Νέα

Το Σαντάνσκι τη νύχτα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα PROFONDO
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 776
  • Εμφανίσεις 176K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
18
Πόντοι
16
καποιος φιλος ρωτησε κατι για το Σαντανσκι με πμ εγω του εδωσα την απαντηση μου για δωστε και σεις εδω αν εχεται σχετικες εμπειριες.


[size=10pt]Σε ένα ξαδερφάκι μου τον ψήνουν κάτι συναδελφοί του στη δουλειά του να ανεβούν για σαββατοκύριακο σαντάνσκι, του έχουν πει ότι έχουν πάει και έχουν πληρώσει σε καλό ξενοδοχείο (5 λεπτά από τα σύνορα) τη βραδιά για δωμάτιο και γκόμενα το εξοφρενικό ποσό των 50 ευρώ και αν είσαι μιλημένος λένε θα πληρώσεις για 4 μέρες 120 ευρώ δωμάτιο και γυναίκα, οι γυναίκες του έχουν πει και του έχουν δείξει φωτογραφίες είναι σαν μοντέλα και καθονται στο μπαρ του ξενοδοχείου, περίπου 15-20 φοιτήτριες που το κάνουν για χαρτζιλίκι, του έχουν πει ότι κάτι τέτοιο ισχύει και σε άλλα ξενοδοχεία, είναι δυνατόν να παίζουν αυτές οι τιμές στο σαντάνσκι?[/size]
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.839
Κριτικές
379
Like
5.288
Πόντοι
10.647
Αξιζει τελικα??? :think: Εγω πριν κανα χρονο που ανεβηκα απελπιστηκα με την ποιοτητα, ασε που ξυπνησανε και ζητανε και εχτρα λεφτα για τα εξτρα...οποτε ειπα δεν ξαναπαω...
 

arcans80

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2010
Μηνύματα
2.576
Like
10
Πόντοι
16
καποιος φιλος ρωτησε κατι για το Σαντανσκι με πμ εγω του εδωσα την απαντηση μου για δωστε και σεις εδω αν εχεται σχετικες εμπειριες.


[size=10pt]Σε ένα ξαδερφάκι μου τον ψήνουν κάτι συναδελφοί του στη δουλειά του να ανεβούν για σαββατοκύριακο σαντάνσκι, του έχουν πει ότι έχουν πάει και έχουν πληρώσει σε καλό ξενοδοχείο (5 λεπτά από τα σύνορα) τη βραδιά για δωμάτιο και γκόμενα το εξοφρενικό ποσό των 50 ευρώ και αν είσαι μιλημένος λένε θα πληρώσεις για 4 μέρες 120 ευρώ δωμάτιο και γυναίκα, οι γυναίκες του έχουν πει και του έχουν δείξει φωτογραφίες είναι σαν μοντέλα και καθονται στο μπαρ του ξενοδοχείου, περίπου 15-20 φοιτήτριες που το κάνουν για χαρτζιλίκι, του έχουν πει ότι κάτι τέτοιο ισχύει και σε άλλα ξενοδοχεία, είναι δυνατόν να παίζουν αυτές οι τιμές στο σαντάνσκι?[/size]
αυτα στο σαντανσκι γινοντε μονο στα ονειρα.
παραπανω δεν γραφω,τζαμπα θα ταλαιπωρω το πληκτρολογιο μου.
 

tasosedess

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2007
Μηνύματα
1.295
Like
6
Πόντοι
16
καποιος φιλος ρωτησε κατι για το Σαντανσκι με πμ εγω του εδωσα την απαντηση μου για δωστε και σεις εδω αν εχεται σχετικες εμπειριες.


[size=10pt]Σε ένα ξαδερφάκι μου τον ψήνουν κάτι συναδελφοί του στη δουλειά του να ανεβούν για σαββατοκύριακο σαντάνσκι, του έχουν πει ότι έχουν πάει και έχουν πληρώσει σε καλό ξενοδοχείο (5 λεπτά από τα σύνορα) τη βραδιά για δωμάτιο και γκόμενα το εξοφρενικό ποσό των 50 ευρώ και αν είσαι μιλημένος λένε θα πληρώσεις για 4 μέρες 120 ευρώ δωμάτιο και γυναίκα, οι γυναίκες του έχουν πει και του έχουν δείξει φωτογραφίες είναι σαν μοντέλα και καθονται στο μπαρ του ξενοδοχείου, περίπου 15-20 φοιτήτριες που το κάνουν για χαρτζιλίκι, του έχουν πει ότι κάτι τέτοιο ισχύει και σε άλλα ξενοδοχεία, είναι δυνατόν να παίζουν αυτές οι τιμές στο σαντάνσκι?[/size]
αυτη η τιμη ειναι μονο για το ξενοδοχειο
 

johnpa

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2008
Μηνύματα
172
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
1
αυτα στο σαντανσκι γινοντε μονο στα ονειρα.
παραπανω δεν γραφω,τζαμπα θα ταλαιπωρω το πληκτρολογιο μου.


ακριβως ετσι, εκτός που πιστευω ότι τώρα ΟΥΤΕ στα όνειρα !!!!!!!
 

alfistas

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
822
Like
9
Πόντοι
6
καποιος φιλος ρωτησε κατι για το Σαντανσκι με πμ εγω του εδωσα την απαντηση μου για δωστε και σεις εδω αν εχεται σχετικες εμπειριες.


[size=10pt]Σε ένα ξαδερφάκι μου τον ψήνουν κάτι συναδελφοί του στη δουλειά του να ανεβούν για σαββατοκύριακο σαντάνσκι, του έχουν πει ότι έχουν πάει και έχουν πληρώσει σε καλό ξενοδοχείο (5 λεπτά από τα σύνορα) τη βραδιά για δωμάτιο και γκόμενα το εξοφρενικό ποσό των 50 ευρώ και αν είσαι μιλημένος λένε θα πληρώσεις για 4 μέρες 120 ευρώ δωμάτιο και γυναίκα, οι γυναίκες του έχουν πει και του έχουν δείξει φωτογραφίες είναι σαν μοντέλα και καθονται στο μπαρ του ξενοδοχείου, περίπου 15-20 φοιτήτριες που το κάνουν για χαρτζιλίκι, του έχουν πει ότι κάτι τέτοιο ισχύει και σε άλλα ξενοδοχεία, είναι δυνατόν να παίζουν αυτές οι τιμές στο σαντάνσκι?[/size]
και δικος μου γνωστος μου εχει πει οτι του προτειναν το ιδιο πραγμα,αλλα δεν εμαθα ποτε αν ειναι αληθεια γιατι τελικα δεν πηγε. εμενα πιο πολυ σαν ουρμπαν λετζεντ μου ακουγεται
 

geo70

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.079
Like
58
Πόντοι
16
Υπάρχει πράγματι ξηενοδοχείο πάνω στα σύνορα , ισχύει το 50άρικο για 1 ώρα , όχι για διανυκτέρευση κλπ , διαλέγεις γυναίκα απο το μπαρ του ξενοδοχείο που θυμίζει παρακμιακό κωλόμπαρο του `70 , οι γυναίκες "τελιωμένες" μεγάλες σς ηλικία οι περισότερες κ αμφιβόλου υγειινής ! ΜΗΝ ΠΑΤΕ !!! θα φάτε τη βενζίνη σας χωρίς λόγο ... (δεν είχα ο ίδιος την εμπειρία αλλά έμπιστος συνάδερφος)
 

prigkhpas

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιαν 2006
Μηνύματα
156
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
11
ολα ειναι ψεματα οτι τιμες εχουμε εδω στην ελλαδα ειναι και εκει .οι γυναικες που εχουν ειναι σαν γυφτακια .οσο τωρα για μοντελα που λενε καποιοι αν εχετε δυνατο πορτοφολι μπορειτε να κανετε κατι .ειναι ιδιες τιμες και ακομα και το ξενοδοχειο οταν πας την γκομενα θελει μεριδιο .οποτε ειναι πανακριβα .καλυτερα ελλδα και παλι ελλαδα.
 

johnpa

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2008
Μηνύματα
172
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
1
ολα ειναι ψεματα οτι τιμες εχουμε εδω στην ελλαδα ειναι και εκει .οι γυναικες που εχουν ειναι σαν γυφτακια .οσο τωρα για μοντελα που λενε καποιοι αν εχετε δυνατο πορτοφολι μπορειτε να κανετε κατι .ειναι ιδιες τιμες και ακομα και το ξενοδοχειο οταν πας την γκομενα θελει μεριδιο .οποτε ειναι πανακριβα .καλυτερα ελλδα και παλι ελλαδα.


φίλε δε συμφωνω με το καλθτερα ελλάδα. Υπάρχουν στη Βουλγαρία βιζιτες πολύ καλυτερες από ελλάδα.ΤΙΠΟΤΑ !!!!!!!!!!!!!!!!! ΜΑ ΤΙΠΟΤΑ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ΣΤΟ ΣΑΝΤΑΝΣΚΙ
Εχω ξαναγραψει ότι Σαντανσκι μπορείς μόνο να καμακώσεις στο δρόμο καμια φοιτήτρια ή καποια ΜΗ βιζιτα. Ετσι θα περασεις καλα. Αλλα αυτό μπορείς να το κάνεις οπουδήποτε......
 

μπαμπινος

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2007
Μηνύματα
33
Like
0
Πόντοι
0
Πηγα πριν λιγο καιρο και βρισκω ενα ταριφα και με παει σε ξενοδοχειο.ειχε στιν υπογα 8 κοπελες απο 18 εως 25 χρονων.50ευρω (η 1 ωρα) 80ευρω (2 ωρες).πηρα 2 και ανεβηκα στο δωματιο με 15 στο ξενοδοχειο για 2 ωρεσ και 120 στις κοπελες που μου εκανε καλυτερη τιμη ο μαστορας εκει.
 
D

dude901123

Επισκέπτης
Πηγα πριν λιγο καιρο και βρισκω ενα ταριφα και με παει σε ξενοδοχειο.ειχε στιν υπογα 8 κοπελες απο 18 εως 25 χρονων.50ευρω (η 1 ωρα) 80ευρω (2 ωρες).πηρα 2 και ανεβηκα στο δωματιο με 15 στο ξενοδοχειο για 2 ωρεσ και 120 στις κοπελες που μου εκανε καλυτερη τιμη ο μαστορας εκει.
Αν αυτό που γράφεις είναι αληθινό μου θυμίζει το hotel Ανελί και τον Τζακ το 2003 που πήγαινα συχνά. Μετά βέβαια άλλαξαν τα πράγματα και δen ξαναπάτησα. Ρε φίλε δώσε πληροφορίες για ποιότητα γυναικών, servise και σε ποιο hotel έπαιξε αυτό.
 

snake 13

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2011
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
τωρα εχει κοριτσια μονο στο hotel paotalia.η κανενασ ταριφασ αν κανονισει κανενα αλλο μωρο
 

kouklakis

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιαν 2011
Μηνύματα
3.759
Κριτικές
72
Like
42
Πόντοι
1.096
Εγω συναδελφοι πηγα το Σαββατο βραδυ  22/10/2011 γαμησα στο Χοτελ Αντονη λιγο πιο κατω απο το παρκινκ !
Σε εκεινο το παρκινκ αμα μπεις σε κατοπιζουν οι Βουλγαροι για γυναικες βυζιτες η μη χομπυ πουτανες !
Γαμησαμε με τον φιλο μου , με ενα 20 ρικο , οχι και πολυ νεες 40αρες μας ειπαν οτι ειναι ,  για ενα μισαωρο καναμε και μπανακι στο ξενοδοχειο συνολο 45λεπτα !Μας βγαλαν και γουστα !
Ασε που κυκλοφορουν μονες οι δυο δυο  και ειναι σταρ γκομενες , απ εξω απ τα ξενοδοχεια και στα καφε που μπορεις ανετα να τις καμακωσεις και να τις γαμησεις !
θελει να εχεις  αρκετο χρονο ομως... !

Υ.Γ. Το ξενοδοχειο μας πηρε για το δωμα 13 ευρω !

 

Συνημμένα

  • IMG_0001.jpg
    IMG_0001.jpg
    92,9 KB · Εμφανίσεις: 19
  • IMG_0002.jpg
    IMG_0002.jpg
    78 KB · Εμφανίσεις: 36

LoveSrbija

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2010
Μηνύματα
28
Like
0
Πόντοι
0
τελικά το σαντάνσκι υπάρχει ή όχι ?
να μου πεις άμα δεν το δεις με ίδια σου τα μάτια..

εγώ έχω πάει συνολικά 3 φορές σαντάνσκι πριν 5-6 χρόνια που ήταν στα τελευταία του κ 1 φορά Σόφια. γύφτοι, τουρκόγυφτοι κ τουρκοπόμακοι πρέπει να χουν μείνει...

αλήθεια, το hotel λιουκ υπάρχει ? σε ενα στενάκι είναι κάπως ανηφορικό με την γνωστή σάλα που είναι οι γκόμενες κ πάνω δωμάτια.
 

irakleio_psaxnw

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2010
Μηνύματα
101
Like
2
Πόντοι
1
Καλησπερα παιδια και απο κρητη..Φευγω σε λιγες μερες μονιμα για θεσσαλονικη για δουλεια και θελω να παω σαντανσκι.Εκτος απο σεξοτουρισμο εχει και φτηνα πραγματα για να αγορασω???Σας ευχαριστω εκ των προτερων
 

Rygg

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.646
Like
2
Πόντοι
16
το 2004 -5 που ειχα παει ειχε και φτηνα ρουχα , και 5αστερο με πολυ χαμηλες τιμες και σου φερναν και πουτανες στο δωματιο που εδω τωρα δινεις 200 κ 300 για μια ωρα. εκει τοτε εδεινες κανενα 20 -50 για μια ωρα.

Τωρα μετα απο τοσα χρονια και τοσο κοσμο εχουν γινει ενα με εδω και το καλο πραγμα στις γυναικες την εχει κανει απο εκει.
Δεν εχει τιποτα τωρα εκει, ουτε φτηνα ρουχα , σε σχεση με τοτε παντα γιατι μια καπια διαφορα θα εχει δεν λεω, αλλα τοτε τυπε αγοραζες 2-3 τζινακια και 2-3 μπλουζες και εδεινες πανω κατω 50-60 ευρο και πολλα βαζω, γιατι πανε και κατι χρονια. Τωρα αντε στη σουμα να σου βγει ποσο , κανα 50-60 ευρο στο συνολο πιο φτηνα?

Αρχιδια δλδ αν σκεφτεις τις βενζινες σου.
 

palias4

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2008
Μηνύματα
675
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
6
θσ πω την μαλακια-αμαρτια μου.
ειχαμε παει ζαντανσκι κ η παρεα ηθελε να γαμησει.λεω δε μπλεκω στις μλκιες σας αλλα οτι κανονισετε μεσα.μας την πεφτει στον κεντρικο  δρομο ενας βουλγαρος γυρω στα 25, μελαμψος που συστηθηκε ως Βλαδιμιρος η κατι τετοιο.μιλουσε καλα ελληνικα το κολοπαιδο κ λεει θα σας φερω μουνια να γαμισετε.παμε τα κοροιδα σε ενα καφε, μας φερνει 2 μουνια κ θα ερθει ενα τριτο λεει.ερχεται το 3, τα 2 ηταν θεομουνα γυρω στα 20 η τριτη μπαζολα.κανονιζουνε λεφτα οι δικοι μου,τους τα δινω εγω κ το μονο που ειπα ειναι τα λεφτα στις πουτανες στο τελος, καλα λεει ο δικος μου κ δεν βγαζω μιλια για να μην τους χαλασω το γαμισι γιατι μου δωσαν την μπαζολα αφου ειμαι πουτανιαρης, δεν πειραζει λεω ασ γαμησουν τα παλικαρια εχουν κ μονιμη σχεση με ελεεινιδα. παμε στα ταξι, αλλα οχι στην πιατσα, σε 2 δικα τους σταματημενα λιγο πιο κατω, πεταγομαι εγω λεω σε αυτα θα μπουμε? μου λεει ο δικος μου ''ελα ρε μλκ θα χασουμε τα μουνια''. μπαινουμε τα κοροιδα στο ταξι με τον νταβα, τα κοριτσια  με εναν αλλον βουλγαρο στο αλλο. αρχιζει μιλαει ο νταβας με τον δικο μου κ λενε για τα λεφτα, πεταγομαι εγω λεω σε απταιστα ελληνικα ''οταν φτυσει το σπερμα'' γελανε οι μλκες και φτανοντας κατεβαινουμε ολοι, ο νταβς μιλαει με τον δικο μου που ειχε τα λεφτα, του τα δινει ο μλκς κ ο νταβας παιρνει τα λεφτα κ μπαινει στο ταξι με τον αλλον. παμε προς το ξενοδοχειο εμεις με τα μουνια, τα ταξι κανουνε μανουβρα και εκει που μας εξηγουνε οι φυλακες του ξενοδοχειου οτι χρειαζονται ταυτοτητα τα μουνια να μπουνε μεσα, σφυριζει ο νταβας κ τα κοριτσια μπαινουν στο ταξι-ο δικος μου τις κυνηγαει απο πισω, εγω σκεφτομαι ''πω,πω μλκ δες τι μοντα θα παθουμε''- κ φευγουνε μαζι με τα 200 ουρια + 20 που εδωσε ο δικος μου γιατι ειναι μλκς.
ηθκο διδαγμα: τα κουμαντα μονο πουτανιαρηδες κ οχι μαλακοτσουτσουνοι.
Ο νταβας ηταν γυρω στα 25, μελαχροινος, κοντοκουρεμενος, ελαχιστα γυμνασμενος κ του χεριου οποιουδηποτε ξερει να δερνει. αν τον δειτε πειτε του τα λεφτα απο τα κοροιδα πισω...!!!
η ολη φαση παντως ειναι για δουλεμα,αλλα αναλογιζομαι το παρελθον μου στις πουτανες κ ηρεμω.καλο στορι παντως να λες στις επομενες γενεες μαλακοπιτουρων...
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 36125

Επισκέπτης
Τετοια θυματα και αυτοι ψαχνουν! Πας να κανεις κονε με βουλγαρογυφτο? πως δεν σας πηδηξε και εσας να λες! και οσο για το αν ηταν του χεριου σας, αστο καηκες  αμα ακομα νομιζεις οτι με τα μπρατσα θα τον κανονισεις  ειδικα και μεσα στην εδρα του!  χαχχαχ
 

valant

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2009
Μηνύματα
37
Like
0
Πόντοι
0
πριν κανα μηνα περασα απο σαντανσκι αλλα δε σταματησα ....μπαινοντας ειδα ενα ξενοδοχειο ερος χοτελ με μεγαλη κοκκινη επιγραφη..καρδια αν θυμαμαι καλα....απεναντι απο ενα βενζιναδικο....ξερει κανεις τι παιζει εκει?
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
αγαπημενοι μου φιλοι,προ ετων ειχα παει αρκετες φορες...πρεπει ομως να περασαν κανα 2 χρονια κ μαλλον εχουν αλλαξει πολλα
αν ξερει καποιος το τι παιζει ας στειλει ενα πμ...
το τονιζω εχω παει πολλες φορες,θελω κατι ενδιαφερον
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom