Νέα

Tinder αξίζει;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα FROID
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 405K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
12.430
Like
16.102
Πόντοι
3.656
Οι γυναίκες πιστευουν ότι είναι όλες σα τη Δούκισσα νομικου όμως το λαθος των αντρών είναι ότι τους το επιβεβαιώνουν. Και όσο τους το επιβεβαιώνουν αυτές όλο και περισσότερο το πιστευουν

Δεν είπα ότι δεν φταίνε και οι άντρες

Αλλά είμαστε και σε χώρα που πιο εύκολα θα κερδίσεις το τζόκερ παρα θα γνωρίσεις γκόμενα.

Όταν χωρίς γκόμενα τους τρώει όλους η αγαμομαλακία,δυστυχώς κυνηγάνε όποια να'ναι.
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.971
Κριτικές
99
Like
47.404
Πόντοι
21.511

Μυρτιλο​

21

δεν εχω ακομα αλλα αν θες να μου δινεις λεφτα δεν εχω θεμα

Αλεξάνδρειο ΤΕΙ τσιμπουκωματος και πισοκωλλητων

16 kilometers away

Είμαι ένα σχετικά ελεύθερο πνευμα και απλααα ζητάω κάποιον να συζητάω για μιμς χεχ (αν μου στείλετε μην περιμένετε τίποτα απλά βαριέμαι)

:uglystupid::2funny:
 

kaki_epiroi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2012
Μηνύματα
918
Κριτικές
6
Like
1.175
Πόντοι
366
Έχει πετύχει κάποιος μια Ματίνα από Αθήνα, ξανθιά γύρω στα 35 που ανταλλάσσει βαιμπερ; Δασκάλα αγγλικών λέει ότι είναι.
 

Παραλιώτης

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.097
Κριτικές
10
Like
5.423
Πόντοι
2.816
Έχει πετύχει κάποιος μια Ματίνα από Αθήνα, ξανθιά γύρω στα 35 που ανταλλάσσει βαιμπερ; Δασκάλα αγγλικών λέει ότι είναι.
Δώσε βάιμπερ τύπε να τσεκαρουμε.. έχουμε γνωρίσει άπειρες Ματίνες
 

akinho

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2019
Μηνύματα
657
Κριτικές
1
Like
1.639
Πόντοι
206
Έχει πετύχει κάποιος μια Ματίνα από Αθήνα, ξανθιά γύρω στα 35 που ανταλλάσσει βαιμπερ; Δασκάλα αγγλικών λέει ότι είναι.
Γιαπ... Δεν την έχω δει από κοντά. Καλή κοπέλα φαίνεται αλλά εμφανισιακά δεν... Καθόλου.... Νόμιζα ότι ήμουν εκλεκτος και μου έδωσε τόσο εύκολα τηλέφωνο
 

kaki_epiroi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2012
Μηνύματα
918
Κριτικές
6
Like
1.175
Πόντοι
366
Έχει πετύχει κάποιος μια Ματίνα από Αθήνα, ξανθιά γύρω στα 35 που ανταλλάσσει βαιμπερ; Δασκάλα αγγλικών λέει ότι είναι
Γιαπ... Δεν την έχω δει από κοντά. Καλή κοπέλα φαίνεται αλλά εμφανισιακά δεν... Καθόλου.... Νόμιζα ότι ήμουν εκλεκτος και μου έδωσε τόσο εύκολα τηλέφωνο
Δες ινμποξ
 
  • Like
Αντιδράσεις: akinho
Εγγρ.
17 Μαρ 2022
Μηνύματα
3
Like
2
Πόντοι
0
Μάγκες έχετε Facebook αν θέλετε να φτιάξουμε μια ομάδα συμμάχων-στρέιτ να ανταλλάσουμε απόψεις, όποιος αδελφός ενδιαφέρεται να μου στείλει μήνυμα
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.690
Πόντοι
2.356
:tooth:
 

Συνημμένα

  • IMG_20220326_115131.jpg
    IMG_20220326_115131.jpg
    251 KB · Εμφανίσεις: 223

flyman29

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.146
Like
3.247
Πόντοι
456
Σκέφτομαι να ξανανοίξω tinder αλλά πιο στοχευμένα, δηλαδή να εστιάσω είτε σε Ρωσίδες είτε σε Ουκρανίδες.
Η ιδέα είναι απλή.
Για τις Ρωσίδες θα έβαζα δίπλα στο όνομα μου το Ζ, που είναι trendy αυτές τις ημέρες στη Ρωσία, πχ flyman Z. Πιστεύω με αυτόν τον τρόπο διάφορες σκληροπυρηνικές πουτινικές θα πιάσουν το υπονοούμενο :rockon:
Για τις Ουκρανίδες θα έβαζα banner με την ουκρανική σημαία αλλά πιστεύω το έχουν σκεφτεί και άλλοι.

Πιστεύω το Ζ θα έχει πιο πολλές πιθανότητες επιτυχίας καθώς πολλές Ρωσίδες θα νιώθουν μόνες και απομονωμένες. Μειονέκτημα της στρατηγικής αυτής είναι κανένα ξεγυρισμένο report στο πλαίσιο του αντιρωσισμού :(
 

chefff

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2009
Μηνύματα
81
Like
18
Πόντοι
0
Nα ρωτήσω μου στέλνουν μηνύματα αλλά για να τα απαντήσεις πρέπει να πληρωσο υπάρχει τρόπος χωρίς να πληρωσο;;;
 
Εγγρ.
22 Μαρ 2016
Μηνύματα
56
Like
111
Πόντοι
0
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.690
Πόντοι
2.356
Σκέφτομαι να ξανανοίξω tinder αλλά πιο στοχευμένα, δηλαδή να εστιάσω είτε σε Ρωσίδες είτε σε Ουκρανίδες.
Η ιδέα είναι απλή.
Για τις Ρωσίδες θα έβαζα δίπλα στο όνομα μου το Ζ, που είναι trendy αυτές τις ημέρες στη Ρωσία, πχ flyman Z. Πιστεύω με αυτόν τον τρόπο διάφορες σκληροπυρηνικές πουτινικές θα πιάσουν το υπονοούμενο :rockon:
Για τις Ουκρανίδες θα έβαζα banner με την ουκρανική σημαία αλλά πιστεύω το έχουν σκεφτεί και άλλοι.

Πιστεύω το Ζ θα έχει πιο πολλές πιθανότητες επιτυχίας καθώς πολλές Ρωσίδες θα νιώθουν μόνες και απομονωμένες. Μειονέκτημα της στρατηγικής αυτής είναι κανένα ξεγυρισμένο report στο πλαίσιο του αντιρωσισμού :(
εγώ θα βάλω Κουλης.. Έτσι δε θα μου κάτσει ουτε Ουκρανίδα ουτε Ρωσίδα ουτε Ελληνίδα... Ουτε και απο τη Ζιμπάμπουε
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.690
Πόντοι
2.356

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.971
Κριτικές
99
Like
47.404
Πόντοι
21.511
καιρο ειχα να μπω :tooth:

Γαυράκι​

48
Lives in Πειραιάς

Woman
14 kilometers away

Μη μου δειχνεις μπρατσα και τατού. Δείξε μου παλαμες με ρόζους. Μη μου δείχνεις το cabrio που σου πήρε ο μπαμπάς. Δείξε μου το σκούτερ που πήρες με τον κόπο σου. Μην προσπαθείς να με εντυπωσιάσεις με ακριβά εστιατόρια και σούσι. Πήγαινέ με στο ταβερνάκι της γειτονιάς, αλλά έχε με αγκαλιά!Εκει μετραω εγω τον αντρα! Απλό, γνησιο κι αυθεντικό! Με καλές και κακές πτυχές.Χωρίς δηθενιές. Αν δεν το'χεις, μη μπεις τον κόπο. Αν μενεις ακόμα με τους γονείς, πάτα Χ. Οι παντρεμένοι στη γυναικούλα σας!
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
12.430
Like
16.102
Πόντοι
3.656
καιρο ειχα να μπω :tooth:

Γαυράκι​

48
Lives in Πειραιάς

Woman
14 kilometers away

Μη μου δειχνεις μπρατσα και τατού. Δείξε μου παλαμες με ρόζους. Μη μου δείχνεις το cabrio που σου πήρε ο μπαμπάς. Δείξε μου το σκούτερ που πήρες με τον κόπο σου. Μην προσπαθείς να με εντυπωσιάσεις με ακριβά εστιατόρια και σούσι. Πήγαινέ με στο ταβερνάκι της γειτονιάς, αλλά έχε με αγκαλιά!Εκει μετραω εγω τον αντρα! Απλό, γνησιο κι αυθεντικό! Με καλές και κακές πτυχές.Χωρίς δηθενιές. Αν δεν το'χεις, μη μπεις τον κόπο. Αν μενεις ακόμα με τους γονείς, πάτα Χ. Οι παντρεμένοι στη γυναικούλα σας!

Άρα γουστάρει τατουαζάτους με κάμπριο
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: akinho

flyman29

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.146
Like
3.247
Πόντοι
456
καιρο ειχα να μπω :tooth:

Γαυράκι​

48
Lives in Πειραιάς

Woman
14 kilometers away

Μη μου δειχνεις μπρατσα και τατού. Δείξε μου παλαμες με ρόζους. Μη μου δείχνεις το cabrio που σου πήρε ο μπαμπάς. Δείξε μου το σκούτερ που πήρες με τον κόπο σου. Μην προσπαθείς να με εντυπωσιάσεις με ακριβά εστιατόρια και σούσι. Πήγαινέ με στο ταβερνάκι της γειτονιάς, αλλά έχε με αγκαλιά!Εκει μετραω εγω τον αντρα! Απλό, γνησιο κι αυθεντικό! Με καλές και κακές πτυχές.Χωρίς δηθενιές. Αν δεν το'χεις, μη μπεις τον κόπο. Αν μενεις ακόμα με τους γονείς, πάτα Χ. Οι παντρεμένοι στη γυναικούλα σας!
Κλασική περίπτωση βλάβης.
Γεροντομπεμπέκα ετών 48 που της την πέφτουν μόνο μαμάκηδες και παντρεμένοι του προγράμματος Εξοικονομώ (οι άλλοι πάνε στα κορίτσια) και όλοι οι άλλοι την απαξιώνουν.
Απόδειξη πως ο Έλληνας πυρφόρος - κλαρινογαμπρός έχει όρια.
 

steath

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2017
Μηνύματα
225
Κριτικές
1
Like
610
Πόντοι
81
Έχει πετύχει κάποιος μια Ματίνα από Αθήνα, ξανθιά γύρω στα 35 που ανταλλάσσει βαιμπερ; Δασκάλα αγγλικών λέει ότι είναι.
ηταν ενας τυπος που οπου εμπαινα, εψαχνε καποιιος αν ξερει μια ελενη απο νεα σμυρνη.
 

Σεβασμιώτατος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2021
Μηνύματα
1.084
Κριτικές
15
Like
5.161
Πόντοι
746
καιρο ειχα να μπω :tooth:

Γαυράκι​

48
Lives in Πειραιάς

Woman
14 kilometers away

Μη μου δειχνεις μπρατσα και τατού. Δείξε μου παλαμες με ρόζους. Μη μου δείχνεις το cabrio που σου πήρε ο μπαμπάς. Δείξε μου το σκούτερ που πήρες με τον κόπο σου. Μην προσπαθείς να με εντυπωσιάσεις με ακριβά εστιατόρια και σούσι. Πήγαινέ με στο ταβερνάκι της γειτονιάς, αλλά έχε με αγκαλιά!Εκει μετραω εγω τον αντρα! Απλό, γνησιο κι αυθεντικό! Με καλές και κακές πτυχές.Χωρίς δηθενιές. Αν δεν το'χεις, μη μπεις τον κόπο. Αν μενεις ακόμα με τους γονείς, πάτα Χ. Οι παντρεμένοι στη γυναικούλα σας!
Κάτι τέτοιο θα ψάχνει η τύπισσα
sp.jpg


Θέλει μόλις τελειώσει η συνεδρία ο κώλος της νά’ χει γίνει σαγρέ από τις «λεπιδιές»/κωλοσκάμπηλα. Σου λέει "απόλαυση στο maximum":wink::cheesy:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom