Νέα

Tinder αξίζει;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα FROID
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 408K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 24 άτομα (6 μέλη και 18 επισκέπτες)

diokaz

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2006
Μηνύματα
454
Κριτικές
3
Like
79
Πόντοι
1
δεν έχεις να χάσεις τίποτα αν κανεις like . το μονο που δεν αξιζει ειναι να τους πληρωνεις
 

machinehead 7

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαρ 2009
Μηνύματα
6.040
Κριτικές
41
Like
535
Πόντοι
2.137
δεν έχεις να χάσεις τίποτα αν κανεις like . το μονο που δεν αξιζει ειναι να τους πληρωνεις

Μπα σε ολοες με τπτ. Παιζουν κατι μπαζα ολκης.

Τρανσακια. Η πλακα ειναι οτι εχω δει και γνωστες.
 

machinehead 7

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαρ 2009
Μηνύματα
6.040
Κριτικές
41
Like
535
Πόντοι
2.137
Σε τι αποσταση παιζετε τυποι μου?

 

Tunes_of_war

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2017
Μηνύματα
293
Κριτικές
4
Like
322
Πόντοι
281
Μέγιστη που επιτρέπει...u never know
 

mixalis k.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2012
Μηνύματα
7.336
Like
3.251
Πόντοι
506
αξιζει
αξιζει
αξιζει σε ασια, αφρικη, ευρωπη, αμερικη,
οπουδήποτε εκτος ελλαδας και ισλαμ μπορεις να βρεις γκομενα ηλεκτρονικα σε 1 μερα.
+1000.

Στο εξωτερικό tinder, badoo αλλα και κάτι πεθαμενα site που εχω κανει register δουλευουν του σκοτωμου.
Δεν υπάρχει μαγικη εφαρμογή, ειναι θεμα νοοτροπίας, μην πετατε λεφτά σε συνδρομες και μαλακιες.
 

brdla1000

Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2018
Μηνύματα
124
Κριτικές
4
Like
312
Πόντοι
1
Μετα από προτροπή φιλου μου να το δοκιμασω εβαλα τη free εκδοση...ανεβασα 3 καλες φωτογραφιες μου (ειμαι fit-εμφανίσιμος) και ξεκινησα τα like...εκανα like μεσο ορο σε 10 γκομενες την ημερα...τα like μου ηταν πολύ στοχευμενα...οχι μπαζολες αλλα ουτε και θεομουνα, οχι ψωνια που μπηκαν για να προβαλουν το Instagram τους μεσα από το tinder...για να μη μακρυγορω μετα από 2 εβδομάδες ασχολίας εκανα 0 match...τιποτα!!

Ο φιλος πιο ασχημο προσωπο αλλα πιο γυμνασμένος από μενα ειχε ηδη ανοιξει παρτιδες με 3-4...

Η λεπτομερεια είναι πως αυτος ανοιξε το λογαριασμο του στο tinder χρησιμοποιωντας το facebook του ενώ εγω χρησιμοποιησα τον αριθμο του κινητου μου...τροφη για σκεψη...
 

GENREN

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2010
Μηνύματα
41
Κριτικές
1
Like
27
Πόντοι
0
Στην Αθηνα ειμαι στο tinder ενα εξαμηνο με συνδρομες και ολο με κατι μπαζα μιλαω η με καποιες που εχουν φωτο με ωραιο προσωπο αλλα ειναι εβδομηντα κιλα....στο Μοναχο που εκανα δυο ταξιδια απο μια εβδομαδα εκαστο ...βγηκα με μια Γερμανιδα ξανθια κουκλαρα...σεξ στο δευτερο ραντεβου και με μια αμερικανιδα που δουλευει στο Μοναχο σαρανταρα παρα πολυ καλη ....σεξ στο πρωτο ραντεβου μετα το spa....αυτα...για τις αντιστοιχες Ελληνιδες ...πρωτον δεν υπαρχουν στο tinder και δευτερον επρεπε να εχω χωσει σε φαγητα ποτα εκδρομες εξοδους 5.000€ για να δω φως
 

dimchair

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2016
Μηνύματα
786
Like
1.171
Πόντοι
206
Αυτό το ότι είστε ωραίοι και εμφανίσιμοι το έχετε ανακαλύψει μόνοι σας ;
Aν ναι μάλλον εκεί είναι το πρόβλημα
 

sexy.mood

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2019
Μηνύματα
113
Κριτικές
1
Like
532
Πόντοι
81
Απο τη μικρή μου εμπειρία έχω καταλάβει ότι η σύνδεση με πραγματικό προφίλ στο facebook έχει μεγάλη αξία. Οι κοπέλες θα επιλέξουν έναν πραγματικό άνδρα, όχι ένα fake προφίλ. Φυσικά θα προτιμήσουν κάποιον που δίνει την εντύπωση σοβαρού, εμφανίσημου, ή/και πετυχημένου. Θα θελήσουν να μάθουν τα πραγματικά στοιχεία σου, όνομα επίθετο, επάγγελμα. Θα προτιμήσουν κάποιον που θα διάλεγαν σε ένα μπαρ, ή ένα πάρτυ. Οπότε αν βάλει κάποιος ορισμένες καλές φωτογραφίες, γράψει και δυο λόγια για τον εαυτό του, κάτι θα βρεθεί. Αν υπάρχει κι ένα σωστό fb, κλασσάτο, χωρις γαρδουμπάκια και κοκορέτσια, στείλτε και το λινκ σην κοπέλα, να πιστέχει ότι είστε νορμάλ κι αξιόλογος, ακόμα κι αν δεν είστε καθόλου νορμάλ!!! (όπως εγώ). Είναι καθαρά θέμα promotion του εαυτού σας, προβολή αυτών που θέλουν από εσάς οι γυναίκες. Χωρίς να είμαι ιδιαίτερα ωραίος, ή γυμνασμένος, ούτε και νέος, κατάφερνα να έχω ένα ραντεβού ανα δύο μέρες πλήρους απασχόλησης. Αν κλείσει το ραντεβού, η κοπέλα θα έρθει με πρόθεση να πηδηχθεί, αρκεί να μην είστε μαλάκες και τα σκατώσετε. Καλή τύχη.
 

bourdeliaris82

Μέγας
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.543
Κριτικές
56
Like
6.324
Πόντοι
4.806
Απο τη μικρή μου εμπειρία έχω καταλάβει ότι η σύνδεση με πραγματικό προφίλ στο facebook έχει μεγάλη αξία. Οι κοπέλες θα επιλέξουν έναν πραγματικό άνδρα, όχι ένα fake προφίλ. Φυσικά θα προτιμήσουν κάποιον που δίνει την εντύπωση σοβαρού, εμφανίσημου, ή/και πετυχημένου. Θα θελήσουν να μάθουν τα πραγματικά στοιχεία σου, όνομα επίθετο, επάγγελμα. Θα προτιμήσουν κάποιον που θα διάλεγαν σε ένα μπαρ, ή ένα πάρτυ. Οπότε αν βάλει κάποιος ορισμένες καλές φωτογραφίες, γράψει και δυο λόγια για τον εαυτό του, κάτι θα βρεθεί. Αν υπάρχει κι ένα σωστό fb, κλασσάτο, χωρις γαρδουμπάκια και κοκορέτσια, στείλτε και το λινκ σην κοπέλα, να πιστέχει ότι είστε νορμάλ κι αξιόλογος, ακόμα κι αν δεν είστε καθόλου νορμάλ!!! (όπως εγώ). Είναι καθαρά θέμα promotion του εαυτού σας, προβολή αυτών που θέλουν από εσάς οι γυναίκες. Χωρίς να είμαι ιδιαίτερα ωραίος, ή γυμνασμένος, ούτε και νέος, κατάφερνα να έχω ένα ραντεβού ανα δύο μέρες πλήρους απασχόλησης. Αν κλείσει το ραντεβού, η κοπέλα θα έρθει με πρόθεση να πηδηχθεί, αρκεί να μην είστε μαλάκες και τα σκατώσετε. Καλή τύχη.
Δεν υπάρχουν αυτά που λες. Σίγουρα λες παραμύθια. Κανείς δεν πηδάει. Τελεια και παύλα.
Ακους εκεί να έρθουν να πηδηχθουν...τσ τσ τσ τσ
 

sexy.mood

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2019
Μηνύματα
113
Κριτικές
1
Like
532
Πόντοι
81
Δεν υπάρχουν αυτά που λες. Σίγουρα λες παραμύθια. Κανείς δεν πηδάει. Τελεια και παύλα.
Ακους εκεί να έρθουν να πηδηχθουν...τσ τσ τσ τσ

Μωρέ έρχονται να πηδηχθούν, απλά για ένα περίεργο λόγο μόλις δούν ότι ο νέος, ψηλός, ωραίος, πετυχημένος τύπος της φωτογραφίας είναι κοντός χοντρός με σαγιονάρα, για ένα περίεργο λόγο φεύγουν τρέχοντας. Πραγματικά δεν μπορώ να καταλάβω γιατι!!!!
 

El Duderino

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2018
Μηνύματα
1.658
Κριτικές
2
Like
2.677
Πόντοι
456
+1000.

Στο εξωτερικό tinder, badoo αλλα και κάτι πεθαμενα site που εχω κανει register δουλευουν του σκοτωμου.
Δεν υπάρχει μαγικη εφαρμογή, ειναι θεμα νοοτροπίας, μην πετατε λεφτά σε συνδρομες και μαλακιες.
Για το OKCupid τι γνώμη έχετε, αξίζει καθόλου;
 

IanAlderson

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2009
Μηνύματα
1.603
Like
128
Πόντοι
16
Μωρέ έρχονται να πηδηχθούν, απλά για ένα περίεργο λόγο μόλις δούν ότι ο νέος, ψηλός, ωραίος, πετυχημένος τύπος της φωτογραφίας είναι κοντός χοντρός με σαγιονάρα, για ένα περίεργο λόγο φεύγουν τρέχοντας. Πραγματικά δεν μπορώ να καταλάβω γιατι!!!!
Έχετε δίκιο κύριε! Είναι πραγματικά ανεξήγητο!
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
25.676
Κριτικές
178
Like
40.638
Πόντοι
21.896
Για το OKCupid τι γνώμη έχετε, αξίζει καθόλου;
αξιζει με τα χιλια σε αγγλοσαξωνικες χωρες ---κυριως αγγλια αμερικη γερμανια ολλανδια

στον υπολοιπο κοσμο καθολου

'επισης εχει την επιλογη --search hook up  καθαρες τιμμιες δουλειες
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.200
Πόντοι
606
Μωρέ έρχονται να πηδηχθούν, απλά για ένα περίεργο λόγο μόλις δούν ότι ο νέος, ψηλός, ωραίος, πετυχημένος τύπος της φωτογραφίας είναι κοντός χοντρός με σαγιονάρα, για ένα περίεργο λόγο φεύγουν τρέχοντας. Πραγματικά δεν μπορώ να καταλάβω γιατι!!!!


Προφανώς αυτές που έρχονται , είναι πάνω από 1,70 , εμφάνισης αλεξάνδρας αμπρόζιο και το ντύσιμο είναι όλο από τον οίκο της chanel ;;;

Δεδομένα επίσης ότι το πατρικό τους είναι 2500τμ στο Καστρί και έχουν σκάφος 5000hp αραγμένο στη βουλιαγμένη ;;


Φίλος , ελεύθερος, βγήκε με δημόσιο υπάλληλο από το tinder. Αυτή 45 ετών!!!!!!
Πήγαν σε καφέ και αυτή παράγγειλε αστακομακαρονάδα και κρασί , σύνολο 70 ευρώ (τα δικά της, αυτός καφέ 5 ευρώ).
Όταν ήρθε ο λογαριασμός, η γκόμενα πήγε τουαλέτα και δεν ομιλούσε ελληνικά παρά μόνο καντονέζικα και σουαχίλι.
Ήταν 1,60 και σκάρτα 5/10 .


ΔΕΝ ΓΑΜΙΟΜΑΣΤΕ ΡΕ .............
 

sexy.mood

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2019
Μηνύματα
113
Κριτικές
1
Like
532
Πόντοι
81
Προφανώς αυτές που έρχονται , είναι πάνω από 1,70 , εμφάνισης αλεξάνδρας αμπρόζιο και το ντύσιμο είναι όλο από τον οίκο της chanel ;;;

Δεδομένα επίσης ότι το πατρικό τους είναι 2500τμ στο Καστρί και έχουν σκάφος 5000hp αραγμένο στη βουλιαγμένη ;;


Φίλος , ελεύθερος, βγήκε με δημόσιο υπάλληλο από το tinder. Αυτή 45 ετών!!!!!!
Πήγαν σε καφέ και αυτή παράγγειλε αστακομακαρονάδα και κρασί , σύνολο 70 ευρώ (τα δικά της, αυτός καφέ 5 ευρώ).
Όταν ήρθε ο λογαριασμός, η γκόμενα πήγε τουαλέτα και δεν ομιλούσε ελληνικά παρά μόνο καντονέζικα και σουαχίλι.
Ήταν 1,60 και σκάρτα 5/10 .


ΔΕΝ ΓΑΜΙΟΜΑΣΤΕ ΡΕ .............

Νταξει... Μπορεί μερικές φορές να μοιάζει με τη θεία σοφουλα απ' του χουριο, αλλά εσύ πρέπει να είσαι τουλάχιστον Μπραντ Πιτ αν είσαι άνω των πενήντα.
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.200
Πόντοι
606
Νταξει... Μπορεί μερικές φορές να μοιάζει με τη θεία σοφουλα απ' του χουριο, αλλά εσύ πρέπει να είσαι τουλάχιστον Μπραντ Πιτ αν είσαι άνω των πενήντα.

Ποιός είπε για άνω των 50 ;;;
Αν και θέμα με ηλικίες δεν έχω. Θα πλήρωνα χοντρά για να βρισκόταν πουτάνα 40-45-50 μουνάρα. Πολύ δυσεύρετο θέμα.
Αδύνατον να βρεθεί .

Για να είναι βέβαια μουνάρα κάποια στα 50 , πρέπει να ήταν και στα 20. Το ότι είναι κάποια μουνάρα στα 20 , δεν εγγυάται ότι θα είναι και στα 50 μουνάρα.
ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΣΚΑΤΟΜΠΑΖΟ ΣΤΑ 20 ΟΜΩΣ, ΣΤΑ 40-50 ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΟΥΤΕ ΓΙΑ ΣΚΥΛΟΤΡΟΦΗ.
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.757
Κριτικές
1
Like
9.938
Πόντοι
2.356
Ποιός είπε για άνω των 50 ;;;
Αν και θέμα με ηλικίες δεν έχω. Θα πλήρωνα χοντρά για να βρισκόταν πουτάνα 40-45-50 μουνάρα. Πολύ δυσεύρετο θέμα.
Αδύνατον να βρεθεί .

Για να είναι βέβαια μουνάρα κάποια στα 50 , πρέπει να ήταν και στα 20. Το ότι είναι κάποια μουνάρα στα 20 , δεν εγγυάται ότι θα είναι και στα 50 μουνάρα.
ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΣΚΑΤΟΜΠΑΖΟ ΣΤΑ 20 ΟΜΩΣ, ΣΤΑ 40-50 ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΟΥΤΕ ΓΙΑ ΣΚΥΛΟΤΡΟΦΗ.

Σωστός  :2funny: :2funny: :2funny:

Μην ασχολείστε με Tinder Ελλάδα,εκτός και αν είστε κοντά σε τουριστικές περιοχές.

 

991844a

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2016
Μηνύματα
63
Like
503
Πόντοι
80
για μενα αξιζει απλα θελει χρονο και υπομονη...αμα εισαι παντρεμενος οπως εγω.....δυσκολα τα πραγματα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom