Νέα

Tinder αξίζει;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα FROID
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 405K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Mheugenikos

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2022
Μηνύματα
12
Like
15
Πόντοι
0
Χαιρετώ τους τύπους της σαρκικής ηδονής. Τι λέει με το τίντερ βγαίνετε κάνα ετεροφυλοφιλικό ραντεβουδάκι ή σας μιλάνε τα νέτα μόνο για την επιβεβαίωση μέσω μηνυμάτων ;
 

flagchaser123

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2022
Μηνύματα
12
Like
17
Πόντοι
0
Παραθετω την εμπειρια μου σε αυτη την εφαρμογη
Δεν ειναι για ολους, αν εισαι εμφανισιμος θα εχεις επιτυχια
Εχοντας λογαριασμο 5 μηνες και 345 ταιρια, εχω παρατηρησει οτι οι ελληνιδες δεν κανουν.Αξιοποιηστε το σωστα για τουριστριες.
Βοηθαει πολυ να ξερετε καλα αγγλικα. Οι σκανδιναβες ειναι μακραν οι καλυτερες συμφωνα με την εμπειρια μου.
Οι περισσοτερες ψαχνονται πολυ. Για να φανταστειτε ποσο τραγικη ειναι η κατασταση με τις ελληνιδες ενω τα μισα μου ταιρια ειναι απο εδω εχω συνεχισει με μολις 2 οι οποιες ηταν τιγκα στα ψυχολογικα, σε συγκριση με τις ξενες οι οποιες ειναι ανωτερες.
 

foithths23

Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2013
Μηνύματα
65
Like
27
Πόντοι
0
ειναι κανεις απο πατρα να πει αν λεει τπτ το τιντερ?παιζει να βρεις τπτ???
 

GALLAS

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.950
Κριτικές
50
Like
5.674
Πόντοι
7.636
Κάνα μωρό από Ρουμανία-Βουκουρέστι έχουμε παίδες?
 

Kostas H.S.F

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2017
Μηνύματα
124
Like
695
Πόντοι
81
Έχω Tinder και badoo περίπου 3 χρόνια, έχω βρεθεί με αρκέτες , έχω κάνει σεξ μόνο με μία.Ελληνίδες είναι λίγο κρύες με αυτό , οι τουρίστριες το παίρνουν πιο ζεστά Θέλει πάρα μα πάρα πολύ υπομονή ,μέχρι να κάνεις ταίρι και να αρχίσεις συνομιλία. Ολά αυτά χωρίς να πληρώσεις για premium. Τώρα αν κάποιος πληρώσει για premium λογαριασμό εκεί αλλάζει το πράγμα. Εγώ ότι έκανα το έκανα τσάμπα.
Υ.Γ Αν πας στο Badoo να διαγράψεις το λογαριασμό σου δίνει μία εβδομάδα δώρο premium.
 

Titswinger

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2020
Μηνύματα
42
Κριτικές
4
Like
273
Πόντοι
280
Η εμπειρία μου με τις εφαρμογές γνωριμιών.
fb dating μέγιστη απάτη γεμάτο bots.
Βασικά όλες οι εφαρμογές είναι γεμάτες bots
3 χρόνια στο tinder το μονο οτι κατάφερα είναι να βγω με μια απ τις 10-15 που μίλησα συνολικά .
Απο κοντά δεν έλεγε και τίποτα οποτε δεν έκανα και κίνηση .
Είχα γύρω στα 30-35 match αλλα οι πιο πολλες δεν απαντούσαν καν.Match collectors οι ελλεηνίδες.
Το badoo το δοκίμασα μεσα στην καραντίνα και αφού μίλησα με 3-4 γκομενες η μια απο αυτές μου έδωσε viber και απο κει μου έστελνε γυμνές φωτο και έκανε sexting αλλα μεχρι εκει γιατι λέει ήταν παντρεμένη .
Είχα πληρώσει και στις δυο εφαρμογές συνδρομή κάποια στιγμή να δω τι θα γινει και απλα μπορούσα να δω τα μπάζα μου μου έκαναν λαικ.Μεχρι εκει .Δεν αλλαξε κατι .
Πολλοί μου λένε οτι τους λένε οι φίλοι τους που γαμάνε μέσω tinder κτλ.
Δυσκολεύομαι να το πιστέψω ,μαλλον φίδια πουλάνε .
Δεν αξίζει το κόπο να δωςει κανεις ούτε 5€ για τέτοιες εφαρμογές
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.810
Κριτικές
20
Like
12.618
Πόντοι
4.546
Screenshot_20220823-003317-896.png

* Η τελευταία μεγάλη μου επιτυχία ύστερα από καιρό.. ο Τανιμανίδης με περούκα... μου ζητάει και ραντεβού γαμώ το Θεό μου...
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.810
Κριτικές
20
Like
12.618
Πόντοι
4.546

Άστα τύπε συνεχώς κάτι τέτοιοι μου στέλνουν μνμ κτλ.
Θα μου στείλει καμιά φορά κανονική γυναίκα (δίχως τρίτο πόδι) και θα νομίζω πως μου κάνουν πλάκα....
Να φανταστείς έχω βάλει στο σύστημα πως ενδιαφέρομαι μονάχα για γυναίκες...
:confused: :confused: :confused: :confused: :confused:
 

GALLAS

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.950
Κριτικές
50
Like
5.674
Πόντοι
7.636
Η εμπειρία μου με τις εφαρμογές γνωριμιών.
fb dating μέγιστη απάτη γεμάτο bots.
Βασικά όλες οι εφαρμογές είναι γεμάτες bots
3 χρόνια στο tinder το μονο οτι κατάφερα είναι να βγω με μια απ τις 10-15 που μίλησα συνολικά .
Απο κοντά δεν έλεγε και τίποτα οποτε δεν έκανα και κίνηση .
Είχα γύρω στα 30-35 match αλλα οι πιο πολλες δεν απαντούσαν καν.Match collectors οι ελλεηνίδες.
Το badoo το δοκίμασα μεσα στην καραντίνα και αφού μίλησα με 3-4 γκομενες η μια απο αυτές μου έδωσε viber και απο κει μου έστελνε γυμνές φωτο και έκανε sexting αλλα μεχρι εκει γιατι λέει ήταν παντρεμένη .
Είχα πληρώσει και στις δυο εφαρμογές συνδρομή κάποια στιγμή να δω τι θα γινει και απλα μπορούσα να δω τα μπάζα μου μου έκαναν λαικ.Μεχρι εκει .Δεν αλλαξε κατι .
Πολλοί μου λένε οτι τους λένε οι φίλοι τους που γαμάνε μέσω tinder κτλ.
Δυσκολεύομαι να το πιστέψω ,μαλλον φίδια πουλάνε .
Δεν αξίζει το κόπο να δωςει κανεις ούτε 5€ για τέτοιες εφαρμογές
Έχει πράμα...το θέμα είναι ότι είναι πολύ μέτριες και με βλάβες...έχει βλάβη - (όπως οι αγγελίες στα αμάξια).

Αν είσαι επιλεκτικός, και έχεις target group υψηλό, δύσκολα να βρεις κάτι, αλλά έχει.....θέλει βέβαια Γαϊδουρινήήήήήήή υπομονή, χρόνο και ψάξιμο συνεχώς!!!!
 

john255

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2008
Μηνύματα
191
Κριτικές
21
Like
311
Πόντοι
31
Παραθετω την εμπειρια μου σε αυτη την εφαρμογη
Δεν ειναι για ολους, αν εισαι εμφανισιμος θα εχεις επιτυχια
Εχοντας λογαριασμο 5 μηνες και 345 ταιρια, εχω παρατηρησει οτι οι ελληνιδες δεν κανουν.Αξιοποιηστε το σωστα για τουριστριες.
Βοηθαει πολυ να ξερετε καλα αγγλικα. Οι σκανδιναβες ειναι μακραν οι καλυτερες συμφωνα με την εμπειρια μου.
Οι περισσοτερες ψαχνονται πολυ. Για να φανταστειτε ποσο τραγικη ειναι η κατασταση με τις ελληνιδες ενω τα μισα μου ταιρια ειναι απο εδω εχω συνεχισει με μολις 2 οι οποιες ηταν τιγκα στα ψυχολογικα, σε συγκριση με τις ξενες οι οποιες ειναι ανωτερες.
Τι παιζει ρε φιλε πραγματικα....Ολες ψυχολογικα ολες κατεστραμενες ειναι
 

Calico cat

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2022
Μηνύματα
1.347
Like
2.917
Πόντοι
456
Πριν 1-2 χρόνια είχα γραφτεί σε αρκετές τέτοιου είδους εφαρμογές αλλά αυτό που διαπίστωσα είναι ότι όλες μα όλες θέλουν χρήματα αλλιώς ούτε σε αφήνουν να δεις ποιος στέλνει ούτε σου επιτρέπουν να κάνεις τίποτα γενικώς χωρίς κάποιου είδους πληρωμή...

Στο τιντερ νομίζω το ίδιο ισχύει, διορθώστε με αν κάνω λάθος...
 

Calico cat

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2022
Μηνύματα
1.347
Like
2.917
Πόντοι
456
Επίσης στο badoo έχω την αίσθηση ότι υπάρχουν πολλές βίζιτες...Ξαναλέω ότι έχω χρόνια να ασχοληθώ οπότε όποιος ξέρει ας με διορθώσει.
 

Calico cat

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2022
Μηνύματα
1.347
Like
2.917
Πόντοι
456
sapaki φίλε μου εγώ είμαι της παλιάς σχολής του γνωρίζω κόσμο έξω οπότε ευχαριστώ για τις συμβουλές αλλά στα 35 μου δεν περίμενα το τιντερ και τις εφαρμογές για να γαμήσω :2funny:

Για αλλαγή είπα μια φορά να γραφτώ σε αυτά τα σαιτ αλλά απογοητεύτηκα λόγω του ότι όλα ζητούσαν συνδρομή...
 

Calico cat

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2022
Μηνύματα
1.347
Like
2.917
Πόντοι
456
κι εγω της παλιας ειμαι και τα κοροιδευα φουλ αυτα αλλα τα τελευταια χρονια αναγκαστηκα να μιξαρω
Δεν τα κοροϊδεύω αλλά απογοητεύτηκα γιατί όλα μα όλα ζητούσαν πληρωμή όπως είπα.
Το τιντερ όχι αλλά κι εκεί κάτι άλλο έπαιζε που δεν θυμάμαι αυτή τη στιγμή. Νομίζω δεν σε άφηνε να κάνεις πολλά λαικ κάτι τέτοιο.

Το badoo μου είχαν πει ότι είναι καλό αλλά δεν θυμάμαι καθόλου αν ήταν με συνδρομή.
 

Michael Scott

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2021
Μηνύματα
6.812
Κριτικές
20
Like
23.774
Πόντοι
8.346
Με κάτι κοπελίτσες στο τιντερ (ξένες κυριως) οι οποίες σ πιάνουν κουβεντα κ μετα απο λιγο ζητανε να συνεχισετε σε WhatsApp, να υποθέσω είναι του χώρου ή απλα απατη?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom