Νέα

Τί κολώνια φοράνε οι στριπτητζούδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vasos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 21
  • Εμφανίσεις 2K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
γκωτιεγ,πινο σιλβεστρ :2funny:
 

AssFiller

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2007
Μηνύματα
6.084
Κριτικές
4
Like
24
Πόντοι
66
Ρε λακη...αυτο πήγα να ανοίξω πριν..  :2funny:
 

AssFiller

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2007
Μηνύματα
6.084
Κριτικές
4
Like
24
Πόντοι
66
Πάντως ρε μάγκες οσες φορες εχω παει μυρίζω τρελο πατσουλί και χωρις καμιά διαφοροποίηση...

Με το κιλο τα αγοράζουν... ??
 

spice123

Νέο Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
πατσουλι και παλι πατσουλι. και να ποτιζει στο πουκαμισο
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
51
Πόντοι
4.095
Ιδρώτας Νο5 (λόγω χoρών) + κάποιο πατσουλί

Φονικό combination

Βασικά, δεν θα έπρεπε μετά από κάθε χορό που κάνουν να ρίχνουν και ένα ντουζάκι?

Ή μήπως αυτός είναι ο λόγος που όταν μόνο χορεύουν, οι κινήσεις τους είναι slow motion? Για να μην ιδρώνουν δλδ?

Και μετά από πριβέ χορούς, δεν θα ήταν καλό κάπως να φύγουν οι ιδρώτες αλλά και τα ζουμιά άλλων πριν πάνε στον επόμενο?

Ρωτάω...δεν ξέρω, μαθαίνω ακόμη.

 

Επισκέπτης
Ιδρώτας Νο5 (λόγω χoρών) + κάποιο πατσουλί

Φονικό combination

Βασικά, δεν θα έπρεπε μετά από κάθε χορό που κάνουν να ρίχνουν και ένα ντουζάκι?

Ή μήπως αυτός είναι ο λόγος που όταν μόνο χορεύουν, οι κινήσεις τους είναι slow motion? Για να μην ιδρώνουν δλδ?

Και μετά από πριβέ χορούς, δεν θα ήταν καλό κάπως να φύγουν οι ιδρώτες αλλά και τα ζουμιά άλλων πριν πάνε στον επόμενο?

Ρωτάω...δεν ξέρω, μαθαίνω ακόμη.

Aυτό ίσχυε παλιότερα....ήταν υποχρέωση των κοριτσιών να κάνουν ντουζάκι καθε 3 κ λίγο....

Πλέον είναι θέμα της γκόμενας...κ μόνο...δλδ αν σέβεται τον εαυτό της κ μετά τους πελάτες...ή ενδιαφέρεται μόνο για τα λεφτά....

Πάντως πολλές κ αξιόλογες στο Μούσσες κάνουν πολύ συχνά ντουζ...στο Πρίνσες ελάχιστες...κ γι'αυτο δεν είμαι ακόμη 100% σίγουρος....για Γκολντ...3 ξέρω που κάνουν πάντα μετά απο πριβέ (οχι φραπεδιαρες)....αυτά....στα υπόλοιπα μαγαζιά δεν είμαι πελάτης πλέον.... :2funny: :2funny: :2funny:
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
51
Πόντοι
4.095
Aυτό ίσχυε παλιότερα....ήταν υποχρέωση των κοριτσιών να κάνουν ντουζάκι καθε 3 κ λίγο....
Πλέον είναι θέμα της γκόμενας...κ μόνο...δλδ αν σέβεται τον εαυτό της κ μετά τους πελάτες...ή ενδιαφέρεται μόνο για τα λεφτά....
Πάντως πολλές κ αξιόλογες στο Μούσσες κάνουν πολύ συχνά ντουζ...στο Πρίνσες ελάχιστες...κ γι'αυτο δεν είμαι ακόμη 100% σίγουρος....για Γκολντ...3 ξέρω που κάνουν πάντα μετά απο πριβέ (οχι φραπεδιαρες)....αυτά....στα υπόλοιπα μαγαζιά δεν είμαι πελάτης πλέον.... :2funny: :2funny: :2funny:
Οπότε...ένα καλό threadάκι για να κρίνουμε την ποιότητα της συγκεκριμένης παροχής υπηρεσιών, θα ήταν "Ποια μαγαζιά έχουν ντουζιέρες για τα κορίτσια?"

Νομίζω έτσι θα ξεσκαρτάρω πολλά/ές. Εγώ που είμαι αποστειρωμένο παιδί, θεωρώ σημαντικό το θέμα.

Είναι και ένας από τους λόγους που είχα πάρε δώσε αυστηρά με ντεκάφ καλλιτέχνιδες μόνο.

Όσο και να αγαπάω τον vasos, δεν μπορώ να σκέφτομαι ότι τα βυζιά που τρίβονται πάνω στο καινούργιο μου t-shirt, αφήνουν και κάποια από τα χιλιάδες παιδιά που ενδεχομένως πιτσίλισε ο vasos επάνω τους.
 

Επισκέπτης
Οπότε...ένα καλό threadάκι για να κρίνουμε την ποιότητα της συγκεκριμένης παροχής υπηρεσιών, θα ήταν "Ποια μαγαζιά έχουν ντουζιέρες για τα κορίτσια?"

Νομίζω έτσι θα ξεσκαρτάρω πολλά/ές. Εγώ που είμαι αποστειρωμένο παιδί, θεωρώ σημαντικό το θέμα.

Είναι και ένας από τους λόγους που είχα πάρε δώσε αυστηρά με ντεκάφ καλλιτέχνιδες μόνο.

Όσο και να αγαπάω τον vasos, δεν μπορώ να σκέφτομαι ότι τα βυζιά που τρίβονται πάνω στο καινούργιο μου t-shirt, αφήνουν και κάποια από τα χιλιάδες παιδιά που ενδεχομένως πιτσίλισε ο vasos επάνω τους.
1.Όλα έχουν...έστω κ τυπική ντουζιέρα...

2.Eγώ τις έχω ξεσκαρτάρει...πάντως ίσως συμβάλλω στο θρεντ αν ανοιχτεί...γιατί θεωρώ σημαντικό το θέμα της καθαριότητας (μέχρι αηδίας)...γενικά...

3.Τα ίδια ισχύουν κ για μένα...γι'αυτο κ ποτέ δεν είδα σαν μουνάρα...την μέγιστη φραπεδιάρα του Γκολντ...

4.Ε,ναι...είναι αηδία κ μόνο σαν ιδέα...(αν κ δεν γνωρίζω τον βάσος...οπότε δεν τον αγαπάω)...
 

str81977

Τιμημένος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
13.679
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
166
3.Τα ίδια ισχύουν κ για μένα...γι'αυτο κ ποτέ δεν είδα σαν μουνάρα...την μέγιστη φραπεδιάρα του Γκολντ...

4.Ε,ναι...είναι αηδία κ μόνο σαν ιδέα...(αν κ δεν γνωρίζω τον βάσος...οπότε δεν τον αγαπάω)...

Την οποία δεν την έχω δει ποτέ να πλένει τα χέρια της μεταξύ φραπέδων! Για ντουζ ούτε λόγος!
Και όσο καλός και να είναι ο φραπές, αν το σέηκερ είναι βρώμικο...


Ο Βάσος είναι αξιαγάπητος, εγγυημένα!
 

Επισκέπτης
Την οποία δεν την έχω δει ποτέ να πλένει τα χέρια της μεταξύ φραπέδων! Για ντουζ ούτε λόγος!
Και όσο καλός και να είναι ο φραπές, αν το σέηκερ είναι βρώμικο...


Ο Βάσος είναι αξιαγάπητος, εγγυημένα!
1.  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

2.Σέβομαι την άποψή σου καθότι είσαι αρκετά σοβαρός συνομιλητής...αλλά διαφωνώ περι του vasos...γούστα θα μου πεις είναι αυτά....πάσο θα πω εγώ...κ τελειώνει.... :cheesy:
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
51
Πόντοι
4.095
Την οποία δεν την έχω δει ποτέ να πλένει τα χέρια της μεταξύ φραπέδων! Για ντουζ ούτε λόγος!
Και όσο καλός και να είναι ο φραπές, αν το σέηκερ είναι βρώμικο...
Ο Βάσος είναι αξιαγάπητος, εγγυημένα!
Και εσύ θαμώνας στο BG?
(για να έχεις κάνει τέτοιες παρατηρήσεις...δεν έχεις περάσει μόνο τυχαία από εκεί....)
Πάει...χάλασε αυτός ο κόσμος!
 

Επισκέπτης
Και εσύ θαμώνας στο BG?
(για να έχεις κάνει τέτοιες παρατηρήσεις...δεν έχεις περάσει μόνο τυχαία από εκεί....)
Πάει...χάλασε αυτός ο κόσμος!
Παίζει να είναι κ πιο παλιός απο σένα....:) :) :)
Δε θυμάμαι...πότε...αλλά νομίζω έχει ποστάρει κ σε θρέντ....;) ;) ;)
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
51
Πόντοι
4.095
Παίζει να είναι κ πιο παλιός απο σένα....:) :) :)
Δε θυμάμαι...πότε...αλλά νομίζω έχει ποστάρει κ σε θρέντ....;) ;) ;)
Εγώ σίγουρα δεν είμαι παλιός και σοβαρά τώρα, παραμένω απλά περαστικός.
Πέρασα από τα μαγαζιά, έφαγα τα μούτρα μου όσο έπρεπε, έκανα την πλάκα μου όσο με έπαιρνε και πλέον σχεδιάζω τις δράσεις μου γι'αυτο το χειμώνα στα παλιά μου λημέρια (εξωτερικό....ούτε καν CTs, χάλασαν και αυτά, είναι για γέλια πλέον, ο ορισμός της απάτης).
Καλά ήταν, είχε την πλάκα του, γνώρισα μερικά καλά παιδιά με τα οποία έχω ακόμη επαφές αραιά και που, και αυτό ήτανε.
Δεν είμαι πάικτης σε αυτό τον στοίβο....δεν μου πάει το σπορ.
 

Επισκέπτης
Εγώ σίγουρα δεν είμαι παλιός και σοβαρά τώρα, παραμένω απλά περαστικός.
Πέρασα από τα μαγαζιά, έφαγα τα μούτρα μου όσο έπρεπε, έκανα την πλάκα μου όσο με έπαιρνε και πλέον σχεδιάζω τις δράσεις μου γι'αυτο το χειμώνα στα παλιά μου λημέρια (εξωτερικό....ούτε καν CTs, χάλασαν και αυτά, είναι για γέλια πλέον, ο ορισμός της απάτης).
Καλά ήταν, είχε την πλάκα του, γνώρισα μερικά καλά παιδιά με τα οποία έχω ακόμη επαφές αραιά και που, και αυτό ήτανε.
Δεν είμαι πάικτης σε αυτό τον στοίβο....δεν μου πάει το σπορ.

Φίλε,αν μου επιτρέπεις τον χαρακτηρισμό,όλοι περαστικοί είμαστε....θέλω να πιστεύω οτι ισχύει για την πλειοψηφία το "περαστικοί"...γιατί αλλιώς έχουμε πρόβλημα...
Όπως τα λες είναι....φάγαμε,τρώμε κ ίσως κάποιοι να συνεχίσουμε να τρώμε τα μούτρα μας (έστω μια στο τόσο)...συνεχίζουμε την πλάκα...γιατί έχει φάση να ψάχνεις το "τζόκερ" που έλεγε κ η διαφήμιση... :grin: :grin: :grin:
Καλά ήταν...καλά είναι...κ καλά θα είναι...εμείς ελπίζω να είμαστε καλά...κ όλα τ'άλλα γίνονται... :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
Εγώ έχω γνωρίσει 2 "παιδιά" (έχει πλάκα αυτό το παιδιά...ενώ μου ρίχνουν τουλάχιστον 10 χρόνια)...κ εκεί θα κλείσω...με 2 τέλειες γνωριμίες...γιατί η τρίτη ίσως να είναι φαρμακερή... ;) ;) ;).
Εγώ ήμουν καλός παίχτης θέλω να πιστεύω...μου πήγαινε το άθλημα γάντι....πλέον μαθαίνω τα νέα....κ μπαίνω απ'τον πάγκο στο 60'+ μπας κ κάνω καμιά ζημιά στην αντίπαλη ομάδα... :2funny: :2funny: :2funny:

Πάλι με τον καιρό θα το επιθυμήσεις το σπορ....όσο κ να πεις...είχε τη νοστιμάδα του.... :smitten: :smitten: :smitten:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom