Νέα

Το πρώτο ραντεβού.

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα xkabamarux
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 69
  • Εμφανίσεις 7K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
X

xkabamarux

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2015
Μηνύματα
283
Like
0
Πόντοι
1
Μόνο το πορτοφόλι.

Αν το σκεφτεις, θα δεις οτι στηνεις το ονομα σου, τη φημη σου. Κυκλοφορεις με μουναρες, περνας καλα, γαμας κτλπ κτλπ...δεν γινονται τσαμπα αυτα.

Μετα σε μαθαινουν στα μαγαζια, σε μαθαινουν οι φιλες της, σε μαθαινει ο κοσμος οτι εισαι παιχτης.

Πιστεψε με, η ζωη ειναι ΠΟΛΥ ΜΙΚΡΗ ΓΙΑ ΝΑ ΤΣΙΓΚΟΥΝΕΥΟΜΑΙ ΣΤΟ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΚΑΛΑ ΤΟ ΚΑΥΛΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΠΑΝΤΑ ΑΝΕΒΑΣΜΕΝΟΣ.

Ειναι πολυ μικρη για να τα μαζευεις και να τα κοιτας.

Μαζευε και σκορπα τα οπου περνας καλα. Εγω ειμαι καλα με τα μουνια. Τις γουσταρω τις καριολες. Δουλευω, βγαζω, πληρωνω και κανω να το θυμουνται. Οπως καποιες απο αυτες, τις θυμαμαι και εγω. Για τη μουναρα τους και το τροπο που αποδιδουν στο σεξ.

Δεν ειναι κακο, στη τελικη περνας καλα, περναει και αλλος κοσμος μαζι σου καλα, περνατε ολοι καλα.

Τωρα αν δεν τα εχεις, εστιασε στο να τα βγαλεις και παιξε και εσυ μετα μπαλα. Απλα.
 

Manos 91

Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2017
Μηνύματα
558
Κριτικές
2
Like
172
Πόντοι
6
Μετα απο τοσα ακυρα-μαλακιες-παιχνιδια ειναι αδυνατον για εναν ανθρωπο να μην αποκτησει τη στοιχειωδη εμπειρια. Οταν εχεις καταφερει να εχεις και το χρημα, πλεον παιζεις οπως ΕΣΥ θελεις. Οπου θελεις. Οποτε θελεις.

Για αυτο και γραφω συνεχεια οτι φροντιζουμε πρωτα τη τσεπη μας. Δεν γινεται Μανο να θες να γυρνας με μουνια 8+ και να μην εχεις λεφτα στη τσεπη και να μην εισαι οπως πρεπει να εισαι. Στη τελικη στο χρωσταει απο καπου το μουνι της η καθε κοπελα;

Της δινεις ωραιες στιγμες, σου δινει ωραιες στιγμες. Τιμια και ομορφα. Ο καθενας το ρολο του. Δεν θελει, σου σπαει τα αρχιδια; Σπιτι της με ταξι.

Τωρα ο καθενας μπορει να πει οτι οι μουναρες θα γαμηθουν μαζι του, ετσι τσαμπα. Πασο. Οπως μπορει ο καθενας.

Εγω απλα γραφω τις τακτικες που παιζουν και δουλευουν. Ο καθενας οπως μπορει.
ναι ρε συ...ωραιο θεμα σε λαθος site ομως...οι πιο πολλοί εδώ παραγγελνουν delivery αν με πιανεις...ευτυχως εχω την τυχη,οι γυναικες που δεν πληρωσα να είναι περισσοτερες..πόσο είσαι;εγώ ειμαι 22.
 
OP
OP
X

xkabamarux

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2015
Μηνύματα
283
Like
0
Πόντοι
1
ναι ρε συ...ωραιο θεμα σε λαθος site ομως...οι πιο πολλοί εδώ παραγγελνουν delivery αν με πιανεις...ευτυχως εχω την τυχη,οι γυναικες που δεν πληρωσα να είναι περισσοτερες..πόσο είσαι;εγώ ειμαι 22.

40.

Απο οτι καταλαβα μιλανε και για κανονικες γκομενες ομως εδω σε διαφορα νηματα. Για αυτο και γραφω τα οσα γραφω.
 
OP
OP
X

xkabamarux

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2015
Μηνύματα
283
Like
0
Πόντοι
1
Με τις γυναικες, ετσι και αλλιως πληρωνεις. Δεν γινεται να κυκλοφορεις και να γαμας μουναρες τσαμπα. Δεν υπαρχει αυτο.

Δεν θα πρεπει να εχεις το σωστο αμαξι-ντυσιμο-μερος που θα πατε; Πως θα πας δηλαδη με μια μουναρα; Με 10 ευρω στη τσεπη για σουβλακια στο παγκακι; Ναι, θα το κανεις και αυτο. Αλλα οχι στο πρωτο ραντεβου. Γιατι; Γιατι ετσι παιζει το συστημα.

Τωρα μουναρα που να βγει μαζι σου πρωτη φορα, πρωτο ραντεβου και να δει οτι εισαι μιζερος, τι πιστευεις οτι θα γινει; Θα σε πλακωσει στις πιπες και θα σου δωσει και λεφτα να εχεις;

Ακομα και ετσι να γινει, εγινε με μια. Θα μεινεις με αυτη τη μια;
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 136408

Επισκέπτης
40.

Απο οτι καταλαβα μιλανε και για κανονικες γκομενες ομως εδω σε διαφορα νηματα. Για αυτο και γραφω τα οσα γραφω.

Ναί, κυρίως στα ανατολικά νήματα, υπάρχει κάποιος βαλκανιόπουτσος, που ενώ χρυσοπληρώνει βίζιτες και με το παραπάνω, μέσα στο μυαλό του τις μεταφράζει σαν γκόμενες κανονικές, που λιώνουν για πάρτη του...  :grin:
 

cgfucker

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2012
Μηνύματα
1.938
Κριτικές
2
Like
100
Πόντοι
16
Λοιπόν επειδή δεν έχω χρόνο να διαβάσω όοοολες τις μακροσκελείς τοποθετήσεις, απλά να πω ότι σε κάποιο πρώτο ραντεβού μου, ρώτησα την κοπέλα αν δίνει κώλο -αν ναι κάθε πότε, αν όχι γιατί. Η απάντησή της ήταν ότι είμαι πρόστυχος και καμένος από τις τσόντες (σημειωτέον, δεν βλέπω τσόντες). Πάντως δεν γάμησα στο ραντεβού αυτό, το σεξ ήρθε αργότερα και δεν ήταν ιδιαίτερα καλό. Η όποια "σχέση" όμως κράτησε σχεδόν έξι μήνες. Τι θυμήθηκα τώρα...
 

Manos 91

Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2017
Μηνύματα
558
Κριτικές
2
Like
172
Πόντοι
6
Με τις γυναικες, ετσι και αλλιως πληρωνεις. Δεν γινεται να κυκλοφορεις και να γαμας μουναρες τσαμπα. Δεν υπαρχει αυτο.

Δεν θα πρεπει να εχεις το σωστο αμαξι-ντυσιμο-μερος που θα πατε; Πως θα πας δηλαδη με μια μουναρα; Με 10 ευρω στη τσεπη για σουβλακια στο παγκακι; Ναι, θα το κανεις και αυτο. Αλλα οχι στο πρωτο ραντεβου. Γιατι; Γιατι ετσι παιζει το συστημα.

Τωρα μουναρα που να βγει μαζι σου πρωτη φορα, πρωτο ραντεβου και να δει οτι εισαι μιζερος, τι πιστευεις οτι θα γινει; Θα σε πλακωσει στις πιπες και θα σου δωσει και λεφτα να εχεις;

Ακομα και ετσι να γινει, εγινε με μια. Θα μεινεις με αυτη τη μια;
Ναι το ξερω και αρκετες φορες αυτα που δινεις για γκομενα ειναι περισσοτερα απο οσα δινεις για μια ιεροδουλη,αλλα οπως και να το κανουμε,υπαρχει καποια διαφορα.
 
OP
OP
X

xkabamarux

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2015
Μηνύματα
283
Like
0
Πόντοι
1
Λοιπόν επειδή δεν έχω χρόνο να διαβάσω όοοολες τις μακροσκελείς τοποθετήσεις, απλά να πω ότι σε κάποιο πρώτο ραντεβού μου, ρώτησα την κοπέλα αν δίνει κώλο -αν ναι κάθε πότε, αν όχι γιατί. Η απάντησή της ήταν ότι είμαι πρόστυχος και καμένος από τις τσόντες (σημειωτέον, δεν βλέπω τσόντες). Πάντως δεν γάμησα στο ραντεβού αυτό, το σεξ ήρθε αργότερα και δεν ήταν ιδιαίτερα καλό. Η όποια "σχέση" όμως κράτησε σχεδόν έξι μήνες. Τι θυμήθηκα τώρα...

Θα ηταν καλυτερα αν δεν ρωτουσες τιποτα περι του θεματος και απλα δοκιμαζες την ωρα του σεξ. Τι λες;
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.613
Like
14.533
Πόντοι
3.656
Για να γνωριζει καποιος πως πρεπει να φερεται σε μια πολυ ελκυστικη γυναικα ,πρεπει να εχει διαβασει αρκετα βιβλια για το φλερτ και την γυναικεια ψυχολογια,και να εχει προσεγγισει πανω απο 200 γυναικες σε ενα διαστημα 5-6 μηνών...εννοειται πως δεν θα το κάνεις με όλες αυτές...στοχος σου ειναι να τους αφιερωσεις περιπου 10 λεπτα στην καθε μία.



τυπε σιγα μην παμε πανεπιστημιο για να γαμησουμε    :S :S :S
 

Manos 91

Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2017
Μηνύματα
558
Κριτικές
2
Like
172
Πόντοι
6
Με τις γυναικες, ετσι και αλλιως πληρωνεις. Δεν γινεται να κυκλοφορεις και να γαμας μουναρες τσαμπα. Δεν υπαρχει αυτο.

Δεν θα πρεπει να εχεις το σωστο αμαξι-ντυσιμο-μερος που θα πατε; Πως θα πας δηλαδη με μια μουναρα; Με 10 ευρω στη τσεπη για σουβλακια στο παγκακι; Ναι, θα το κανεις και αυτο. Αλλα οχι στο πρωτο ραντεβου. Γιατι; Γιατι ετσι παιζει το συστημα.

Τωρα μουναρα που να βγει μαζι σου πρωτη φορα, πρωτο ραντεβου και να δει οτι εισαι μιζερος, τι πιστευεις οτι θα γινει; Θα σε πλακωσει στις πιπες και θα σου δωσει και λεφτα να εχεις;

Ακομα και ετσι να γινει, εγινε με μια. Θα μεινεις με αυτη τη μια;
και κατι αλλο,πριν δυο χρονια,δουλευα σαν μπαρμαν σε ξενοδοχειο  και καποιες μου αφηναν 5€ μπουρμπουαρ συχνα και μου ελεγαν να τις πηδηξω..οσο και αν καποιοι δεν πιστευουν,αυτη ειναι η αλήθεια.
 
OP
OP
X

xkabamarux

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2015
Μηνύματα
283
Like
0
Πόντοι
1
Ναι το ξερω και αρκετες φορες αυτα που δινεις για γκομενα ειναι περισσοτερα απο οσα δινεις για μια ιεροδουλη,αλλα οπως και να το κανουμε,υπαρχει καποια διαφορα.

Τα κοριτσια που ειναι επαγγελματιες, συνηθως ειναι πιο τιμια στο θεμα τι πληρωνεις και τι παιρνεις.

Αλλη φαση ομως να παιζεις με μουνια εξω, εντελως αλλη φαση.

Τα λεφτα φερνουν λεφτα και τα μουνια φερνουν μουνια. Καμια δεν θα ασχοληθει με καποιον που ξερει οτι δεν εχει επιλογες. Ισα ισα που φτιαχνονται ασχημα οταν ξερουν οτι εχεις επιλογες που μετρανε. Ειδικα οταν σε δουν μαζι τους. Καλο ειναι να εχεις και καποια στανταρ μαγαζια που να εχεις στησει-φτιαξει το ονομα σου ωστε να μπορεις να παιζεις,

Φαντασου για παραδειγμα το εξης: Γουσταρεις να γαμησεις ενα ωραιο μουνι που συχναζει σε ενα μαγαζι. Σε βλεπει συνεχεια μονο σου ή με αντροπαρεα. Τι πιθανοτητες εχεις αν πας να τη πεσεις; Σε βλεπει συνεχεια με διαστημικα μουνια. Τι πιθανοτητες εχεις τωρα οταν πας μια φορα μονος σου χωρις μουνια αυτη τη φορα αλλα σε εχει δει 2-3 φορες να παιζεις μπαλα;

Ποτε ενα δυνατο μουνι δεν θα ασχοληθει με καποιον που βλεπει-καταλαβαινει οτι δεν μετραει στη πιατσα, οτι δεν ειναι παιχτης. Ποτε.

Με το καποιο αλλα σωστο τροπο πρεπει να τους δινεις να καταλαβαινουν.
 
OP
OP
X

xkabamarux

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2015
Μηνύματα
283
Like
0
Πόντοι
1
και κατι αλλο,πριν δυο χρονια,δουλευα σαν μπαρμαν σε ξενοδοχειο  και καποιες μου αφηναν 5€ μπουρμπουαρ συχνα και μου ελεγαν να τις πηδηξω..οσο και αν καποιοι δεν πιστευουν,αυτη ειναι η αλήθεια.

Τι ηλικια ειχαν; Τι εμφανιση; πχ ηταν ενα 8αρακι 40αρα; Ηταν ενα 9αρακι 25αρα;
 

Syrios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.832
Κριτικές
8
Like
1.370
Πόντοι
216
40.

Απο οτι καταλαβα μιλανε και για κανονικες γκομενες ομως εδω σε διαφορα νηματα. Για αυτο και γραφω τα οσα γραφω.

Ρε τυπε ψαχνεις συμβουλες για το πρωτο ραντεβου στα 40 σου ?? Χαχα

Παντως μπορει να μην εχεις βγει ποτε ραντεβου αλλα εχεις μελετησει ολη την βιβλιογραφια.  :grin:

 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
151.837
Κριτικές
1
Like
29.516
Πόντοι
8.006

Επισκέπτης
Ρε τυπε ψαχνεις συμβουλες για το πρωτο ραντεβου στα 40 σου ?? Χαχα

Παντως μπορει να μην εχεις βγει ποτε ραντεβου αλλα εχεις μελετησει ολη την βιβλιογραφια.  :grin:

Μου αρεσει παντως που υπαρχουν και ατομα που τον παιρνουν στα σοβαρα π.χ. Manos91.
Ο τυπος στα 32 του εγινε συνεταιρος σε εταιρια, δεν θυμαται ποσες γκομενες εχει γαμησει :jerking: τα 40 δινει συμβουλες αντιγραφη απο τις μαλακιες που εγραφε ο Κωστοπουλος (ΚΛΙΚ, ΝΙΤΡΟ κτλ) και ταυτοχρονα ζηταει συμβουλες και προτασεις για το πρωτο ραντεβου.  :headbang:
Αναρωτιεμαι οι μπαχαλακιδες του site πως δεν τον εχουν παρει ακομα χαμπαρι...
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
151.837
Κριτικές
1
Like
29.516
Πόντοι
8.006
Μου αρεσει παντως που υπαρχουν και ατομα που τον παιρνουν στα σοβαρα π.χ. Manos91.
Ο τυπος στα 32 του εγινε συνεταιρος σε εταιρια, δεν θυμαται ποσες γκομενες εχει γαμησει :jerking: τα 40 δινει συμβουλες αντιγραφη απο τις μαλακιες που εγραφε ο Κωστοπουλος (ΚΛΙΚ, ΝΙΤΡΟ κτλ) και ταυτοχρονα ζηταει συμβουλες και προτασεις για το πρωτο ραντεβου.  :headbang:
Αναρωτιεμαι οι μπαχαλακιδες του site πως δεν τον εχουν παρει ακομα χαμπαρι...
Ο Μανος ειναι 26-27 χρονων και θελει το παιδι να γαμησει, διαβαζει και τις αμπελοφιλοσοφιες του αλλου και νομιζει οτι βρηκε θησαυρο γνωσεων. Μην τον αδικεις.
 

bianco_verdi

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.723
Like
55
Πόντοι
16
Ο Ιάκωβος με τα φίδια του δεν μπαίνει στο νήμα αυτό; Κοπάδι έπρεπε να έχει αμολήσει ως τώρα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom