Νέα

Το πρώτο ραντεβού.

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα xkabamarux
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 69
  • Εμφανίσεις 7K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Manos 91

Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2017
Μηνύματα
558
Κριτικές
2
Like
172
Πόντοι
6
Σωστος Μανο. Ευχαριστουμε για τη βοηθεια σου στο νημα. Θα χαρω να ξαναδιαβασω δικα σου ποστ εδω.

Παρατηρησα μια σπουδη εκ μερους σου σε πολλα θεματα-ενεργειες. Ειδικα με αυτα που εγραψες στο τελος. Ετσι ακριβως.

Στο μονο που εχω διαφορετικη γνωμη ειναι στο θεμα της πληρωμης του λογαριασμου. Φυσικα και πληρωνουμε εμεις. Δεν εχουμε θεμα για το αν θα βγαλει το πορτοφολι της τη δευτερη φορα ουτε τη τριτη. Πληρωνει με το τροπο της ως 8+ που ειναι, με τη φρεσκαδα της και με τα ναζια της εκει που πρεπει ετσι και αλλιως. Ισως το λες για τις περιπτωσεις που καποιος θα ψαχνει κατι πιο σοβαρο απο ενα απλο πηδημα οποτε ναι, εκει σε αυτη τη περιπτωση παιζει ρολο αυτο στην αξιολογηση της ως ανθρωπος.

Για καποιον ομως που απλα θελει να παιξει μπαλα με μουνια 8+, πιστευω οτι δεν υπαρχει θεμα.
Οχι..θα πρεπει και η γυναικα καποιες φορες να κερναει,αν οχι την δευτερη,ούτε την τρίτη,την τεταρτη φορα να κερασει..το οτι εχει καλη εμφανιση μονο,δεν μου λεει κατι,δεν μου προσφερει κατι αυτο... θα πρεπει κι αυτη να μου δωσει καποια πραγματα...γιατι εκεινη μπορει να ειναι ομορφη,αλλα αν θελει να ειναι με ενα ανδρα σαν κι εμενα, θα χρειαστει καπου καπου να κερναει και αυτη... Ας κερνάω 7 εγω,3 αυτή,δεν πειράζει..αν συνηθισει να κερνας μονο εσυ, κακομαθαινει και ουτε θα κοιταζει το πορτοφολι σε κανενα ραντεβου..μην την θεοποιουμε εξαιτιας του οτι ειναι καβλα...εισαι κι εσυ αντρας με υψηλη αξια... δεν εισαι κατωτερος της...ετσι κανουν πολλοι, τους φερονται σαν να μην υπαρχουν αλλες και εχουν καβαλησει το καλαμι,οι γκομενες.Να εισαι καλα,φίλε.
 

Zager

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2017
Μηνύματα
124
Κριτικές
1
Like
19
Πόντοι
1
Ετσι ειναι το παιχνιδι στημενο με μουνια 8+. Αν τωρα εσυ εχεις το τροπο να γαμας μουναρους και να κερνανε αυτες, μπραβο σου.
Το παιχνίδι εμείς το φτιάχνουμε. Απλά μην το λες σαν να είναι κάτι φυσικό. Το ότι η κάθε μουνάρα περιμένει κέρασμα δεν το απέκτησε με το που γεννήθηκε. Και δεν το πάω στην άλλη άκρη. Ο καθένας τα δικά του.
 

Λιάρης5695236

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2014
Μηνύματα
15.243
Like
195
Πόντοι
166
Όσοι το παίζετε άλφα και λέτε πως ο άντρας πρέπει να κερνάει ξανασκεφτείτε το.
Εγώ τύπε τις πάω στα πιο ακριβά εστιατόρια κάνω ένα λογαριασμό 2 κατοστάρικα και λίγο πριν το λογαριασμό λέω παω για κατούρημα και μετά μπουχός
 
OP
OP
X

xkabamarux

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2015
Μηνύματα
283
Like
0
Πόντοι
1
Δεν δηλωνουμε ποτε με λογια οτι μας αρεσει. Για να ειμαστε μαζι της, ισχυει, το ξερει. Το δειχνεις ομως με τα ματια, με τις κινησεις. Οχι λιγουριες, οχι αμπαλα πραγματα.

Θυμομαστε παντα το εξης: Απο τη στιγμη που δεχτηκε να βγει, 50% εχει γινει η δουλεια. Εισαι μεσα στο μουνι της. ΕΙΝΑΙ ΚΑΘΑΡΑ ΣΤΟ ΧΕΡΙ ΜΑΣ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΟΤΑΝ ΠΡΕΠΕΙ ΟΠΩΣ ΠΡΕΠΕΙ και να στειλουμε τα σωστα μηνυματα στο μυαλο της για να τελειωσει η βραδια οπως πρεπει.


Τη στιγμη που ολα ειναι τελεια, γαμάτα, περναει υπεροχα, της λεμε οτι πρεπει να φυγουμε, εχουμε δουλεια. Δεν καθομαστε 3+ ωρες. Με καθε κοστος. Να μας ποθει, οχι να χορτασει. Να μας θελει και αλλο να μην εχει χορτασει. Να μην δειξουμε οτι εμεις πειναμε για γυναικεια παρεα. Να φυγουμε την ωρα που ολα ειναι οκ και οχι οταν θα ξενερωσει το ολο θεμα. Ποτε δεν καθομαστε πολυ. Κανουμε τη κινηση να πουμε οτι πρεπει να φυγουμε τη στιγμη που ειναι ολα τελεια και περναει τελεια. Δεν κανουμε σαν σπαστικα. Ανεση, ηρεμια. Ακομα και τσιμπουκι να μας παρει στη τουαλετα για να κατσουμε και αλλο, φευγουμε. Δειχνουμε οτι δεν πειναμε για γυναικεια συντροφια, οτι εχουμε επιλογες-δουλειες-ασχολιες-προγραμμα-ζωη και οτι δεν μπορει η μουναρα της να μας ελεγχει το προγραμμα μας.
 

Επισκέπτης
Αυτοπεποιθηση και συναισθηματικο δεσιμο-γεφυρωμα.

Αυτοπεποιθηση:




Συναισθηματικο δεσιμο-γεφυρωμα:

Σε κατι τετοιο. ΟΧΙ ΜΑΓΑΖΙ ΦΑΓΗΤΟ ΚΑΦΕ ΠΟΤΟ ΓΙΑ ΑΡΧΗ. ΜΕΤΑ ΑΥΤΑ.

Που τα διαβασες αυτε ρε τυπε ? Εμεις στα νιατα μας τετοιες μαλακιες διαβαζαμε στα περιοδικα του Κωστοπουλου (ΚΛΙΚ, Νιτρο, ΜΕΝ και λοιπα σκουπιδια) εσυ σε κανα site τα βρικες φανταζομαι :think:
Δεν υπαρχει συνταγη ουτε για το πρωτο ουτε για το δευτερο ραντεβου.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
151.828
Κριτικές
1
Like
29.507
Πόντοι
8.006
Που τα διαβασες αυτε ρε τυπε ? Εμεις στα νιατα μας τετοιες μαλακιες διαβαζαμε στα περιοδικα του Κωστοπουλου (ΚΛΙΚ, Νιτρο, ΜΕΝ και λοιπα σκουπιδια) εσυ σε κανα site τα βρικες φανταζομαι :think:
Δεν υπαρχει συνταγη ουτε για το πρωτο ουτε για το δευτερο ραντεβου.
Μπραβο ρε τύπε, και εσπαγα το κεφαλι μου τι μου θυμιζει ολη αυτη η ξερολιαση και ολο αυτο το υφακι. Περιοδικα του Κωστοπουλου πριν 25 χρονια μου θυμιζουν. Που προσπαθουσαν να μας περασουν στυλ ακομη και στο πώς θα κατουρησουμε. Μπραβο.
 

tomahok

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2007
Μηνύματα
18.644
Κριτικές
1
Like
1.920
Πόντοι
366
Δεν δηλωνουμε ποτε με λογια οτι μας αρεσει. Για να ειμαστε μαζι της, ισχυει, το ξερει. Το δειχνεις ομως με τα ματια, με τις κινησεις. Οχι λιγουριες, οχι αμπαλα πραγματα.

Θυμομαστε παντα το εξης: Απο τη στιγμη που δεχτηκε να βγει, 50% εχει γινει η δουλεια. Εισαι μεσα στο μουνι της. ΕΙΝΑΙ ΚΑΘΑΡΑ ΣΤΟ ΧΕΡΙ ΜΑΣ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΟΤΑΝ ΠΡΕΠΕΙ ΟΠΩΣ ΠΡΕΠΕΙ και να στειλουμε τα σωστα μηνυματα στο μυαλο της για να τελειωσει η βραδια οπως πρεπει.


Τη στιγμη που ολα ειναι τελεια, γαμάτα, περναει υπεροχα, της λεμε οτι πρεπει να φυγουμε, εχουμε δουλεια. Δεν καθομαστε 3+ ωρες. Με καθε κοστος. Να μας ποθει, οχι να χορτασει. Να μας θελει και αλλο να μην εχει χορτασει. Να μην δειξουμε οτι εμεις πειναμε για γυναικεια παρεα. Να φυγουμε την ωρα που ολα ειναι οκ και οχι οταν θα ξενερωσει το ολο θεμα. Ποτε δεν καθομαστε πολυ. Κανουμε τη κινηση να πουμε οτι πρεπει να φυγουμε τη στιγμη που ειναι ολα τελεια και περναει τελεια. Δεν κανουμε σαν σπαστικα. Ανεση, ηρεμια. Ακομα και τσιμπουκι να μας παρει στη τουαλετα για να κατσουμε και αλλο, φευγουμε. Δειχνουμε οτι δεν πειναμε για γυναικεια συντροφια, οτι εχουμε επιλογες-δουλειες-ασχολιες-προγραμμα-ζωη και οτι δεν μπορει η μουναρα της να μας ελεγχει το προγραμμα μας.
αμα ο αλλος ειναι κοπριταρια τι κανει δηλαδη?
του κανει τσιμπουκι στις χεστρες και λεει "φευγω τωρα γιατι αυριο δουλευω"?
τελικα εχει σημασια για εσενα ποιος δειχνεις οτι εισαι η ποιος πραγματικα εισαι?
 
OP
OP
X

xkabamarux

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2015
Μηνύματα
283
Like
0
Πόντοι
1
Που τα διαβασες αυτε ρε τυπε ? Εμεις στα νιατα μας τετοιες μαλακιες διαβαζαμε στα περιοδικα του Κωστοπουλου (ΚΛΙΚ, Νιτρο, ΜΕΝ και λοιπα σκουπιδια) εσυ σε κανα site τα βρικες φανταζομαι :think:
Δεν υπαρχει συνταγη ουτε για το πρωτο ουτε για το δευτερο ραντεβου.

Υπαρχει συνταγη και αν τη κανεις απλα δεν εχει δευτερο ραντεβου ή γαμησι στο πρωτο.

Συνταγες που περνανε εκει εξω ειναι τα λεφτα και να ξερεις να φερεσαι. Αν δεν τα εχεις αυτα και θες να κυκλοφορεις με μουνια 8+ κατι δεν εχεις καταλαβει εν ετη 2018.

Με τη δικη σου λογικη, ποια ειναι η δικη σου συνταγη; Θελεις να μας γραψεις τη δικη σου τακτικη για μουνια 8+ ;

Θα ηταν μεγαλη μας χαρα να μαθουμε και κατι νεο, παντα μαθαινουμε.

Απο το να κραζεις, κατσε και γραψε τη δικη σου τακτικη λοιπον.

Εγω απλα γραφω αυτα που δοκιμασμενα ΔΟΥΛΕΥΟΥΝ ΚΑΙ ΤΡΩΣ.  

Δεν εχω αρνητικοτητα σε νεες ιδεες, φτανει να υπαρξουν και να δουλεψουν.

Ειμαστε ολο αυτια (ματια). Παμε. Ξεκινα.
 
OP
OP
X

xkabamarux

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2015
Μηνύματα
283
Like
0
Πόντοι
1
αμα ο αλλος ειναι κοπριταρια τι κανει δηλαδη?
του κανει τσιμπουκι στις χεστρες και λεει "φευγω τωρα γιατι αυριο δουλευω"?
τελικα εχει σημασια για εσενα ποιος δειχνεις οτι εισαι η ποιος πραγματικα εισαι?

Ποιος πραγματικα εισαι, παντα. Δεν εισαι λιγουρης ουτε μουνοδουλος παρακαλακιας προκυνητης της τρυπας.

Εχεις αντρισμο, προγραμμα, αρχες, ορια, επιλογες.

Αν δεν τα εχεις και το παιξεις,ναι θα φανει, ναι δεν κανεις για τετοια μπαλα.
 

tomahok

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2007
Μηνύματα
18.644
Κριτικές
1
Like
1.920
Πόντοι
366
Ποιος πραγματικα εισαι, παντα. Δεν εισαι λιγουρης ουτε μουνοδουλος παρακαλακιας προκυνητης της τρυπας.

Εχεις αντρισμο, προγραμμα, αρχες, ορια, επιλογες.

Αν δεν τα εχεις και το παιξεις,ναι θα φανει, ναι δεν κανεις για τετοια μπαλα.
τωρα το εκανες συγκεκριμενο.
 

Manos 91

Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2017
Μηνύματα
558
Κριτικές
2
Like
172
Πόντοι
6
Ποιος πραγματικα εισαι, παντα. Δεν εισαι λιγουρης ουτε μουνοδουλος παρακαλακιας προκυνητης της τρυπας.

Εχεις αντρισμο, προγραμμα, αρχες, ορια, επιλογες.

Αν δεν τα εχεις και το παιξεις,ναι θα φανει, ναι δεν κανεις για τετοια μπαλα.
respect απλά..φαινεται οτι διαθετεις εμπειρια επι του θεματος.
 

Λιάρης5695236

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2014
Μηνύματα
15.243
Like
195
Πόντοι
166
Αν όλοι στα πρώτα ραντεβού ήταν όπως πραγματικά είναι θα έσκαγαν μετά τη μπάλα χωρίς μπάνιο, θα την πήγαιναν σε μια καφετέρια που δείχνει ολυμπικακό θα παράγγελναν μια πράσινη και μετά τον αγώνα θα της έλεγαν έχω παρκάρει σε ερημικό σημείο πάμε να σου πετάξω κάνα μπαλάκι εκεί γιατί άυριο ξυπνάω νωρίς  :tooth:
 

Manos 91

Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2017
Μηνύματα
558
Κριτικές
2
Like
172
Πόντοι
6
Για να γνωριζει καποιος πως πρεπει να φερεται σε μια πολυ ελκυστικη γυναικα ,πρεπει να εχει διαβασει αρκετα βιβλια για το φλερτ και την γυναικεια ψυχολογια,και να εχει προσεγγισει πανω απο 200 γυναικες σε ενα διαστημα 5-6 μηνών...εννοειται πως δεν θα το κάνεις με όλες αυτές...στοχος σου ειναι να τους αφιερωσεις περιπου 10 λεπτα στην καθε μία.
 

Επισκέπτης
Μπραβο ρε τύπε, και εσπαγα το κεφαλι μου τι μου θυμιζει ολη αυτη η ξερολιαση και ολο αυτο το υφακι. Περιοδικα του Κωστοπουλου πριν 25 χρονια μου θυμιζουν. Που προσπαθουσαν να μας περασουν στυλ ακομη και στο πώς θα κατουρησουμε. Μπραβο.



να δημιουργησουμε μια συναισθηματικη ταυτιση. Σε ενα μουσειο κοιταζουμε ενα εργο τεχνης λεμε τι μας βγαζει και τη ρωταμε αν νιωθει το ιδιο. Σε ενα παρκο με ζωακια.

Αυτο με τα ζωακια πιανει. Ειχα παει μια γκομενα απο την Αθηνα να της δειξω τις κατσικες που ειχαμε στο χωριο. Δειχνοντας της ενα κατσικακι της ειχα πει : Να το κανει αυτο η μανα μου λαδοριγανη και να το φας με πατατες τηγανιτες και ντοματοσαλατα με ντοματες απο το περιβολι μας να τρελαθεις. 4 χρονια εκατσε μαζι μου αυτη η γκομενα.

 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
151.828
Κριτικές
1
Like
29.507
Πόντοι
8.006
Για να γνωριζει καποιος πως πρεπει να φερεται σε μια πολυ ελκυστικη γυναικα ,πρεπει να εχει διαβασει αρκετα βιβλια για το φλερτ και την γυναικεια ψυχολογια,και να εχει προσεγγισει πανω απο 200 γυναικες σε ενα διαστημα 5-6 μηνών...εννοειται πως δεν θα το κάνεις με όλες αυτές...στοχος σου ειναι να τους αφιερωσεις περιπου 10 λεπτα στην καθε μία.
Σιγα μην κανουμε και διδακτορικο ρε τύπε
 

marko_kolo

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2018
Μηνύματα
569
Like
25
Πόντοι
6
εχουνε χαζεψει τα πιτσιρικια με τις ελλεηνιδες
 
OP
OP
X

xkabamarux

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2015
Μηνύματα
283
Like
0
Πόντοι
1
respect απλά..φαινεται οτι διαθετεις εμπειρια επι του θεματος.

Μετα απο τοσα ακυρα-μαλακιες-παιχνιδια ειναι αδυνατον για εναν ανθρωπο να μην αποκτησει τη στοιχειωδη εμπειρια. Οταν εχεις καταφερει να εχεις και το χρημα, πλεον παιζεις οπως ΕΣΥ θελεις. Οπου θελεις. Οποτε θελεις.

Για αυτο και γραφω συνεχεια οτι φροντιζουμε πρωτα τη τσεπη μας. Δεν γινεται Μανο να θες να γυρνας με μουνια 8+ και να μην εχεις λεφτα στη τσεπη και να μην εισαι οπως πρεπει να εισαι. Στη τελικη στο χρωσταει απο καπου το μουνι της η καθε κοπελα;

Της δινεις ωραιες στιγμες, σου δινει ωραιες στιγμες. Τιμια και ομορφα. Ο καθενας το ρολο του. Δεν θελει, σου σπαει τα αρχιδια; Σπιτι της με ταξι.

Τωρα ο καθενας μπορει να πει οτι οι μουναρες θα γαμηθουν μαζι του, ετσι τσαμπα. Πασο. Οπως μπορει ο καθενας.

Εγω απλα γραφω τις τακτικες που παιζουν και δουλευουν. Ο καθενας οπως μπορει.

 

Eraser..

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Δεκ 2016
Μηνύματα
27.181
Like
8.627
Πόντοι
1.406
να δημιουργησουμε μια συναισθηματικη ταυτιση. Σε ενα μουσειο κοιταζουμε ενα εργο τεχνης λεμε τι μας βγαζει και τη ρωταμε αν νιωθει το ιδιο. Σε ενα παρκο με ζωακια.

Αυτο με τα ζωακια πιανει. Ειχα παει μια γκομενα απο την Αθηνα να της δειξω τις κατσικες που ειχαμε στο χωριο. Δειχνοντας της ενα κατσικακι της ειχα πει : Να το κανει αυτο η μανα μου λαδοριγανη και να το φας με πατατες τηγανιτες και ντοματοσαλατα με ντοματες απο το περιβολι μας να τρελαθεις. 4 χρονια εκατσε μαζι μου αυτη η γκομενα.

:2funny: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom