Νέα

Τι κάνω τώρα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Iblis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 972
  • Εμφανίσεις 37K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Σας αρέσει αυτό το θεμα?

  • Ναι

    Ψήφοι: 21 25,6%
  • Όχι

    Ψήφοι: 39 47,6%
  • ΔΞ/ΔΑ

    Ψήφοι: 3 3,7%
  • Ειτε σας αρεσει ειτε οχι στα πελε μας

    Ψήφοι: 19 23,2%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    82

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
Μια κουβέντα, θα ακουστεί άσχημη. Πήγαινε βρίστη, χτυπα τη 2-3 ανάποδες και θα ξεθυμάνεις. θα ξεχάσεις αυτόματα και θα ισώσει ο εγκέφαλος σε χρόνο ντε τε. Ειναι ο μόνος τρόπος να ισώσει το μυαλό και η απόλυτα φυσική αντίδραση που η κοινωνία καταπιέζει, οπως πολλά αλλα.

Εγώ μια φορά έκλεισα το μάτι σε μια γκόμενα και εκείνη δεν απάντησε, οπότε την άρχισα στις ψιλές και μετά πήγα να τη γαμήσω με το ζόρι γιατί η πουτάνα ήθελε έναν πούτσο να ισιώσει και εγώ ήθελα να γαμήσω και έτσι ξέρω εγώ να κάνω αυτή η πουτάνα φταίει ακου δε με θέλει θα είναι προβληματικιά αλλά μαζεύτηκε κόσμος και με σταμάτησε γιατί λένε δεν είναι σωστό να φέρεσαι έτσι μα τι μαλακίες τι άνθρωποι είναι αυτή ΑΤΙΜΙ ΚΕΝΟΝΙΑΑΑΑΑΑ

Ποοοοοοο, μι φτιαν'ς
 

analprison

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2008
Μηνύματα
2.221
Κριτικές
15
Like
3
Πόντοι
616
τι κανω τωρα?προσπαθω να βρω πως θα παρω back up τις γαμημενες επαφες μου,τα τηλεφωνα μου δλδ στο pc μου :dunno: :dunno:
 

*christi*

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.776
Like
0
Πόντοι
16
τι κανω τωρα?προσπαθω να βρω πως θα παρω back up τις γαμημενες επαφες μου,τα τηλεφωνα μου δλδ στο pc μου :dunno: :dunno:
και γιατι δεν ρωτας τον αmc antony ? τετοια πραγματα ειναι παιχνιδακι γιαυτον!  ;)
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
Εγώ τώρα καπνίζω το τελευταίο μου τσιγάρο και έξω κάνει κρύο και το περίπτερο είναι μακριά... Σκατά.
 

BORJA

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2008
Μηνύματα
328
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
1
Εγώ ετοιμάζομαι να τη πέσω .
ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ !  :zzzzz: :zzzzz: :zzzzz:
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
'νύχταααααα
 

lilly

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
926
Like
0
Πόντοι
6
Μια κουβέντα, θα ακουστεί άσχημη. Πήγαινε βρίστη, χτυπα τη 2-3 ανάποδες και θα ξεθυμάνεις. θα ξεχάσεις αυτόματα και θα ισώσει ο εγκέφαλος σε χρόνο ντε τε. Ειναι ο μόνος τρόπος να ισώσει το μυαλό και η απόλυτα φυσική αντίδραση που η κοινωνία καταπιέζει, οπως πολλά αλλα.

Ναι, έτσι κάνουν οι άντρες... Σε απέρριψε η άτιμη? Ριξ' της εκεί να σε θυμάται... Το βρισίδι δεν το διαπραγματεύομαι! Αναγκαίο! Βρίσε μάνα πατέρα, αδελφό... Μα να σε απορρίψουν? Πως τόλμησαν?...  :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

Α! Μην ξεχάσετε τις κατάρες, τις απειλές, την παρακολούθηση της και το σπάσιμο του αυτοκινήτου της αλλά και του νυν γκόμενου άμα λάχει... Μην καταπιέζεστε πια από την κοινωνία... :jerking:
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
44.652
Κριτικές
61
Like
39.943
Πόντοι
22.785
φχιαχνο ντολαμαδακια
 
Εγγρ.
23 Σεπ 2008
Μηνύματα
3.014
Κριτικές
2
Like
1
Πόντοι
16
Ναι, έτσι κάνουν οι άντρες... Σε απέρριψε η άτιμη? Ριξ' της εκεί να σε θυμάται... Το βρισίδι δεν το διαπραγματεύομαι! Αναγκαίο! Βρίσε μάνα πατέρα, αδελφό... Μα να σε απορρίψουν? Πως τόλμησαν?...  :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

Α! Μην ξεχάσετε τις κατάρες, τις απειλές, την παρακολούθηση της και το σπάσιμο του αυτοκινήτου της αλλά και του νυν γκόμενου άμα λάχει... Μην καταπιέζεστε πια από την κοινωνία... :jerking:
Kαλά εσύ ψάχνεις τις σελίδες σε κάθε θέμα για να βρεις κάτι να σχολιάσεις!!!!! :grin:
Υ.Γ.Είπαμε είστε γυναίκες=μιλάώ όλη την ώρα αλλά με το μαλακό!!! :2funny: :2funny:
 

lilly

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
926
Like
0
Πόντοι
6
Kαλά εσύ ψάχνεις τις σελίδες σε κάθε θέμα για να βρεις κάτι να σχολιάσεις!!!!! :grin:
Υ.Γ.Είπαμε είστε γυναίκες=μιλάώ όλη την ώρα αλλά με το μαλακό!!! :2funny: :2funny:

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Βασικά, πάτησα στο new και με έβγαλε εκεί! Δεν φταίω το σύστημα συνωμοτεί απόψε!  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
:P :P :P
 
OP
OP
I

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
12
Πόντοι
766
περιμενω την pizza-hut ...  >:(
 
OP
OP
I

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
12
Πόντοι
766
παρε κ παγωτο χαγκεν

η cream αnd cookies η belgian choco


εγω κανω διατροφη γιατι ειμαι χοντρη κ θελω να φαινονται οι κοιλιακοι μου
πηρα σαλατα καισαρα , μια καρμποναρα
και 1 1/2 λιτρο coca-cola light...
ακομα ειναι νωρις για παγωτο
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
44.652
Κριτικές
61
Like
39.943
Πόντοι
22.785

Συνημμένα

  • lol-045.gif
    lol-045.gif
    50,5 KB · Εμφανίσεις: 16
OP
OP
I

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
12
Πόντοι
766
μ αρεσει αυτο που εχει βανιλια και λιωμενη σοκολατα ,
πως λεγεται?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom