Νέα

Tinder αξίζει;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα FROID
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 400K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.690
Πόντοι
2.356
Κάτι τέτοιο θα ψάχνει η τύπισσα
sp.jpg


Θέλει μόλις τελειώσει η συνεδρία ο κώλος της νά’ χει γίνει σαγρέ από τις «λεπιδιές»/κωλοσκάμπηλα. Σου λέει "απόλαυση στο maximum":wink::cheesy:
τι εχει αυτος λεπρα?
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.158
Κριτικές
94
Like
46.467
Πόντοι
17.311

Nαdiα​

20
Lamborghini factory
Ζει: Glyfada
18 χιλιόμετρα μακριά

I'm Serbian I'm here for vocation ~I want date~ after sex nobody takes me for 2nd date...why ??
Tinder keeps deleting my pictures and bio...
Bro how sick is this people chatting me back after ages greedy @$$ mans Let's see who will understand or misunderstand my bio.

:2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny:
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.158
Κριτικές
94
Like
46.467
Πόντοι
17.311

Naya Luna, 43​

photographer, translator, and a bucket of positive energy ;)

About me​

Hello guys! Λίγα για μένα λοιπόν(μη ρωτάνε όλοι το ίδιο): Με λένε Ναταλή.Είμαι χορτοφάγος.Μένω Αθήνα.Δεν ψάχνω κάτι, βρίσκομαι εδώ γιατί έτσι και γιατί μπορώ.Είμαι sapiosexual (όποιος δν ξέρει τι σημαίνει,ρωτάει τν Google!), όποτε τσάμπα σφίγγετε τους κοιλιακούς σας και τα μπράτσα στις φώτο,θα πάθετε καμιά κήλη...ανησυχώ γμτ!Βάλτε και κάνα t-shirt πάνω σας κάλου κακού,μη σας φάνε κουνούπια τώρα που είναι η εποχή τους. Μου αρέσει να: *πλέκω κάλτσες από τρίχα δεινόσαυρου, *παίζω κρυφτό και ουρλιαχτό με τις κατσαρίδες, *συμμετέχω σε αγώνες ελεύθερης πτώσης με τη μούρη στο πάτωμα, *διαβάζω τις ετικέτες των σαμπουάν στη τουαλέτα (γιατί πάλι ξέχασα το κινητό στο σαλόνι!)Γενικά έχω πολλά hobbies. Να πατάτε το "x" όσοι είστε παντρεμένοι,αρραβωνιασμένοι΄,από έρωτα μεθυσμένοι,it's-complicated-δεσμευόμενοι ή σεξουαλικά στον εγκέφαλο χτυπημένοι.Everybody else is welcome.Δεν μπορώ όμως να απαντάω σε όλους,σεβαστείτε το.Οh, one last thing,don't be rude and boring.Humor is a must! :)
:2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny:

Funny Dance Macarena GIF
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.158
Κριτικές
94
Like
46.467
Πόντοι
17.311
Μου εληξε και η τελευταια συνδρομη στο τιντερ.
Να μου κοπει το χερι αν ξανανεωσω
πολυ μπαζο και πολυ ναυαγιο οσο περναει ο καιρος.
για να γραφουν τετοιες μαλακιες στο αμπαουτ μι, σκεψου πως θα ειναι και τι θα λενε απο κοντα :2funny:
κατι λιγοστα βιζιτακια λενε μονο, αλλα εκει η ουρα ειναι μεχρι κακια σκαλα :boff:
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.656
Κριτικές
1
Like
4.318
Πόντοι
1.706
Μιλοντας με κωλο-εταιρεια που διαχειριζεται τα προφιλ μας στις εφαρμογες γνωριμιων ,εμαθα πως το συντριπτικο ποσοστο κατι σαν 90/10 ή 95/5 ειναι ψωλές/μουνιά.

Τα προφιλ μας τα διαχειριζονται και τα εγκρινουν ινδοι κ πακιστανοι
 

flyman29

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.124
Like
3.165
Πόντοι
456

Naya Luna, 43​

photographer, translator, and a bucket of positive energy ;)

About me​

Hello guys! Λίγα για μένα λοιπόν(μη ρωτάνε όλοι το ίδιο): Με λένε Ναταλή.Είμαι χορτοφάγος.Μένω Αθήνα.Δεν ψάχνω κάτι, βρίσκομαι εδώ γιατί έτσι και γιατί μπορώ.Είμαι sapiosexual (όποιος δν ξέρει τι σημαίνει,ρωτάει τν Google!), όποτε τσάμπα σφίγγετε τους κοιλιακούς σας και τα μπράτσα στις φώτο,θα πάθετε καμιά κήλη...ανησυχώ γμτ!Βάλτε και κάνα t-shirt πάνω σας κάλου κακού,μη σας φάνε κουνούπια τώρα που είναι η εποχή τους. Μου αρέσει να: *πλέκω κάλτσες από τρίχα δεινόσαυρου, *παίζω κρυφτό και ουρλιαχτό με τις κατσαρίδες, *συμμετέχω σε αγώνες ελεύθερης πτώσης με τη μούρη στο πάτωμα, *διαβάζω τις ετικέτες των σαμπουάν στη τουαλέτα (γιατί πάλι ξέχασα το κινητό στο σαλόνι!)Γενικά έχω πολλά hobbies. Να πατάτε το "x" όσοι είστε παντρεμένοι,αρραβωνιασμένοι΄,από έρωτα μεθυσμένοι,it's-complicated-δεσμευόμενοι ή σεξουαλικά στον εγκέφαλο χτυπημένοι.Everybody else is welcome.Δεν μπορώ όμως να απαντάω σε όλους,σεβαστείτε το.Οh, one last thing,don't be rude and boring.Humor is a must! :)
:2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny:

Funny Dance Macarena GIF
Δεν μπορεί να απαντάει σε όλους:headbang:
Η πουλάει φύκια ή δεν υπάρχει σωτηρία.
Εκτός από χορτοφάγα sapiosexual :jerking:θα είναι σίγουρα και Αεκτζου με Φιλοπαναθηναικά αισθήματα και Αντιολυμπιακός:grin:
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.158
Κριτικές
94
Like
46.467
Πόντοι
17.311
Δεν μπορεί να απαντάει σε όλους:headbang:
Η πουλάει φύκια ή δεν υπάρχει σωτηρία.
Εκτός από χορτοφάγα sapiosexual :jerking:θα είναι σίγουρα και Αεκτζου με Φιλοπαναθηναικά αισθήματα και Αντιολυμπιακός:grin:
αφου βρισκεται εκει γιατι ετσι και γιατι μπορει ρε παιχτη... αλλα δε ψαχνει κατι :tooth:
 
Τελευταία τροποποίηση:

maclaud

Μέγας
Εγγρ.
29 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.725
Κριτικές
26
Like
591
Πόντοι
4.475
Αν κάνεις like, για να σε δει πρέπει να κάνει τυχαία like και αυτή από ότι κατάλαβα.
αν έχεις πληρώσει συνδρομή για αποστολή μηνύματος πριν γίνει match, αυτή μπορεί να δει το προφίλ σου ή απλά βλέπει μόνο το μήνυμα;
 

sakarvats

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Σεπ 2008
Μηνύματα
1.403
Κριτικές
107
Like
7.865
Πόντοι
6.585
Αν κάνεις like, για να σε δει πρέπει να κάνει τυχαία like και αυτή από ότι κατάλαβα.
σε απλή συνδρομή, ναι, μόνο τυχαία .. Σαν gold χρήστης, μπορείς να δεις ποιος σου έχει κάνει like

Στην platinum συνδορμή (δεν έχω δοκιμάσει ποτέ) νομίζω μπορείς να στείλει μνμ χωρίς να έχεις ματσάρει με το προφίλ που σε ενδιαφέρει..
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
4.410
Κριτικές
8
Like
11.228
Πόντοι
3.786
καιρο ειχα να μπω :tooth:

Γαυράκι​

48
Lives in Πειραιάς

Woman
14 kilometers away

Μη μου δειχνεις μπρατσα και τατού. Δείξε μου παλαμες με ρόζους. Μη μου δείχνεις το cabrio που σου πήρε ο μπαμπάς. Δείξε μου το σκούτερ που πήρες με τον κόπο σου. Μην προσπαθείς να με εντυπωσιάσεις με ακριβά εστιατόρια και σούσι. Πήγαινέ με στο ταβερνάκι της γειτονιάς, αλλά έχε με αγκαλιά!Εκει μετραω εγω τον αντρα! Απλό, γνησιο κι αυθεντικό! Με καλές και κακές πτυχές.Χωρίς δηθενιές. Αν δεν το'χεις, μη μπεις τον κόπο. Αν μενεις ακόμα με τους γονείς, πάτα Χ. Οι παντρεμένοι στη γυναικούλα σας!
κάτι μου λέει ότι ψηφίζει Σύριζα
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
4.410
Κριτικές
8
Like
11.228
Πόντοι
3.786
έχω πετύχει μία που έγραφε "δε μπορώ τον εθνικισμο, γιατί δεν είμαι υπερήφανη που είμαι Ελληνίδα" ή κάπως έτσι. Δε θα ήταν γαμάτο να βρεθεί κανένας πλακατζής να την ξεφτιλίσει στο πρώτο ραντεβού;
 
Εγγρ.
6 Ιουλ 2020
Μηνύματα
164
Like
358
Πόντοι
21
Άνοιξα εχθές το βράδυ μέχρι στιγμής χωρίς συνδρομή αν σου κανει κάποιος λικε φαίνεται στο περιπου πως είναι οι φωτο, μου κάνανε 7 σμας 5 χοντρές και 2 γκέι κατευθείαν κατάργηση ταιριασματος
 

ALX4

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2014
Μηνύματα
251
Like
663
Πόντοι
81
Παλιοτερα αξιζε, τωρα αν δεν πληρωσεις δυσκολα θα δουν το προφιλ σου και θα κανεις πολλα matches λογω αλγοριθμου. Δεν αξιζει να πληρωνεις μια τετοια εφαρμογη, η οποια λειτουργει προς οφελος κυριως των γυναικων οι οποιες ψαχνουν κοροΐδα βαζοντας το ινσταγραμ τους στην περιγραφη για να αποκτησουν ακολουθους.
 

maclaud

Μέγας
Εγγρ.
29 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.725
Κριτικές
26
Like
591
Πόντοι
4.475
σε απλή συνδρομή, ναι, μόνο τυχαία .. Σαν gold χρήστης, μπορείς να δεις ποιος σου έχει κάνει like

Στην platinum συνδορμή (δεν έχω δοκιμάσει ποτέ) νομίζω μπορείς να στείλει μνμ χωρίς να έχεις ματσάρει με το προφίλ που σε ενδιαφέρει..
ναι οκ αλλά και η gold συνδρομή τι νόημα έχει, αν αυτή δεν έχει gold συνδρομή δεν μπορεί να σε δει
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom