ποσο προχωρανε στο παρασυνθημα
 

Golemis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.712
Κριτικές
9
Like
1.610
Πόντοι
216
Τετοια μαγαζια ειναι μονο για χορηγους, πιρφορογερους και αλογομουρηδες να λενε τον πονο τους. Δεν καταλαβαινω την αγωνια ορισμενων καταστηματαρχων να προσπαθουν να περασουν ενα μαγαζι για κολομπαρο. Αστο καφετερια καλυτερα
 

antxris

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2009
Μηνύματα
36
Like
68
Πόντοι
0
ποταδικο είναι το μαγαζί...μη περιμένεις περισσότερα εκεί μέσα
είναι συνοικιακό μαγαζί και μαζεύει αρκετό κόσμο σχετικά, παίζει ρόλο και η χαμηλή τιμή του ποτού.
δεν έχει κάτι αξιόλογο στο ρόστερ αλλά έχει πολύ καλή συμπεριφορά και καθαρά ποτά.
όπως είπα και πριν δεν παίζει τίποτα μέσα στο μαγαζί εκτός από κουβέντα και ψιλοχουφτωματακι αλλά μπορείς να ψήσεις για έξω έχω την αίσθηση.

 

Golemis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.712
Κριτικές
9
Like
1.610
Πόντοι
216
ποταδικο είναι το μαγαζί...μη περιμένεις περισσότερα εκεί μέσα
είναι συνοικιακό μαγαζί και μαζεύει αρκετό κόσμο σχετικά, παίζει ρόλο και η χαμηλή τιμή του ποτού.
δεν έχει κάτι αξιόλογο στο ρόστερ αλλά έχει πολύ καλή συμπεριφορά και καθαρά ποτά.
όπως είπα και πριν δεν παίζει τίποτα μέσα στο μαγαζί εκτός από κουβέντα και ψιλοχουφτωματακι αλλά μπορείς να ψήσεις για έξω έχω την αίσθηση.

Φιλε ειναι ταβερνα χωρις φαγητο. Ουτε για εξω γινεται τιποτα. Μονο για καφε το απογευμα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom