Νέα

Τί γίνεται με Κίεβο;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα scientist
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
D

dude901123

Επισκέπτης
Ουκρανιά δωρεάv γκομενα ξεχάστε το...Γκόμενα one night stand μη πληρωμένη δεν έχει καταφέρει κανείς ποτε.. Ακόμα και ο rooshv που ισχυριζόταν πως πηδούσε Πολωνία αβέρτα τις χρυσές εποχές (2010), δεν πέτυχε 6 μηνες ένα one night stand στην Ουκρανία..Βαρίεμαι να εξηγώ γιατί  - με μια λέξη δεν είναι στην φύση τους να πηδιούνται το ίδιο βραδύ - είναι το πιο χωριο-βλαχε στυλ που δεν εκφραζεί τις κάβλες του - δεν έχουν την bitch διάθεση του Δυτικού πολιτισμού!!! Όσοι πάνε εκεί καταλαβαίνουν τα λόγια μου δεν χρειάζεται παραπάνω!!! Πάντως εμφανιση ΜΟΥΝΑΡΕΣ!!! 10 επίπεδα πάνω απο τα μπάζα τις Πολωνέζες...

Ουκρανία είναι να πας Shooters να σκασεις τα 80 ευρώ να την πάρεις και να φύγεις. Αυτά που κάνει ο kman και προσπαθεί να περάσει πως δεν είναι ακριβώς πουτάνες αλά κάτι ενδιάμεσο..χαχαχα.. Απο internet θα τις βγάζετε βολτίτσα θα πληρώνεται μόνιμα θα τσιμπατε ένα φιλάκι στην καλύτερη και μετά νανι...

Πέστε την αλήθεια ας αφησουμε τις παπαρίες..Λεφτά απλά...
Μπορέι να γράψει κάποιος εδω μέσα χωρίς φοβο και πάθος στις 700 σελίδες που έχετε γράψει αν έχει πάει 1 εβδομάδα Ουκρανία διακοπές και έχει καταφέρει να πηδήξει χωρίς λεφτα?

Πολωνιά με τα μπαζάκια και τις μεθυσμένες γινεται με τύχη τα έχω δεί, τα έχω ζήσει και τα πιστεύω...Μπορεί να σου κάτσει με αρκετή τύχη ή αν πουλήσεις έρωτα..Ουκρανια το έχει κάνει κάποιος όμως?

Ουκρανία έχει δεί κανείς να χορεύουν στα μαγαζία πιασμένοι απο τα χέρια με σωματική επαφή και να φιλιούνται?Αν ναι σε ποιό μαγαζί για πέστε μου? Που χαμουρεύονται? ΠΟΥΘΕΝΑ ΑΠΛΑ!!!

Η βόλτα στην Ουκρανία είναι ραντεβουδάκια απο internet την μέρα με όμορφα μουνάκια που σε πάνε απλά σε εστιατόρια και μπυραρίες να τα πληρώσεις όλα φυσικά και μετά σου λένε καληνύχτα. Δεν τολμάνε να σε πάνε σε clubs να τις μεθύσεις!!!

Μετά λές δεν πειράζει θα πάω clubaki να πηδήξω..Πάνε όλοι στο shooters που περιμένουν μέσα τα πληρωμένα να σε αρμέξουν!!! Μπρός γκερμός και πίσω ρέμα!!!!

Αυτή είναι η αλήθεια δυστυχως..Με λίγες εξαιρέσεις!!

Λοιπόν με απεριόριστο σεβασμό και χωρίς ειρωνείες.. Πας σε μια χώρα που στενάζει.. δουλεύουν από το πρωί μέχρι το βράβυ για 70-150 δολάρια ανάλογα με μόρφωση επάγγελμα και μόλις έχεις προσγειωθεί εσύ και άλλοι 1000 την ίδια μέρα στο Κίεβο, στην Οδησσό και μπαίνεις μέσα στα 5,10,20,40 γνωστά και προσβάσιμα μέρη για ξένους και πας να πουλήσεις φλερτ στο Club σε κάποια που ξέρει αγγλικά? Πώς? Μήπως με την επαφή τις τα τελευταία 35 π-σ με αντίστοιχους νουρέγιεφ, εξυπνους? Όμορφους 30-40-50-60 φεύγα? Και δεν σου κάθεται χωρίς οικονομικό αντάλαγμα? Γιατί άραγε?
Τι θέλω να πω στις 01.10 και 12 ώρες πριν ξεκινήνήσω για πάνω?
Πως στην Ουκρανία της διαφθοράς, σαπίλας, των κλειστών συνόρων για τους κατοίκους της μόνο 2 πράγματα πιάνουν για τον τουρίστα των λίγων ημερών....
1. χρήματα -σε διάφορες μορφές, συναλλαγές-
2. ιντερνετικό παραμυθάκι -το οποίο όμως θέλει καλή προετοιμασία ημερών ή και εβδομάδων, μηνών-.

Υ.Γ. Ναι. Έχω. Χωρίς χρήματα. Πολλές.

Υ.Γ.2 Με χρήματα Ουκρανή Μια Φορά.

Καληνύχτα

 

kavlomenos leon

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2015
Μηνύματα
2.148
Like
2
Πόντοι
16
δοκτορα κατεβα οδυσσο φεβρουαριο η απριλιο που θα ειμαι εκει.απο βαρσοβια εχει καθε μερα πτησεισ με παμε διακοπεσ απευθειασ και οχι ακριβα 150 ευρο.ελα γιατι καλοκαιρι παιζετε να μην ειμαι εκει αλλα κιεβ τυφλιδα και μπατουμι.πρεπει να πασ με καπειον που ξερει να περασει καλα.τα ειπαμε πολλεσ φορεσ τουριστασ γνωριζεισ τισ ιδιεσ που γνωριζουν ολοι οι τουριστεσ και στα μερη που πανε αυτεσ που ψαχνουν θυματα.
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.341
Like
7.616
Πόντοι
2.356
Λοιπόν με απεριόριστο σεβασμό και χωρίς ειρωνείες.. Πας σε μια χώρα που στενάζει.. δουλεύουν από το πρωί μέχρι το βράβυ για 70-150 δολάρια ανάλογα με μόρφωση επάγγελμα και μόλις έχεις προσγειωθεί εσύ και άλλοι 1000 την ίδια μέρα στο Κίεβο, στην Οδησσό και μπαίνεις μέσα στα 5,10,20,40 γνωστά και προσβάσιμα μέρη για ξένους και πας να πουλήσεις φλερτ στο Club σε κάποια που ξέρει αγγλικά? Πώς? Μήπως με την επαφή τις τα τελευταία 35 π-σ με αντίστοιχους νουρέγιεφ, εξυπνους? Όμορφους 30-40-50-60 φεύγα? Και δεν σου κάθεται χωρίς οικονομικό αντάλαγμα? Γιατί άραγε?
Τι θέλω να πω στις 01.10 και 12 ώρες πριν ξεκινήνήσω για πάνω?
Πως στην Ουκρανία της διαφθοράς, σαπίλας, των κλειστών συνόρων για τους κατοίκους της μόνο 2 πράγματα πιάνουν για τον τουρίστα των λίγων ημερών....
1. χρήματα -σε διάφορες μορφές, συναλλαγές-
2. ιντερνετικό παραμυθάκι -το οποίο όμως θέλει καλή προετοιμασία ημερών ή και εβδομάδων, μηνών-.

Υ.Γ. Ναι. Έχω. Χωρίς χρήματα. Πολλές.

Υ.Γ.2 Με χρήματα Ουκρανή Μια Φορά.

Καληνύχτα
Σωστη αναλυση φιλε dirty  ;)
εμενα παντως αυτο το οτι δεν μπορεις να γαμησεις χωρις λεφτα ουκρανες η μολδαβες σαν ανεκδοτο μου ακουγεται  :grin: και ειδικα οταν το γραφουν νεα παιδια 30αρηδες...
αν εννοουν 9αρια και 10αρια ναι ειναι πολυ δυσκολο αλλα 7αρια 8αρια οχι
πολυ αξια γενικα το εχουν δωσει το μουνι καποιοι χαχα αν το βλεπεις με τοσο δεος φυσικα και μια ζωη θα εισαι απο κατω τους  :grin: βεβαια θελει χρονο το μη επι χρημασι αλλα και αυτο εξαρταται απο το πως κινειται και συμπεριφερεται ο καθενας , αν εχεις τουπε για παραδειγμα και το παιζεις πολυξερος θα παρεις τα @@δια σου σιγουρα.

Καλα να περασεις , περιμενουμε ανταποκριση
 
D

dude901123

Επισκέπτης
Σωστη αναλυση φιλε dirty  ;)
εμενα παντως αυτο το οτι δεν μπορεις να γαμησεις χωρις λεφτα ουκρανες η μολδαβες σαν ανεκδοτο μου ακουγεται  :grin: και ειδικα οταν το γραφουν νεα παιδια 30αρηδες...
αν εννοουν 9αρια και 10αρια ναι ειναι πολυ δυσκολο αλλα 7αρια 8αρια οχι
πολυ αξια γενικα το εχουν δωσει το μουνι καποιοι χαχα αν το βλεπεις με τοσο δεος φυσικα και μια ζωη θα εισαι απο κατω τους  :grin: βεβαια θελει χρονο το μη επι χρημασι αλλα και αυτο εξαρταται απο το πως κινειται και συμπεριφερεται ο καθενας , αν εχεις τουπε για παραδειγμα και το παιζεις πολυξερος θα παρεις τα @@δια σου σιγουρα.

Καλα να περασεις , περιμενουμε ανταποκριση

:thumbsup: :thumbsup:

Φίλε Τάσο τα αυτονόητα συζητάμε και αναλύουμε κάθε λίγο και λιγάκι. Αν δεν μπορείς να γαμήσεις δωρεάν στην Ουκρανία.. παίξε τάβλι καλύτερα. Δεν είναι στραβός ο γυαλός συνήθως.. ούτε η πυξίδα χαλασμένη. Απλά όλα θέλουν τρόπο.

Καληνύχτα από το Urziceni.
 

slaviani

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2015
Μηνύματα
1.423
Κριτικές
5
Like
382
Πόντοι
36
Ποιος είναι Μυνχάουζεν?Εγώ που βάζω άπειρες δικές μου φωτό από γυμνές ή καλοντυμένες γκόμενες ή ο Dr. Love που δεν έχει ποστάρει ποτέ ούτε μισή φωτό?Που έχει κάνει φέτος μόνο 7 one night stands Αθήνα και γάμησε καμιά πενηνταριά τζάμπα?
Δεν έχει σημασία πώς γράφει κάποιος ή αν φαίνεται κοινωνικός ή στρογγυλό νορμάλ άτομο.Οσο πιο παλαβός και εξτρίμ ασταθής είσαι τόσο πιο δημοφιλής είσαι στο αντίθετο φύλο.Οι γκόμενες γουστάρουν καφρίλα.
ναι ρε φίλε μινχαουζεν! Διότι μας επρηξες μήνες να μην πω χρόνια οτι κανείς μόνο καμάκι αλλά στο τέλος τα χωνεις τόσο χοντρά που είναι το λιγότερο αφελές από μέρους σου...μια που στην Γερμανία το πληρωμένο σεξ είναι φτηνότερο
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 136408

Επισκέπτης
ναι ρε φίλε μινχαουζεν! Διότι μας εκρήξεις μήνες ότι κανείς μόνο καμάκι αλλά στο τέλος τα χωνεις τόσο χοντρά που είναι το λιγότερο αφελές από μέρους σου...

Ο Άρχοντας θα νομίζει ότι τον κατηγορείς ότι δεν γαμάει. Και στον Roosh ως Greek kamaki τα ίδια παραμύθια πουλούσε ο άρχοντας, και στο διαταύτα, όταν βρέθηκαν για καμάκι τον έκανε ρεζίλι τον άνθρωπο, που πήγαινε στις φίλες της γκόμενάς του και πρότεινε χρήματα.
Δεν μπορεί -ή δεν θέλει- να διακρίνει την πραγματικότητα από την ψευδαίσθηση... :grin:
 

slaviani

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2015
Μηνύματα
1.423
Κριτικές
5
Like
382
Πόντοι
36
Ο Άρχοντας θα νομίζει ότι τον κατηγορείς ότι δεν γαμάει. Και στον Roosh ως Greek kamaki τα ίδια παραμύθια πουλούσε ο άρχοντας, και στο διαταύτα, όταν βρέθηκαν για καμάκι τον έκανε ρεζίλι τον άνθρωπο, που πήγαινε στις φίλες της γκόμενάς του και πρότεινε χρήματα.
Δεν μπορεί -ή δεν θέλει- να διακρίνει την πραγματικότητα από την ψευδαίσθηση... :grin:
το παληκάρι μία χαρά γαμαει! Ποτέ μα ποτέ δεν τον κστηγορησα προσωπικά ότι δεν γαμαει! Απλά είναι ψεύτακος οόσον αφορά την επιδεξιότητα του στο καμάκι! Και φυσικά στα νούμερα που δίνει! Κατά τα άλλα δεν έχω να του προσαψω ότι είναι αγαμητος και το παίζει γαμιας! Άντε κι ότι ρίχνει 5-6 την ημέρα ας πω ότι το πιστεύω ))))
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 136408

Επισκέπτης
το παληκάρι μία χαρά γαμαει! Ποτέ μα ποτέ δεν τον κστηγορησα προσωπικά ότι δεν γαμαει! Απλά είναι ψεύτακος οόσον αφορά την επιδεξιότητα του στο καμάκι! Και φυσικά στα νούμερα που δίνει! Κατά τα άλλα δεν έχω να του προσαψω ότι είναι αγαμητος και το παίζει γαμιας! Άντε κι ότι ρίχνει 5-6 την ημέρα ας πω ότι το πιστεύω ))))

Aυτό λέμε. Πάντως εγώ ξεροχύνω με περιγραφές και αναλύσεις Κμάν.... :grin: :rockon:
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
το παληκάρι μία χαρά γαμαει! Ποτέ μα ποτέ δεν τον κστηγορησα προσωπικά ότι δεν γαμαει! Απλά είναι ψεύτακος οόσον αφορά την επιδεξιότητα του στο καμάκι! Και φυσικά στα νούμερα που δίνει! Κατά τα άλλα δεν έχω να του προσαψω ότι είναι αγαμητος και το παίζει γαμιας! Άντε κι ότι ρίχνει 5-6 την ημέρα ας πω ότι το πιστεύω ))))

Τι λες ρε φίλε?Αυτοί που εφαρμόζουν όσα λέω όπως ο Βαλκάνιος πουτσαράς έχουν αποτέλεσμα.Αυτά που γράφω είναι πρακτικά έχουν βγει από την εμπειρία.Εκεί και οι αναλύσεις πάνω στις διαφορές των πόλεων,οι λεπτομέρειες κτλ.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
Ο Άρχοντας θα νομίζει ότι τον κατηγορείς ότι δεν γαμάει. Και στον Roosh ως Greek kamaki τα ίδια παραμύθια πουλούσε ο άρχοντας, και στο διαταύτα, όταν βρέθηκαν για καμάκι τον έκανε ρεζίλι τον άνθρωπο, που πήγαινε στις φίλες της γκόμενάς του και πρότεινε χρήματα.
Δεν μπορεί -ή δεν θέλει- να διακρίνει την πραγματικότητα από την ψευδαίσθηση... :grin:

Εγώ ήμουνα θρύλος στο φόρουμ του roosh.Χωρίς εμένα τα θρεντ της ανατολικής Ευρώπης έχουν υποβαθμιστεί εντελώς αφού οι αξιόλογοι παίκτες έπαιρναν έμπνευση από εμένα για να ταξιδεύουν και να γράφουν και τώρα έχουν σταματήσει να γράφουν από τότε που αποχώρησα.
Και ποιος θα τόλμαγε να κάνει κάτι τέτοιο σε πολωνικό mainstream μαγαζί ή στη μάπα του roosh?Που δεν έγινε αλλά μάνιασε με τη ζημιά που είδε να κάνω πώς καιγόταν το κλαμπ για τους άλλους εξαιτίας μου.
Είναι όλα θέμα κλίμακας.Εγώ λέω πας με Καλάσνικοφ εκεί που έχει θήραμα καθαρίζεις πέντε.Ο άλλος που θα πάει με πιστολάκι θα χτυπήσει ένα.Αυτός με το πολυβόλο 25.Εγώ απλώς λέω ακριβώς πού πότε πρέπει να πας και πότε και πώς να πυροβολήσεις.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 136408

Επισκέπτης
Εγώ ήμουνα θρύλος στο φόρουμ του roosh.Χωρίς εμένα τα θρεντ της ανατολικής Ευρώπης έχουν υποβαθμιστεί εντελώς αφού οι αξιόλογοι παίκτες έπαιρναν έμπνευση από εμένα για να ταξιδεύουν και να γράφουν και τώρα έχουν σταματήσει να γράφουν από τότε που αποχώρησα.
Και ποιος θα τόλμαγε να κάνει κάτι τέτοιο σε πολωνικό mainstream μαγαζί ή στη μάπα του roosh?Που δεν έγινε αλλά μάνιασε με τη ζημιά που είδε να κάνω πώς καιγόταν το κλαμπ για τους άλλους εξαιτίας μου.
Είναι όλα θέμα κλίμακας.Εγώ λέω πας με Καλάσνικοφ εκεί που έχει θήραμα καθαρίζεις πέντε.Ο άλλος που θα πάει με πιστολάκι θα χτυπήσει ένα.Αυτός με το πολυβόλο 25.Εγώ απλώς λέω ακριβώς πού πότε πρέπει να πας και πότε και πώς να πυροβολήσεις.

Δεν χωράει αμφιβολία ότι και εδώ είσαι ένας ζωντανός μύθος!  :grin:

Τα σέβη μου άρχοντα!  :hi:
 

stifler19901990

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Σεπ 2009
Μηνύματα
440
Κριτικές
25
Like
10
Πόντοι
1.225
Δυστυχως το θρεντ αυτό είναι πολύ αποπροσανατολιστικο και δεν βοηθαει καθολου τον επιδοξο επισκεπτη του Κιεβου.
Εν συντομια να πω στους αναγνωστες ότι στο Κιεβο τρως πολύ φθηνα και καλα, η μετακινηση είναι επισης παμφθηνη, η διαμονη μενεις σε πολυτελεστατο με τζακουζια και ιστοριες με 50 ευρω, τα ποτα επισης φθηνα και παιρνεις callgirls για 1 ωρα στα 30-35 ευρώ, αν δεν είναι καλες τις διωχνεις- μπορει να σου στειλουν 2-3 και να διαλέξεις 1, και μερικες είναι πολύ καλες και παθιάρικες. Σε ασφαλεις συνθήκες, ουδέποτε ενοιωσα οποιαδήποτε απειλη. Γενικα σε σχεση με Ελλαδα είναι resort, πηγαίνετε οσο προλαβαίνετε.
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
14.857
Like
10.203
Πόντοι
2.406
Με 1000χριβνα χαλια μαυρα εχει κ γαμησι ξεπετα
επισης
κ μεχρι τα 100ευρω την ωρα τα ιδια
Ξεπετες της πλακας
Ειναι οφφ η περιοχη.μονο στη φαντασια του κμαν ειναι καλο...
Κανενα βαλιου εντελως φεν υπαρχει..τι να βοηθησει το θρεντ δηλαδη σε ενα ανοστο κ πανακριβο πραγμα οπως το κιεβο...
 

stifler19901990

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Σεπ 2009
Μηνύματα
440
Κριτικές
25
Like
10
Πόντοι
1.225
Κανεις λαθος.
5 πηρα. Οι 3 από τις 5 που πηρα στα 1000-1200 ηταν ωραιες, η τεταρτη ηταν μετριοτατη κι η πεμπτη ωραια αλλα φολαρα. Διαλέγεις αλλωστε. Βεβαια απλο πρόγραμμα αλλα εχει την καβλαντα του, ποτα κλπ 2 από τις 5 πολύ παθιάρες. Οποτε εγω σε σχεση με Ελλαδα ειδα πολύ ανωτερο συνολικο επιπεδο vfm. Οποτε αν θεωρεις ξεπετα το κιεβο ακουμε ποιο μερος είναι για σενα ευκαιρια...
 

flirter

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.067
Like
238
Πόντοι
36
Είμαι Κίεβο και αποφάσισα να επισκεφθώ τα σημεία που είχε αναφέρει ο Kman για καμάκι.Ειμαι εδώ και 45' στο shshokoladnitsa. Καμάκι στον 1ο όροφο δεν παίζει. Είδα όταν ήρθα 2 ζευγάρια, 2 τυπισσες με έναν μουνοβοσκο και 2 γκόμενες που η μία μου άρεσε αλλά δεν κατάφερα να της πιάσω βλέμμα. Σκέφτηκα να δώσω κάρτα με τηλ μέσω του γκαρσόν επειδή ήμουν απέναντι και δίπλα τους κάθονταν ένα νεαρό ζευγάρι, αλλά δεν το έκανα. Ο 2ος όροφος ήταν κλειστός. Δεν ξέρω αν υπάρχει 3ος όπως είχε αναφερθεί.
Λέω να πεταχτεί τώρα σε ένα μπαρ εδώ κοντά, όπου δουλεύει κάποιος με καταγωγή από Ελλάδα, κάτι σαν τον Αντετοκούμπο.
Θα αναφέρω κάποια στιγμή και από τα υπόλοιπα μέρη που προτάθηκαν για καμακι τις εντυπώσεις μου. Σημειωτέον ότι δεν πρόκειται να κάνω σπονσορε τουρισμό ούτε Ν πληρώσω τυπισσες από Μαμπα και μπαντου. Προτιμώ να μην πηδήξω φέτος παρά να τα δώσω σε τανες. Στο επανιδείν. Το μέρος πάντως έχει ψωμί, αν παίξεις καλά ονλαιν και παράλληλα είσαι έμπειρος στο one on one game. Και μόνο που ήρθα εδώ μου έφυγε η τσαντίλα για τις βρωμογαλοτσες Γελλεηνιδες. :vomit:
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.757
Κριτικές
1
Like
9.938
Πόντοι
2.356
Είμαι Κίεβο και αποφάσισα να επισκεφθώ τα σημεία που είχε αναφέρει ο Kman για καμάκι.Ειμαι εδώ και 45' στο shshokoladnitsa. Καμάκι στον 1ο όροφο δεν παίζει. Είδα όταν ήρθα 2 ζευγάρια, 2 τυπισσες με έναν μουνοβοσκο και 2 γκόμενες που η μία μου άρεσε αλλά δεν κατάφερα να της πιάσω βλέμμα. Σκέφτηκα να δώσω κάρτα με τηλ μέσω του γκαρσόν επειδή ήμουν απέναντι και δίπλα τους κάθονταν ένα νεαρό ζευγάρι, αλλά δεν το έκανα. Ο 2ος όροφος ήταν κλειστός. Δεν ξέρω αν υπάρχει 3ος όπως είχε αναφερθεί.

Tι βλέμμα να της πιάσεις..
Ο αρχηγός θα την είχε δαχτυλιάσει ήδη. :grin:

Όχι κάρτες με τηλέφωνα ρε συ,τι είσαι νεκροθάφτης;

Λέω να πεταχτεί τώρα σε ένα μπαρ εδώ κοντά, όπου δουλεύει κάποιος με καταγωγή από Ελλάδα, κάτι σαν τον Αντετοκούμπο.

:S :S :S
 

slaviani

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2015
Μηνύματα
1.423
Κριτικές
5
Like
382
Πόντοι
36
Είμαι Κίεβο και αποφάσισα να επισκεφθώ τα σημεία που είχε αναφέρει ο Kman για καμάκι.Ειμαι εδώ και 45' στο shshokoladnitsa. Καμάκι στον 1ο όροφο δεν παίζει. Είδα όταν ήρθα 2 ζευγάρια, 2 τυπισσες με έναν μουνοβοσκο και 2 γκόμενες που η μία μου άρεσε αλλά δεν κατάφερα να της πιάσω βλέμμα. Σκέφτηκα να δώσω κάρτα με τηλ μέσω του γκαρσόν επειδή ήμουν απέναντι και δίπλα τους κάθονταν ένα νεαρό ζευγάρι, αλλά δεν το έκανα. Ο 2ος όροφος ήταν κλειστός. Δεν ξέρω αν υπάρχει 3ος όπως είχε αναφερθεί.
Λέω να πεταχτεί τώρα σε ένα μπαρ εδώ κοντά, όπου δουλεύει κάποιος με καταγωγή από Ελλάδα, κάτι σαν τον Αντετοκούμπο.
Θα αναφέρω κάποια στιγμή και από τα υπόλοιπα μέρη που προτάθηκαν για καμακι τις εντυπώσεις μου. Σημειωτέον ότι δεν πρόκειται να κάνω σπονσορε τουρισμό ούτε Ν πληρώσω τυπισσες από Μαμπα και μπαντου. Προτιμώ να μην πηδήξω φέτος παρά να τα δώσω σε τανες. Στο επανιδείν. Το μέρος πάντως έχει ψωμί, αν παίξεις καλά ονλαιν και παράλληλα είσαι έμπειρος στο one on one game. Και μόνο που ήρθα εδώ μου έφυγε η τσαντίλα για τις βρωμογαλοτσες Γελλεηνιδες. :vomit:
λοιπόν θα πας δίπλα σε μία γκόμενα! Θα την ρωτήσεις! Σου αρέσει το καραόκε; Θα σου πει ναι!!! Θα της τον πετάξεις στο στόμα και θα της πεις τραγουδά.... Σίγουρα πράγματα κμαν σταϊλ
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.341
Like
7.616
Πόντοι
2.356

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
Είμαι Κίεβο και αποφάσισα να επισκεφθώ τα σημεία που είχε αναφέρει ο Kman για καμάκι.Ειμαι εδώ και 45' στο shshokoladnitsa. Καμάκι στον 1ο όροφο δεν παίζει. Είδα όταν ήρθα 2 ζευγάρια, 2 τυπισσες με έναν μουνοβοσκο και 2 γκόμενες που η μία μου άρεσε αλλά δεν κατάφερα να της πιάσω βλέμμα. Σκέφτηκα να δώσω κάρτα με τηλ μέσω του γκαρσόν επειδή ήμουν απέναντι και δίπλα τους κάθονταν ένα νεαρό ζευγάρι, αλλά δεν το έκανα. Ο 2ος όροφος ήταν κλειστός. Δεν ξέρω αν υπάρχει 3ος όπως είχε αναφερθεί.
Λέω να πεταχτεί τώρα σε ένα μπαρ εδώ κοντά, όπου δουλεύει κάποιος με καταγωγή από Ελλάδα, κάτι σαν τον Αντετοκούμπο.
Θα αναφέρω κάποια στιγμή και από τα υπόλοιπα μέρη που προτάθηκαν για καμακι τις εντυπώσεις μου. Σημειωτέον ότι δεν πρόκειται να κάνω σπονσορε τουρισμό ούτε Ν πληρώσω τυπισσες από Μαμπα και μπαντου. Προτιμώ να μην πηδήξω φέτος παρά να τα δώσω σε τανες. Στο επανιδείν. Το μέρος πάντως έχει ψωμί, αν παίξεις καλά ονλαιν και παράλληλα είσαι έμπειρος στο one on one game. Και μόνο που ήρθα εδώ μου έφυγε η τσαντίλα για τις βρωμογαλοτσες Γελλεηνιδες. :vomit:

Πήγες σε λάθος ώρα.Εχω γράψει Czekoladnica λέει για 18.00-21.00 περίπου.Πήγαινε σήμερα το βράδυ Carribean,D Lux.
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
14.857
Like
10.203
Πόντοι
2.406
Κανεις λαθος.
5 πηρα. Οι 3 από τις 5 που πηρα στα 1000-1200 ηταν ωραιες, η τεταρτη ηταν μετριοτατη κι η πεμπτη ωραια αλλα φολαρα. Διαλέγεις αλλωστε. Βεβαια απλο πρόγραμμα αλλα εχει την καβλαντα του, ποτα κλπ 2 από τις 5 πολύ παθιάρες. Οποτε εγω σε σχεση με Ελλαδα ειδα πολύ ανωτερο συνολικο επιπεδο vfm. Οποτε αν θεωρεις ξεπετα το κιεβο ακουμε ποιο μερος είναι για σενα ευκαιρια...
ολα τ αλλα εκτις οδυσσου επισης
Τ αλλα που λες σορρυ τ ακουω βαρεσε...
Ταχω ζησει ταχω δει λαιβ με 10 15 διαφορετικες περιπτωσεις
Οφφ ειναι εντελως η φασση..οποιος φαει θα τα βρει μπαστουνια
Η εχεις πολυ χαμηλα τον πηχη η ...
Αλη χρονια σε ολους
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom