Νέα

Tinder αξίζει;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα FROID
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 401K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.668
Κριτικές
11
Like
12.498
Πόντοι
5.060
παιδια σορρυ κιολας αλλα ειστε λιγο λαθος
και χεστηκα για το τιντερ δε παιρνω ποσοστα αλλα εμενα μια χαρα με παει
ενταξει θελει υπομονη, χρονο και οχι καφριλικια τυπου
Απορία λοιπόν. Με πόσες έχεις βγει από το Τίντερ και πόσες έχεις φορτώσει;
 

satiros86

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2015
Μηνύματα
182
Κριτικές
1
Like
413
Πόντοι
21
Απορία λοιπόν. Με πόσες έχεις βγει από το Τίντερ και πόσες έχεις φορτώσει;

ρε φιλε δεν το παιζω γαμιας και δεν ειμαι κιολας.
ομως μου εχουν κατσει τυχερα αυτο ειναι ολο.
νομιζω οτι απλα δε πρεπει να απογοητευεται ο κοσμος και να εχει λιγο τακτ και υπομονη.
αυτο θελω να πω
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.823
το χρησιμοποιω εδώ και 3 μηνες χωρις κανενα αποτέλεσμα.ψιλοαπογοητευση
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.668
Κριτικές
11
Like
12.498
Πόντοι
5.060
ρε φιλε δεν το παιζω γαμιας και δεν ειμαι κιολας.
ομως μου εχουν κατσει τυχερα αυτο ειναι ολο.
νομιζω οτι απλα δε πρεπει να απογοητευεται ο κοσμος και να εχει λιγο τακτ και υπομονη.
αυτο θελω να πω
Κι εμένα μου έχουν κάτσει τυχερά, αλλά αυτό έχει μια απόσταση από το να πω ότι μια χαρά μου δουλεύει.
 

golden21

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Μαΐ 2008
Μηνύματα
133
Κριτικές
31
Like
1.400
Πόντοι
1.071
το χρησιμοποιω εδώ και 3 μηνες χωρις κανενα αποτέλεσμα.ψιλοαπογοητευση

Είπαμε, Ελλάδα (και ειδικά εκτός Αθήνας) γιοκ. Πήγαινε Amsterdam να δεις τι σημαίνει Tinder (χαμός!). Επίσης, το έχω χρησιμοποιήσει με πάρα πολύ καλά αποτελέσματα Βερολίνο, Βίλνιους, Μόσχα και Βαρκελώνη.
 

gbeyyt11

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.516
Like
143
Πόντοι
16
Από προσωπική εμπειρία Ελλάδα το είχα χρησιμοποιήσει πριν χρόνια και τίποτα απολύτως, Εξωτερικό που είμαι τώρα, παίζει πολύ κίνηση. Σίγουρα η αναλογία marches/swipes δεν είναι μεγάλη, αλλά με το plus ειδικά είναι καλή φάση.

Αποφεύγετε μηνύματα hi, how are tou κλπ γιατί αυτά τα βλέπουν από όλους και 99% δεν θα απαντήσουν. Όπως έχει ειπωθεί, μπάσιμο για τηλέφωνο ώστε να γίνει παιχνίδι από WhatsApp όσο πιο γρήγορα. Δεν έχει νόημα καν να τσαταρεις με τις ώρες ενώ μπορείς να το κανείς από κοντά κι αν δεν κάτσει στην χειρότερη πίνετε ένα ποτό και πάει ο καθένας στο δρόμο του μετά.

Επίσης σαμπάνιες, εστιατόρια κλπ εξαρτώνται πάντα από την γκομενα. Προσωπικά έχω βγει πάντα με νορμαλ γκόμενες, όπου στα περισσότερα ραντεβού κερνουσαμε τα ποτά μια ο ένας μια ο άλλος, κι έχει παίξει φάση σχεδόν πάντα στο πρώτο ραντεβού. Μου έχει κάτσει φάση να πω σε γκομενα να πάω σπίτι της για πρώτο ραντεβού και είπε ναι με τη μια όποτε κι αυτό συμβαίνει, αλλά έχω φάει και τα μπλοκ μου σε άλλες ίδιες περιπτώσεις.

Γενικά το κοινό μυστικό είναι ότι η εφαρμογή είναι για ξεπέτες, αν και ξέρω περιπτώσεις που έχουν καταλήξει σε σχέση μετά, αλλά είναι οι εξαιρέσεις
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
το χρησιμοποιω εδώ και 3 μηνες χωρις κανενα αποτέλεσμα.ψιλοαπογοητευση
το ιδιο και στις ισλαμικες χωρες.
οι ελληνιδες είναι ευρωπαιες στα λουσα και στα φορεματάκια και στο φλερτ μουσουλμανες, το εχουμε πει πολλες φορες στο νημα για τις ελλεινιδες
 

junglejim4322

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2015
Μηνύματα
1.218
Κριτικές
1
Like
106
Πόντοι
16
εμένα μου πετάγεται τακτικά ειδοποίηση "σε κάποια αρέσεις" και μετά δεν μπορώ να καταλάβω ούτε από ποιά πήρα το like ούτε τι θα κάνω. Το σύστημα με προτρέπει να αγοράσω συνδρομή για ενα μήνα , για έξι και για χρόνο. Δεν έχω πληρώσει τίποτα προς το παρόν. Τι να κάνω ? δωρεάν δεν παίζει ?
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
παιζει δωρεαν αν εισαι… ταυλανδη ή σκανδιναβια ή ελβετια.
εδώ απλα θα πεταξεις τα λεφτα σου γιατι οι ελληνιδες θελουν να ριξουν χυλοπιτα όχι να φλερταρουν
 

acapoeira

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2017
Μηνύματα
7.440
Like
230
Πόντοι
86
εμένα μου πετάγεται τακτικά ειδοποίηση "σε κάποια αρέσεις" και μετά δεν μπορώ να καταλάβω ούτε από ποιά πήρα το like ούτε τι θα κάνω. Το σύστημα με προτρέπει να αγοράσω συνδρομή για ενα μήνα , για έξι και για χρόνο. Δεν έχω πληρώσει τίποτα προς το παρόν. Τι να κάνω ? δωρεάν δεν παίζει ?

κανεις sweep μεχρι να πεσεις σε αυτην που αρεσες
 

sperminator_tx

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2009
Μηνύματα
492
Like
4
Πόντοι
1
πριν δυο μηνες ανοιξα λογαριασμο σε αυτη την κωλοεφαρμογη που παρεπιπτοντως εκανα μονο ενα match κ με χρεωσε αυτοματα κ τους επομενους δυο μηνες.αν ηταν ευκολο να με κατατοπισει ενα σαινι για να απαλαγω απο αυτη τη μαλακια,ποια βηματα πρεπει να κανω μεσα απο το μενου
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.668
Κριτικές
11
Like
12.498
Πόντοι
5.060
πριν δυο μηνες ανοιξα λογαριασμο σε αυτη την κωλοεφαρμογη που παρεπιπτοντως εκανα μονο ενα match κ με χρεωσε αυτοματα κ τους επομενους δυο μηνες.αν ηταν ευκολο να με κατατοπισει ενα σαινι για να απαλαγω απο αυτη τη μαλακια,ποια βηματα πρεπει να κανω μεσα απο το μενου
Αγόρασες το Tinder plus? Άνοιξε στο Google play την εφαρμογή και κάπου θα σου βγάλει cancel subscription. Η μαλακία είναι ότι η συνδρομή ανανεώνεται μηνιαία μόνη της και πρέπει να πας να την ακυρώσεις εσύ.
 

geoalex13

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2018
Μηνύματα
11
Like
4
Πόντοι
0
λεγε με μουφα.....ισως σε αλλες χωρες ειναι οκ εδω μπααα
 

mythingr

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2018
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Φαντάζομαι ότι δουλεύει καλύτερα αν έχεις πληρώσει
 

Aigokerws21

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2017
Μηνύματα
72
Κριτικές
1
Like
119
Πόντοι
0
Καλησπερα κατεβασα προσφατα το tinder και εκανα το πρωτο μου match...το αφησα λιγο ομως(μερικα λεπτα) γιατι ηθελα να τελειωσω τα Likes και μετα δεν υπηρχε...δηλαδη ετσι γινεται? αν το αφησεις για μερικα λεπτα και καθυστερησεις να στειλεις εξαφανιζεται το match που εκανες?? Και κατι αλλο σκεφτομαι να βαλω για ενα μηνα το tinder GOLD τι αλλαζει? αξιζει?
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.757
Κριτικές
1
Like
9.938
Πόντοι
2.356
Καλησπερα κατεβασα προσφατα το tinder και εκανα το πρωτο μου match...το αφησα λιγο ομως(μερικα λεπτα) γιατι ηθελα να τελειωσω τα Likes και μετα δεν υπηρχε...δηλαδη ετσι γινεται? αν το αφησεις για μερικα λεπτα και καθυστερησεις να στειλεις εξαφανιζεται το match που εκανες?? Και κατι αλλο σκεφτομαι να βαλω για ενα μηνα το tinder GOLD τι αλλαζει? αξιζει?

Δεν υπήρχε γιατί σε έκανε η γκόμενα unmatch.
Κάποιες φορές και εμείς και αυτές,πατάνε likes,ακόμη και superlikes κατά λάθος.

Έχω Τinder Gold και στη Γερμανία που μένω αξίζει.
Έχεις boost,μπορείς να βλέπεις ποιες σε έκαναν like,κ.λ.π.
 

dpk69

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2007
Μηνύματα
497
Κριτικές
1
Like
121
Πόντοι
1
Προσωπικά πιστευω ότι έχει σημασία το πώς κάνει ο καθένας την προσέγγισή του..
Μια φίλη μου έδειξε τι της γράφουν οι περισσότεροι και έφριξα.
-Γειά σου -Τι δουλειά κάνεις -Πάμε για ποτό και μετά βλέπουμε...
Ρε είναι δυνατόν κάποιος να πιστευει ότι θα πετύχει κάτι έτσι στην Ελλάδα και στα περίχωρα??? Ίσως στις Βόριες χώρες μπορεί
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Καλησπερα κατεβασα προσφατα το tinder και εκανα το πρωτο μου match...το αφησα λιγο ομως(μερικα λεπτα) γιατι ηθελα να τελειωσω τα Likes και μετα δεν υπηρχε...δηλαδη ετσι γινεται? αν το αφησεις για μερικα λεπτα και καθυστερησεις να στειλεις εξαφανιζεται το match που εκανες?? Και κατι αλλο σκεφτομαι να βαλω για ενα μηνα το tinder GOLD τι αλλαζει? αξιζει?
στην ελλαδα τιποτε δεν αξιζει γιατι εχουν την χυλοπιττα στο τσεπακι, πρωτιστη προτεραιοτητα τους μην τις πεις ευκολες αρα πουτανες. χειροτερα ισως μονο στο ισλαμ.

σε γαλλια, ταυλανδη, μοζαμβικη οπουδήποτε αλλου ναι
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom