Νέα

Το στέκι της Άννας

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alex.micro
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 68
  • Εμφανίσεις 19K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Sandberg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2017
Μηνύματα
25
Κριτικές
7
Like
206
Πόντοι
280
OP
OP
A

alex.micro

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2010
Μηνύματα
75
Like
0
Πόντοι
0
απο οτι φαινεται στο μαγαζι σημερα δεν θα πεφτει καρφιτσα :takethis: :takethis: :takethis:
 
OP
OP
A

alex.micro

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2010
Μηνύματα
75
Like
0
Πόντοι
0
περασμα εχθεσ το βραδυ απο το στεκι τησ αννασ κατα τισ 1 το βραδυ.μπαινοντασ στο μαγαζι εχει εναν προθαλαμο και αναβει ενα φωσ πανω απο την πορτα  :think:.στα του μαγαζιου τωρα συνοικιακο μαγαζι,ο dj ειναι αριστερα οπωσ μπαινεισ 6-7 τραπεζακια και μεγαλη μπαρα.πολλεσ γυναικεσ μεσα γυρω στισ 10 αλλα ολεσ του μαγαζιου.με δυο εξαιρεσεισ ολεσ ειναι γυρω στα 35-40.το μαγαζι ειχε κοσμο και απο οτι καταλαβα οι περισσοτεροι ειναι γνωστοι.καθαρο κονσομασιον χωρισ να ξερω αν γινεται τιποτα παραπανω και τι υπηρεσιεσ προσφερονται.δεν κερασα ποτο οποτε δεν ξερω ποσο εχει.μεχρι τισ 3 ποπυ εφυγα δεν μπηκαν γυναικεσ εκτοσ μαγαζιου.αυτα προσ το παρων σε περαιτερο εξορμηση που βθα γινει κασθημερινη για να μην υπαρχει συνωστισμοσ θα προχωρησω στο παρασυνθημα.Πηγε  κανενασ συναγωνιστησ απο εκει??ξερει κατι παραπανω????
 

Sandberg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2017
Μηνύματα
25
Κριτικές
7
Like
206
Πόντοι
280
Όλοι λέγαμε ότι θα πάμε και τελικά μόνο ο συναγωνιστής πήγε και έκανε ανίχνευση πορνοεδάφους :respect:
 
Εγγρ.
29 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.363
Like
279
Πόντοι
36
περασμα εχθεσ το βραδυ απο το στεκι τησ αννασ κατα τισ 1 το βραδυ.μπαινοντασ στο μαγαζι εχει εναν προθαλαμο και αναβει ενα φωσ πανω απο την πορτα  :think:.στα του μαγαζιου τωρα συνοικιακο μαγαζι,ο dj ειναι αριστερα οπωσ μπαινεισ 6-7 τραπεζακια και μεγαλη μπαρα.πολλεσ γυναικεσ μεσα γυρω στισ 10 αλλα ολεσ του μαγαζιου.με δυο εξαιρεσεισ ολεσ ειναι γυρω στα 35-40.το μαγαζι ειχε κοσμο και απο οτι καταλαβα οι περισσοτεροι ειναι γνωστοι.καθαρο κονσομασιον χωρισ να ξερω αν γινεται τιποτα παραπανω και τι υπηρεσιεσ προσφερονται.δεν κερασα ποτο οποτε δεν ξερω ποσο εχει.μεχρι τισ 3 ποπυ εφυγα δεν μπηκαν γυναικεσ εκτοσ μαγαζιου.αυτα προσ το παρων σε περαιτερο εξορμηση που βθα γινει κασθημερινη για να μην υπαρχει συνωστισμοσ θα προχωρησω στο παρασυνθημα.Πηγε  κανενασ συναγωνιστησ απο εκει??ξερει κατι παραπανω????

τυπε δλδ καθησες ενα διωρο χωρις να την πεσεις στις θειές του μαγαζιού και χωρις δικη σου παρεα αφου ειχες πει θα πας μονος

πώς σκατα περασε ενα διωρο; κοιταζοσουν με τον dj;  :think:
 

Sandberg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2017
Μηνύματα
25
Κριτικές
7
Like
206
Πόντοι
280
OP
OP
A

alex.micro

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2010
Μηνύματα
75
Like
0
Πόντοι
0
τυπε ακου ΟΛΕΣ οι γκομενεσ ηταν πιασμενεσ εκτοσ απο τισ δυο μπαργουμαν που ηταν σαυρεσ και την τσεκαδορισα η οποια εσκασε μυτη αργουτσικα και εφτιαξε καφε να πιει,και το λεω αυτο γιατι καθομουν απεναντι και την εβλεπα,οχι οτι ηταν κατι το εξαιρετικο αλλα δεν ηθελα με την πρωτη να κερασω την υποτιθεμενη αφεντικινα.απο οτι καταλαβα τα πελατακια εκει ειναι  ΑΙΜΟΔΟΤΕΣ οποτε το ενα ξενθο ημιγυμνο μουνι που γουσταρα και μια αλλη ηταν καβατζωμενεσ μεχρι την ωρα που εφυγα.σε επομενη καταδρομικη θα μαθω νεοτερα αν και νομιζω οτι το μαγαζι δεν ενδυκνεται για παρασκευοσαββατο.
 

nikos2sex

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2007
Μηνύματα
318
Κριτικές
2
Like
10
Πόντοι
1
η αννα ειναι τσεκαδορισα τα εχει με τον πορτιερη
κουμαντο κανει μια λεσβια πεθερα απο γκυζη μερια αλλα εχει δικτυωθει στα κυκλωματα και ερχονται πελατες απο καλες γειτονιες

ακριβο περιπου 8με δεκα το ποτο

που τα είδες όλα αυτά ρε πατριώτη? γιατι εγώ τόσα χρόνια εκεί....ούτε τσεκαδόρισα εχω δεί αλλά ούτε και πορτιέρη....
λοιπόν για να μαθαίνουν οι καινούριοι...
η άννα είναι το αφεντικό και είναι πολλά χρόνια στα μαγαζιά του περιστερίου. εχει οικογένεια και δεν τα εχει με κανεναν πορτιερη

το μαγαζί είναι πολυ φιλικο με πολυ ωραια κορίτσια. μπορεις να πας να πιεις τα ποτακια σου και να κερασεις και κανεισ παιχνιδι με τα κοριτσια. δεν ειναι κλασικο κωλομπαρο. αλλα αν γουσταρει η γκομενα κανεις και π[αιχνιδι εκτος μαγαζιου παντα.

τα ποτα ανδικα γυναικεια στα 5 €
special 7 اη 8€

κυριλάτος κόσμος λεφτάδες και γυναίκες κυρίως απο αλβανια

Καλά..... να περασετε
 

nikos2sex

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2007
Μηνύματα
318
Κριτικές
2
Like
10
Πόντοι
1
τυπε ακου ΟΛΕΣ οι γκομενεσ ηταν πιασμενεσ εκτοσ απο τισ δυο μπαργουμαν που ηταν σαυρεσ και την τσεκαδορισα η οποια εσκασε μυτη αργουτσικα και εφτιαξε καφε να πιει,και το λεω αυτο γιατι καθομουν απεναντι και την εβλεπα,οχι οτι ηταν κατι το εξαιρετικο αλλα δεν ηθελα με την πρωτη να κερασω την υποτιθεμενη αφεντικινα.απο οτι καταλαβα τα πελατακια εκει ειναι  ΑΙΜΟΔΟΤΕΣ οποτε το ενα ξενθο ημιγυμνο μουνι που γουσταρα και μια αλλη ηταν καβατζωμενεσ μεχρι την ωρα που εφυγα.σε επομενη καταδρομικη θα μαθω νεοτερα αν και νομιζω οτι το μαγαζι δεν ενδυκνεται για παρασκευοσαββατο.


παρασκευη σαββατο γινεται πανικος καλυτερα κυριακη δευτερα τριτη και πιο καλα μετα τις 2 3
 
OP
OP
A

alex.micro

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2010
Μηνύματα
75
Like
0
Πόντοι
0
τελικα τι συμβαινει στο μαγαζι ρε παιδια?μπορει καποιοσ να μασ πει απο πρωτο χερι?καποιοσ που εχει παει και ξερει???.απο την παραμονη μου το σαββατο αυτο που εχω να πω ειναι οτι μην περιμενεται να δειτε ξεμπαρκεσ γκομενεσ εκει.αν παιχτει κατι αυτο θα ειναι με τα μουνια εκει αναλογωσ τα προσοντα(λεφτα,ομιλια κτλ)του καθενα :erection:
 
OP
OP
A

alex.micro

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2010
Μηνύματα
75
Like
0
Πόντοι
0
που τα είδες όλα αυτά ρε πατριώτη? γιατι εγώ τόσα χρόνια εκεί....ούτε τσεκαδόρισα εχω δεί αλλά ούτε και πορτιέρη....
λοιπόν για να μαθαίνουν οι καινούριοι...
η άννα είναι το αφεντικό και είναι πολλά χρόνια στα μαγαζιά του περιστερίου. εχει οικογένεια και δεν τα εχει με κανεναν πορτιερη

το μαγαζί είναι πολυ φιλικο με πολυ ωραια κορίτσια. μπορεις να πας να πιεις τα ποτακια σου και να κερασεις και κανεισ παιχνιδι με τα κοριτσια. δεν ειναι κλασικο κωλομπαρο. αλλα αν γουσταρει η γκομενα κανεις και π[αιχνιδι εκτος μαγαζιου παντα.

τα ποτα ανδικα γυναικεια στα 5 €
special 7 اη 8€

κυριλάτος κόσμος λεφτάδες και γυναίκες κυρίως απο αλβανια

Καλά..... να περασετε
     η Αννα παιζει παιχτη????
 

BigJumper

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Ιαν 2010
Μηνύματα
464
Κριτικές
31
Like
838
Πόντοι
2.972
Να νοικιάσουμε κάνα πουλμανάκι να σκάσουμε μύτη όλοι μαζί απόψε για να δούμε τι παίζει  :headbaning1:
Εγώ λέω να κανονίσουμε πάρτυ οι καυλωμένες με τους καυλιάριδες και ότι προκύψει...
 

nikos2sex

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2007
Μηνύματα
318
Κριτικές
2
Like
10
Πόντοι
1
Ναι αυτο μπορουμε να το οργανωσουμε και αν γουσταρετε μπορω να κανονισω ενα παρτακι μονο για παρτι μας....ας επιληφθουν οι αρμοδιοι και το συζηταμε....ειμαι πολυ παλιος σε αυτο το μαγαζι και ξερω τους παντες και τα παντα.....γιαυτο....μην περιμενετε και πολλα πολλα απο τα κοριτσια και ειδικα απο την αννα....μπορει να ειναι πολυ κοινωνικη και πολυ καλη στην παρεα αλλα μεχρι εκει.υπαρχει βεβαια και η περιπτωση που εχουν βγαλει πολλοι γκομενα εκει.αλλα μεσα στο μαγαζι....παρεουλα και ποτακι
 

BigJumper

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Ιαν 2010
Μηνύματα
464
Κριτικές
31
Like
838
Πόντοι
2.972
Ναι αυτο μπορουμε να το οργανωσουμε και αν γουσταρετε μπορω να κανονισω ενα παρτακι μονο για παρτι μας....ας επιληφθουν οι αρμοδιοι και το συζηταμε....ειμαι πολυ παλιος σε αυτο το μαγαζι και ξερω τους παντες και τα παντα.....γιαυτο....μην περιμενετε και πολλα πολλα απο τα κοριτσια και ειδικα απο την αννα....μπορει να ειναι πολυ κοινωνικη και πολυ καλη στην παρεα αλλα μεχρι εκει.υπαρχει βεβαια και η περιπτωση που εχουν βγαλει πολλοι γκομενα εκει.αλλα μεσα στο μαγαζι....παρεουλα και ποτακι
Εγώ είμαι μέσα αν κάνουμε κάτι για τα Χριστούγεννα
 

spyvar

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2012
Μηνύματα
2.516
Like
163
Πόντοι
16
που τα είδες όλα αυτά ρε πατριώτη? γιατι εγώ τόσα χρόνια εκεί....ούτε τσεκαδόρισα εχω δεί αλλά ούτε και πορτιέρη....
λοιπόν για να μαθαίνουν οι καινούριοι...
η άννα είναι το αφεντικό και είναι πολλά χρόνια στα μαγαζιά του περιστερίου. εχει οικογένεια και δεν τα εχει με κανεναν πορτιερη

το μαγαζί είναι πολυ φιλικο με πολυ ωραια κορίτσια. μπορεις να πας να πιεις τα ποτακια σου και να κερασεις και κανεισ παιχνιδι με τα κοριτσια. δεν ειναι κλασικο κωλομπαρο. αλλα αν γουσταρει η γκομενα κανεις και π[αιχνιδι εκτος μαγαζιου παντα.

τα ποτα ανδικα γυναικεια στα 5 €
special 7 اη 8€

κυριλάτος κόσμος λεφτάδες και γυναίκες κυρίως απο αλβανια

Καλά..... να περασετε
Πόσο πάει το κέρασμα; Υπάρχουν απλά και διπλά ποτά;

Για πε τιμές. Εννοώ πάντα τα ποτά των κοριτσιών...
 

nikos2sex

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2007
Μηνύματα
318
Κριτικές
2
Like
10
Πόντοι
1
5 ευρω φίλε.....φαιβ γιουρο
 

spyvar

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2012
Μηνύματα
2.516
Like
163
Πόντοι
16
5 ευρω φίλε.....φαιβ γιουρο
Δλδ δεν υπάρχει διπλό ποτό; Αν την κεράσω κανονικό ποτό κ όχι νεράκι πάλι "φαιβ γιουρο"; Πόση ώρα κάθονται με κάθε κέρασμα;

Με το τσιγγέλι θα στα βγάζω; :-

Σε ρωτάω γιατί μένω 340χλμ μακριά από Αθήνα κ δεν δύναμαι να δοκιμάζω!
 
Εγγρ.
29 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.363
Like
279
Πόντοι
36
τυπε ακου ΟΛΕΣ οι γκομενεσ ηταν πιασμενεσ εκτοσ απο τισ δυο μπαργουμαν που ηταν σαυρεσ και την τσεκαδορισα η οποια εσκασε μυτη αργουτσικα και εφτιαξε καφε να πιει,και το λεω αυτο γιατι καθομουν απεναντι και την εβλεπα,οχι οτι ηταν κατι το εξαιρετικο αλλα δεν ηθελα με την πρωτη να κερασω την υποτιθεμενη αφεντικινα.απο οτι καταλαβα τα πελατακια εκει ειναι  ΑΙΜΟΔΟΤΕΣ οποτε το ενα ξενθο ημιγυμνο μουνι που γουσταρα και μια αλλη ηταν καβατζωμενεσ μεχρι την ωρα που εφυγα.σε επομενη καταδρομικη θα μαθω νεοτερα αν και νομιζω οτι το μαγαζι δεν ενδυκνεται για παρασκευοσαββατο.


Ναι ρε τυπε, πώς πέρασε η ώρα ρωτάω, κοιτούσες τις μάπες των άλλων που καμακωνονταν; φιλικα ρωταω :) :S :hi:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom