Νέα

Tinder αξίζει;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα FROID
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 400K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

sos1908

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2015
Μηνύματα
428
Κριτικές
4
Like
263
Πόντοι
1
Καλημέρα συναγωνιστή!

Ηθελα να σε ρωτησω σχετικα με το Tinder, που λες οτι εσυ εχεις αρκετα Like και matches...
Κι εγω απο Θεσ/νικη ειμαι αλλα εχω ελαχιστα Like..
Αν θες να μου πεις τι φωτογραφιες εχεις βαλει κι αν εισαι τοσο πολυ εμφανισιμος, που ξεχωριζεις απ' τους αλλους...
Εγω εχω βαλει μονο ημιγυμνες φωτο, καθως εχω αρκετα γυμνασμενο σωμα και το θεωρω ατου κι ουτως η αλλως θεωρω οτι αυτη η εφαρμογη ειναι κυριως για ερωτικες γνωριμιες... Αν ψαχνεις σταθερη σοβαρη σχεση υπαρχουν και τ' αλλα σοσιαλ μιντια Fb και Ig...
Ειμαι κοντα στα 40 και κατα τ' αλλα απο προσωπο συμπαθητικος θεωρω, αλλα οχι και μοντελο...
Απορω που εχω τοσα λιγα like...
Υποθετω οτι μαλλον τους αρεσουν τελικα αντρες, που εχουν καλο ντυσιμο κτλ κι οχι πολλες ημιγυμνες φωτο...
Παρατηρω επισης οτι παρα πολλες γραφουν οτι δεν θελουν ONS, σεξ, κτλ...
Δηλαδη για να καταλαβω, οι ομορφες κοπελες δεν μπορουν να βρουν αντρα για σοβαρη σταθερη σχεση στα αλλα σοσιαλ, αναμεσα στους απειρους φιλους κι ακολουθους που εχουν και τον ψαχνουν στο Tinder..;
Ή απλα δεν κανουν like σε προφιλ αντρων, που φαινεται οτι ψαχνονται για σεξ για να μην τις θεωρησουν ευκολες, αλλα αυτο ψαχνουν κι αυτες στην ουσια..;
Καλησπέρα φίλε μου. Ηλικιακά είμαι 30 χρονών , έχω γυμνασμένο σώμα ασχολούμαι με τον ευατό μου και φωτογραφίες έχω 2 από το τζιμ ( όχι ημίγυμνες) και 2 από ταξίδια στο εξωτερικό. Επίσης έχω ύψος 1.90 που θεωρώ παίζει ρόλο γιατί ρωτάνε σχεδόν όλες ( δε ξέρω τι κόμπλεξ έχουν).
Πάντως καλό ντύσιμο δε έχω στις φώτο είμαι simple με το τζινάκι μου τη μπλούζα μου και μέχρι εκεί γενικά είμαι τύπος με γήπεδα και ταβέρνες οπότε δε το έχω πολύ με το κυριλέ και δε δείχνω αυτό σε εικόνες.
επίσης όποιες βλέπω ότι δε θέλουν ons απευθείας κάνω απόρριψη.
εχθές μίλησα με μια κοπέλα που τη φόρτωσα σε 5 ώρες εχθές βράδυ. θα σου παραθέσω και φώτο για το λόγω του αληθές.
γενικά νομίζω το καλό είναι να είσαι άνετος στη ομιλία μη δείχνεις ότι καίγεσαι και τυχερός να ψάχνεται όντως ή αλλη και όχι να θέλει να κερδίσει αυτοπεποίθηση από τα matces.
παραθέτω φώτο
 

Συνημμένα

  • 367733246_854633705998951_8444001617876436755_n.jpg
    367733246_854633705998951_8444001617876436755_n.jpg
    13 KB · Εμφανίσεις: 125
  • 368255302_970541057504097_8913890978896083241_n.jpg
    368255302_970541057504097_8913890978896083241_n.jpg
    61,4 KB · Εμφανίσεις: 114

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
4.410
Κριτικές
8
Like
11.234
Πόντοι
3.786
Λοιπόν συντεκνοι μου, ήθελα να μοιραστώ το παρακάτω μαζί σας. Θεωρώ πως έχει κάποιο ενδιαφέρον:

Τις προάλλες βρέθηκα με μια παλιά μου φίλη, η οποία ζούσε έξω για πολλά χρόνια. Η τύπισσα είναι παλιό αλάνι γενικά, έχει περάσει από πολλές φάσεις (καλές και κακές), την έχει ζήσει τη ζωούλα της και δε τη λες άμπαλη γενικά!
Για διάφορους λόγους, αναγκάστηκε να γυρίσει πίσω, και πλέον ζει στην Αθήνα. Λόγω εξωτερικού και ηλικίας, δεν έδεσε με πολλούς κύκλους εδώ, για κάποιους λόγους δεν έχει τη δυνατότητα να βγαίνει έξω πολύ, και τελοσπάντων βρέθηκε χωρίς πολλές κοινωνικές επιλογές και δυνατότητες.
Τα παραπάνω συνέβαλλαν στο να φτιάξει μια φάση στο τίντερ, το οποίο εξυπηρέτησε αρχικά την ανάγκη της να γνωρίζει γκόμενους εκτός κύκλων, αλλά εν τέλει απο αυτά που μου έλεγε, αναλώθηκε ΤΟΣΟ πολύ μέσα σ αυτό, ώσπου το αποδέχθηκε ως πραγματικότητα.
Απόρησα αρχικά, θέλησα να καταλάβω.....

Κατάλαβα γιατί: μια γενικά μέτρια κοπέλα εκεί μέσα νιώθει ΘΕΑ! Από κει που περνούσε σχεδόν απαρατήρητη έξω, ξαφνικά βρέθηκε να διευθύνει μια εικονική φάρμα με διάφορα 'ζώα': δίμετροι αθλητικοί πιτσιρικάδες, καλλιτέχνες, σερφάδες, μουσικοί, δικηγόροι, μέχρι και κάα δυό παλιούς τηλεοπτικούς 'επώνυμους΄....μου τα έδειξε και δεν πίστευα στα μάτια μου!

Η συνέχεια τώρα: λέτε να διάλεξε τους 'καταλληλότερους' από δαύτους και να έζησε τίποτα το ουσιώδες?....αρχίδια: από όσα μου είπε, κατάλαβα πως απλά κατάντησε το χυσοδοχείο όλων αυτών. Αν τη βλέπατε δεν θα το πιστεύατε εύκολα!
Και γιατί? Γιατί απλούστατα τις ήρθαν μαζεμένες τόσες πολλές επιλογές, που δεν ήξερε τι να πρωτοδιαλέξει. Μιλάμε η τύπισσα στην τσίτα. Μέσα σε μια ώρα πρέπει να μου χε αναφέρει άνετα καμμιά 30αριά ξεπετοκαταστάσεις. Αυτή η γυναίκα που κάποτε τους έπαιζε στα δάχτυλα, εκφυλίστηκε ακραία και βολεύτηκε στον καναπέ της ξεδιαλέγοντας υποψήφιους γαμιάδες.
Κι αυτή την 'πραγματικότητα' δεν την αφήνει, ο κόσμος να χαλάσει μάγκες μου. Παρέχει την ψευαίσθηση της ελπίδας για το αναπάντεχο, το στοιχείο της έκπληξης΄, πως ΠΑΝΤΑ κάτι καλύτερο ή 'νέο' θα σε περιμένει στην επόμενη γωνία.....
Κι ας πήγαν άπατες όλες οι γνωριμίες ύστερα από κάνα-δυο γαμήσια....η 'ελπίδα' προκαλεί ακραίο εθισμό.
Άντε να ξαναβγεί στα 'χαρακώματα' αυτή, να ρθει face to face με κάποιον που της κάνει πέσιμο αληθινό, θα ζοριστεί και θα ξαναγυρίσει στην οθόνη του κινητού της.....

Μέσα σε όλη αυτή την παράνοια, πετάει και το ανεκδιήγητο: 'ξέρεις, θα ήθελα πολύ να έβρισκα έναν ωραίο τύπο να άραζα μαζί του να ηρεμούσα.....'
Είπα να μην της χαλάσω τον κόσμο της, μιας και δεν υπάρχει γυρισμός...άστον τρελό στην τρέλα του!
Ήθελα να γελάσω, αλλά συνάμα ένιωσα και μια απόκοσμη αηδία, παίδες...

Διατηρώ ακόμα έντονο καημό για δυό εξαιρετικά κορίτσια που γνώρισα στο τίντερ, τα οποία και άφησα κάνοντας την καρδιά μου πέτρα κιόλας, απλά επειδή ΔΕΝ κάνεις ΤΙΠΟΤΑ σοβαρό με γκόμενα που γνωρίζεις εκει μέσα. 90% έχει υποστεί εκφυλισμό, χώρια που πολύ δύσκολα θα φύγει από εκεί. Με την πρώτη δυσκολία/διαφωνία, θα επιστρέψει σε αυτό που έμαθε, και θα είναι ένας φαύλος κύκλος.

Απλά ήθελα για μια ακόμη φορά να τονίσω πως εάν δεν είμαστε πιστοί σε κάποιες βασικές αρχές, καλό είναι να μην μπλέκουμε σε τίντερ κλπ καθώς δεν ξέρεις πως και πότε θα ξεφύγει το πράγμα, και είναι σχετικά απίθανο να βγει σε καλό.
Μόνο καταδρομικά ίσα να κάνουμε τη δουλειά μας, και όπου΄φύγει, φύγει παιδιά!


Την πιο σταθερή μου σχέση (2 χρόνια) τη γνώρισα από tinder. Ήταν βέβαια ακόμη παντρεμένη και δεν είχαμε πολλές προοπτικές αλλά για τα δικά μου δεδομένα ήταν ανέλπιστο bonus. Καμιά γυναίκα δεν τη χαλάει να κάνει σχέση. Οι άντρες είναι που έχουν το στερεότυπο ότι το tinder είναι μόνο για ξεπέτες. Οι Ελληνίδες το βλέπουν για όλες τις επιλογές από ons μέχρι γάμο.
Αυτό που σου περιέγραψε η φίλη σου ,είναι η πραγματικότητα στην Ελλάδα (και όχι μόνο) σήμερα. Η Ελληνίδα σίγουρα θα έχει επιλογές όσες θέλει και για όποιο σκοπό θέλει. Τώρα αυτα περί εθισμού μάλλον η φίλη σου είναι αδύναμος χαρακτήρας. Αν γνωρίσει εκτός tinder κάποιον που της αρέσει γιατί να μη γίνει φάση;
 

ananias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.873
Κριτικές
3
Like
1.471
Πόντοι
216
Την πιο σταθερή μου σχέση (2 χρόνια) τη γνώρισα από tinder. Ήταν βέβαια ακόμη παντρεμένη και δεν είχαμε πολλές προοπτικές αλλά για τα δικά μου δεδομένα ήταν ανέλπιστο bonus. Καμιά γυναίκα δεν τη χαλάει να κάνει σχέση. Οι άντρες είναι που έχουν το στερεότυπο ότι το tinder είναι μόνο για ξεπέτες. Οι Ελληνίδες το βλέπουν για όλες τις επιλογές από ons μέχρι γάμο.
Αυτό που σου περιέγραψε η φίλη σου ,είναι η πραγματικότητα στην Ελλάδα (και όχι μόνο) σήμερα. Η Ελληνίδα σίγουρα θα έχει επιλογές όσες θέλει και για όποιο σκοπό θέλει. Τώρα αυτα περί εθισμού μάλλον η φίλη σου είναι αδύναμος χαρακτήρας. Αν γνωρίσει εκτός tinder κάποιον που της αρέσει γιατί να μη γίνει φάση;
Θα συμφωνησω και θα διαφωνήσω σε μερικά!

1) Λόγω οθόνης, ευκολίας και 'ανωνυμίας', πολλοί άνδρες (συμπεριλαμβάνω κι εμένα) θα ρίξουμε τα στάνταρ μας δίνοντας σημασία σε γυναίκες που δεν θα κοιτάγαμε έξω, απλά και μόνο με την λογική 'μπας και ψάχνεται για καμμιά άκοπη ξεπέτα'. Αυτό έχει ως αποτέλεσμα να εθίζει τις μέτριες γκόμενες και να τις κρατάει προσκολλημένες εκεί και να ανεβάσουν τον πύχη τους, καθώς δεν θα είχαν ούτε το 10% της αντίστοιχης ζήτησης εκεί έξω.

2) ....Σε αντίθεση με μας τους άνδρες, που οι περισσότεροι πιθανότατα να έχουμε καλύτερα αποτελέσματα στην πραγματική ζωή εάν είμαστε κοινωνικοί και παίζουμε λίγη μπαλίτσα.

3) Το τιντερ δημιουργήθηκε να εξυπηρετεί ξεπέτες κατά κανόνα. Τώρα τα βλαχάκια οι δικές μας εδώ το εργαλειοποίησαν μετατρέποντας το σε χρυσό κουφέτο, ή απλά να τονώσουν την αυτοπεποιηθησή τους. Βοήθεια τους......

4) Προφανώς καμμία γυναίκα δε χαλιέται από την προοπτική της σχέσης, αλλά όταν της προσφέρονται τόσες (φαινομενικές) προοπτικές συνεχώς και άκοπα, άντε να κάτσει στα αυγά της! Υπάρχουν αρκετές που δεν πολυγουστάρουν το ψωνιστήρι από κει μεν (συνήθως γυναίκες που έχαιραν ζήτησης στον κανονικό κόσμο) και θα βγουν από μέσα, αλλά υπάρχουν κι άλλες τόσες που θα σου πουν πως περνάνε καλά έτσι. Αυτές κανένας άνδρας που σέβεται τον εαυτό του θα τις κυκλοφορήσει προφανώς.

Δε λέω, όλα παίζουν παντα και παντού! Και εξαιρέσεις βεβαίως. Αλλά κρίνοντας από γυναίκες που προσωπικά γνωρίζω καλά γύρω μου, καμμία από τις καλές περιπτώσεις δεν χρειάστηκαν να ψαχτούν από εκεί. Μόνο οι μέτριες και οι σάπιες κατέφυγαν, κι αυτό κάτι λέει.

Μόνο τουρίστριες και για καμμιά παντρεμένη!
 

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.597
Κριτικές
2
Like
5.196
Πόντοι
1.056
Θα συμφωνησω και θα διαφωνήσω σε μερικά!

1) Λόγω οθόνης, ευκολίας και 'ανωνυμίας', πολλοί άνδρες (συμπεριλαμβάνω κι εμένα) θα ρίξουμε τα στάνταρ μας δίνοντας σημασία σε γυναίκες που δεν θα κοιτάγαμε έξω, απλά και μόνο με την λογική 'μπας και ψάχνεται για καμμιά άκοπη ξεπέτα'. Αυτό έχει ως αποτέλεσμα να εθίζει τις μέτριες γκόμενες και να τις κρατάει προσκολλημένες εκεί και να ανεβάσουν τον πύχη τους, καθώς δεν θα είχαν ούτε το 10% της αντίστοιχης ζήτησης εκεί έξω.

2) ....Σε αντίθεση με μας τους άνδρες, που οι περισσότεροι πιθανότατα να έχουμε καλύτερα αποτελέσματα στην πραγματική ζωή εάν είμαστε κοινωνικοί και παίζουμε λίγη μπαλίτσα.

3) Το τιντερ δημιουργήθηκε να εξυπηρετεί ξεπέτες κατά κανόνα. Τώρα τα βλαχάκια οι δικές μας εδώ το εργαλειοποίησαν μετατρέποντας το σε χρυσό κουφέτο, ή απλά να τονώσουν την αυτοπεποιηθησή τους. Βοήθεια τους......

4) Προφανώς καμμία γυναίκα δε χαλιέται από την προοπτική της σχέσης, αλλά όταν της προσφέρονται τόσες (φαινομενικές) προοπτικές συνεχώς και άκοπα, άντε να κάτσει στα αυγά της! Υπάρχουν αρκετές που δεν πολυγουστάρουν το ψωνιστήρι από κει μεν (συνήθως γυναίκες που έχαιραν ζήτησης στον κανονικό κόσμο) και θα βγουν από μέσα, αλλά υπάρχουν κι άλλες τόσες που θα σου πουν πως περνάνε καλά έτσι. Αυτές κανένας άνδρας που σέβεται τον εαυτό του θα τις κυκλοφορήσει προφανώς.

Δε λέω, όλα παίζουν παντα και παντού! Και εξαιρέσεις βεβαίως. Αλλά κρίνοντας από γυναίκες που προσωπικά γνωρίζω καλά γύρω μου, καμμία από τις καλές περιπτώσεις δεν χρειάστηκαν να ψαχτούν από εκεί. Μόνο οι μέτριες και οι σάπιες κατέφυγαν, κι αυτό κάτι λέει.

Μόνο τουρίστριες και για καμμιά παντρεμένη!

Όντας κυνηγός και ιντερνετικά και στον "πραγματικό" κόσμο, έχω γνωρίσει πολύ αξιόλογες γυναίκες εξωτερικά και εγκεφαλικά στο τίντερ, και τέρμα ψωνισμένες και εκτός πραγματικότητας σε καμάκια έξω..

Το τι θα σου κάτσει και που είναι καθαρά θέμα τύχης
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.738
Κριτικές
15
Like
11.393
Πόντοι
3.846
Καλησπέρα φίλε μου. Ηλικιακά είμαι 30 χρονών , έχω γυμνασμένο σώμα ασχολούμαι με τον ευατό μου και φωτογραφίες έχω 2 από το τζιμ ( όχι ημίγυμνες) και 2 από ταξίδια στο εξωτερικό. Επίσης έχω ύψος 1.90 που θεωρώ παίζει ρόλο γιατί ρωτάνε σχεδόν όλες ( δε ξέρω τι κόμπλεξ έχουν).
Πάντως καλό ντύσιμο δε έχω στις φώτο είμαι simple με το τζινάκι μου τη μπλούζα μου και μέχρι εκεί γενικά είμαι τύπος με γήπεδα και ταβέρνες οπότε δε το έχω πολύ με το κυριλέ και δε δείχνω αυτό σε εικόνες.
επίσης όποιες βλέπω ότι δε θέλουν ons απευθείας κάνω απόρριψη.
εχθές μίλησα με μια κοπέλα που τη φόρτωσα σε 5 ώρες εχθές βράδυ. θα σου παραθέσω και φώτο για το λόγω του αληθές.
γενικά νομίζω το καλό είναι να είσαι άνετος στη ομιλία μη δείχνεις ότι καίγεσαι και τυχερός να ψάχνεται όντως ή αλλη και όχι να θέλει να κερδίσει αυτοπεποίθηση από τα matces.
παραθέτω φώτο
Κοντουλα και χυμωδες.
Μιλάμε για μπαζακι δηλαδή.
 

Stadarh

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
64
Like
82
Πόντοι
0
Παιδιά παίζει μεγάλο ρόλο η ηλικία όσο μικρός τόσο το καλύτερο … Εγώ π.χ είμαι 20 και μιλάω με μια 34 όπου είναι αρκετά καλή και μιλάω και με γνωστά άγνωστα πουτανακια της ηλικίας μου αλλά παίζει για εμένα τεράστιο ρόλο η ηλικία γιατί το tinder το έχω μια εβδομάδα και έχω μιλήσει με 8 γυναίκες και με μια ξένη που θα βγω αύριο αυτό
IMG_0939.jpeg
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.445
Κριτικές
1
Like
2.816
Πόντοι
456
Το ξάνα γράφω. αν έχεις αξιοπρεπή εμφάνιση και σωστές φώτο μπορείς να φας από το τίντερ. έχω φάει σχετικά αρκετά από εκεί και αυτή τη στιγμή έχω 27 κρυφά like καθώς γύρισα από Κρήτη και εκεί γινόταν χαμός από τουρίστριες (παίζει μεγάλο ρόλο)
απο αθηνα τα εχεις η απο κρητη?
 

ALX4

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2014
Μηνύματα
251
Like
663
Πόντοι
81
Το ξάνα γράφω. αν έχεις αξιοπρεπή εμφάνιση και σωστές φώτο μπορείς να φας από το τίντερ. έχω φάει σχετικά αρκετά από εκεί και αυτή τη στιγμή έχω 27 κρυφά like καθώς γύρισα από Κρήτη και εκεί γινόταν χαμός από τουρίστριες (παίζει μεγάλο ρόλο)

Παιδιά παίζει μεγάλο ρόλο η ηλικία όσο μικρός τόσο το καλύτερο … Εγώ π.χ είμαι 20 και μιλάω με μια 34 όπου είναι αρκετά καλή και μιλάω και με γνωστά άγνωστα πουτανακια της ηλικίας μου αλλά παίζει για εμένα τεράστιο ρόλο η ηλικία γιατί το tinder το έχω μια εβδομάδα και έχω μιλήσει με 8 γυναίκες και με μια ξένη που θα βγω αύριο αυτό
IMG_0939.jpeg
 

sos1908

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2015
Μηνύματα
428
Κριτικές
4
Like
263
Πόντοι
1
απο αθηνα τα εχεις η απο κρητη?
θεσσαλονίκη και μετά κρήτη
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Κοντουλα και χυμωδες.
Μιλάμε για μπαζακι δηλαδή.
φίλε για 3 πιστολιές που γίνανε ήταν μια χαρά.
κάτι παραπάνω για Τετάρτη βράδυ δε ήθελα
 

jim28

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.929
Κριτικές
26
Like
2.317
Πόντοι
6.955
Σε σύγκριση με το 2019 έτος που είχα δυο επιτυχίες στο tinder, τις μοναδικές μέχρι σήμερα........τί έχει αλλάξει και αχρήστευσε την αποτελεσματικότητα της εφαρμογής? Μπήκαν περισσότεροι άνδρες ή άλλαξε κι ο αλγόρυθμος?
 

Thanos03

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
593
Like
487
Πόντοι
26
Σε σύγκριση με το 2019 έτος που είχα δυο επιτυχίες στο tinder, τις μοναδικές μέχρι σήμερα........τί έχει αλλάξει και αχρήστευσε την αποτελεσματικότητα της εφαρμογής? Μπήκαν περισσότεροι άνδρες ή άλλαξε κι ο αλγόρυθμος?

Δοκίμασε Bumble.
Για κάποιο λόγο έχει τη φήμη ότι μαζεύει πιο σοβαρούς άντρες και έτσι το προτιμούν οι Ελληνίδες.
 

leader96

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.709
Like
2.761
Πόντοι
456
Δηλαδή πληρώνετε 30 ευρώ τι μηνα και δεν βρίσκετε τιποτα
 

alogafentis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
442
Κριτικές
3
Like
2.447
Πόντοι
441
Σε σύγκριση με το 2019 έτος που είχα δυο επιτυχίες στο tinder, τις μοναδικές μέχρι σήμερα........τί έχει αλλάξει και αχρήστευσε την αποτελεσματικότητα της εφαρμογής? Μπήκαν περισσότεροι άνδρες ή άλλαξε κι ο αλγόρυθμος?
Φίλε μου εν καιρώ κοβιντ είχα γαμηθεί στον τιντερ. είχα φτάσει να βγαίνει με πέντε (5) ταυτόχρονα, να ρίχνω πουτσο στη μία το απόγευμα, να φεύγω για να παω να γαμησω την επόμενη το βράδυ. από ένα σημείο κ ύστερα, που το τοποθετώ κανα 8 μηνο πριν λήξει ο κοβιντ σταμάτησα να έχω τα αποτελέσματα που είχα πριν. πιθανόν οι περισσότερες σταμάτησαν να πολυασχολούνται θεωρω μιας και αρχισαν να βγαινουν ξανα έξω........
 

ananias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.873
Κριτικές
3
Like
1.471
Πόντοι
216
Φίλε μου εν καιρώ κοβιντ είχα γαμηθεί στον τιντερ. είχα φτάσει να βγαίνει με πέντε (5) ταυτόχρονα, να ρίχνω πουτσο στη μία το απόγευμα, να φεύγω για να παω να γαμησω την επόμενη το βράδυ. από ένα σημείο κ ύστερα, που το τοποθετώ κανα 8 μηνο πριν λήξει ο κοβιντ σταμάτησα να έχω τα αποτελέσματα που είχα πριν. πιθανόν οι περισσότερες σταμάτησαν να πολυασχολούνται θεωρω μιας και αρχισαν να βγαινουν ξανα έξω........
Όντως-κι εγώ θυμάμαι στο λοκνταουν να γίνεται χαμός! Θυμάμαι πήγαινα σε ραντεβού με την κλασική ψυχολογία ΄'για να δούμε ποιός παλιάτσος παίζει σήμερα στο τσίρκο μας' (μιας και δεν είχε πολλές ξένες εκείνη την εποχή) και έχει τύχει να γνωρίσω και 3-4 μια χαρά νορμάλ κοπέλες! Βοηθούσαν οι συνθήκες!
Σε μια είχα ξεμείνει σπίτι της ντίρλα (λόγω απαγόρευσης κυκλοφορίας), αποκοιμήθηκα πάνω στο χαμούρεμα και η τύπισσα το πρωί είχε φτιάξει πρωινάρα, μου έκανε αρχοντικό ξύπνημα!
Μιλάμε ακόμα-τον επόμενο από εμένα, εν τέλει τον παντρεύτηκε κι έκανε και παιδί! Στο τσακ πρόλαβα...
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.188
Κριτικές
293
Like
9.448
Πόντοι
12.525
Επειδή πειραματίστηκα λίγο τις προηγούμενες μέρες από περιέργεια και να περάσει η ώρα...
Γράφτηκα σε 4-5 τέτοια σάιτ αλλά όλα θέλουν πληρωμή αλλιώς δε μπορείς ούτε μήνυμα να στείλεις...
Υποτίθεται ότι το sxeseis είναι από τα καλά και φαίνεται να είναι αληθινά τα προφίλ των γυναικών

Γράφτηκα και στις kavliares αλλά εκεί ήταν μουφα τελείως και δήθεν μου έστειλαν μήνυμα κάτι γκόμενες...
Όπως και τα πιο δημοφιλή Badoo και tinder θέλουν πληρωμή

Υπάρχει κάποιο που δεν πληρώνεις και που δεν μιλάς με κομπιούτερ?
 

Dr. Kolompo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.852
Like
3.661
Πόντοι
456
Eίχα φιλαράκι που το είχε κάνει επιστήμη και όποτε έσκαγε Αθήνα γαμούσε σε ενα διβδόμαδο έως και 10 γκόμενες. Εν τέλει σε μια τελευταία επίσκεψη μέσα στις φορτωτικές έκανε και σχέση με μία απ αυτές και είναι ακόμη μαζί.

Προσωπικά είμαι υπέρ αν το πάρεις εξ αρχής στην πλάκα. Έτσι θα βγάλεις και μουνέτα.
Αν πας σαν γλίτσας θα πάρεις ένα παπάρι. Επίσης μετά τον covid όντως αισθάνομαι ότι αυτές οι εφαρμογές έχουν καταγράψει το πικ καιρό τώρα και ο κόσμος προτιμά να βγαίνει.
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.738
Κριτικές
15
Like
11.393
Πόντοι
3.846

Εντάξει κοροϊδία οποίος πληρώνει
Λάθος σκέψη.
Κοροϊδία είναι να πληρώνεις και να μην κάνεις τίποτα.

Αλλιώς ποιο το πρόβλημα να δώσεις 8-20€ αν έχεις πολλαπλές πιθανότητες επιτυχίας και πολύ πιο γρήγορα;
Κάποιοι ξέρεις δεν έχουν και τον χρόνο να περιμένεις με το δωρεάν προφίλ να κάνεις ματς μετά από μέρες που ανοίγει πάλι αν δεν έχεις πληρώσει
Εκτός αν δεν ξέρεις πώς δουλεύουν αυτές οι εφαρμογές και τα λες αυτά.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Nubic

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom